Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
    A po co on komu? Nie bardzo widzę tu korzyść dla PiS.
    .
    Wskaż kogoś w szeregach PiS równie ogarniętego w temacie szeroko pojętej polityki zagranicznej. No, może oprócz Legutki który w tym momencie ma posadkę w Brukseli.

Zamieszczone przez Jaco
    Joanno, witamy w Platformie. Polska jest najważniejsza!!!
    Przyznaję, że nie sądziłem iż można aż tak się zeszmacić.
    Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
      A ja wrecz przeciwnie - podobnie jak czesc forumowiczow uwazalem, ze to zaklepane i bedzie zgrywanie przez kilka tygodni
      Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Joanno, witamy w Platformie. Polska jest najważniejsza!!!
        A co na to Jakubiak?

Komentarz

Rozmowy z MJ nie mają sensu, bo jego jedynym warunkiem powrotu jest zapis o ochronie życia poczętego, na tej idei budują swój skromny elektorat. A odgrzewanie tego sporu ideologicznego w polityce na dziś byłoby samobójstwem. Inne sprawy są dla nich niestety drugorzędne. Dlatego niech sobie wegetują.

Nie zrównywałbym do jednego poziomu Bielana z Kowalem. Ten drugi to jednak wyższa liga, dlatego jeśli farsa w PJN będzie się rozwijać, a wszystko na to wskazuje, to akurat z Nim warto podjąć dyskusję o ewentualnym powrocie.
          Sprawy ideologiczne nie były kluczowe, chodziło raczej o kwesite personalne...jak coś to prv

Natomiast ja nie przeceniałbym Kowala (osobiście irytuje mnie jego kreowanie się na speca od polityki wschodniej, jak i jego bezkrytyczny stosunek do Ukraińców, Białorusinów, Litwinów), chociaż akurat jego obecność w PJN miała trochę inne podłoże niż reszty. Zresztą sam Kowal gra ostatnio zarówno z PO, jak i PiS, co najlepiej świadczy o tym w jakim stanie jest sam PJN.
          PiS nie ma ŻADNEGO interesu w pochylaniem się nad losem PJN, w perspektywie wyborów do Sejmu, jedynie Jakubiak, jest rozpoznawalna społecznie, ale o tym co ona reprezentuję nie mam ochoty się rozpisywać, bo każdy to widzi

Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
          Wskaż kogoś w szeregach PiS równie ogarniętego w temacie szeroko pojętej polityki zagranicznej. No, może oprócz Legutki który w tym momencie ma posadkę w Brukseli.
          a w czym się przejawia ogarnięcie Kowala polityce zagranicznej??
          jedynym politykiem PiS który jest rozpoznawalny międzynarodowo był MKamiński (kontakty towarzyskie z Saakaszwilim, dobre przełożenie na Juszczenkę, Camerona, Orbana, Klausa).
          No chyba, że ta politykę zagraniczną to Kowal robi na antenie TVN24
          Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• 10 lat temu był poryw serca, ale dziś Polacy będą nas oceniać za władzę jaką wykonujemy - mówił premier Donald Tusk podczas sobotniej konwencji PO. - Ten rząd dziś - i jeśli wygramy - nasz przyszły rząd - nie będzie się nisko kłaniał ani bankierom, ani związkowcom. Nie będziemy klęczeli przed księdzem, bo do klęczenia jest kościół - przed Bogiem - oświadczył
            większego ukłonu w stronę SLD nie dało się chyba wykonać.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Kowal się produkuje, ale nie brzmi to przekonująco. Chyba ostatnie tchnienia tworu pt. PJN. Już to widzę jak od poniedziałku młodzi się zapisują do nich

@TNTP
              Ad I) Wiadomo, że te postulaty wszelkiego "lewactwa" są trudne do spełnienia nawet przez SLD i dlatego PO może co jakiś czas wypuszczać takie krótkie przekazy, a to legalizację miękkich narkotyków, a to liberalizację ustawy o związkach partnerskich. To nic nie kosztuje, a jest łatwe do wytłumaczenia jeśli chodzi o późniejsze wycofanie się z tych postulatów.

