Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
    ten geodeta nawet po tylu wpadkach jest o miliard razy lepszy niż radca prawny Polaczek.

mam Ci wymienić Giertycha na czele szkolnictwa, Leppera na czele rolnictwa czy też może skorumpowanego Lipca, a później beznadziejną Jakubiak na czele Sportu?

ależ nie musisz mi wymieniać bo ja to pamietam doskonale.

Przy czym znów wychodzisz na idiotę bo o ile przykład z Giertychem czy Jakubiak trafiony to:

1) co ma geodeta (Grad) Minister Skarbu Państwa do Polaczka? Polaczek był ministrem Skarbu Państwa? Grad jest ministrem infrastruktury? Czy po prostu nie wiesz kogo miałem na mysli i uważasz,że Grabarczyk to geodeta?

Tak czy siak wychodzisz na ignoranta i durnia

2) Przykład z Lepperem i Lipcem - może i jeden miał słomę w butach a drugi brał w łapę ale rolnik stał na czele rolnictwa a sportowiec sportu więc to ostatnie przykłady jakie powinienes powołać wchodząc w wymiane zdań na temat "znania się na wszystkim"

po raz kolejny z przykrościa stwierdzam,że wychodzisz na durnia

Powtarzam - czuję sie osobiście urażony,ze partia na front walki z kibolstwem rzuciła akurat Ciebie bo to oznacza, że kompletnie nie szanuje naszej inteligencji i uważa, że nawet tacy jak Ty sobie poradzą.

Nosz ku..wa nie po to tyle lat się uczyłem, tyle książek czytałem, żeby teraz oponenci uważali, że starczy na mnie człowiek o inteligencji .... yyyy... skali mi brakuje... no, że starczysz na mnie Ty!
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

mam Ci wymienić Giertycha na czele szkolnictwa, Leppera na czele rolnictwa czy też może skorumpowanego Lipca, a później beznadziejną Jakubiak na czele Sportu?
      Giertych ok, z musu. Natomiast chcesz powiedzieć, że Hall, to chodzące nieszczęście jest w czymś lepsza od Giertycha?

Skorumpowanego Lipca przynajmniej PiS nie krył jak przegiął pałe. No to popatrzmy co wybrała platforma? Mira Drzewieckiego I tu też chcesz udowodnić, że Miro jest lepszy od Lipca. Różnica jest tylko taka, że Mira sprawę zamietliście pod dywan. Jak zwykle z "klasą".

Co do Jakubiak to się wsztrzymaj. Raczej napewno przechodzi po wyborach do dużego pałacu. Będzie z Komorowskim, Nałęczem i Koziejem siedzieć pod żyrandolem. A wtedy będziesz musiał jej zawzięcie bronić.

Jak mi cię szkoda.

Komentarz

biegam codziennie o 7 rano po woli, zapraszam.
        A ja co najmniej raz na miesiąc odwiedzam Gdańsk... No co za przygłup. Cy myślisz iż
        codziennie będę się uganiał za joggerami w tej jednej z największych dzielnic Warszawy? Ja starszy człowiek jestem i muszę oszczędnie gospodarować energią.

