Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • http://www.rp.pl/artykul/684342-Inte...a-bydlaka.html

  dziwne, że jeszcze policji myśli nie mamy

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
   Nigdy nie słyszałeś jak poseł Kalisz czy poseł Arłukowicz tonem wyższości intelektualnej wyrażali dogmatyczne stwierdzenie "najbardziej szkodzi to Kościołowi"?
   Dla mnie wątek jest zamknięty. Nie mam zamiaru kolejny raz porównywać kilku szczerych głosowań za przedstawicielami PiS czy to w samorządowych czy parlamentarnych plus kilku lat 'walki' na forach z platfusami do cynicznych ustawek Kalisza czy Arłukowicza z Kościołem w sytuacji X czy Y.


   Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
   Co do dalszej części wypowiedzi to bądź spokojny PO+PSL to będzie zbyt mało by nakładać nowe podatki, ciąć ulgi i wycofywać państwo z wszelkiej jego odpowiedzialności. By zrobić to wszystko łącznie SLD będzie konieczne w nowym sejmie i PO przygrucha sobie tą partyjkę dając w zamian kilka miejsc dla "swoich".
   1. Czemu mało skoro podnoszenie VAT było zwykłą większością? Ponadto mają prezydenta więc raczej opcja budowania koalicji do odrzucenia veta im nie grozi.
   2. W SLD nie siedzą sami idioci. Jak zobaczą, że rząd PO-PSL jest na totalnym musiku to z chęcią wstrzymają się od głosu, a potem zostaną nową partią systemu dzięki kampanii "PO się wyczerpała i Was okradała różnymi daninami publicznymi".

   A zresztą o czym w ogóle mowa. Mainstream spokojnie przez najbliższe dwa lata wytłumaczy potrzebnej liczbie wyborców, że cięcia i zaciskanie pasa jest potrzebne. Ale już za chwilę, za chwileczkę będzie fajnie
   "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Ale jak to mógł milczeć? Śmiem twierdzić że jego wyborcy nie zgodziliby się z takim twierdzeniem. Skoro już finansujemy coś takiego jak PE to niech to forum służy przynajmniej temu by naświetlać jawne łamanie naszych praw.
    Nie wyłapałeś ironii

    W temacie bardziej:

    Dziś przyszła faktura za ubezpieczenie(leasing).Okazało się ,że doliczono VAT!

    Dołączono uzasadnienie : Zgodnie z rozstrzygnięciem zawartym w uchwale NSA z dnia 8 listopada 2010r(sygn. I FPS 3/10) "podmiotświadczący usługi leasingu powinien włączyć do podstawy opodatkowania tych usług koszty ubezpieczenia przedmiotu leasingu"

    Najlepsze jest to, że nie zmieniły się żadne przepisy tylko nagle o 180 stopni zmieniła się interpretacja.US z Wrocławia sobie wymyślił takie cuda i NSA to przyklepał.Ministerstwo Finansów nie widzi podstaw do interwencji.

    Co najlepsze już są przysyłane pisma o zaległy VAT z poprzednich lat leasingu.

    W ten oto sposób w ostatnim 5 roku leasingu zapłace za ubezpieczenie najwięcej.Zostałem zwyczajnie złupiony przez rząd.To zwykły haracz w ramach polityki miłości.
    Ostatnio edytowany przez ; 6953.

    Komentarz


    • Ziemkiewicz:

     http://wpolityce.pl/view/14742/Ziemk...y_i_leku_.html
     "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

     Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

     Komentarz


     • Długie, ale zdecydowanie warte polecenia.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
       Długie, ale zdecydowanie warte polecenia.
       Zdecydowanie niewarte polecenia.

       Cytat:

       Na czym polega klęska tej, najszerzej mówiąc, formacji, której patronem stał się po roku 2007 Tusk? Na tym, że obiecanej modernizacji przeprowadzić ona nie jest zdolna.
       Naiwność Ziemkiewicza nie zna granic.

       Nie jest zdolna? Absolutnie jest. Ale nie chce. Nigdy nie chciała. I kto wie, jaką rolę odegrał KL-D w politycznej historii II PRL, ups, III RP oczywiście, a ZWŁASZCZA na przełomie maja i czerwca 1992 roku ten wiedział w roku 2005, co z sobą niosą zapowiedzi KL-D bis. W 2007 roku zaś, po tym jak dowiedział się jakie lody na służbie zdrowia będą kręcone i jak stęskniona za władza Platforma z braku laku okrada siebie samą (zuuuuupaaaaaaaaaa) musiał stracić resztkę złudzeń, jakie jeszcze mu pozostały.

