Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • 20 czerwca 2011r. spółka POL-MOT Warfama S.A podpisała protokoły zamknięcia do zawartych 26.04.2011 r. umów dotyczących nabycia udziałów w spółce Ursus Sp. z.o.o., znaków towarowych „Ursus” oraz ciągników „Ursus”. Tym samym stała się wyłącznym właścicielem oraz dysponentem zarówno znaku towarowego Ursus jak i spółki Ursus Sp. z.o.o.

  Zgodnie z zawartymi umowami POL-MOT Warfama SA zakupiła od spółki Bumar Sp. z.o.o. 59 ciagników o różnych mocach za łączną kwotę 4.799.665,00 zł. Dodatkowo spółka zapłaci 8.100.000 zł z tytułu zakupu znaków towarowych „URSUS”, oraz 1 zł za 100% udziałów w spółce URSUS sp. z o.o.

  POL-MOT Warfama SA to jeden z największych polskich producentów sprzętu dla rolnictwa oraz jedyna spółka z branży maszyn i urządzeń rolniczych, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka posiada zakład produkcyjny w Dobrym Mieście k. Olsztyna oraz trzy oddziały w Biedaszkach Małych k. Kętrzyna, Opalenicy i Lublinie. POL-MOT Warfama S.A. specjalizuje się w produkcji pras zwijających, owijarek, rozrzutników obornika, przyczep, ładowaczy czołowych TUR, ładowaczy zaczepianych i zawieszanych tylnych oraz ciągników rolniczych. Bogata oferta spółki została poszerzona o linię technologiczną do produkcji ekologicznych brykietów, która w chwili obecnej jest najbardziej wydajną tego typu linią na rynku krajowym.


  Ciekawy materiał dla dociekliwych, interesujących się "brakiem układu" w III RP.
  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
  "
  Janusz Waluś - czekaMY!

  Komentarz


  • Słuchał ktoś rano na TOKFMie Kozakiewicza (startuje z PSLu) u Wielowieyskiej? Niezły kabaret

   Komentarz


   • Oglądam tak sobie dziś końcówkę Faktów przygotowując obiad, a tam pierwszy temat o strajkach na kolei i opóźnieniach pociągów Przewozów Regionalnych, kolejny o "śmiesznych" filmikach o Tusku i Grabaczyku (jakaś tam konferencja SLD), a trzeci wyśmiewał Grabarczyka i jego program budowy autostrad. Dawno nie oglądałem tego typu programu i nie wiem, czy tak było, czy coś się zmieniło?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
     Oglądam tak sobie dziś końcówkę Faktów przygotowując obiad, a tam pierwszy temat o strajkach na kolei i opóźnieniach pociągów Przewozów Regionalnych, kolejny o "śmiesznych" filmikach o Tusku i Grabaczyku (jakaś tam konferencja SLD), a trzeci wyśmiewał Grabarczyka i jego program budowy autostrad. Dawno nie oglądałem tego typu programu i nie wiem, czy tak było, czy coś się zmieniło?

     Nie łudź się
     A tak na marginesie, czego wy słuchacie i co oglądacie?

     Komentarz


     • Ciekawe przemowienie Nigela Farage-ten Pan skompromitowal donka podczas jego przemowienia w europarlamencie


      ()
      "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

      Komentarz


      • Teraz Donkowi dochodzi jeszcze Portugalia.
       http://finanse.wp.pl/kat,102634,titl...wiadomosc.html

       Komentarz


       • Świezutkie:

        Farage flekuje Tuska


        Zwracam uwagę na grobowy ton zapowiedzi Buzka
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

        Komentarz


        • Awanturą zakończyło się przemówienie Donalda Tuska w Parlamencie Europejskim. Europosłowie pytali premiera dlaczego udaje, że wszystko idzie dobrze, skoro Europa jest w głębokim kryzysie.

         W przemówieniu Donald Tusk przedstawił program polskiej prezydencji i bardzo chwalił osiągnięcia Unii Europejskiej. Czar prysł, gdy rozpoczęła się ruda pytań z sali.