Ale mniejsza o większość - pytam się konkretnie gdyż nie chodzi mi o wspólne bieganie a tylko o przedyskutowanie kilku kwestii oraz ostateczne oddzielenie mężczyzn od chłopców; ponawiam swą propozycję: skusisz się na rozmowę w cztery oczy i wyjaśnienie co rozumiesz pod pojęciem "kartofel"? Bo ja bardzo chcę Ci wyjaśnić dlaczego uważam Ciebie za *******, idiotę, półdebila, śmiecia i dupka.
        Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• Nigel Farage, europoseł i szef Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, skomentował na łamach "Super Expressu" wystąpienie premiera Donalda Tuska w Parlamencie Europejskim:
          Mówił takie rzeczy, jakby przemówienie napisał kilka lat temu, a nie w ostatnich miesiącach. Jakby spadł z innej planety. To było kompletnie oderwane od rzeczywistości. Wokół mamy zagrożenie bankructwem kilku krajów. Wspólna waluta przeżywa największy kryzys w dziejach. Duńczycy de facto zrywają ze strefą Schengen. Unia oceniana jest w większości państw najgorzej w historii. I pomiędzy to wchodzi pan Tusk, mówiąc, że jest pięknie, świeci słońce, a w ogródku zakwitły kwiaty. Litości.
          Farage ocenił występienie Tuska jako najgorsze w historii:
          (...) niedemokratycznych struktur unijnych nie chwalił dotąd żaden z premierów. Raczej zastanawiali się, jak Unię zdemokratyzować. Obecne władze UE są dobre tylko w sztuce poklepywania się po plecach, w duserach jak świetną robotę wykonały. Ale nie ma to nic wspólnego z odczuciami Europejczyków. Najgorsze było jednak to, co Tusk mówił o Grecji.
          Chodzi o to, że opisał tamtejszy kryzys jak błahostkę. Jak można mówić takie rzeczy, kiedy setki tysięcy osób protestują, ludzie trafiają do więzień, krajowi grozi anarchia, a UE wysadzenie strefy euro? Jak można wyskakiwać na mównicę i mówić, że to trywialne?
          Na pytanie, skąd ten optymizm polskiego premiera brytyjski polityk odpowiada:
          Bo ja wiem, może chce w przyszłości być komisarzem UE? To w obecnej Unii byłoby normalne. Może jako nowy członek Unii boi się mówić otwarcie. Myśli, że jak będzie miły, to będzie więcej unijnych dotacji. Odniosłem wrażenie, że przede wszystkim jest oderwanym od rzeczywistości marzycielem.
          http://wpolityce.pl/view/14799/Nigel...zycielem_.html
          "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Nic dodać, nic ująć.

A co na to Piknik-senator?

Komentarz

• Do woli biega po Woli...
              Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• nawet nie wiedziałem ze piknik-senator jest takim pociesznym dałnem
                ma moc i te jego cięte riposty
                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta

Ale mniejsza o większość - pytam się konkretnie gdyż nie chodzi mi o wspólne bieganie a tylko o przedyskutowanie kilku kwestii oraz ostateczne oddzielenie mężczyzn od chłopców; ponawiam swą propozycję: skusisz się na rozmowę w cztery oczy i wyjaśnienie co rozumiesz pod pojęciem "kartofel"? Bo ja bardzo chcę Ci wyjaśnić dlaczego uważam Ciebie za *******, idiotę, półdebila, śmiecia i dupka.
                  Obawiam się, że niezależnie od tego jak go wyzwiesz to i tak się nie ujawni. Do tego trzeba mieć honor i jaja.
                  Czy Ty widziałeś platformersa z honorem i jajami?
                  Prędzej będziesz mógł się spodziewać czterech smutnych o 6 rano niż tego nieszczęsnego osobnika bez odrobiny honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                    Do woli biega po Woli...
                    on nie tylko biega po Woli, ale też myśli POwoli
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Pamiętają jeszcze Państwo sprawę Krzysztofa Bondaryka? Nie? A warto. Naprawdę warto sobie ją przypomnieć, bo jak mało co pokazuje praktyczne konsekwencje "zarządzania przez oburzenie", które konsekwentnie uskutecznia Donald Tusk:
                      Dzik jest dziki, dzik jest zły (...) kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo szybko zmyka – ten niewinny wierszyk przypomniał mi się, kiedy obserwowałem pierwszą reakcję premiera Donalda Tuska na artykuł o niejasnych transakcjach szefa ABW Krzysztofa Bondaryka. Historię opisała kilka tygodni temu „Gazeta Wyborcza". Wynikało z niej, że Bondaryk, będąc szefem służb specjalnych, kupił po zaniżonej cenie samochód od spółki, operatora komórkowego, której działalność może być przedmiotem zainteresowania służb. Co gorsza, prowadzącego w tej sprawie śledztwo prokuratora, który szefowi ABW chciał postawić zarzuty, nagle odsunięto. Dziwne, nieprawdaż?
                      Ale jeszcze dziwniejsze jest to, co działo się później. Najpierw premier w Brukseli. Marsowa mina, ponury wzrok, powaga na obliczu. Padają mocne słowa. Szef gabinetu po powrocie zażąda wyjaśnień.
                      (...)
                      Tusk się wściekł, niesie się wieść. Tusk jest zły – powtarzają sobie szeptem urzędnicy szczebla wysokiego i niskiego, półgębkiem i półuchem, poważnie i zgnębieni. (...)
                      Ach, straszne musiały to być dni dla polskiego ABW, którego szef, wielkie nieba, najwyraźniej w niełaskę popadł. Najwyraźniej stanowisko straci. Tym razem Tusk nie daruje. Tym razem premier zrobi porządek w stajni Augiasza. Tym razem nie da się wziąć na lep miłych słów. Tym razem gniew szefa rządu się nie uśmierzy. Niczym błyskawica spada z nieba, tak karząca ręka premiera spadnie na wiarołomnego urzędnika.
                      Tym razem było tak jak za każdym innym razem. Premier do kraju wrócił. Minęło kilka dni. Pewnego razu powiedział, że Bondarykowi ufa. Słońce wyszło zza chmur. Burza minęła. Polska demokracja zdała kolejny egzamin. A ludzi ogarnęła radość.
                      "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• pytanie z sondażu:jakie sa największe konflikty w PL