Ad II)
              Owszem tych ludzi się nie powinno wrzucać do jednego worka, ale łączy ich jedno. Sami nie są wstanie stworzyć partii, która może przekroczyć próg 5%. Ba, nawet w koalicji z innymi prawicowymi partiami osiągnięcie 3% to będzie cud. Brakuje tam nie tyle struktur, czy ludzi gotowych ciężko pracować dla partii, a rzeczywistych liderów. Wystarczy spytać na ulicy kogoś, czy wymieni 3 polityków należących do PR i z pewnością uzyska się odpowiedź negatywną.
              I
              tylko, że ten elektorat lewicowy wcale nie jest aż tak bardzo liberalny obyczajowo, po prostu 10% społeczeństwa to postkomuna, spadkobiercy PZPR którzy z sentymentu głosują na SLD, w ich spojrzeniu na świat PO=solidaruchy. SLD usiłowało/usiłuje zbudować poparcie na dewiantach, ale póki co im to nie wychodzi, bo głosy tego środowiska to i tak margines, który tak czy siak bedzie podzielony. A liczba normalnych ludzi, którzy będą głosowali na SLD w imię poparcia dla pedalstwa, jest jeszcze bardziej marginalna.
              W sumie to nawet dobrze, że SLD kanalizuje (w sensie dosłownym) te środowiska, bo dzieki temu utrzymuje takie, a nie inne poparcie. Gdyby swoje wysiłki skoncentrowała na sprawach społecznych(w sensie istotnych, a nie związków dla kozojebców czy tam wąsatych wielbicieli walenia w kakało)/socjalnych/gospodarczych to bankowo ich poparcie było by większe.

II
              skoro sami nie są w stanie
              - zbudować organizacji partyjnej
              - być rozpoznawalnym
              - wreszcie zdobyć poparcie społeczne
              to na **** się z nimi wiązać??
              tym bardziej, że 90% osób o których rozmawiamy, było, już w orbicie PiS i stamtąd spierdoliło. Dawanie miejsc na listach (bo do tego to się sprowadza) ludziom nielojalnym, którzy byle okazja znowu spierdolą z partii/będą powodowali ferment jest więcej niż nierozsądne.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• 10 lat temu był poryw serca, ale dziś Polacy będą nas oceniać za władzę jaką wykonujemy - mówił premier Donald Tusk podczas sobotniej konwencji PO. - Ten rząd dziś - i jeśli wygramy - nasz przyszły rząd - nie będzie się nisko kłaniał ani bankierom, ani związkowcom. Nie będziemy klęczeli przed księdzem, bo do klęczenia jest kościół - przed Bogiem - oświadczył
                Dailmer - e tam, uklony w strone SLD, lepsze jest, ze "plemiel", ktory kazdej co mocniejszej grupie dawal roznego rodzaju benefity i jest jeszcze przy wladzy min. dzieki popytowi na polskie papiery dluzne wygaduje takie rzeczy o zwiazkowcach i bankierach
                Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• To raczej ukłon w stronę elektoratu SLD..

Generalnie pięknie widać czym jest Platforma.

Tyle się gadało o Kaczyńskim , który robi wszystko by być u władzy.

Dobrze, że Tusk i reszta tych prostytutek jest inna.

Komentarz

• Dzisiejszy speech Jarosława majstercztyk, no i jakie dziewuszki śliczne. Podziwiam, że mu się jeszcze chce, chcieć.
                    Ale, to i tak nic nie zmienia 20 lat robienia z ludzi idiotów i w społeczeństwie debili(niestety nimi staliśmy się, jako narod) wybory mają chyba wygrane. Jestem o tym przekonany, nawet chyba do fałszertw nie będą musieli się uciekać. Przestałem się tym już ekscytować. Nie mój cyrk, nie moje małpy. A pani Joanna ma fajne cycki, szkoda tylko, że na wysokości pizdy.
                    Bóg z Nami, choj z Nimi.
                    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Była szefowa PJN Joanna Kluzik-Rostkowska, która uczestniczyła w konwencji wyborczej PO w Gdańsku, powiedziała, że wspiera PO, aby po wyborach parlamentarnych nie dopuścić do powstania koalicji rządowej PiS i SLD.

- Jestem dziś z Platformą Obywatelską dlatego, że zrobię wszystko, żeby PiS nie wrócił do władzy. Dziś widać jak nasza scena jest mocno zabetonowana. Trzeba zrobić naprawdę wszystko, żeby PiS nie miał szansy współrządzenia z SLD, to było podstawą mojej decyzji - powiedziała dziennikarzom Kluzik-Rostkowska.

