Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AK47
    Możecie mnie zwmyślać od najgorszych, ale .... .
    Skoro tak, to nie masz prawa np. krytykować gości mających na sobie koszulki z Che Podobny kaliber psychopatycznego zbrodniarza. Tylko z drugiej strony.

A tak poza tym to wydaje mi się że nie warto psuć temat rozkminami o tym świrze.
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
      AK47 jak każdy psychopata czy socjopata będzie chciał sobie i swoim poglądom rozgłos na świecie to dzieci nie starczy do wyrżnięcia.

Jak obskoczył za młodu pare razy wpierdol od arabów to czemu na nich się nie odegrał?

Osoba mordująca dzieciaki z zimną krwią przestaje być stroną w dyskusji światopoglądowej....
      A moim zdaniem jedyny błąd jaki popełnił, to to że wpadł na zjad młodzieżówki, a nie dorosłej partii. To fakt.

Czemu miałby wycinać Arabów? To przecież rasizm.

Arabowie nie są winni tego, że pozwolono im tam przyjechać w takiej ilości i dano socjal. Głupo by byli, gdyby nie skorzystali. A kto do tego doprowadził? Socjalkomuchy! Więc zaczął z dobrej strony, ale w złym miejscu.

Nie chodzi tu przecież o zniszczenie Arabów jako rasy, tylko o to aby swoją kulturę praktykowali u siebie, a nie w Europie na koszt Europejczyków. Tyle.

Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Zinger wydaje mi się że źle rozumiesz AK, on nie popiera metod(a przynajmniej ja tak rozumiem ten wywód) on popiera cel. Uznał jednocześnie że w obecnym różowym świecie akt terroru jest uzasadniony jeśli ma stać się pierwszą kostką w dominie które obali dzisiejszą politykę socjalno-imigracyjną. Jemu łatwiej jest zrozumieć tego Norwega bo po prostu żyje w islamizowanym, bardzo szybko i bardzo głęboko, kraju. Tak niestety jest że Francja najstarsza córa Kościoła dziś jest jedną z prowincji Kalifatu, więc i spojrzenie na to wydarzenie inne.
      Dokładne Buziek, to miałem na myśli.

Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
      Skoro tak, to nie masz prawa np. krytykować gości mających na sobie koszulki z Che Podobny kaliber psychopatycznego zbrodniarza. Tylko z drugiej strony.
      Wybacz Sly, ale jakoś tej drugiej strony nie widzę. Che mordował w imię światowej rewolucji, chciał aby komuznim zapanował na śwecie, no i mordował na cudzym terytorium z tego co pamętam (wybacz, ale nie znam jego biografii zbyt dokładnie).

Breivik chce tylko, aby Norwegia pozostała Norwegią, a nie multikulturowym wysypiskiem, gdzie słychać wszystkie języki oprócz norweskiego.

Można piździć i siedzieć z założonymi rękami, ale to tego procesu nie zatrzyma. I to nie jest rasizm, bo rasistą jest to, co pojechać do Afryki i wyrzynać murzynów. Ktoś kto chce, aby murzyni żyli u siebie, czyli w Afryce rasistą nie jest.
      Ostatnio edytowany przez SPQR; 12678.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        Zinger wydaje mi się że źle rozumiesz AK, on nie popiera metod(a przynajmniej ja tak rozumiem ten wywód) on popiera cel. Uznał jednocześnie że w obecnym różowym świecie akt terroru jest uzasadniony jeśli ma stać się pierwszą kostką w dominie które obali dzisiejszą politykę socjalno-imigracyjną. Jemu łatwiej jest zrozumieć tego Norwega bo po prostu żyje w islamizowanym, bardzo szybko i bardzo głęboko, kraju. Tak niestety jest że Francja najstarsza córa Kościoła dziś jest jedną z prowincji Kalifatu, więc i spojrzenie na to wydarzenie inne.
        Jeśli tak, to w takim razie to jest retoryka na poziomie "komunizm założenia miał dobre, tylko wykonawcy zawiedli" i ja tego nigdy nie poprę. Ktoś kto zabija nie zasługuje na rozgłos, tylko na zapomnienie.
        Ora et labora

Komentarz

• Gość powinien dostać czapę z miejsca, jeśli ode mnie by to zależało to oddał bym go ojcom tych dzieciaków i dał im wolną rękę.

Serdecznie dziękuje za takie "zwrócenie uwagi" na problem mulitikulturalizmu.
          Nawet pomijając skale zbrodniczości tego czynu, jest to na tyle przeciwskuteczne i antyprawicowe w wymowie i skutkach, że aż podejrzane...
          Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

Komentarz

• Też delikatnie mówiąc nie wiem jak można popierać cel czegoś takiego. Większość podobnych wydarzeń ma swój cel.