         Wiceprzewodniczący frakcji Europa Wolności i Demokracji, Nigel Farage zarzucił Tuskowi, że nie zwraca uwagi na kryzys w Europie i „udaje, że wszystko idzie dobrze”.

         - Dlaczego pan udaje, że wszystko idzie dobrze, skoro Europa jest w głębokim kryzysie strukturalnym, Grecja, Portugalia, Hiszpania nie przeżyją w strefie euro, a Dania zerwała umowę z Schengen? I bardzo dobrze zresztą, że zerwała, bo swobodny przepływ ludzi jest kompletnie nieodpowiedzialny – pytał europoseł Nigel Farage.

         W dalszej części swojego wystąpienia, Farage zarzucił Tuskowi popieranie zniszczenia demokracji krajowej. Europoseł ostro skrytykował także stanowisko Donalda Tuska ws. Grecji.

         - Mówi pan: my wiele lat byliśmy niesuwerenni, pod okupacją sowiecką, dla nas europejska agresja nie jest zagrożeniem niezależności. Pan mówi, że nie takie złe, jak ZSRR? Czy to wystarczy polskim obywatelom? Czy problemy Grecji są trywialne? Przykro mi, ale tam tysiące ludzi walczą na ulicach o odzyskanie demokracji. To nie jest właściwy model współpracy – stwierdził Nigel Farage.

         Z kolei reprezentujący frakcję Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Ryszard Legutko skrytykował Donalda Tuska za to, że wybory parlamentarne będą się odbywały właśnie w czasie prezydencji.

         - Spotkamy się w grudniu z innym rządem. Niezależnie od tego, kto będzie premierem, to będzie inny rząd. Gabinety w trakcie wyborów pracują na zwolnionych obrotach, czy tak będzie teraz?
         - pytał Ryszard Legutko.

         Ponadto w swojej wypowiedzi europoseł podkreślił, że „zamykanie ust konkurentom politycznym nie jest w Europie akceptowane”.

         Do słów krytyki pod adresem Donalda Tuska przyłączył się europoseł PiS Zbigniew Ziobro, który zwrócił uwagę na ograniczanie wolności słowa i wolności mediów.

         - Pięknie pan mówił o wartościach polskiej prezydencji, ale chciałbym, żeby pan tych wartości jak wolność słowa, wolność mediów przestrzegał w praktyce, a nie tylko w teorii. To pana rząd wystąpił o likwidację dziennika „Rzeczpospolita”, bo był krytyczny wobec rządu. Niedawno funkcjonariusze uzbrojeni w broń ostrą wkroczyli do mieszkania internauty studenta tylko dlatego, że prowadził krytyczną wobec prezydenta stronę internetową. Od słów do czynów, panie premierze – apelował Zbigniew Ziobro.

         W obronie premiera Tuska stanął Marek Siwiec, który wypomniał Ziobrze, że to za czasów PiS „uzbrojone bandy atakowały ludzi w Polsce o 6 rano, zamykano ludzi do więzienia, a jedna z pań popełniła samobójstwo”.

         - Dobrze pan pamięta, ale za naszych rządów zdarzało się, że policja o 6 rano wkraczała do mieszkań osób podejrzanych o korupcję i poważne przestępstwa, do ludzi władzy, którzy okradali społeczeństwo. My walczyliśmy z korupcją, a wy walczycie z internautami, którzy krytykują władzę. Za naszych czasów służby nie wchodziły do mieszkań osób, które krytykują władzę, na tym polega różnica – ripostował Zbigniew Ziobro.

         Z kolei holenderski eurodeputowany stwierdził, że było to najgorsze wystąpienie premiera europejskiego kraju, jakie kiedykolwiek słyszał. Europoseł stwierdził, że jego kraj nie chce rumuńskich żebraków i polskich bezrobotnych, którzy swoje zasiłki wysyłają do kraju.

         Natomiast w obronie premiera stanął Michał Kamiński, który stwierdził, że Polska ma pozytywną wizję rozwiązania problemów Europy.

         - Zaprezentował pan taką twarz Polski, jaką my Polacy w europarlamencie chcemy widzieć. Polski optymistycznej, która widzi swoje miejsce w Europie, która nie zamyka oczu na problemy, ale ma pozytywną wizję rozwiązania tych problemów – mówił pod adresem Donalda Tuska europoseł Kamiński.

