Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
    P.S a teraz mozecie rzucac wyzwiskami, ponizac, obrazac i tak dalej.

Pa.
    Do swojego kolegi Biedrony się musisz zgłosic. Mrrrrr
    Ps. Fizi fuj!
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

czytam te wasze wypociny i mi sie morda cieszy okropnie.
      To fajno. Myślę jednak, że po spotkaniu w realu z co poniektórymi osobami wypowiadającymi się w tym temacie czy na tym forum wygląd czy też wyraz Twojej mordy mógłby się "nieco" zmienić.

Ale spoko, nie masz się co strachać- klikaj co chcesz, wszak internet jest absolutnie anonimowy.
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

Nie przypominam sobie, by SLD kiedykolwiek przez całe lata popierała i tłumaczyła Kościół. Bez urazy, ale przykład... katastrofalny.
        No nie wiem, czy taki katastrofalny.
        Kto pamięta na jakich hasłach SLD wygrał wybory?. Oczywiście na antykościelnych. Leszek M. grzmiał na kościół ile sił. A co zrobił po zdobyciu władzy, ano usiadł do stołu z Episkopatem i zawarł pakt o nieagresji. Uruchomił fundusze kościelne, dzielił kasę jak należy, że PiS przy nim to było małe piwo.

Zaś w kwestii tych wszystkich co to tak się niby martwią o postrzeganie nas za granicą, to ręce opadają. Czy wy wszyscy "wizerunkowi" irytujecie się np. tym, że od ponad roku Belgowie nie mogą zawiązać rządu bo się drą niemiłosiernie. Ich sprawa, tak samo jak naszą sprawą jest to jak postępujemy. Ja np. bardzo jestem zaniepokojony ruchami rządu, który z powodu kompleksów na swoim punkcie doprowadził do zmarginalizowania np. dziennikarzy niepoprawnych.
        A Ziobro mówił w moim imieniu i chwała mu za to, bo nie podoba mi się, że w tym roku pierwszy raz od niewiadomo kiedy nie było Szopki Noworocznej - bo z Donalda nie można się śmiać. (nawet komuna tego nie zabraniała)
        Nie podoba mi się, że wyeliminowano wszystkich dziennikarzy prawicowych ze wszystkich mediów publicznych. (czy tak robiła jakakolwiek partia?)
        Nie podoba mi się akcja z kibicami rodem z Białorusi.
        Nie podoba mi się, że jesteśmy najbardziej inwigilowanym narodem w Europie itd.
        Ja po Europie jeżdzę bez kompleksów i nie czuję się inny od tych "poprawnych".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mro Zobacz posta
          Czy po tym poście dalej nie widzicie podstaw aby dać bana?
          Widzimy, ale tak jest zwyczajnie i po ludzku... weselej
          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Ziobro powiedział prawdę,a to że na międzynarodowym spotkaniu ***j z tym ,Siwiec się ośmieszył.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• RAZ na Niezależnej:

http://niezalezna.pl/12951-ziemkiewicz-48-godzin

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
                bandy to słowo na dzisiaj elyty: "uzbrojone bandy" w europarlamencie, "bandy nacjonalistów" na forum
                ale to też już było "leśne bandy" konkretnie.
                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Póki co grasuje banda uzbrojona w tace z truskawkami. Coś mi to przypomina... Tam było ze dwa razy 0:3, z raz 0:4, o drobiazgach nie wspomnę...

Nevermind...

Kod:
                  Living is easy with eyes closed, misunderstanding all you see.
                  It's getting hard to be someone but it all works out.
                  It doesn't matter much to me.
                  Strawberry fields forever
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• W kontekście niedawnej burzy o wypowiedź Rydzyka:

"Rzeczpospolita" pisze, że organizacje pozarządowe są zbulwersowane planami rządu dotyczącymi wprowadzenia nowych ograniczeń w ustawie o dostępie do informacji publicznej.

Ich zdaniem zapisy proponowane przez rząd są niezgodne z konstytucją. Również eksperci uważają, że jest to krok za daleko.
                    Gazeta wyjaśnia, że rząd niespodziewanie wprowadził dodatkowe kontrowersyjne zapisy do nowelizacji ustawy. W projekcie MSWiA pojawiły się nowe ograniczenia informacji, które obejmą między innymi stanowiska, opinie, instrukcje lub analizy w procesie komercjalizacji czy prywatyzacji mienia Skarbu Państwa lub gmin, a także postępowań przed sądami, trybunałami i innymi organami orzekającymi. Ograniczeniom będą podlegać także instrukcje negocjacyjne na arenie międzynarodowej. Utajnienie będzie trwało do czasu dokonania ostatecznego rozstrzygnięcia na przykład prawomocnego wyroku sądu czy zawarcia umowy międzynarodowej - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Tymczasem tymi zapisami są zaskoczone organizacje pozarządowe. Ich przedstawiciele alarmują, że ograniczenia do projektu wprowadzono w ostatniej chwili, bez konsultacji z nimi. Gazeta dodaje, że nowelizacja ma zostać uchwalona jeszcze przed wakacjami, w trybie pilnym. A to oznacza, że projekt w Sejmie będzie głosowany, a nie konsultowany.
                    Więcej na ten temat - w "Rzeczpospolitej".
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Katar ? jaki katar ?
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Może Piknik - senator zamiast pisać dyrdymały podyskuje o czymś merytorycznym. Napisz nam kolego coś na temat "przyjaznych" stosunków z Rosją i o partnerskim nas traktowaniu.
                        Przypomnę Ci co napisałeś parę tygodni temu;

cyt. Piknik-senator "......jaka przyjaźnią?

czy to źle że chcemy mieć dobre stosunki z Rosją?

gdzie polscy rolnicy mają opychać swoje jabłka jak nie na wschód? tesco w wlk. brytanii już zapchane ...

zobacz ile eksportu idzie do ruskich?

