Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To mnie też nie bardzo,

zna moze kto tytuł i wykonace podkładu muzycznego?

Komentarz

• Jakiś żal ten filmik kocacoli

Spot Kaczyńskiego:

http://www.pis.org.pl/multimedia.php

Czy ktoś orientuję się czemu wszystkie mainstreamy od rana bębnią o szklanych drzwiach, olewając całą wymowę spotu i nie załączają linku do niego ? Jest dostępny na stronie PiS of course, dajcie znać jak funkcjonariusze mainstreamowi też go wreszcie "znajdą".
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
        Mnie się również filmik nie podoba, obejrzałem go do połowy i wyłączyłem, jednakże zawsze mnie zdumiewa, gdy wyborcy PO zaszczycają ten temat, akurat jak ktoś wrzuci taką bzdurę
        Stąd właśnie mój komentarz

Dodam, że mnie bawi fakt ,że Kaczyński i PIS rządowym mediom śmierdzi, ale za to kasa za ich spoty już nie.PIS i Kaczyński od rana do wieczora nawet w Agorach.
        Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
          To mnie też nie bardzo,

zna moze kto tytuł i wykonace podkładu muzycznego?
          Venom - In League With Satan
          http://www.youtube.com/watch?v=D5wUr4Lut4A
          ///

Komentarz

• Zamieszczone przez Fortis Zobacz posta
            Venom - In League With Satan
            http://www.youtube.com/watch?v=D5wUr4Lut4A

dzieki, własnie cos mnie znajoma muzyczka się wydawała....

Komentarz

• W ramach kontynuacji pewnej dyskusji. Pamiętam, kto co wtedy pisał.

Akt oskarżenia w sprawie Ryszarda C. skierowała do sądu łódzka prokuratura. C. w październiku w łódzkiej siedzibie PiS zastrzelił Marka Rosiaka i ranił nożem drugiego pracownika biura. Zdaniem śledczych motywem zbrodni była przynależność polityczna ofiar......

(...) Ryszard C. w śledztwie przyznał się do zarzucanych czynów, ale odmówił składania wyjaśnień; przebywa w areszcie. Biegli uznali, że w czasie popełnienia zbrodni był poczytalny. Grozi mu kara dożywotniego więzienia. Z "oświadczenia" znalezionego przy oskarżonym wynika, że od pewnego czasu nosił się z zamiarem pozbawienia życia "trzech czołowych działaczy PiS". Akt oskarżenia został skierowany do Sądu Okręgowego w Łodzi - powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Esencja rządów PO :

Jak dowiedziałem się z dokumentów przetargowych zamieszczonych na stronie Narodowego Centrum Kultury, kampania ta kosztuje, drobnostka, 180.878 złotych. Zlecenie realizuje należąca do Grupy Agora firma AMS.
                http://wpolityce.pl/view/14576/Jak_b...ania_mp3_.html

Wydaje mi się ,że nie było.Widziałem to już wcześniej.Dopiero dziś natknąłem się na jakiś artykuł w necie.Jakby taką kampanie zaserwował PIS to jazgot wmediach trwałby miesiącami.W Szkiełku długo by się z tego nabijano.

MarkoOHT: Co powiesz na to?Może przy okazji tego marnotrawienia kasy pogadamy o Twoim głosowaniu na PO?Jak się na to zapatrujesz?

Komentarz

• Mocne. Ich bezczelność nie zna granic. A nius jest z 4 VII, w miarę śledzę media a o tym nie słyszałem

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                    Dodam, że mnie bawi fakt ,że Kaczyński i PIS rządowym mediom śmierdzi, ale za to kasa za ich spoty już nie.PIS i Kaczyński od rana do wieczora nawet w Agorach.
                    Ja bym się już na siłę nie przychrzaniał. Wiadomo - biznes jest biznes. Można pytanie odwrócić - PiS i Kaczyński nabijają kabzę Szechterowi. Ale PiS chce te pare procent niezdecydowanych wyrwać, więc się w Agorze reklamuje.

Nie zapędzajmy się z krytyką w abstrakt, bo później lemingi mają super argument - wy się do wszystkiego przypierdalacie, więc drożyzna, Smoleńsk nie są istotne i rząd jest super.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Pecunia non olet jak mawiali pierwsi fani Lazio. Nie wiem czy PiS zamawiając spoty w niektórych mediah nie wyrzuca jednak kasy w błoto. Ostatnio w Antyradiu w jakiejś porannej audycji przykuł moją uwagę właśnie spot PiS-u, a po zakończeniu bloku reklamowego prowadzący audycje jakiś ciechan czy inny **** zaczął na odlew napierdalać w PiS za ten spot, czego się można było spodziewać.

