Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Na meczu siatkówki Brazylia-Rosja, rozegranym dziś w Sopocie, pojawił się Nikołaj Patruszew, były szef FSB (następczyni KGB), obecnie sekretarz rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa i szef Rosyjskiego Związku Piłki Siatkowej - dowiedział się portal Niezależna.pl.

Patruszew to jeden z najbardziej zaufanych ludzi Władimira Putina. Od 1999 do 2008 r. był dyrektorem FSB. To za jego rządów w rosyjskich służbach specjalnych doszło do zamordowania Anny Politkowskiej i Aleksandra Litwinienki oraz zamachów na bloki mieszkalne - dokonanych, jak twierdził Litwienko, przez władzę i specsłużby. W czasach ZSRR Patruszew służył w KGB (od 1975 r.).

Co Patruszew robi w Polsce?

Według naszych informacji sekretarz rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa przybył pod pretekstem meczu siatkówki Brazylia-Rosja, lecz w rzeczywistości jego wizyta związana jest z weekendowym przyjazdem do Polski Angeli Merkel. Kanclerz Niemiec dziwnym zbiegiem okoliczności akurat w ten weekend postanowiła bowiem odwiedzić z "prywatną wizytą" Trójmiasto (Gdańsk) i spotkać się "prywatnie" w leżącej 50 km od Sopotu Juracie z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Ten ostatni jeszcze dwa dni temu przypłynął do Sopotu z Juraty - oficjalnie po to, by otworzyć z prezydentem tego miasta przystań jachtową. Następnie zjadł w Sopocie obiad, po czym wrócił łodzią Straży Granicznej do Juraty.

Przypomnijmy, że obsadzone ludźmi Bronisława Komorowskiego Biuro Bezpieczeństwa Narodowego zaprosiło Patruszewa w styczniu 2011 r. na obchody swojego 20-lecia. Byłego dyrektora FSB, który nie ukrywał nigdy swojego wrogiego stosunku do NATO, Polski czy Gruzji, podejmował z uśmiechem gen. Stanisław Koziej - szef BBN"

http://niezalezna.pl/13051-byly-szef...kim-sie-spotka

Piknik - senator. Może z pierwszej ręki od ciebie coś na ten temat?
    Czyżby mocodawcy przybywają z wytycznymi co do formy kampanii wyborczej. A może z instrukcją, co by tu w trybie nagłym (do wyborów) jeszcze przeprowadzić?.
    Zdradź sekrety tej potajemnej wizyty.

Komentarz

• http://sport.wp.pl/kat,97434,title,F...l?ticaid=1ca15

Coraz lepsze pomysły rodzą się w mądrych głowach eurofilów.
      http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
        [I]
        Piknik - senator. Może z pierwszej ręki od ciebie coś na ten temat?
        skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to Ci pogrubię ważną treść:

szef Rosyjskiego Związku Piłki Siatkowej przybył pod pretekstem meczu siatkówki Brazylia-Rosja.

Liga Światowa w Trójmiejskiej Ergo Arenie. A Brazylia-Rosja to mecz na szczycie niczym finał LM czy finał mistrzostw Świata.

nie mam w zwyczaju domniemywać czy szukać drugiego dnia. powyższe mi wystarczy.

Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
        [I]
        Zdradź sekrety tej potajemnej wizyty.
        ale idąc Twoim tokiem myślenia - pewnie knują nowy zamach, jeden rok temu im wyszedł ...
        Ostatnio edytowany przez Piknik - senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
          To żadna nowość.
          http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Piknik - senator takie pytanko - jak setka bojowników Hamasu przyjedzie ZWIEDZAĆ Oświęcim w trakcie najwiekszej kumulacji wycieczek z Izraela to też ich wpuścicie?

powyższe "zwiedzać" Wam wystarczy?

PS. Nawet na tle kompromitującej się PO ty jestes wybitny przynosisz wstyd swoim idolom gdyż nie opanowałes w najmniejszym stopniu ich sztuki uników, robienia publicity i krętactwa.