Jak sekta Aum rozpylała sarin w tokijskim metrze to dla zabawy? Nie, chcieli wprowadzić zmiany w kraju. Czy to też był krzyk rozpaczy? Równie dobrze można to pod to podciągnąć.

Przykłady można mnożyć, ale dyskusja moim zdaniem nie ma żadnego sensu.

PS. Dziwi mnie, że pojawiło się jakieś poruszenie wśród różnych blogerów po dzisiejszych informacjach na temat powiązań zamachowca z Polską i na temat jego manifestu.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Jak sekta Aum rozpylała sarin w tokijskim metrze to dla zabawy? Nie, chcieli wprowadzić zmiany w kraju. Czy to też był krzyk rozpaczy? Równie dobrze można to pod to podciągnąć..
              Czy Japonii zagrażało wtedy wynarodowienie? Czy w Tokio istnieje ogromna dzielnica muzułmańska którą utrzymują Japończycy? Nie! Nie widzę, to żadnego podobieństwa.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Czy naprawdę sądzisz, że ktoś kto konstruuje bombę zdolną zabić wiele osób, łyka anaboliki, tak aby być tak silnym jak nigdy wcześniej i trenuje skuteczne wykańczanie "celów" (ludzi) w grach on-line walczy o coś?

Kulka w łeb dla niego i będzie po temacie.

Komentarz

• Po dłuższym pobycie w Skandynawii nie sposób nie zgodzić się z AK47 aczkolwiek myśle że ten czyn był kontrproduktywny. Ostatnimi czasy nacjonalizm, który jest jedyną drogą do przetrwania dla Europy, zaczął być "na fali". Organizacje i ruchy powoli konsolidowały się i rozwijały. Jest naprawdę mnóstwo przykładów pozytywnych działań takich organizacji jak Casa Pound czy Front Narodowy dzięki którym zyskiwały one szerokie poparcie społeczne i przesuwały dyskurs na prawo. Tymczasem wychodzi jakiś norweg i zabija młodych lewaków co wprawia wszystkich w oburzenie. To najlepszy argument jaki można dać lewakom do ręki i widać że już jest to wykorzystywane ( przykład dzisiejszej konferencji SLD). Przeczuwam że to koniec krótkiego okresu renesansu nacjonalizmu i tak naprawdę nie ma dla nas już żadnego ratunku. Polska jak i inne kraje wkrótce ulegnie islamizacji i przestanie istnieć, wasze prawnuki nie będą już znały katolicyzmu. Brzmi to może dramatycznie ale tak to wygląda.

Czyn Breivika miałby sens tylko wtedy kiedy było by 100000 takich jak on. Działając w pojedynkę zaszkodził on tylko sprawie. To wydarzenie będzie używane niczym Holocaust do niszczenia wszelkich ruchów narodowych, a bez nich, bez nacjonalizmu, nie ma szans ani dla Polski ani dla żadnego innego kraju. Kto odwiedzał Oslo ( zwane czasami Bagdadem północy) lub inne zachodnioeuropejskie miasta, ten wie o czym mówię. Breivik swoim nierozważnym działaniem(**** wie czy nie inspirowanym przez służby) prawdopodobnie zmarnował ostatnią szanse na odrodzenie.

Przepraszam za nieco chaotyczny charakter mojego posta ale w mojej opinii to jest dramat.

Komentarz

• Nie wiem dlaczego ulegacie tym tezom stawianym przez lewicowe media i partie, że ten idiota jest prawicowym narodowcem?.
                    Jest członkiem Loży Masońskiej, jest antyislamski, proizraelski, prohomoseksualny. Najchętniej przeprowadziłby zamach na Papieża, nienawidzi komunizmu ale podziwia Putina, nie lubi lewaków ale podoba mu się Obama. Nienawidzi arabów a zabija bezbronnych Norwegów.
                    Czy to są cechy człowieka o prawicowych zabarwieniu?