         Przysłuchujący się tym wystąpieniom premier nie reagował; zabrał głos na zakończenie debaty. Kamery pokazały Tuska, który rękami zakrywał twarz.
         "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

         Komentarz


         • wstyd i tyle. brudy pierze się we własnym domu, a nie na zewnątrz.

          co do tego brytola - ma prawo komentować wystąpienie jak mu się nie podoba. I tak nikt go na poważnie nie bierze. oszołom, eurosceptyk ot co. Wielu podobnych mamy w Polsce.
          Ostatnio edytowany przez Magiczna 7; 50687.

          Komentarz


          • hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaha ahhahahahahaahahahahahahha od 2 grudnia 2009 roku będąc w Strasburgu, jak i jakimkolwiek innym mieście Unii Europejskiej możemy śmiało mówić, że jesteśmy u siebie. trudno się spodziewać, że taki pajac jak ty będzie miał o tym jakiekolwiek POjęcie.
           Lieber tot als rot!!

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
            wstyd i tyle. brudy pierze się we własnym domu, a nie na zewnątrz.

            co do tego brytola - ma prawo komentować wystąpienie jak mu się nie podoba. I tak nikt go na poważnie nie bierze. oszołom, eurosceptyk ot co. Wielu podobnych mamy w Polsce.
            A ty nie jesteś eurosceptykiem, skoro twierdzisz, że UE to nie nasz dom? Bo jeśli tak, to będąc jednocześnie oszołomem, sam sobie wystawiasz laurkę.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
             wstyd i tyle. brudy pierze się we własnym domu, a nie na zewnątrz.
             Powtarzasz po ekspertach WSI24 jak papużka

             Komentarz


             • Moim zdaniem było zostawić pole Farage'owi. I temu tajemniczemu 'holenderskiemu europosłowi', który mówił o najgorszym przemówieniu jakie słyszał.

              Niestety wystąpienie Ziobry zdecydowanie obróci się przeciwko PiS, bo sposób zaprezentowania go w całym mainstreamie spowoduje tysiąc dowcipów o tym jak oszołomy z PiS robią nam totalny obciach w Europie itp i o mobilizację w październiku będzie 'trochę' łatwiej. Niestety taka jest rzeczywistość, co pokazały wielokrotnie poprzednie tego typu akcje.

              Natomiast na miejscu PiS wykonałbym inny ruch. Mianowicie znokautował premiera mega szyderą za poniższy tekst, który jest kompromitacją:

              - To moi przeciwnicy zdecydowali, że nasza prezydencja przypada równocześnie z wyborami, a nie ja - powiedział podczas końcowego wystąpienia w PE premier Donald Tusk, przypominając, że kolizja prezydencji i wyborów parlamentarnych jest konsekwencją skrócenia kadencji poprzedniego Sejmu.


              EDIT: Jeszcze ta 'gra ciałem' Tuska. "Mąż stanu przejmujący się naprawdę losem naszego kraju podczas oszołomskich wystąpień opozycji". To się niby nie sprzeda?
              Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

              Komentarz


              • Dla Ciebie każdy eurosceptyk jest zapewne oszołomem, magiczna.

               A słowa o tym co jest wstydem a co nie brzmią w Twoich ustach kuriozalnie.
               Ostatnio edytowany przez casual; 7669.
               Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
               - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
               Zapamiętał.

               Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                . I temu tajemniczemu 'holenderskiemu europosłowi', który mówił o najgorszym przemówieniu jakie słyszał.
                Ten tajemniczy europoseł to Barry Madlener.

                Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                Niestety wystąpienie Ziobry zdecydowanie obróci się przeciwko PiS,
                EDIT: Jeszcze ta 'gra ciałem' Tuska. "Mąż stanu przejmujący się naprawdę losem naszego kraju podczas oszołomskich wystąpień opozycji". To się niby nie sprzeda?
                Pisałem Ci już: nie obawiaj się o PiS.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

                Komentarz

                Pracuję...
                X