Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Banał..

Komentarz

• Akurat wczoraj przed zamachem lub przedwczoraj czytałem o polskich rodzicach pracujących w Norwegii, którzy musieli porywać opiece społecznej swoje dziecko. Były dość szeroko opisane wizyty domowe urzędników. Klapsy zabronione, krzyczeć na dziecko nie wolno, dawać szlabanów nie wolno bo to ograniczanie wolności drugiego człowieka. Ciche dni między rodzicami też są potwornym przeżyciem psychicznym dla dziecka. A gdy dziecko chodziło przygnębione bo, jak się okazało, babcia była umierająca no to jak to.. przeciez 'śmierć jest jedynie naturalnym zakończeniem życia'.
      A dziś oglądałem relacje młodzieży, któa cudem uszła z życiem, o tym jak na ich oczach zabijano z zimną krwią dziesiątki ich kolegów/koleżanek. I nie widziałem na ich twarzach za wiele emocji. Jeżeli zamachowiec nie jest chory psychicznie to podejrzewam, że ultra bezstresowe wychowywanie maczało w tym palce.

Komentarz

• Sami sobie Norwegowie (czy Norwedzy? Niech się który filolog wypowie) piwa naważyli, to niech piją. To co zrobił ten facet to krzyk rozpaczy. Sam w Oslo nigdy nie byłem, ale ci co byli opowiadali, że wiele dzielnic przypomina bardziej Bagdad niż miasto na północy Europy. To samo jest zresztą w Szwecji czy Danii.

Chyba tylko Finowie sobie śmieci nie naściągali i takich problemów nie mają... mają inne.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Niestety o tym nikt się w TV nawet nie zająknie.
          Nie wypada powiedzieć ,że socjalistyczne/postępowe/europejskie gówno niektórych zwyczajnie wku..a.

Komentarz

• Też to czytałem, lekko przerażające. Tyle że to nie jest nawet bezstresowe wychowanie a brak wychowania.
            Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
              Ciekawe komentarze na fejsach i innych wśród postępowej młodzieży z większych ośrodków.Rozczulenie nad ofiarami z Norwegii i oczywiście potępienie zamachowca prawicowego chrześcijanina.Pytania o bezpieczeństwo w Polsce i uwagi co do Kaczyńskiego.To też fanatyk prawicowiec siejący nienawiść.

Ręce kur..a opadają..
              Do osoby znanej w środowisku narodowym dowiedziałem się, że ten zamachwiec to obronca praw pedałów, liberał i zwolennik Izraela, a media usilnie lansują tezę o nacjonaliście i chrześcijańskim fundamentaliście.

A postepowej mlodziezy tradycyjnie trzy w cztery, nimi nie ma sie co przejmować.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                Do osoby znanej w środowisku narodowym dowiedziałem się, że ten zamachwiec to obronca praw pedałów, liberał i zwolennik Izraela, a media usilnie lansują tezę o nacjonaliście i chrześcijańskim fundamentaliście.
                Sugerujesz, że chrześcijanie podpalili Rzym a komuniści Reichstag?
                Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• casual : To Ci socjaldemokraci w Norwegii są antyhomo?

Komentarz

• Mówię com usłyszał. Ponoć po prostu żadna z niego skrajna prawica.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                      Rozczulenie nad ofiarami z Norwegii i oczywiście potępienie zamachowca prawicowego chrześcijanina.
                      W rmfie dzisiaj słyszałem, cyt. "zamachu dokonał /imię i nazwisko - nie pamiętam w tej chwili, a nie chce mi się sprawdzać/, chrześcijański ekstremista"...

Zamieszczone przez karakan
                      Ręce kur..a opadają..
                      Żebyś wiedział...
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Jest ponoć potwierdzenie z Partii Postępu (prawica), że przez pare lat był ich członkiem. No ale sposób w jaki to przedstawiają media... (vide post karakana i reya)
                        Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Zapamiętał.

Komentarz

• Prawicowy Chrześcijanin mason nacjonalista ultra-syjonista rolnik, a do tego blondyn lubiący popykać w World of Warcraft, albo obejrzeć Dextera

Zawsze się śmieję z tych teorii spiskowych, ale tym razem skusiłem się przy tej typowo "letniej" aurze miło spędziłem popołudnie. Polecam!
                          http://monitorpolski.wordpress.com/2...wegie/#respond

Komentarz

• To co się po Norwegii dzieje w merdiach woła o pomstę do nieba. A wszystko prowadzi do jednego - o czym pisałem nie tak dawno temu w innym miejscu: że niebawem wydarzy się coś, po czym skołowana publika sama poprosi władze o przykręcenie sobie śruby a dobra władza łaskawie pójdzie ludziskom na rękę. Bo koleś który strzelał na zlocie norweskiej młodzieżówki partyjnej coś tam napisał na Twitterze.

A w USA maja już poszykowane obozy koncentracyjne:

http://campfema.com/
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

• Kolejna ciekawa "koincydencja":

http://moraine.salon24.pl/326926,cwi...atakiem-w-oslo

Zamachowiec przebrał się za policjanta ))
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together

Komentarz

• Ich prawo karne to jakiś absurd,koleś zabił 92 osoby i dostał wyrok 21 lat więzienia

Takimi wyrokami tylko zachęcają pojebów do podkładania bomb.

Komentarz

Pracuję...
                                X