Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • nienawistny Stefan znowu krzyczy o wojnie domowej... mam nadzieję, że jakiś kolejny POpapraniec znowu kogoś nie zamorduje i żeby potem Stefan nie mógł znowu sobie pokrzyczeć, że to jego chcieli zabić
  "No pasaran!" ???

  HEMOS PASADO !!!

  Komentarz


  • Stefan jest nie do podjebania
   Czas kończyć z baranami na forumce

   Komentarz


   • Taki tam drobiazg, bez echa w "wiodących mediach", Zapewne ktoś tam się wkurwi i pojedzie z szyderą :
    Jadwiga Gosiewska, matka śp. Przemysława Gosiewskiego, zostanie przyjęta na prywatnej audiencji przez papieża Benedykta XVI. To efekt listu na temat tragedii smoleńskiej, jaki Gosiewska wysłała do Ojca Świętego.

    Jak podaje „Dziennik Bałtycki”, Benedykt XVI zaprosił już Jadwigę Gosiewską do Watykanu. Dokładny termin prywatnej audiencji ma zostać uzgodniony w najbliższym czasie. Matka byłego wicepremiera i jednego z czołowych polityków PiS w liście do papieża prosiła go o wsparcie starań o powołanie komisji międzynarodowej do zbadania przyczyn katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Teraz Jadwiga Gosiewska ma zamiar osobiście zrelacjonować Ojcu Świętemu zastrzeżenia rodzin ofiar tragedii smoleńskiej dotyczące przebiegu śledztwa i postawy rządu polskiego w tej sprawie.

    „Smoleński” list do Benedykta XVI był jednym z dwóch wysłanych przez Gosiewską. Adresatem drugiego był prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama. Pismo to jak do tej pory pozostało bez odpowiedzi.
    No i na deser - Stefan o sobie:
    Ciągle trudno określić, komu poza Unią Wolności odbiera głosy Platforma Obywatelska. Ugrupowanie nowe, programowo nieokreślone, udające, że nie jest partią polityczną i celowo unikające zabierania głosu we wszystkich ważnych kwestiach społecznych, ekonomicznych i politycznych – lecz za to dające popisy hipokryzji i cynizmu, dość skutecznie żerujące na znanych fobiach, ignorancji i naiwnej wierze ludzi zniechęconych do polityki. Liderzy PO już zaczynają napotykać trudności z przekonaniem wyborców do szczerości intencji swych polityków – dobrze przecież znanych, i to nie zawsze z najlepszej strony. Teraz owi politycy nagle zapewniają, że stali się inni, uczciwsi, bardziej autentyczni i bardziej prawdomówni niż wszyscy pozostali. Przy okazji nasuwa się pytanie, jak to możliwe, by ktoś z takim życiorysem jak Andrzej Olechowski – płytki intelektualnie i pod wieloma względami po prostu niewiarygodny – mógł zdobyć kilka milionów głosów w wyborach prezydenckich. PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Ciekawe tylko, czy nastąpi to jeszcze przed wyborami, czy zaraz po.
    • Źródło: Rozbijacze na prawicy, „Gazeta Wyborcza” nr 168,20 lipca 2001
    Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją.(...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.
    • Źródło: Naśladujmy Litwę, „Życie” 1 sierpnia 2001
    I o Stefanie:
    • Wypisałem więcej słów z cytatów pana posła Niesiołowskiego, których używał w ciągu ostatnich dwóch lat, mianowicie: szaleńcy, paranoicy, kanalie, dureń, pornogrubasy, hołota, szkodnicy, karły moralne, ćwok i prostak. Panie pośle Niesiołowski, chciałem zapytać w związku z tym, czy jako marszałek Sejmu będzie pan w podobny sposób zwracał się do posłów (Wesołość na sali), czy też przy okazji każdych obrad będziemy mieli spektakl pod tytułem: kogo dziś obrazi Stefan Niesiołowski; pytam bardzo poważnie.
     • Autor: Mariusz Kamiński
     • Źródło: 6 kadencja, 1. posiedzenie Sejmu RP, debata nad wyborem wicemraszałków.
    • Z Niesiołowskiego wyszedł fanatyzm religijny, jakiś bolszewizm, który przypisywaliśmy Kaczyńskiemu.
     • Autor: Kazimierz Kutz we „Wprost” o przyczynach odejścia z PO, „Rzeczpospolita” z 12 października 2010
    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
     Taki tam drobiazg, bez echa w "wiodących mediach", Zapewne ktoś tam się wkurwi i pojedzie z szyderą :
     dzisiaj Stefan wrzeszczał , że "To jest już wojna domowa, w której część Kościoła wspiera PiS " i , że "Biskup mija się z prawdą, taki biskup, który popiera zachowanie Rydzyka, jest kompromitacją Kościoła. Niech sobie znajdzie inne zajęcie. Po co biskup, który kłamie. Ten biskup jest szkodliwy dla Kościoła"

     jutro dowrzeszczy, że jest już obca interwencja i , że "Papież mija się z prawdą, taki papież, który popiera zachowanie Gosiewskiej, jest kompromitacją Kościoła. Niech sobie znajdzie inne zajęcie. Po co papież, który kłamie. Ten papież jest szkodliwy dla Kościoła"
     "No pasaran!" ???

