Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale te sondaże mają właśnie taki sens. Szary, mający politykę w dupie Polak popatrzy przed wyborami (na wybory idzie, ma to w dupie ale idzie, bo jakiś celebryta w tv powiedział mu w reklamie, że "musi") na te słupki, zobaczy, że PO cieszy się największym zaufaniem, zatem pewnie jest najlepsze i na nich najlepiej zagłosować.
    Zresztą wynik sondażu zależy od tego, kto zleca przeprowadzenie. Ten jest wyraźnie PełOwski, a w tych PiSkowskich Platfusy mają niemalże identyczne poparcie co załoga Jarka.
    “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Komentarz

• a jako zwolennik opcji węgierskiej w sumie jestem zadowolony
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Rzepa musi zmienić sondażownię, aby sondaże były bardziej pisowskie

Komentarz

• ale Panowie - nie ma się co ekscytowac.

Na dzis po dupie biorą posiadacze kredytów we frankach - myślę, że śmiało można założyć, że przynajmniej 80% (jak nie 90%) z nich to elektorat PO.

Przyjdzie czas na kolejnych.

Dobrze, niech PO wygra i następne wybory - sądzę,że wtedy w ciągu dwóch, max trzech lat zostanie zmiecione ze sceny

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Jakieś konkretniejsze informacje na temat tych 80% wyborców PO? Ja znam więcej niż kilka osób, które zaciągnęły kredyty na pół swojego życia w CHF i są tą głównie wyborcy SLD i PiS.

Komentarz

• - PO ma tylko 20 proc. pewnych wyborców - wynika z sondażu zleconego przez Platformę, do którego dotarła "Polska". W kategorii pewnych wyborców PiS nie wypada gorzej. - Niestety wychodzi na to, że mogą liczyć na niewiele mniej, a momentami na tyle samo. A do tego trzeba brać poprawkę, że ich wyborcy to w praktyce wręcz wyznawcy - mówi jeden ze sztabowców PO.
              Jak dowiedziała się "Polska", przeprowadzony rygorystycznie sondaż wskazał, że pewnych wyborców na dziś partia ma ok. 20 proc. Pewnych, to znaczy takich, którzy deklarują, że na wybory pójdą na pewno i już dziś nie mają żadnych wątpliwości, że bezwarunkowo zagłosują na PO. Z różnych powodów zresztą, ale przede wszystkim ze względu na obawę przed rządami PiS.
              Jeżeli sondaże będą pokazywać naszą kilkuprocentową przewagę nad PiS, to salon zawyje, podniesie się alarm i z głowy. Gorzej, jeżeli sondaże będą pokazywać słupki z ponad 40 proc. dla nas. To demotywuje ludzi - mówi polityk bezpośrednio zaangażowany w kampanię PO.
              całość :

http://www.polskatimes.pl/stronaglow...tyle,id,t.html
              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Jak mnie wkurza obiecywanie i wyplacanie odszkodowan dla ludzi ktorzy zalowali 600pln na ubezpieczenie plantacji czy mienia ogolnie... masakra.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                  Na dzis po dupie biorą posiadacze kredytów we frankach - myślę, że śmiało można założyć, że przynajmniej 80% (jak nie 90%) z nich to elektorat PO.
                  Mort, sęk w tym że ta cała frankowa panika jest wykreowana przez media. Mam dwóch znajomych którzy mają kredyty hipoteczne w CHF:
                  - pierwszy mówi tak: "Owszem, trochę mam większą ratę, ale nie zamierzam płakać bo przez kilka lat byłem zdrowo do przodu na racie gdy CHF był słaby, pełen spokój"
                  - drugi: brałem kredyt gdy CHF był po 2.40, teraz ratę mam o 100-120PLN wyższą więc wcale jakoś mocno mnie to nie boli. I tak jestem do przodu, gdybym wziął w PLN to miałbm ratę o prawie 1000.- wyższą.

I jestem przekonany że takich ludzi jest więcej. Cały ten medialny szum i sraczka spowodowana kursem CHF jest wykreowana całkowicie sztucznie, ludzie owszem płacą trochę wyższe raty, ale i tak mają pełną świadomość że jest to rata niższa niż gdyby wzięli kredyt w PLN.

Płaczą Ci, którzy chcą cały kredyt spłacić teraz, ale umówmy się:
                  1. ilu takich jest w kraju?
                  2. jesli ktoś brał kredyt walutowy 2-3 lata temu w CHF ze świadomością że spłaci cały przed upływem 10-15 lat, to znaczy że powinien wjebać garści doradcy hipotecznemu, bo go wystawili na mukę, nawet spreadu nie pokrył jeszcze.

Pytanie brzmi - jaki interes mają media w tym, żeby walczyć z rynkowym kursem CHF, ale to już temat na inną dyskusję.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    Jakieś konkretniejsze informacje na temat tych 80% wyborców PO? Ja znam więcej niż kilka osób, które zaciągnęły kredyty na pół swojego życia w CHF i są tą głównie wyborcy SLD i PiS.

z obserwacji uczestniczącej

Daimos - ale do czego Ty mnie przekonujesz skoro ja to wiem

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                      Jak mnie wkurza obiecywanie i wyplacanie odszkodowan dla ludzi ktorzy zalowali 600pln na ubezpieczenie plantacji czy mienia ogolnie... masakra.

Mało tego. Jeden znany polityk dziś proponuje by sięgnąć do rezerw jednej z bardziej znanych firm ubezpieczeniowych, by wpłacała kasę nieubezpieczonym.
                      Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• to jeszcze nie jest najgorsze - jak państwo stac niech wypłaca (pomijam fakt,że naszego nie stać) ryczałtowo WSZYSTKIM

najgorsze jest to,że ubezpieczeni dostana hajs z ubezpieczenia a nieubezpieczeni ten sam hajs od państwa

de facto więc ubezpieczeni to gamonie bo mieliby to samo a nie musieliby opłacać składki

tak właśnie psuje sie państwo i świadomość obywateli.

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• ale gdy jeden premier (ok, nie z mojej bajki, ale mimo wszystko) wypalił to prosto z mostu do kamer, że "trzeba się ubezpieczać", to był to koniec jego politycznej kariery

Komentarz

• Akurat wczorajsza wichura zawitała u mnie na wieś. Nic się w sumie nie stało, ale sąsiadom trochę drzew połamało. Zniszczenia raczej niewielkie i nikt nie będzie latał po firmach ubezpieczeniowych.

Właśnie się dowiedziałem, że rodzina parę kilometrów dalej kawałek dachu straciła, więc coś tam jednak się działo.

Komentarz

• jeżeli państwo nie ma mieć za zadanie ochrony obywateli przed skutkami kataklizmów, to co właściwie ma mieć ?
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
                                jeżeli państwo nie ma mieć za zadanie ochrony obywateli przed skutkami kataklizmów, to co właściwie ma mieć ?

Fizi - ale przeczytaj mojego posta.

Ma mieć ale WSZYSTKICH NA TYCH SAMYCH WARUNKACH.

a nie ma raz na dwa miesiące stawać sie ubezpieczycielem grupki baranów.

Jakie są szanse,że Wisła wyleje i zaleje drugie piętro na Bemowie? no raczej zerowe k.ur.wa. A ja ubezpieczenie musze płacic.

także sorki ale obrona cwaniaczków, którzy jak zwykle próbują przechytrzyć cały świat w ogóle do mnie nie trafia.

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X