odp numer jeden ( oczywiście z podanych) Rydzyk vs jego przeciwnicy

interpretacja GóWna i GóWnianego yntelygęta : przedsiębioprcy najmniej ufają Rydzykowi

i jeszcze jedno - jak nie masz nic do powiedzenia poza cytatami z GóWna , to odpuść sobie już całkiem

generalnie to twoja obecność wygląda tutaj tak, że wrzucasz jakąś brednię, po czym zostaje ona zmiażdżona, z twojej strony zero reakcji, i za chwilę znowu wyskakujesz z jakimś kompletnym kretynizmem niczym nie zrażony, tak jakby te wszystkie poprzednie kretynizmy, to nie ty...

człowieku, gdzie ty masz honor ?
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• ps - i odpyerdol sie od Giertycha - on teraz jest apologetą Donka - prawie takim jak ty, tylko, że zdecydowanie więcej mającym po kopułą. powiedzmy to sobie opwarcie - przy nim jesteś zerem.
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,...wiadomosc.html
                            W zeszłym roku policja i inne uprawnione służby wystąpiły o zarządzenie kontroli operacyjnej łącznie wobec 6723 osób - taką informację przedłożył Prokurator Generalny Andrzej Seremet marszałkom Sejmu i Senatu. Dokument jest już dostępny na stronach Senatu.

Przedłożona przez Seremeta informacja statystyczna jest wykonaniem styczniowej nowelizacji ustawy o prokuraturze, gdzie wprowadzono zasadę, że prokurator generalny będzie przedstawiał Sejmowi i Senatowi coroczną, jawną informację o liczbie wniosków i przypadków zastosowania technik operacyjnych oraz o efektach sądowego i prokuratorskiego nadzoru nad tymi czynnościami.

21 czerwca prokurator Seremet przesłał odpowiednią informację marszałkom obu izb. Dokument jest już dostępny na stronach Senatu. Wynika z niego, że w 2010 roku wszystkie uprawnione organy (policja i pozostałe służby) skierowały wnioski o zarządzenie kontroli i utrwalanie rozmów lub wnioski o zarządzenie kontroli operacyjnej łącznie wobec 6723 osób. Wobec 6453 osób sąd zarządził kontrolę i utrwalanie rozmów lub kontrolę operacyjną. Odmówił tego wobec około 1 procenta osób - 52. Wobec 218 osób zgody na wnioski o kontrolę operacyjną nie wyraził prokurator - wynika z informacji Seremeta.

Zgodnie z ustawą w statystycznej informacji osobno wyszczególniona jest działalność policji w materii podsłuchów. Jak podał Seremet, policja wnioskowała o zarządzenie kontroli operacyjnej łącznie wobec 5824 osób, a sąd zarządził taką kontrolę wobec 5594 osób; odmówił jej zarządzenia wobec 41 osób, a na wnioski o kontrolę operacyjną wobec 189 osób zgody nie wyraził prokurator.

Z dokumentu wynika, że Żandarmeria Wojskowa, Straż Graniczna, Biuro Ochrony Rządu, ABW, Agencja Wywiadu, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Służba Wywiadu Wojskowego, CBA (czyli pozostałe służby mające prawo stosować techniki operacyjne) wnioskowały o podsłuch łącznie wobec 1129 osób. Nie wiadomo, w ilu przypadkach odmówiono na to zgody - czy to na etapie prokuratorskim, czy sądowym.