Jesteś zwykłym tepakiem a dyskusja z Tobą to żadna przyjemność gdyż każdy Twój post to autodiss Już wolałbym Niesioła na forum
            ...ta ziemia do Polski należy
            choć Polska daleko jest stąd,
            bo wolność krzyżami się mierzy
            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

szef Rosyjskiego Związku Piłki Siatkowej przybył pod pretekstem meczu siatkówki Brazylia-Rosja.

ale idąc Twoim tokiem myślenia - pewnie knują nowy zamach, jeden rok temu im wyszedł ...
              To i szefa brazylijskiego Z.P.S. też zaprosił? Jeśli nie to wielkie faux pas.
              Ja nie szukam drugiego dna tylko stwierdzam fakt "zbiegu okoliczności" wizyty Merkelowej i tego szefa rosyjskich służb u naszego Prezydenta, oraz to, że na turniej przyjechali szefowie wszystkich związków z całego świata a tylko jednego dotknęła ta przyjemność spędzenia weekendu w prezydenckiej posiadłości w doborowym towarzystwie.
              Piknik, taki kit, że to szef siatkówki to wciskaj swojemu infantylnemu elektoratowi.

Ja nie szukam drugiego dna ani nie posądzam o knucie czego kolwiek, ale chciałbym jako obywatel wiedzieć, co jest celem spotkania w tak doborowym towarzystwie.
              Powód może być banalny, np. ustalenia czy D. Tusk powinien wystąpić razem z Putinem na konkursie piosenki radzieckiej w Zielonej Górze, czy też inny.
              Po co to robić ze wszystkiego tajemnicę?

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                co jest celem spotkania w tak doborowym towarzystwie.

Po co to robić ze wszystkiego tajemnicę?
                a gdzie jest napisane że Komor z nim sie spotka/spotkał? ja przeczytałem że był na meczu siatkówki w Trójmieście jko szef rosyjskiego związku światkówki,oraz tekst że Merkel również w ten weekend będzie w Trójmieście.

A Ty wyciągnąłeś wnioski że będzie spotkanie, jakieś ustalenia... dzisiaj grzeje, zejdź ze słońca.

Komentarz

Liga Światowa w Trójmiejskiej Ergo Arenie. A Brazylia-Rosja to mecz na szczycie niczym finał LM czy finał mistrzostw Świata.

Zacznę czymś w rodzaju inwokacji - mam nadzieję, iż współforumowicze mi wybaczą.

Mistrzu, błyskawico intelektu i umyśle godnym Einsteina! Wszystko OK, ale zacytowane przez Ciebie użycie słów pod pretekstem oznacza iż PRAWDZIWY cel tej wizyty jest inny niż oglądanie popisów "sbornej" w meczu siatkówki... Tak przynajmniej wynika z czegoś tak prozaicznego jak czytanie tekstu ze zrozumieniem - zacytowane przez Ciebie słowo "pretekst" to nic innego jak "zmyślony, błahy powód ukrywający prawdziwe i istotne przyczyny lub cele jakiegoś działania".

Choćby skały srały to inaczej się nie da tego zinterpretować...

Tak więc jesteś albo zwykłym debilem używającym słów znaczenia których nie pojmujesz albo też żałosnym dupkiem przyjmującym iż inni uczestnicy tej dyskusji to idioci będący Twoją niszą ekologiczną...
                  Ostatnio edytowany przez VANAHAIM72; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                    używającym słów znaczenia których nie pojmuje
                    niezależna czy Wy możecie domniemywać wszystko. sztuczne mgły nad smoleńskiem rownież. wszystkim i wszystko można przypiąć, później zweryfikować tylko cięzko. Vide wieczne krzyki Macierewicza. fakt to fakt, a tu tego nie widzę.

równie dobrze mogę domniemywać że wczoraj nad wolą, gdzie mieszkam, przeleciało ufo. nikt go nie widział, ale podobno było ..

Kaczyńskie powiedział kiedys takie cos:

BBC, które jest zwykle podawane jako przykład niezależności i obiektywizmu, jest w oczywisty sposób lewicową radiostacją i ten obiektywizm odnosi się co najwyżej do lewicy.

równie dobrze można to odnieść do gościa niedzielnego, URZe, Rzepy, niezależnej, GP i tak dalej i tak dalej.

p.s. nie obrażaj mnie kartoflu
                    Ostatnio edytowany przez Piknik - senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Przecież sam siurku mówiłeś, że lubisz...
                      "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Senator - a do tego geodety, psychiatry i prawnika się odniesiesz?
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

niezależna czy Wy możecie domniemywać wszystko. sztuczne mgły nad smoleńskiem rownież. fakt to fakt.

równie dobrze mogę domniemywać że wczoraj nad wolą, gdzie mieszkam, przeleciało ufo. nikt go nie widział, ale podobno było ..

