Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Na TVNie Kalisz, na Polsacie Mazowiecki - ciężko się zdecydować

Pomóżcie!
    będziesz pluł czy strzelał
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Dlatego sprawa Barbary Blidy nie umarła wraz z jej tragiczną śmiercią. Ona żyje dalej. I nie powinna przyschnąć.

babka popełnia samobójstwo a ci cały czas pierd.olą o tragicznej śmierci - tego juz nie da rady czytać o słuchaniu nie wspominam

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
        babka popełnia samobójstwo a ci cały czas pierd.olą o tragicznej śmierci - tego juz nie da rady czytać o słuchaniu nie wspominam
        Nie do końca. Kaliszowy raport mówi, że Blida nie chciała popełnić samobójstwa, tylko się okaleczyć, ale jej nie wyszło.

Owoż co do samej śmierci Barbary Blidy nie ma tam nic, co by wiodło do tak radykalnych wniosków. A jedyne, co jest ciekawego, zostało przez media posłusznie przekręcone. Mam na myśli sugestię, że "Blida nie chciała popełnić samobójstwa". To bynajmniej nie znaczy, że została, jak sugerowano to w filmie fabularnym, zastrzelona przez funkcjonariuszy ABW, ale że chciała się tylko okaleczyć. Skądinąd, dla ludzi zainteresowanych sprawą, nic zaskakującego - wskazywał na to fakt użycia specyficznej, "bezpiecznej" amunicji, która nie zabija, a tylko obezwładnia trafionego (ale nie wtedy, gdy strzeli się z przyłożenia, o czym nieboszczka zapewne nie wiedziała).

Przyznacie Państwo, że to stawia Barbarę Blidę w jak najgorszym świetle. Jeśli nie chciała się wcale w desperacji zabić, a tylko z premedytacją upozorować próbę samobójczą i okaleczyć się, by zamiast na przesłuchanie trafić do szpitala, by się wykręcić, opóźnić śledztwo, zyskać na czasie i zapewnić sobie poparcie opinii publicznej, no to... Inaczej to wszystko wygląda, prawda? Oto jest prawdziwa sensacja tego raportu: Ryszard Kalisz, samozwańczy kapłan kultu eseldowskiej męczennicy, ujawnia fakt, który jej mit w wielkim stopniu niweczy. Dlaczego ujawnia? Bo widać nawet on faktom zaprzeczyć nie może.
        http://fakty.interia.pl/felietony/zi...smyczy,1655790

Komentarz

• nie chciała skoczyć z mostu to skoczyła z pałacu kultury
          komu ten kit wciskają ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
            rok temu płaciłem 260-300 zł w tesco
            teraz 350-400 zł
            a w koszyku za przeproszeniem-gówno
            wiec jak ktoś mi mówi ze jest ok i ceny sa takie same to albo jest debilkiem albo siedział przez rok w piwnicy
            pomijam wzrost czynszu z 600 zł na 720 zł za 93,8 m2
            bo to też pewnie majaczenie i wina kryzysu który jest na świecie ale nie u nas
            Gdyby nie szalejący przed laty kaczyzm płaciłbyś teraz co najwyżej 130 zł!
            Niestety Rząd Ludowy, któremu przewodzi Słońce Peru nie zdążył się jeszcze uporać ze zniszczeniami gospodarczymi, które PiS zrobił jak był u władzy
            “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Komentarz

• Nie lubię śmiać się z czyjejś śmierci, więc tylko zacytuję. No, dodam, że grube

Zamieszczone przez Kataryna
              Nie wczytałam się jeszcze w Raport Kalisza, i nie obiecuję, że kiedyś to zrobię, bo liczy ponad 200 stron i mam wrażenie, że zarówno objętość, jak i publicystyczny styl, mają na celu zniechęcenie potencjalnych czytelników do lektury i wyrobienia sobie własnego zdania i skazywanie ich na streszczenia podsuwane przez dziennikarzy i polityków. Obiła mi się jednak o uszy wypowiedź Kalisza zawierająca tezę zaskakującą na tyle, że to akurat postanowiłam sprawdzić w dziele nad którym w pocie czoła koalicja PO-SLD pracowała 4 lata, za nasze - wcale niemałe - pieniądze. Szybka przebieżka po raporcie potwierdziła to co wydawało mi się nieprawdopodobne - w swoim polowaniu na Ziobro i Kaczyńskiego Kalisz zrobił z Blidy kandydatkę do Nagrody Darwina, a są to - jak wiadomo - nagrody przyznawane aby "upamiętnić osoby, które przyczyniły się do przetrwania naszego gatunku w długiej skali czasowej, eliminując swoje geny z puli genów ludzkości w nadzwyczaj idiotyczny sposób". Okazuje się bowiem, że po czterech latach mozolnego "śledztwa" Kalisz ustalił, że Blida chciała przechytrzyć ABW i się widowiskowo okaleczyć, ale nie przewidziała, że może się zabić. Czemu, rzecz jasna, winien jest Kaczyński do spółki z Ziobrą.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                Nie lubię śmiać się z czyjejś śmierci, więc tylko zacytuję. No, dodam, że grube
                Ja tam się nie śmieję, bo również uważam, że nie ma z czego..

kataryna potwierdziła to co napisał Ziemkiewicz, albo Ziemkiewicz potwierdził co napisała kataryna

Komentarz

• 93,8 m2
                  się powodzi widzę

Komentarz

• pomijam wzrost czynszu z 600 zł na 720 zł za 93,8 m2
                    w Lodzi za 89m2 920pln wiec sie ciesz

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                      Nie lubię śmiać się z czyjejś śmierci, więc tylko zacytuję. No, dodam, że grube
                      No grube.

Kto jak kto, ale Kalisz cienizny by nie spłodził...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                        się powodzi widzę
                        ta powodzi się - bankowi

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                          w Lodzi za 89m2 920pln wiec sie ciesz
                          o w ryj :szok:

Komentarz

• Przesadzacie z tymi cenami, zobaczcie sobie na korelacje cen do zarobków z pierwszej połowy lat 90, przestaniecie narzekać.
                            Pan Artysta, wnioskuj o likwidacje ochrony w bloku(jeśli jest), zawsze stówa miesięcznie do przodu.
                            Bóg z Nami, choj z Nimi.
                            Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Nie Barbara Blida tylko Basia.Tak jest bardziej smutno..

Kochana Basia..

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                                Pan Artysta, wnioskuj o likwidacje ochrony w bloku(jeśli jest), zawsze stówa miesięcznie do przodu.
                                wiesz ja juz o nic nie wnioskuje
                                ja juz miałem kilka spraw w sądzie z administracja

Komentarz

Pracuję...
                                X