Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kokolino Zobacz posta
    Nie wiem na ile obiektywne są te raporty, ale jeśli jest w nich chociaż ziarno prawdy, to nasz liberalny rząd dokonał naprawdę nie lada wyczynu, bo jak inaczej nazwać pozycję za takimi oazami wolności (nie tylko gospodarczej) jak:

52 50 Botswana 0
    58 70 Rwanda 3
    60 59 Vanuatu 0
    61 67 Samoa 1
    67 77 Ghana 2
    69 68 Namibia 0

obraziłeś Ruandyjczyków
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
      ryzykantem ? szaleńcem ? totalnym dziadem ?
      nie można tak do tego podchodzić. Są ubezpieczenie od utraty pracy, od zdarzeń losowych itd. Można, a wręcz trzeba się ubezpieczać. Polska nie jest wyjątkiem jeżeli chodzi o kupno mieszkań na kredyt. tak robi cały świat. Na lepszych/gorszych warunkach, ale w większości na kredyt.

Można podejść do tego z drugiej strony. Nie masz mieszkania na kredyt i nie masz swojego. Gdzie mieszkasz? Wynajmujesz. Tracisz dochody, nie stać Cię na wynajem. Gdzie mieszkasz?

Ja wolę płacić raty i mieć "swoje" niż oddawać w obce ręcę i wynajmować.

Komentarz

• Jak masz na nim hipotekę to faktycznie jest bardzo "Twoje".

Komentarz

• Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
          nie można tak do tego podchodzić. Są ubezpieczenie od utraty pracy, od zdarzeń losowych itd. Można, a wręcz trzeba się ubezpieczać. Polska nie jest wyjątkiem jeżeli chodzi o kupno mieszkań na kredyt. tak robi cały świat. Na lepszych/gorszych warunkach, ale w większości na kredyt.
          Nie życzę, byś kiedyś musiał z tego skorzystać i nie wiem czy wiesz, że często tego typu ubezpieczenia można aktywować po 90 dniach od zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego - wiesz co to znaczy?

Oczywiście są opcje, zabezpieczające ewentualność utraty dochodów ale to zdecydowanie nie są ubezpieczenia.
          NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

proszę Cię ...

przykładowo rodzina 2+1 zarabiająca średnie krajowe jest w stanie spokojnie dostać kredyt i kupić sobie mieszkanie. 7k brutto to jakieś 5k netto. Rata za mieszkanie 2 pokojowe 1000 zł. Zostaje 4k. Opłaty max 1k. zostaje 3k miesięcznie na życie. Przy normalnym życiu można z tego jeszcze odłożyć kilka stówek.

nawet gdybym miał gotówkę na mieszkanie i tak wziąłbym na kredyt. jest to bardziej opłacalne.
            2+1 i jeszcze coś odłożyć - jesteś zwykły *****
            zakupy 2-3 razy w tygodniu - od 600 do 1000
            patrz wiek dziecka- pieluchy (paczka 58-70 zł), ubranka + mleko i kaszki 300-400
            opłaty mówisz 1000 - woda, energia, (gaz ) telefon,TV
            opłaty za komunikacje - samochodu rozumiem nie mają
            Pomijam już- ubrania dla 2, leki, wyjście do kina czy zwykły wyjazd w Polskę na wakacje (za wakacje nad polskim morzem 2+2 zapłaciłem 1240 + 1200 na jedzenie, lody itp)
            pomijam już dojazd tam i powrót
            reasumując albo masz 12 lat albo jesteś idiota
            ps:
            w rozliczeniu kosztów nie umieszczam- umeblowania własnego M, TV, lodówki i innych tego typu wydatków ale bankowo jak im zostaje 3 tysie to odkładają jeszcze na konto
            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
              Jak masz na nim hipotekę to faktycznie jest bardzo "Twoje".

Tuzin mogłeś mu(jej) tego nie mówić

Komentarz

Można podejść do tego z drugiej strony. Nie masz mieszkania na kredyt i nie masz swojego. Gdzie mieszkasz? Wynajmujesz. Tracisz dochody, nie stać Cię na wynajem. Gdzie mieszkasz?

Ja wolę płacić raty i mieć "swoje" niż oddawać w obce ręcę i wynajmować.
                po pierwsze - dopisz jeszcze jaki okres ochrony dają Ci te ubezpieczenia

po drugie - nie stać Cię to wynajmujesz mniejsze, w przypadku "włsnego" M z hipoteką przekraczającą niejednokrotnie jego wartość zaczyna się robić nieciekawie, pomijając już czas w jakim jesteś w stanie "upłynnić" taki towarek i to akurat w cenie mającej jakiś sens , a niestety takie przygody wydarzają się z reguły w czasie recesji, kiedy krucho i z robotą i z tabunami chętnych na przepłacone kwadraty
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                  bankowo jak im zostaje 3 tysie to odkładają jeszcze na konto
                  Więcej wierz w ludzi - człowiek jest w stanie wiele dokonać. Pół miesiąca można przeżyć na chlebie i cebuli, a na drugą połowę wystarczy tego co się w słoikach od rodziny przywiezie
                  Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                    Więcej wierz w ludzi - człowiek jest w stanie wiele dokonać. Pół miesiąca można przeżyć na chlebie i cebuli, a na drugą połowę wystarczy tego co się w słoikach od rodziny przywiezie
                    no tak a dzieciaki mogą pic wodę z kranu i chodzić bez pieluch

Komentarz

no tak a dzieciaki mogą pic wodę z kranu i chodzić bez pieluch
                      to podobno bardzo nowoczesny trend
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• To się nazywa życie w zgodzie z naturą - bądźmy EKO!!
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

reasumując albo masz 12 lat albo jesteś idiota
                          ciekawie prawisz ...

to jak ja żyłem z taką kasą przez 3 lata?*

*ciut większa, ale mieszkanie i kredyt większy, za to z samochodem, plus ztm żony.

pewnie wiesz lepiej ode mnie.

Komentarz

• Jak nie masz dywanu a podłogę w "swoim" mieszkaniu wykończyłeś linoleum to pieluchy nie są wielkim problemem o ile zainwestuje się we wiaderko i mopa. A o jakość wody z kranu dba Hanna Gronkiewicz Waltz tak więc każdy prawilny Platformers nie może mieć wątpliwości co do jakość tego, co przenoszą miejskie wodociągi - dzieci mogą to pić.
                            Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

ciekawie prawisz ...

*ciut większa, ale mieszkanie i kredyt większy, za to z samochodem, plus ztm żony.

Bo widzisz, trzy lata temu 5000 złociszy na 3 osoby to duuuużo więcej niż dziś.
                              Poza tym, nie każde małżeństwo może odnotować co miesiąc wpływ na konto dwóch średnich pensji krajowych...
                              Złoty słońca blask dokoła,
                              Orzeł biały wzlata w wzwyż,
                              Dumne wznieśmy w górę czoła,
                              Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
                              Depcząc podłość, fałsz i brud,
                              W nas mocarne wiosny tchnienie,
                              W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
                              Niechaj wroga przemoc drży!
                              Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
                              Wielkiej Polski moc to my!
                              Wielkiej Polski moc to my!

Komentarz

ciekawie prawisz ...

pewnie dlatego, że on ma dzieci
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X