Co pewien czas odżywa publiczna dyskusja o podsłuchach, które dziś może stosować dziewięć służb specjalnych. Na założenie przez nie podsłuchu operacyjnego (czyli jeszcze przed formalnym śledztwem prokuratury w danej sprawie) musi wyrazić zgodę prokurator generalny oraz sąd. Można to robić tylko w celu wykrycia wymienionych w odpowiednich ustawach ściśle określonych najgroźniejszych przestępstw oraz gdy inne środki zawiodą. Prasa często donosi jednak o różnych nieprawidłowościach. Dziś tajne są nawet same statystyki tych działań - służby odmawiały ich ujawnienia Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. W nowelizacji zapisano też, że służby uprawnione do stosowania "kontroli operacyjnej" mają obowiązek dołączania do wniosku do sądu o zgodę na stosowanie podsłuchu materiałów operacyjnych uzasadniających go (tego wymogu wcześniej nie było).

W 2008 r. doszło do tajnego wystąpienia w Sejmie ówczesnego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego dotyczącego podsłuchów. Jak ujawniła wtedy "Rzeczpospolita", podał on, że w 2007 r. o 18 proc. wzrosła liczba wniosków policji o kontrolę operacyjną, a o 25 proc. wzrosła liczba takich działań policji w trybie niecierpiącym zwłoki, co potem akceptowały sądy. Prokuratorzy odmówili zgody wobec 2 proc. ogółu wniosków policji, a sądy - 0,5 proc. W 2007 r. ówczesny minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ujawnił tylko, że w 2006 r. policja złożyła o 4,6 proc. mniej wniosków o podsłuchy niż w 2005 r., a ABW - o 5,3 proc. mniej.

Kilka dni temu Rzecznik Praw Obywatelskich Irena Lipowicz zaskarżyła do Trybunału Konstytucyjnego ustawy pozwalające służbom specjalnym zdobywać w tajny sposób dane o obywatelu, których zakresu precyzyjnie nie określono. Według RPO narusza to prawo do prywatności. Lipowicz zwróciła uwagę, że jednostka nie posiada żadnej wiedzy o takiej ingerencji służb w jej wolność i z tego powodu nie może korzystać np. z prawa odwołania do sądu. "Ustawa dopuszczająca niejawną ingerencję w prawa i wolności jednostki musi więc przede wszystkim konkretyzować przypadki, zakres, sposoby ingerencji, a także wskazywać jakich konkretnie sfer życia jednostki owa ingerencja dotyczy" - napisała RPO.

Wojciech Tumidalski (PAP)
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                              Giertych ok, z musu. Natomiast chcesz powiedzieć, że Hall, to chodzące nieszczęście jest w czymś lepsza od Giertycha?

Skorumpowanego Lipca przynajmniej PiS nie krył jak przegiął pałe. No to popatrzmy co wybrała platforma? Mira Drzewieckiego I tu też chcesz udowodnić, że Miro jest lepszy od Lipca. Różnica jest tylko taka, że Mira sprawę zamietliście pod dywan. Jak zwykle z "klasą".
                              Nie oszukujemy się - jedna i druga partia nie najlepiej dobierały osoby na stanowiska. Ale teraz tak patrząc na całokształt to (mimo, że za PiSem nigdy nie byłem, nie jestem i prawdopodobnie nigdy nie będę) jednak rządy "tych złych pisiorów" w porównaniu z platfusami były pasmem sukcesów i zwycięstw.

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              Już wolałbym Niesioła na forum
                              Ej ej, Niesioł może kiedyś jeszcze zmądrzeje - w jego żyłach płynie szlachetna, prawicowa krew po dziadku!

