Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    A tak na marginesie, czego wy słuchacie i co oglądacie?
    Trzeba wiedzieć, co knuje wróg

Rozmowa Wildsteina z Macierewiczem, polecam zwłaszcza, jeśli ktoś nie jest na bieżąco z faktami o katastrofie.

Cz. I
    http://tv.rp.pl/video/Bronislaw-Wild...wadzani-w-blad

Cz. II
    http://tv.rp.pl/video/Bronislaw-Wild...-zlamali-prawo

Komentarz

• Mi się wystąpienie Ziobry podobało, ostry atak zneutralizował (w mało konstruktywny sposób, ale jednak) potencjalny olbrzymi propagandowy sukces rządu i Tuska w Polsce, no i przy okazji uderzył w jego bardzo czuły punkt - wizerunek w Europie.
      Kolejna po Rydzyku osoba wspomina na forum europejskim o totalitarnych przejawach wewnętrznej polityki polskich władz - nawet biorąc poprawkę na to jak postrzegani są autorzy tych słów, daje to chyba pewien asumpt do uważniejszego spojrzenia na to co się w Polsce rzeczywiście wyprawia pod medialną i rządową zasłoną dymną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
        w I tak nikt go na poważnie nie bierze.
        To tak jak ciebie w tym temacie .

Komentarz

• Po starciu europosła Zbigniewa Ziobro z premierem Tuskiem na forum europarlamentu nastąpił ciąg dalszy. Piątka europosłów PiS - poza Ziobrą, Jacek Kurski, Tadeusz Cymański, Mirosław Piotrowski i Janusz Wojciechowski - napisała list żądający debaty o zagrożonej wolności słowa w Polsce. Poparli go licznymi przykładami dziennikarzy i programów usuniętych z mediów publicznych.
          W Polsce w ciągu ostatnich miesięcy doszło do wydarzeń, godzących w niezależność środowiska dziennikarskiego, prawo do wyrażania opinii i wolność słowa, niemających precedensu w krajach Unii Europejskiej. Dochodzi do usuwania z oferty mediów publicznych wszystkich programów i autorów reprezentujących punkt widzenia odmienny od rządzącej obecnie koalicji. W ten sposób opinie około 30 proc. aktywnych politycznie obywateli naszego kraju zostały wyeliminowane z debaty publicznej w mediach w ramach programów informacyjnych i publicystycznych. Ubolewamy, że do tej pory żadna z instytucji europejskich nie pochyliła się nad tym problemem, mimo że na Węgrzech, w przeciwieństwie do Polski, dziennikarze nie byli masowo usuwani z pracy z powodu poglądów.
          - - to fragment listu.
          Treści tego listu, jak również porannego wystąpienia Ziobry w europarlamencie, nikt w PiS nie podważa. Ale okoliczności - i owszem.
          - To było indywidualne wystąpienie tych europosłów nieuzgodnione z nikim, a przecież umawialiśmy, że będziemy takie rzeczy konsultować - mówi szef sztabu wyborczego PiS i także europoseł Tomasz Poręba. - Aczkolwiek nikt z nas nie kwestionuje wagi samego problemu zagrożonej wolności słowa - dodaje.
          - Nie poinformowali o swoim wystąpieniu - potwierdza rzecznik partii Adam Hofman.
          Przypomnijmy, że PiS wprowadził niedawno, w związku z kampanią wyborczą, zasadę uzgadniania wszelkich publicznych wystąpień z centralą na Nowogrodzkiej. Ziobro i jego koledzy nie zastosowali się do tej zasady. - Jarosław Kaczyński był na nich wściekły - mówi nieoficjalnie bliski prezesowi polityk PiS. Nasi rozmówcy podkreślali, że mieli inną wizję podjęcia debaty o polskiej prezydencji, zwłaszcza na forum europejskim. Woleli więcej tematyki społecznej i gospodarczej. I chcieli aby wystąpienia opozycji nie kojarzyły się z awanturnictwem, o co z pewnością oskarżą teraz cały PiS mainstreamowe media. - Nie po raz pierwszy Ziobro prowadzi własną grę. A przecież wszedł do sztabu i powinien się czuć odpowiedzialny za całość kampanii - powiedział nam europoseł PiS.
          poz
          http://wpolityce.pl/view/14682/Nasz_...n_moment_.html
          "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
            Nie mam gdzieś jak przez Was i waszych wybranych jesteśmy odbierani w świecie. Wstyd i tyle. .
            a ja na co dzień widzę jak ci, których wybrałeś okradają i mnie i Ciebie - że Ciebie to mniejsza o to - frajerów mi nie zal, szkoda tylko, że nie tylko frajerzy na tym cierpią (tzn źle - oni nie cierpią - oni są takimi frajerami do kwadratu, że cieszą się, że ci którzy trzymają im właśnie członki w odbycie chronią ich przed jakimś rzekomym wstydem)

jest jeszcze opcja , że nie jesteś frajerem, tylko jedną z tych swołoczy sam nie wiem co gorsze

a testy o niepraniu brudów poza domem to świadczą o niczym więcej jak o kolejnym stadium bezczelności - tym razem i twojej - doskonale pamiętamy wypowiedzi na wszelkich mozliwych międzynarodowych forach politycznych i mediach twoich "obrońców przed wstydem"
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• czytam te wasze wypociny i mi sie morda cieszy okropnie. Jak to dobrze, ze nie macie szans na rzadzenie w najblizszym dziesiecioleciu albo i dluzej. Chwalmy Pana!