Zapytana, czy dostanie pierwsze miejsce na liście wyborczej PO w Rybniku, powiedziała, że "nie rozmawiała jeszcze o szczegółach". - Nie zapadła żadna decyzja w tej sprawie. Pozwólcie mi państwo wrócić teraz do Warszawy i porozmawiać z moimi kolegami (z PJN - red.) i wtedy będę informowała was o dalszych krokach - dodała.
                      Honoru i przyzwoitosci to ta baba za grosz nie ma. PO podpierdziela z kawalkach SLD i SLD light, a ta nawija o koalicji PiS-SLD

Niektorzy w ten transfer zdaje sie nie wierzyli :>?
                      Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Kluzik-Rostkowska została jednak potraktowana na konwencji dość specyficznie. Została usadzona wprawdzie w pierwszym rzędzie, między Sikorskim a Arłukowiczem, ale nie miała specjalnego wejścia. Jej przemówienie było jednym z najkrótszych. Nikt jej specjalnie nie dziękował. A premier Tusk, witając się z nią, pogłaskał posłankę po główce, pokazując jej tym gestem właściwą pozycję.
                        http://wpolityce.pl/view/13378/Kowal..._z_nami__.html

Grubo

Komentarz

Kowal jest niezły, ale nie niezastąpiony. Jak dla mnie to PiS zrobiło by błąd przyjmując z powrotem różnego typu secesjonistów i inne odrzuty. PiS chce zmienić trochę wizerunek, stawia na hasła skierowane do młodych, to niech postawi na młodych na listach wyborczych.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• http://wpolityce.pl/view/13379/Przem...prawdziwe.html

Tak, to przemówienie bez wątpienia rozpoczęło ofensywę partii rządzącej. Dodało jej sił i wiary w zwycięstwo. Było po prostu dobre.

Sęk w tym, że nieprawdziwe. O czym boleśnie przekonamy się wszyscy, wlokąc się godzinami po polskich drogach lub pociągami na wakacje nad polskie morze i w góry. Robiąc codziennie zakupy w przyosiedlowym sklepie czy wykupując leki w aptece. Płacąc ratę za mieszkanie i za samochód i 5,20 za benzynę. Licząc we wrześniu wydatki na wyprawkę szkolną i z drżeniem czekając na to, aż nasze 6-letnie pociechy pójdą karnie do szkół. Płacąc jak za zboże za ludzkie traktowanie podczas porodu czy wydając masę pieniędzy na produkty dziecięce, które zdrożeją w wyniku podwyżki VAT.

Tylko co z tego, że nieprawdziwe. Tusk i Platforma Obywatelska znaleźli klucz do serc większości Polaków. Obiecując im dumę i brak kompleksów, żerują na społecznym zakompleksieniu i marzeniach o małesj stabilizacji. I nie zmienią tego niedogodności życia, doświadczane na co dzień. Nie zmieni tego również uderzające wielu z nas wrażenie , że na Odrze wciąż przebiega granica cywilizacyjna Europy.
                            My po prostu lubimy żyć złudzeniami. Mimo, że nas na nie nie stać, ponieważ władza w naszym imieniu za nasze pieniądze tak nam wszystko urządziła, że za wszystko musimy słono płacić.
                            Pogrubienie moje. No i oczywiscie - "oni", a nie "my".

Ergo, dopoki dobrze za przeproszeniem nie pierdolnie, to PO ma z ~30% jak w banku. Przyznam, ze jak zadnego innego nie slyszalem tyle tego uzasadnienia - ze nie ma obciachu teraz, jest cool, nie ma klotni na gorze itd. Ile ludzi ta papke lyka - nawet nie sa w stanie zauwazyc, tego co skomentowal dzis w Rzepie Semka - ze jedyne co PO miala do pokazania z czterolecia rzadow to transfery z innych partii. Tak wiec, nie pozostaje nic jak zyczyc udanych rzadow, aczkolwiek im ktorszych, tym lepiej, rzadow PO-SLD.
                            Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                              20 lat robienia z ludzi idiotów i w społeczeństwie debili(niestety nimi staliśmy się, jako narod)
                              Nie wszyscy, kolego, nie wszyscy.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                                Dzisiejszy speech Jarosława majstercztyk, no i jakie dziewuszki śliczne. Podziwiam, że mu się jeszcze chce, chcieć.
                                Ale, to i tak nic nie zmienia 20 lat robienia z ludzi idiotów i w społeczeństwie debili(niestety nimi staliśmy się, jako narod) wybory mają chyba wygrane. Jestem o tym przekonany, nawet chyba do fałszertw nie będą musieli się uciekać. Przestałem się tym już ekscytować. Nie mój cyrk, nie moje małpy. A pani Joanna ma fajne cycki, szkoda tylko, że na wysokości pizdy.
                                Zapewniam Cię, że jeżeli udasz w odpowiednie miejsce, nagle może się okazać że świat wygląda zupełnie inaczej. Ot, taki siup. Są jeszcze normalni? Może to ludzie "nieprawilni" ale normalni ? Ale, ale żeby nie było że coś tam to generalnie się z Tobą zgadzam.
                                To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

Pracuję...
                                X