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              Przykład z Lepperem i Lipcem - może i jeden miał słomę w butach a drugi brał w łapę ale rolnik stał na czele rolnictwa a sportowiec sportu więc to ostatnie przykłady jakie powinienes powołać wchodząc w wymiane zdań na temat "znania się na wszystkim"
                              Co do Leppera to przepiszę fragment dotyczący tejże osoby z "Polactwa" autorstwa RAZa (w książce tej autor przekonuje, że tytułowe polactwo (to nie synonim "Polaków") ma mentalność chłopa pańszczyźnianego):
                              "Kiedy fornal czuje się na dziedzica bardzo rozgoryczony i chce się na nim zemścić, to zrobi mu kupę do studni - i nic go przy tym nie obchodzi, że wodę z tej studni piją nie tylko państwo, ale także i on ze swoją rodziną. Lepper był taką właśnie zrobioną do wspólnej studni kupą, zemstwą polactwa na tym, co prasa nazywa "elitami"". - nie jest to bezpośrednio o "rządach" Leppera, ale taka dygresja na rozluźnienie po czytaniu rewelacji piknika
                              Ostatnio edytowany przez Magik2501; [ARG:4 UNDEFINED].
                              “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Komentarz

• ciekawe zestawienie
                                choć pewnie stronnicze ale takie 4 lata w pigulke