     HEMOS PASADO !!!

     Komentarz


     • Jeżeli Niesiołowski mówi o wojnie domowej to moim skromnym zdaniem należy mu wierzyć. On jest członkiem partii rządzącej, widzi wszystko "od kuchni" i najpewniej ma sprawdzone informacje.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

      Komentarz


      • no, ale żeby nie było, że tak jednostronnie, to teraz jeszcze o (kolejnych i na pewno nie ostatnich) sukcesach partii i rządu:

       Inflacja wyniesie w 2011 r. 4,0 proc. - przewiduje NBP w nowej projekcji opublikowanej w poniedziałek w raporcie o inflacji

       W poprzedniej projekcji - w marcu NBP oczekiwał wzrostu cen w 2011 r. o 3,2 proc.


       - W krótkim horyzoncie projekcji ceny konsumenta rosną szybciej niż w projekcji marcowej, na co składa się istotnie silniejszy wzrost krajowych cen żywności i cen energii, będący w dużym stopniu efektem wyższych, niż zakładano w poprzedniej projekcji, cen surowców rolnych i energetycznych na rynkach światowych - napisał NBP w raporcie o inflacji.

       Na 2012 r. spodziewana jest obecnie przez NBP inflacja na poziomie 2,7 proc. wobec 2,8 proc. w poprzedniej projekcji. Szacowana inflacja w 2013 r. została obniżona do 2,4 proc. z 2,9 proc. w projekcji marcowej.

       - W latach 2012-2013, pomimo stabilizacji cen surowców na wyższym poziomie niż prognozowano w marcu, silniejszy ujemny efekt bazy powoduje, że inflacja krajowych cen energii i żywności kształtuje się poniżej wartości z poprzedniej projekcji" - napisał bank centralny.

       - Ponadto wzrost cen konsumenta (w tym także inflację bazową) ogranicza [prognozowany] słabszy popyt wewnętrzny oraz, obniżający ceny importu, mocniejszy kurs złotego, związany z wyższą ścieżką stóp procentowych - podał NBP w raporcie o inflacji.
       rp.pl

       "Wzrost płac w czerwcu był niższy niż wskaźnik inflacji. Nie ma ryzyka wzrostu płac, który byłby niekorzystny dla perspektyw inflacji" - powiedział dziennikarzom minister gospodarki Waldemar Pawlak.

       gazetaprawna.pl       dalszemu zacieśnieniu ulega też przyjaźń polsko radziecka, dzięki pomocy towarzyszy niemieckich:

       Kupując RWE, Gazprom wejdzie do Polski
       a.ła. 11-07-2011, ostatnia aktualizacja 11-07-2011 20:06

       Rosyjski gigant ma szansę jedną transakcją w Niemczech zyskać dostęp do rynku energetycznego kilku krajów, m.in. Czech, Słowacji i Polski. Gazprom negocjuje zakup udziałów w RWE
       autor: Rafał Guz


       Niedźwiedź wchodzi tylnymi drzwiami

       O współpracy i partnerstwie rozmawiali kilka dni temu w Paryżu szefowie Gazpromu Aleksiej Miller i RWE Jurgen Grossmann. Szczegółów nie ujawniono, ale niemiecki "Der Spiegel" poinformował, że chodzi o to, by rosyjski potentat został głównym udziałowcem w RWE. Według tygodnika, po spotkaniu Grossmann powiedział, że wyobraża sobie, że rosyjska firma obejmuje długoterminowo udziały w jego koncernie.

       Jeśli transakcja dojdzie do skutku, będzie mieć przełomowe znaczenie nie tylko dla niemieckiego rynku, dla którego Gazprom jest od lat głównym dostawcą gazu. Rosyjski potentat zyska pośrednio dostęp do odbiorców gazu i energii w kilku krajach. W ubiegłym roku RWE obsługiwał ok. 20 mln odbiorców elektryczności i sprzedawał gaz 10 milionom klientów (ponad 38 mld m sześc.).

       Wszystko wskazuje, że szef RWE, podejmując rozmowy z Gazpromem, zrobił to za cichym przyzwoleniem władz w Berlinie. Zatem gdyby obie firmy doszły do porozumienia, nie będą miały problemu z uzyskaniem ich akceptacji. Wczoraj rzecznik ministra gospodarki stwierdził, że Gazprom może kupić udziały w RWE, jeśli tylko uzyska zgodę Urzędu Antymonopolowego. Przedstawiciele urzędu tymczasem zapewnili, że uważnie przeanalizują tę transakcję pod kątem wpływu na rynek.