       Ale to ludzie przytomni. A pozostała cała reszta nieprzytomnych. I oni czytają Ziemkiewicza? Przypuszczam że nie sądzę. A jak Ziemkiewicz będzie wrzucał takie kwiatki jak zacytowany to i przytomni go czytać przestaną...
       From flood into the fire
       One thousand voices sing
       We're in this together
       For whatever fate may bring

       Komentarz


       • Ja podtrzymuję swoje. Pomijam już drobiazg, że wyciągasz jeden akapit, interpretując go po swojemu jako uzasadnienie odrzucenia całego tekstu. Ex-KLD w PO 2005 nie miało wpływów w tej skali, by z obecnej perspektywy, gdy już wiemy, ze najpierw Schetyna wyciął z list ludzi Rokity, a później okolice ex-KLD jako spółdzielnia Garbarczyka tnie się ze schetynowcami - mówić, że w 2005 wszystko było wiadomo.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
         Ja podtrzymuję swoje. Pomijam już drobiazg, że wyciągasz jeden akapit, interpretując go po swojemu jako uzasadnienie odrzucenia całego tekstu. Ex-KLD w PO 2005 nie miało wpływów w tej skali, by z obecnej perspektywy, gdy już wiemy, ze najpierw Schetyna wyciął z list ludzi Rokity, a później okolice ex-KLD jako spółdzielnia Garbarczyka tnie się ze schetynowcami - mówić, że w 2005 wszystko było wiadomo.
         Ale przecież Rokita funkcjonuje w polityce od samego początku III RP, jego udział w tej polityce znamy, pamiętamy jakich spektakli medialnych był współgwiazdą. Nie można tu znów nie przypomnieć "nocy czerwcowej". To, że potem właściciele go wyrąbali - takie życie. Przestał być potrzebny. Gdyby był kapusiem za PRL pewnie tez byśmy się o tym dowiedzieli - tak jak dowiemy się o każdym, kogo rola się skończyła. Do PO dobrze pasował, tak jak wcześniej do każdego z ugrupowań, do których należał. A że partia zrobiła czystkę w szeregach - nie pierwszy raz i nie ostatni. Ewaporowanymi nie ma się co zajmować.

         "Czy umiera się od obcinania paznokci?" - O'Brien

         A wracając do Ziemkiewicza - nieco mnie dziwi jego niezdolność nazywania spraw po imieniu.
         Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
         From flood into the fire
         One thousand voices sing
         We're in this together
         For whatever fate may bring

         Komentarz


         • RAZ między innymi o rządch PO, i o rozterkach czytelników GP i U RZE:

          http://fakty.interia.pl/felietony/zi...ietego,1665618

          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
           RAZ między innymi o rządch PO, i o rozterkach czytelników GP i U RZE:

           http://fakty.interia.pl/felietony/zi...ietego,1665618

           I znów lajcik, bo jest gorzej niż on to przedstawia. Boi się, czy naprawdę nie dostrzega co się dzieje?

           "Wszystkie rządy złe, ale ten najgorszy"

           I kreuje PO na nieudaczników podczas, gdy to są kute na cztery kopyta cwaniaki robiące dokładnie to, czego się od nich wymaga. Ale o tym ani mru mru...

           A niech ktos wreszcie Tuska zapyta: "KTO CI NIE PŁACI ZA MÓWIENIE PRAWDY?"

           Edit: Przypominka sprzed 21 października 2007:

           http://www.wprost.pl/ar/?O=116128&I=1296

           Polski kontrwywiad alarmuje: rosyjskie służby specjalne wzmogły działalność na terenie Polski do niespotykanego dotychczas poziomu. Interesowały się nawet kampanią wyborczą. Z tego powodu Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wzmocniła ochronę kontrwywiadowczą polityków i urzędników administracji państwowej – dowiedział się „Wprost".

           Z informacji, do których dotarł „Wprost", wynika, że poza działaniami szpiegowskimi (głównie w sektorze energetycznym) Rosjanie uruchomili znaczną liczbę tzw. agentów wpływu. Część z nich działa na rynku mediów. Ich rolą jest dezinformacja i wspieranie osób bądź inwestycji ważnych dla naszego wschodniego sąsiada. Jak ustaliliśmy, analitycy polskiego kontrwywiadu uważają, że kilkanaście artykułów prasowych powstało z inspiracji rosyjskich tajnych służb. – Od kilku miesięcy Rosjanie starają się zalewać nas zręcznie sprokurowanymi informacjami mającymi przede wszystkim siać zamieszanie i zniechęcać Polaków do interesowania się sprawami sąsiadów Polski: Litwy, Ukrainy, a nawet Niemiec – twierdzi nasz rozmówca związany z polskimi służbami specjalnymi. Rosyjskie służby starają się wpłynąć na przedstawianą w mediach sytuację polityczną na Ukrainie, na nasze stosunki z Niemcami, lobbują też na rzecz gazociągu na dnie Bałtyku.

