Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    Jak zwykle celna analiza osoby prezesa i całej partii PIS.

1. Nikt Ci nie każe czytać.
    2. Tu masz celniejsze analizy PJN:

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    Do wyborów przestaną istnieć.Zasilą szeregi PO.
    3.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• To Tobie jest zwyczajnie głupio i dlatego tak?

P.S. Co do Twojej partii , to się zbytnio nie pomyliłem.Pozdrów Joanne.

Komentarz

• Ja nie mam partii i nigdy nie miałem. Proponuję wypowiadać się na tematy na które ma się pojęcie. A od osobistych wycieczek jest wiadomość prywatna i forum onetu.
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• No ja wiem ,że nigdy nie miałeś.
          Ty zawsze stoisz z boku i tylko tak prezesowi się dostaje non stop.

Nie ciśnieniuj się tak i nie zadzieraj tak wysoko noska.
          Nie wiem kto Ci wmówił ,że masz jakiś patent na polityczną wiedzę?
          Nieomylny Z.

Zwyczajnie napisałem ,że mdławe te Twoje rozliczanie prezesa i PIS-u.
          Innym się chce kopać z koniem(z Tobą) , a ja sobie od czasu do czasu napiszę ,że jesteś nudnawy i lekko irytujący.

Wyluzuj trochę portki i daruj sobie komentarze co mam robić i gdzie robić.Jak jesteś taki "ponad" , to ignoruj.

Komentarz

• Lubię to
            Ora et labora

Komentarz

Jak jesteś taki "ponad" , to ignoruj.

Komentarz

• A tak gieneralnie i w ogóle i w szczególe to się ogarnijcie typy. Asia jest po prostu Asia i już . Żadna tam tam Joanna, czy inna Dżoana. No i te nogi, szpileczki, rajstopki..... nadaje się .
                To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Raczej chodzi mi o to, że dopóki Prezes na kogoś stawia to jest fajny, a gdy mu się znudzi to prawda wychodzi na jaw i osoba okazuje się beznadziejna, niekompetentna, miałka etc. Za dwa czy trzy lata pewnie dowiemy się prawdy o Szydło czy, nie wiem... Hoffmanie.
                  Akurat to jest dokladnie na odwrot - jak ktos sie z Kaczynskim pokloci, skrytykuje, odejdzie z PiSu itd., to od razu ma damowe tournee jako gosc po mediach i wszyscy zatroskani tworzeniem "kordonu sanitarnego" natychmiast przyjmuja taka osobe z otwartymi ramionami
                  Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Zamieszczone przez szczup(L)ak Zobacz posta
                    A tak gieneralnie i w ogóle i w szczególe to się ogarnijcie typy. Asia jest po prostu Asia i już . Żadna tam tam Joanna, czy inna Dżoana. No i te nogi, szpileczki, rajstopki..... nadaje się .
                    Racja.
                    Jakiś film MILFinistyczny z Asią bym obejrzał. Z całego serca życzę Jej kariery w tej branży
                    Bóg z Nami, choj z Nimi.
                    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Johny84 Zobacz posta
                      Akurat to jest dokladnie na odwrot - jak ktos sie z Kaczynskim pokloci, skrytykuje, odejdzie z PiSu itd., to od razu ma damowe tournee jako gosc po mediach i wszyscy zatroskani tworzeniem "kordonu sanitarnego" natychmiast przyjmuja taka osobe z otwartymi ramionami
                      A to jest insza inszość. Dlatego, wbrew pozorom fanatycy obu największych partii są w tym względzie podobni. Mechanizm ten sam.

Komentarz

• Fanatycy z Wiertniczej i Czerskiej..

Komentarz

Fanatycy z Wiertniczej i Czerskiej..
                          Drogi karakanie Nie mówi się...eee, pisze, fanatycy tylko Kibole. A o partyjii z W i C nie słyszałem, a to przecież temat polityczny
                          To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                              i co tu dodać? wszystko...
                              PJN nie jest partią, z tego co wiem to dotąd nie są zarejestrowani i nie mogą jako PJN startować w wyborach. W tej sytuacji gdzieś iść muszą Pytanie tylko, czego można oczekiwać od ludzi, których nawet założenie partii przerasta?

W tej sytuacji przynależności do PJN bym nie liczył ))
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Syrenka Wam uciekła do Bałtyku a Wy spokojnie na forum siedzicie.

Komentarz

Pracuję...
                                X