       RWE ma udziały nie tylko w Niemczech, ale też w krajach Europy Środkowej, a w Polsce jest właścicielem warszawskiej spółki energetycznej Stoen, która dostarcza prąd mieszkańcom Warszawy i ma 5 proc. udziałów w polskim rynku sprzedaży energii. RWE jest nie tylko sprzedawcą, ale też udziałowcem sieci przesyłowej w Czechach i uczestnikiem konsorcjum Nabucco, które chce wybudować gazociąg umożliwiający dostawy z rejonu Morza Kaspijskiego do Europy.


       rp.pl
       prywatyzacja jest dobra !

       "No pasaran!" ???

       HEMOS PASADO !!!

       Komentarz


       • Fizi, Twoje wPiSy są złośliwe. Bądź POważny i nie siej ordynarnej, niePOważnej propagandy. Na bank da się to jakoś wytłumaczyć. Do boju lemingi,głąby, idioci i siurki.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

        Komentarz


        • to ja dorzucając do Fiziego mam pytanie do geniuszy z PO:

         otóż dziś miał miejsce kryzys euro - czy sztucznie wywoałny czy nie to jedno ale dlaczego w związku z kryzysem euro jako waluty nasza złotówka traciła nie tylko względem franka czy dolara ale również walut narodowych takich potentatów jak Litwa, Łotwa, Węgry czy inna Rumunia?

         jak wytłumaczycie fakt,że w ciągu czterech lat z naszej waluty zrobiliscie największe gówno w regionie?

         a może to jest tak, że POza Wami już cały świat finansowy wie,że nasz kraj to żywy trup ekonomiczny?

         k.u.rwa, nawet do hrywny ukraińskiej traciliśmy

         finansowo w cztery lata zrobiliście z Polski dno dna bando lemingów - nie wstyd wam?
         ...ta ziemia do Polski należy
         choć Polska daleko jest stąd,
         bo wolność krzyżami się mierzy
         historia ten jeden ma błąd!!!!

         Better Dead Than Red!!!

         Komentarz


         • http://www.rp.pl/artykul/686307.html

          (...) Rzecz w tym, by lewicowa PO przestała udawać kogoś innego, niż jest w istocie, a PiS przestało się wstydzić swojej centroprawicowej, także ludowej tożsamości. Chcemy wybierać między czytelnymi programami. Za dzisiejszą maskaradę płacimy demokracją i bardzo kiepskimi rządami źle kontrolowanej władzy.
          PSL czas zaczac wycinac :>
          Per aspera ad astra.

          BKS JAGIELLONIA

          Komentarz


          • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
           k.u.rwa, nawet do hrywny ukraińskiej traciliśmy           Patologia
           Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
           - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
           Zapamiętał.

           Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

           Komentarz


           • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            to ja dorzucając do Fiziego mam pytanie do geniuszy z PO:

            otóż dziś miał miejsce kryzys euro - czy sztucznie wywoałny czy nie to jedno ale dlaczego w związku z kryzysem euro jako waluty nasza złotówka traciła nie tylko względem franka czy dolara ale również naród walutowych takich potentatów jak Litwa, Łotwa, Węgry czy inna Rumunia?

            jak wytłumaczycie fakt,że w ciągu czterech lat z naszej waluty zrobiliscie największe gówno w regionie?

            a może to jest tak, że POza Wami już cały świat finansowy wie,że nasz kraj to żywy trup ekonomiczny?

            k.u.rwa, nawet do hrywny ukraińskiej traciliśmy

            finansowo w cztery lata zrobiliście z Polski dno dna bando lemingów - nie wstyd wam?


            P.S. A Jurek do wyborów idzie z Jerzym Robertem Nowakiem, tak więc lipa z opcjami przy urnie robi się coraz większa..
            Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

            Komentarz


            • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
             k.u.rwa, nawet do hrywny ukraińskiej traciliśmy
             to akurat z innego powodu
             Mortui sunt, ut liberi vivamus

             Komentarz


             • niezależnie od powodów mamy największego śmiecia w Europie

              w 4 latka sie uwineli magicy, "zielona wyspa" hehe

              ciekaw jestem jak POpaprańcy forumowi to wyjasnią
              ...ta ziemia do Polski należy
              choć Polska daleko jest stąd,
              bo wolność krzyżami się mierzy
              historia ten jeden ma błąd!!!!

              Better Dead Than Red!!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
               niezależnie od powodów mamy największego śmiecia w Europie

               w 4 latka sie uwineli magicy, "zielona wyspa" hehe

               ciekaw jestem jak POpaprańcy forumowi to wyjasnią
               Po co tłumaczyć, jeśli można zrobić Igrzyska?

               PO i PSL poprą wniosek komisji śledczej badającej okoliczności śmierci Barbary Blidy o postawienie przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry
               Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

               Komentarz


               • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                niezależnie od powodów mamy największego śmiecia w Europie
                W moim banku, w którym jestem uwięziony na najbliższych "kilka" lat, kurs sprzedaży CHF, po którym mi liczą ratę 3,5598
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                Komentarz

                Pracuję...
                X