Wam już Ci Ruscy w lodówkach siedzą ..."

A jak dziś wygląda sytuacja?
                        Ruscy dymają was w dupska jak aż iskry idą. Znieśli zakaz Niemcom, Belgom i komuś tam jescze z wielkich i tylko nam utrzymali. Nasi eksporterzy mówią wprost, że tamte kraje w całości przejmą nasz rynek zbytu i odbiorców.
                        Ale co tam nasi rolnicy, najważniejszy jest uścisk z Putinem przed kamerami i poklepanie po plecach.

Nie dziw się, że dla większości tu piszących jesteś typowym lemingiem tak jak i całe twoje platformiane towarzystwo.

Dzisiaj twój wódz lata po korytarzach w Brukseli fotografując z kim się da i przeżuwając w gębie truskawki. Co tam dla was los rolników, co tam dla was kwestia pakietu klimatycznego. Motłoch za wszystko zapłaci. Najważniejszy jest lans i zdjęcia w gazietce z Barozo i innymi.

Czy dalej uważasz, że fobicznie czepiamy się ruskich czy przyznasz, że jak zwykle daliście ciała z włażeniem ruskim w dupsko?.

Nie wiem czemu, ale liczę że odpowiesz merytorycznie. Wiem, że dla ciebie to wyzwanie ale postaraj się.

Komentarz

• Po przeczytaniu posta piknika stanął mi przed oczyma wywiad z ostatniego URze z Rymkiewiczem, mianowicie fragment o tym, że kolaboranci do końca święcie wierzą, że robią dobrze i w imię interesu Polski...
                          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                            Po przeczytaniu posta piknika stanął mi przed oczyma wywiad z ostatniego URze z Rymkiewiczem, mianowicie fragment o tym, że kolaboranci do końca święcie wierzą, że robią dobrze i w imię interesu Polski...
                            Ano zarówno targowiczanie jak i peperowcy "ratowali Ojczyznę"

Komentarz

A juz Wasze teksty w stylu: mam nadzieje ze PO spiknie sie po wyborach z SLD i rozpieprzy Polske na maxa. Wtedy wygramy wybory.
                              Ale jak to? Sugerujesz że miłościwie nam panujące Słońce Peru jest w stanie rozpieprzyć Polskę? Bój się Boga, zachowaj jakiekolwiek świętości...

Zaś tak na poważnie, zadłużenie sektora publicznego jest już tak duże że jedno z trojga(od najmniej, do najbardziej prawdopodobnego)
                              -Polska ogłosi niewypłacalność
                              -nowy rząd poszuka pieniędzy w naszych kieszeniach(niestety pieniędzy już wpłaconych do systemu nie ma, czy to w rezerwach celowych czy też w systemie emerytalnym), a w związku z tym klin podatkowy przekroczy 65-70%
                              -RPP za namową rządu doprowadzi do dewaluacji złotego, co z kolei doprowadzi do skokowego wzrostu złych kredytów w sektorze prywatnym. Co wrzuci gospodarkę na potężny minus(możliwe że ta opcja i opcja druga wystąpią łącznie)

Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
                              P.S a teraz mozecie rzucac wyzwiskami, ponizac, obrazac i tak dalej. W tym jestescie mocni. Reszta to siki pajaka. Dupy z Was i tyle. Banda nacjonalistow co mysli ze pozjadala wszystkie rozumy, wrecz rasa o wyzszej kulturze i inteligencji. Ch.uja prawda, kiscie sie w tym swoim grajdole negatywnych emocji, placzcie i lamentujcie nad Polska. A Polska i tak da sobie rade czy Wam sie to podoba czy nie.
                              Jak to miło przeczytać że kisimy się w "grajdole negatywnych emocji", a szczególnie miło gdy okraszone jest to tą słodką mową elity.

Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
                              Pa.
                              Mam nadzieję że będziesz na tyle wytrwały by "pa" nie zmieniło się w "do widzenia". Bądź twardy i stój przy swoim, bez pozdrowień "senatorze"
                              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                                Ziobro mógł milczeć.Wolał jednak powiedzieć i popsuć.
                                Ale jak to mógł milczeć? Śmiem twierdzić że jego wyborcy nie zgodziliby się z takim twierdzeniem. Skoro już finansujemy coś takiego jak PE to niech to forum służy przynajmniej temu by naświetlać jawne łamanie naszych praw.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                                Nie przypominam sobie, by SLD kiedykolwiek przez całe lata popierała i tłumaczyła Kościół. Bez urazy, ale przykład... katastrofalny.
                                Nigdy nie słyszałeś jak poseł Kalisz czy poseł Arłukowicz tonem wyższości intelektualnej wyrażali dogmatyczne stwierdzenie "najbardziej szkodzi to Kościołowi"?

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                                Bo się zarejestrowałem na forum i korzystam z jego dobrodziejstw A poważnie rzecz ujmując wyżej napisałem dlaczego. Jeśli PiS nadal będzie podkładał pod własny stos litry paliwa to niestety czeka nas druga kadencja PO-PSL, bez SLD. A to jest dla mnie zdecydowanie gorsze niż wygrana PiS.
                                Wiesz ja mam łódź w garażu, a nie wykorzystuję każdej chwili by jechać na ryby.
                                Co do dalszej części wypowiedzi to bądź spokojny PO+PSL to będzie zbyt mało by nakładać nowe podatki, ciąć ulgi i wycofywać państwo z wszelkiej jego odpowiedzialności. By zrobić to wszystko łącznie SLD będzie konieczne w nowym sejmie i PO przygrucha sobie tą partyjkę dając w zamian kilka miejsc dla "swoich".
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X