Komentarz

• Wybory się zbliżają oj zbliżają się wielkimi krokami. Dzisiaj cizia Pochanke w faktach w zapowiedzi materiału na temat raportu w sprawie Blidy wspomniała o możliwości postawienia przed trybunałem stanu ex premiera Kaczyńskiego. Niby taki szczegół te EX, ale jakoś nigdy nie słyszałem o ex premierze Mazowieckim , Milerze czy którym kolwiek innym.
                      Taki przekaz dla ludu.
                      Kur.a ta telewizja powinna zostać odznaczona za zdolności manipulacyjne.
                      Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                        Nie wiem dlaczego ulegacie tym tezom stawianym przez lewicowe media i partie, że ten idiota jest prawicowym narodowcem?.
                        Jest członkiem Loży Masońskiej, jest antyislamski, proizraelski, prohomoseksualny. Najchętniej przeprowadziłby zamach na Papieża, nienawidzi komunizmu ale podziwia Putina, nie lubi lewaków ale podoba mu się Obama. Nienawidzi arabów a zabija bezbronnych Norwegów.
                        Czy to są cechy człowieka o prawicowych zabarwieniu?
                        Nie ważne jakie ma poglądy, ważne jak je przedstawiają media.

Komentarz

• Zamieszczone przez JMJK Zobacz posta
                          Nie ważne jakie ma poglądy, ważne jak je przedstawiają media.
                          Fakt. Niemniej jednak patrząc po liście "pros" Breivika można mniemać, że jest on ogólnie rzecz ujmując "pro NWO".

A to już jest powód do poważnego niepokoju.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Uważam Pana za człowieka inteligentnego ale założę się że nawet Pan nie czytał mojego wpisu, który kosztował mnie wiele pracy. Efekty tej pracy widzę na codzień.

Jestem autorem powyższego listu.

Piszę również na niepoprawni.pl

http://niepoprawni.pl/blogs/adriano85

http://adriano.nowyekran.pl/

Mój list jest propagowany na wielu stronach:

http://niepoprawni.pl/blog/1792/ogol...-nowego-ekranu

http://lubczasopismo.salon24.pl/jama...iej-demokracji

http://www.ziemiamielecka.pl/?p=5908

Wrzucanie wszystkich do jednego wora jest nie na miejscu i na pewno nie jest cechą człowieka inteligentnego.

Prosze poczytać wpisy antonioiwaldiego, Jana Bogatko, Marka Mojsiewicza, Contessy, 1normalnegoczlowieka i wielu, wielu innych. Wielu blogerów NE pisze tez na niepoprawnych. Nie zgadzam się ze wszystkimi treściami prezentowanymi przez NE. Kolejna sprawa NE walczy w obronie kibiców i ma do tego specjalną zkładkę. Zamiast obrzucać się błotem bez żadnych rzetelnych podstaw, proponuję współpracę i zapoznanie się z treściami prezentowanymi przez narodowych prawicowców w tym mnie.

Mam w planach napisanie kolejnego listu, w którym mocniej będzie zaakcentowana sprawa polskich kibiców ze szczególnym uwzględnieniem Kibiców Legii i jej patriotycznych działań.

Pozdrawiam. Mam nadzieję, że mój list niedługo stanie się jednym z głównych tematów na forum Szanownych Kibiców Legii.

P.S. Oświadczam, że nie popieram żadnych ruchów ani partii politycznych lansowanych na NE. Jestem Katolikiem i patriotą, którego rodzice czynnie walczyli z komuną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Niesiołowski
                              Oczywiście, że można rozpatrywać czy te ataki miały miejsce na tle politycznym, ale nie zgadzam się na łączenie tych zbrodni z chrześcijańskimi poglądami i kościołem katolickim. Ktoś kto morduje ludzi, i to jeszcze młodzież, reprezentuje sobą nie chrześcijaństwo, ale ponurą karykaturę chrześcijaństwa. Psychopata z Łodzi był również w moim biurze. Tak zeznał portier, a nie ja tak ogłosiłem, bo tak będzie dla mnie wygodnie, jak piszą PiS-owskie lizusy. PiS kłamie mówiąc, że ten człowiek nie szukał również mnie. Zresztą zobaczymy, co powie na procesie. (...) Każda wypowiedź publiczna czy spór polityczny mógłby być interpretowany jako doprowadzający do nieszczęśliwych konsekwencji z rąk osób trzecich. Nie widzę związku. Nic nie usprawiedliwia morderstwa. Przenoszenie debaty publicznej i oskarżanie polityków prawicowych w Norwegii, którym ten człowiek rzekomo jest bliski na fakt, że oni doprowadzili do morderstwa jest bezzasadny. Zbrodni tego człowieka nic nie usprawiedliwia.
                              http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-...zeczpospolita-

Komentarz

• Zamieszczone przez adriano85 Zobacz posta
                                Uważam Pana za człowieka inteligentnego ale założę się że nawet Pan nie czytał mojego wpisu, który kosztował mnie wiele pracy. Efekty tej pracy widzę na codzień.
                                Do jakiej wypowiedzi się odnosisz?
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X