Ostatni spot naprawdę udany, trochę miękki, ale nie ma co przekonywać już przekonanych. Moim zdaniem PiS źle zrobił populistycznie głosując za zakazem płatnych spotów wyborczych, mniej by stracili gdyby wtedy się wyłamali a teraz sami mogliby wykazywać innym hipokryzję. a tak są za to trafiani w kampanii. zaraz odezwą się głosy, że o by nie zrobili media ich zeżrą.... i są to głosy słuszne
                      „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Żarciki z PIS-u to co innego prawda?
                        Nie udzielam się w temacie, ale jestem regularnym czytelnikiem tego zacnego wątku i po prostu połączenie fragmentów "Miasta ruin" z opisem typu "przyjdzie godzilla i wszystko zje" jest nie na miejscu.
                        PS Waćpanie Karakanie, Ochota ZAWSZE po prawej stronie
                        Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                          Ja bym się już na siłę nie przychrzaniał. Wiadomo - biznes jest biznes. Można pytanie odwrócić - PiS i Kaczyński nabijają kabzę Szechterowi. Ale PiS chce te pare procent niezdecydowanych wyrwać, więc się w Agorze reklamuje.

Nie zapędzajmy się z krytyką w abstrakt, bo później lemingi mają super argument - wy się do wszystkiego przypierdalacie, więc drożyzna, Smoleńsk nie są istotne i rząd jest super.
                          Myślałem ,że ikonka na końcu da do zrozumienia ,że nie jest to sprawa życia lub śmierci. Tak czy inaczej podzielam zdanie szemranego.Reklamowanie się w radiach Roxy czy innych różowych rozgłośniach nie ma sensu.Tam między kawałkami są żarciki z prezesa i słuchacze raczej "wiedzą na kogo mają głosować".

Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
                          Pecunia non olet jak mawiali pierwsi fani Lazio. Nie wiem czy PiS zamawiając spoty w niektórych mediah nie wyrzuca jednak kasy w błoto. Ostatnio w Antyradiu w jakiejś porannej audycji przykuł moją uwagę właśnie spot PiS-u, a po zakończeniu bloku reklamowego prowadzący audycje jakiś ciechan czy inny **** zaczął na odlew napierdalać w PiS za ten spot, czego się można było spodziewać.

Ostatni spot naprawdę udany, trochę miękki, ale nie ma co przekonywać już przekonanych. Moim zdaniem PiS źle zrobił populistycznie głosując za zakazem płatnych spotów wyborczych, mniej by stracili gdyby wtedy się wyłamali a teraz sami mogliby wykazywać innym hipokryzję. a tak są za to trafiani w kampanii. zaraz odezwą się głosy, że o by nie zrobili media ich zeżrą.... i są to głosy słuszne
                          Na szczęście Fakty TVN i Szkiełko już wzieło ten spot na warsztat i wytłumaczyło widzom jak trzeba go odbierać.Do tego dodano jakiegoś profesora eksperta, który potwierdził że spot jest zły i jeszcze zły.
                          Teraz już można się nabijać z tego spotu w najlepsze.

MarkoOHT : Ok! Zwracam honor

Komentarz

• Tu jest dopiero spot:

Dzisiejszy "Super Express" ujawnia, że były premier Józef Oleksy (SLD) został powołany przez prezydenta Bronisława Komorowskiego do Narodowej Rady Ekologicznej działającej przy Pałacu. Gazeta przypomina, że były premier nie potrafi ostatnio odnaleźć się na scenie politycznej.
                            Bronisław Komorowski uznał, że Oleksy przyda mu się jako doradca ds. ekologii. - Bardzo podoba mi się, że prezydent chce dbać o środowisko naturalne. Cieszę się, że mogę w tym pomóc - mówił Oleksy po swojej nominacji.
                            Jak podkreśla "Super Express" nowa funkcja Oleksego ma charakter społeczny. Na czele nowej Rady, która będzie doradzała prezydentowi ws. środowiska, stanie prezydentowa Anna Komorowska.
                            Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nie wiedziałem, że Józek i na ekologii się zna... Prawdziwy Omnibus ***** mać...
                              "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• nowy spot PiS:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=k3jr3MLVd_0

i trochę starszy, równie udany. Może nawet lepszy.

http://www.youtube.com/watch?v=Ju3EG...layer_embedded

SPOT to ZA MAŁO!

Komentarz

Pracuję...
                                X