           Polska strona oficjalnie milczy. – Mogę tylko powiedzieć, że nasz kontrwywiad zaktywizował swoje działania i ma na tym polu sukcesy – mówi tajemniczo Zbigniew Wassermann, minister koordynator ds. służb specjalnych. Piotr Niemczyk, zastępca dyrektora Zarządu Wywiadu Urzędu Ochrony Państwa w latach 1993-1994, uważa jednak, że mówienie o zwiększonej aktywności rosyjskich służb jest przesadą. – Nie ma możliwości weryfikacji takich informacji, bo wyznacznikiem aktywności obcych służb nie jest zaobserwowanie większej liczby gier operacyjnych. Jeśli nasze służby wszczynają taki alarm, to najpewniej po to, by ugrać coś u polityków – mówi Niemczyk.
           Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
           From flood into the fire
           One thousand voices sing
           We're in this together
           For whatever fate may bring

           Komentarz


           • Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
            To tak jak ciebie w tym temacie .
            jak widać niżej Was również ...

            Zamieszczone przez Jaco
            Pisałem Ci już: nie obawiaj się o PiS.
            Zamieszczone przez Magiczna 7
            i tak już 5 lat ...
            które to już wybory w dupe będą?

            PiS traci dramatycznie, tylko 17 proc. poparcia. Nowy sondaż

            PO w wyborach parlamentarnych może liczyć na 38 proc. poparcia, PiS na 17 proc., SLD na 9 proc., a PSL na 4 proc. - wynika z lipcowego sondażu CBOS. Jak zaznacza ośrodek, lipcowy wynik PiS jest najsłabszy od 20 miesięcy, czyli od października 2009 r.


            ała ała, boli.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
             jak widać niżej Was również ...

             które to już wybory w dupe będą?

             PiS traci dramatycznie, tylko 17 proc. poparcia. Nowy sondaż

             PO w wyborach parlamentarnych może liczyć na 38 proc. poparcia, PiS na 17 proc., SLD na 9 proc., a PSL na 4 proc. - wynika z lipcowego sondażu CBOS. Jak zaznacza ośrodek, lipcowy wynik PiS jest najsłabszy od 20 miesięcy, czyli od października 2009 r.


             ała ała, boli.
             Tak tak, zawsze traci, a potem swoje 30% ma
             "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


             Bynajmniej to nie przynajmniej!

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
              jak widać niżej Was również ...

              które to już wybory w dupe będą?

              PiS traci dramatycznie, tylko 17 proc. poparcia. Nowy sondaż

              PO w wyborach parlamentarnych może liczyć na 38 proc. poparcia, PiS na 17 proc., SLD na 9 proc., a PSL na 4 proc. - wynika z lipcowego sondażu CBOS. Jak zaznacza ośrodek, lipcowy wynik PiS jest najsłabszy od 20 miesięcy, czyli od października 2009 r.


              ała ała, boli.

              Błagam Cię siódemka, czy Ty możesz trzymac jakiś poziom? Tu już nie chodzi o Twoje poglądy, ale o to, że wyczytałeś coś z onetu i walisz komentarze jak nastolatka na pudelku.
              Ostatnio edytowany przez Noris; 4255.
              "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

              Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
               j
               które to już wybory w dupe będą?

               PiS traci dramatycznie, tylko 17 proc. poparcia. Nowy sondaż
               Chyba szóste, ale nie o tym chciałem. Widzisz Ty traktujesz politykę i wybory jako możliwość dosrania przeciwnikowi. Cieszysz się jak murzyn bateryjką, że Twoja kosa przegra. W dupie masz czy jakiś ich pomysł jest dobry czy nie. W dupie masz czy jakiś pomysł aktualnie rządzących jest dobry czy nie. Nienawidzisz PiS, bo to Twoja kosa i wykorzystasz każdą możliwą okazję by im dosrać. I działa to symetrycznie wobec Twoich. Ich uwielbiasz. Nie rozliczasz, nie oceniasz. Uwielbiasz, bo są Twoi. Raz tak powiedziałeś i teraz musisz ich bronić w nawet najbardziej beznadziejnych sprawach.

               I to by było nawet zabawne gdyby chodziło o dwie drużyny w pici-polo, obóz Heidfelda i Kubicy i coś równie nieważnego.

               A że chodzi o Polskę to jesteś niestety jednym z wielu patologicznych dzieci wojny polsko-polskiej. Nienawidzisz i uwielbiasz. Nie ma żadnych racjonalnych ocen tylko bezkrytyczne uwielbienie i bezrefleksyjne dosrywanie.

               Chociaż jednak jest w tym coś groteskowego. Opieranie się na pseudosondażu sondażowni, która wielokrotnie się skompromitowała. Serio uważasz, że PiS ma 17%? Czy może jesteś już na takim poziomie fanatyzmu i dosrywania, że uwierzysz w byle gówno, by cieszyć japę z rzekomych klęsk swoich kos? Przecież jasne jest, że PiS na miękko walnie w wyborach między 25-35% (ja bym nawet powiedział 30-33%, no ale przyjmijmy duży margines, w którym sondaż.... i tak się nie mieści).

               17% to groteska.
               Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
               "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

               Komentarz

               Pracuję...
               X