P.S a teraz mozecie rzucac wyzwiskami, ponizac, obrazac i tak dalej. W tym jestescie mocni. Reszta to siki pajaka. Dupy z Was i tyle. Banda nacjonalistow co mysli ze pozjadala wszystkie rozumy, wrecz rasa o wyzszej kulturze i inteligencji. Ch.uja prawda, kiscie sie w tym swoim grajdole negatywnych emocji, placzcie i lamentujcie nad Polska. A Polska i tak da sobie rade czy Wam sie to podoba czy nie.

A juz Wasze teksty w stylu: mam nadzieje ze PO spiknie sie po wyborach z SLD i rozpieprzy Polske na maxa. Wtedy wygramy wybory.

Dramat.

Pa.
              Ostatnio edytowany przez Piknik - senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pa
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
                  czytam te wasze wypociny i mi sie morda cieszy okropnie. Jak to dobrze, ze nie macie szans na rzadzenie w najblizszym dziesiecioleciu albo i dluzej. Chwalmy Pana!

P.S a teraz mozecie rzucac wyzwiskami, ponizac, obrazac i tak dalej. W tym jestescie mocni. Reszta to siki pajaka. Dupy z Was i tyle. Banda nacjonalistow co mysli ze pozjadala wszystkie rozumy, wrecz rasa o wyzszej kulturze i inteligencji. Ch.uja prawda, kiscie sie w tym swoim grajdole negatywnych emocji, placzcie i lamentujcie nad Polska. A Polska i tak da sobie rade czy Wam sie to podoba czy nie.

A juz Wasze teksty w stylu: mam nadzieje ze PO spiknie sie po wyborach z SLD i rozpieprzy Polske na maxa. Wtedy wygramy wybory.

Dramat.

Pa.
                  wystąp z partii i wystartuj w konkursie na jakiekolwiek stanowisko w administracji państwowej lub samorządowej, gdzie twoi kumple się rozpanoszyli i spróbuj go wygrać bez znajomości

potem wróć i powiedz jak było

a co do spikania się po wyborach : nie ******* - wy już jesteście spiknięci - codziennie widzę nowe3 czerwone gęby na stanowiskach którymi się już podzieliliście

czerwono różowe świnie
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• najlepszy był pacjent, który na rozmowę w sprawie pracy bez zadnej żenady przyszedł w biały dzień oficjalnie ze swoim czerwonym tatusiem ze swiecznika - tatusiem tez świeżo po dopuszczeniu na nowo do koryta - zero zawoalowania

a masa kiklkudziesięciu naiwniaków brala udzial w otwartym konkursie - żeby zyło się lepiej - im wszystkim - pewnie wśród nich niejeden co zagłosował na Pełowskie ścierwa ,"żeby nie było kaczystowskiego obciachu" i może nawet zajebal babci dowod - no to teraz w POdzięce zajebaliscie mu robotę i wypłatę w sumie ch.. im w dupę jak już wyżej pisałem
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

czytam te wasze wypociny i mi sie morda cieszy okropnie. Jak to dobrze, ze nie macie szans na rzadzenie w najblizszym dziesiecioleciu albo i dluzej. Chwalmy Pana!

Dramat.

Pa.

Twoje post scriptum dłuższe od części merytorycznej świadczy o tym że również się kisisz od negatywnych emocji

Komentarz

Dramat.
                        Pa.
                        Czy po tym poście dalej nie widzicie podstaw aby dać bana?
                        http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• lecz się sfrustrowana parówo
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ale "banda nacjonalistów" mi się spodobało

Komentarz

• Dajcie się chłopakowi wypowiedzieć. On dopiero zaczyna... i nie chcę wiedzieć jak skończy

Komentarz

• Zamieszczone przez eyeslow Zobacz posta
                                Ale "banda nacjonalistów" mi się spodobało
                                bandy to słowo na dzisiaj elyty: "uzbrojone bandy" w europarlamencie, "bandy nacjonalistów" na forum

zadziwiające jak szybko i łapczywie małe członki spijają krople mądrości ściekające z nieco większego czerwonego człona i rozsmarowują je na sobie i wszystkim co dokoła nich
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X