1) likwidacja stoczni Gdynia i Szczecin
                                2) afera hazardowa
                                3) mimo kasy z Unii nie będzie gotowej w całości żadnej drogi na Euro
                                4) podwyżka VAT
                                5) zamach na OFE
                                6) zakup samolotów Bryza bez przetargu
                                7) afera z kupowaniem głosów w Wałbrzychu
                                afera senatora Misiaka (ustawione przetargi)
                                9) afera ministra Grada (firma jego zony przypadkowo wygrywa przetargi dla ministerstwa którym kieruje Grad...)
                                10) afera ministra Grabarczyka (obsadza on stanowiska w PKP kolegami i ich zonami a potem w święta PKP leży i kwiczy)
                                11) kolejne przetargi na drogi są odwoływanie (S5 Wrocław - Poznań, S7 Gdańsk - Elbląg, S7 pod Radomiem, S8 pod Białymstokiem itd), ale jest kasa na nowych urzędników!
                                12) wyprzedaż firm przynoszących krociowe zyski jak np PKO (4 mld zysku w 2010) KGHM (11 mld zysku w 2010), PZU , Bogdanka itd
                                13) podwyżka akcyzy na gaz
                                14) podwyżka akcyzy na piwo
                                15) Premier jeździ na narty i nie reaguje na kłamliwe oskarżenia Rosji pod adresem polskich oficerów (raport MAK)
                                16) PO buduje najdroższe drogi na świecie - cena za kilometr w nizinnej Polsce wyższa niż w górzystej Chorwacji...
                                17) mimo obietnic "odpolitycznienie" TVP, PO obsadziło TVP swoim ludźmi natychmiast po tym jak Komorowski został Prezydentem.
                                1 posłanka PO Sawicka i kręcenie lodów - przyznała się przed kamerami - za to Tusk zniszczył CBA i uczynił z tej służby marionetkę
                                19) koleje rozbite na 8 spółek, obsadzane koleżkami nawet na święta puszczają pociągi po 4 wagony...
                                20) świnoujście zablokowane przez Nord Stream
                                21) katastrofa Smoleńska do jakiej doszło w wyniku niewłaściwego zabezpieczenia lotniska przez BOR (brak aparatury do lądowania i nadzoru w wieży kontroli - co ciekawe jak 3 dni wcześniej lądował tam Tusk to aparatura tam była ...), mając te aparaturę na lotnisku samolot mógłby lądować nawet przy 0m widoczności i bez rosyjskich kontrolerów. CZEMU JEJ NIE BYłO Tylko zaufano Rosjanom? Jak wynika z nagrań rozmów z wieżą Rosjanie wprowadzili załogę w błąd co do wysokości i kursu samolotu! Mówili że był na 100 m a naprawdę był na 30m ! Tusk wiedział to od 14 kwietnia, a mimo tego szczuli przez 9 miesięcy że to "pijany" Kaczyński wpadł do kabiny i kazał lądować!
                                22) bezrobocie rośnie od 3 lat - mimo że spada u naszych sąsiadów...w styczniu już prawie 13%. (Za PiS w 2007 było 8% ...)
                                23) inwestor z Kataru który pojawił się przed wyborami i znikł po wyborach...
                                24) Karnowski z zarzutami prokuratorskimi za korupcję, popierany w wyborach na prezydenta Sopotu przez PO.
                                25) nieudana profesjonalizacja wojska - armia nie ma szeregowych - 3/4 to oficerowie i podoficerowie!
                                26) skandal z przetargiem na samoloty Bryza
                                27) Minister Zdrowia Kopacz okłamała sejm - podobno widziała na własne oczy jak ziemia w smoleńsku była przekopana na 1 metr w głąb .... a potem okazuje się że tam są szczątki ludzkie i fragmenty samolotu
                                2 deficyt finansów w 2010 - 8%! Za pis w 2007 - nadwyżka w budżecie!
                                29) nieudolne negocjacje gazowe z Rosją - drogi gaz na długi okres czasu
                                30) oddanie koncesji na gaz łupkowy firmom zachodnim za 1/4 tego co np. Arabia Saudyjska czy Norwegia!!!!
                                31) Prezydent Wpadka Komorowski i jego żenujące wpadki przynoszące Polakom wielki wstyd.
                                32) kampania nienawiści przeciw opozycji w efekcie czego doszło do mordu w łodzi!
                                33) zadłużenie skoczyło o 380 mld pln w 4 lata - NA CO POSZłA TA KASA? - nawet dróg nie ma!
                                34) dzięki naciskom PiS i rządu J. Kaczyńskiego na UEFA udało się uzyskać EURO 2012 - Tuski przegrały rywalizacje o Instytut Technologiczny i EXPO!
                                35) płatne autostrady - 20 gr/km - Najdroższe w EUROPIE!(w stosunku do zarobków)
                                36) wykryli 3 afery PiS: Klapka laptopa Ziobry. Kanapa podgryziona przez psa Ludwika Dorna, Afera wykryta przez minister od korupcji Piterę "Dorsz za 8.5".
                                37) za poparcie PO w wyborach w 2007 roku Gronkiewicz Waltz dofinansowała stadion piłkarski Legii należący do TVN za ok 400 mln PLN.
                                3 Rzecznik Rządu otrzymuje dochody od niemieckiego biznesmena (mieszka w należącej do Niemca will za darmochę... komu ten pan służy?)
                                39) program modernizacji linii kolejowych nie udał się, prawdopodobnie kasa z UE przepadnie
                                40) skandaliczne szkolenie wojska - 4 katastrofy lotnicze (Bryza, Casa, Mi-24, Tu-154)
                                41) dzierżawa samolotu dla VIP na dwa lata za kasę pozwalającą kupić NOWY SAMOLOT!
                                42) gdyby nie weto Kaczora prezydenta, to w 2008 roku PO wprowadziłoby nas do strefy sztywnego kursu euro i w czasie kryzysu padłby nasz eksport - tylko dzięki temu wetu Polska była "zieloną wyspą"
                                43) PiS obniżył podatki a podobno jest socjalistyczny, PO podnosi podatki a podobno jest liberalne buhahah
                                44) ZUS dla jednoosobowych firm rośnie, dławiona jest przedsiębiorczość Polaków, ale firmy zagraniczne dostają hojną reką dopłaty po czym likwidują produkcję a rząd PO nic nie robi (DELL, FIAT)
                                45) najbogatsi rolnicy dalej płacą KRUS
                                46) tzw jedno okienko (zakładanie firm) to niewypał
                                47) Komisja "Przyjazne Państwo" (znoszenie barier w administracji) przez 4 lata nic nie zrobiła! Medialna fikcja
                                4 bezzasadne odwołanie szefa CBA przed końcem kadencji - bo ujawnił aferę hazardową
                                49) nieudolne negocjacje o limity CO2 - prąd będzie droższy o kilkadziesiąt procent
                                50) Minister Klich niszczy GROM i Wojska Lotnicze - odchodzą fachowcy!
                                51) straszenie pis'em mimo ze NIC im nie udowodnili - żadnych afer i przekrętów!
                                52) po aferze Rywina Miller miał honor podać się do dymisji. Po aferze hazardowej Tusk udaje głupa i dalej kurczowo trzyma się koryta!
                                53) Minister Finansów PO - Rostowski, człowiek znikąd! Nawet paszportu nie miał w 2007 roku!
                                54) otwarcie rynku pracy od 1 stycznia 2011 dla Rosjan, Ukraińców i Białorusinów i to mimo tego że jest 13% bezrobocia i stale rośnie (od 3 lat! - to tez CUD donka!)
                                55) od 4 lat brak nawet PROJEKTU poprawy stanu służby zdrowia podczas gdy za PiS podniesiono pensje lekarzom i pielęgniarkom ....
                                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Pracuję...
                                X