Wodzu wszystkich niepełnosprytnych i myślących inaczej...

Użyłeś słów, które Twoje wywody zwyczajnie ośmieszają bo oznaczają zupełnie coś innego niż później twierdzisz. Ja Cię do tego nie zmuszałem - sam to zrobiłeś. Nie wiem jaki jest powód; być może jesteś pospolitym ******** niepojmującym zawiłości pięknego języka polskiego lub też zwykłym niedouczonym śmieciem traktującym innych jak swoich tępych kolegów. W każdym razie po raz kolejny ukazałeś iż nie masz nic do powiedzenia poza bzdurami i ogólnikami powtarzanymi przez innych - Tobie podobnych - półdebili.

A co do użycia przez Ciebie w stosunku do mnie słowa "kartofel"... Hmmm... Kiedyś używano tego określenia wobec Lecha i Jarosława Kaczyńskich, tak więc mnie to niespecjalnie uraża aczkolwiek chętnie bym usłyszał coś podobnego stojąc z Tobą twarzą w twarz. Zaryzykujesz spotkanie i przekazanie mi tego przesłania w cztery oczy?

Obiecuję iż zrobię wszystko aby się z Tobą spotkać w dogodnym Tobie terminie i czasie...
                          Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                            Wodzu wszystkich niepełnosprytnych i myślących inaczej...

Użyłeś słów, które Twoje wywody zwyczajnie ośmieszają bo oznaczają zupełnie coś innego niż później twierdzisz. Ja Cię do tego nie zmuszałem - sam to zrobiłeś. Nie wiem jaki jest powód; być może jesteś pospolitym ******** niepojmującym zawiłości pięknego języka polskiego lub też zwykłym niedouczonym śmieciem traktującym innych jak swoich tępych kolegów. W każdym razie po raz kolejny ukazałeś iż nie masz nic do powiedzenia poza bzdurami i ogólnikami powtarzanymi przez innych - Tobie podobnych - półdebili.

A co do użycia przez Ciebie w stosunku do mnie słowa "kartofel"... Hmmm... Kiedyś używano tego określenia wobec Lecha i Jarosława Kaczyńskich, tak więc mnie to niespecjalnie uraża aczkolwiek chętnie bym usłyszał coś podobnego stojąc z Tobą twarzą w twarz. Zaryzykujesz spotkanie i przekazanie mi tego przesłania w cztery oczy?

Obiecuję iż zrobię wszystko aby się z Tobą spotkać w dogodnym Tobie terminie i czasie...
                            Chcesz trolla internetowego spotkać w realu ? Marne szanse .

Komentarz

• O niczym innym nie marzę... A co do szans na dokończenie w realu używania obraźliwych określeń na forum, to wprawdzie wiem iż takie siurki jak "piknik-senator" istnieją tylko w necie, to jednak cuda się zdarzają. Być może się skusi na spotkanie ze starszym, siwowłosym (noooo, może nie tak całkiem) emerytem - w końcu nad kim może się bezkarnie znęcać poza rybkami, gołębiami, kotem czy też innym ratlerkiem? W każdym kiedyś rodzi się tygrys, bojownik Antify czy inny chuligan Polonii...

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                Senator - a do tego geodety, psychiatry i prawnika się odniesiesz?
                                ten geodeta nawet po tylu wpadkach jest o miliard razy lepszy niż radca prawny Polaczek.

mam Ci wymienić Giertycha na czele szkolnictwa, Leppera na czele rolnictwa czy też może skorumpowanego Lipca, a później beznadziejną Jakubiak na czele Sportu?

Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                                O niczym innym nie marzę...
                                sam sie napinasz na forum. w każdym twoim poście mnie obrażasz i wyzywasz.

biegam codziennie o 7 rano po woli, zapraszam.

Komentarz

Pracuję...
                                X