Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tymczasem w realnym świecie:

Mirosław Drzewiecki (PO) złożył dziś w warszawskich sądach cywilny pozew oraz prywatny akt oskarżenia przeciwko byłemu szefowi CBA Mariuszowi Kamińskiemu
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Niby na czym ma polegać jakaś specjalna realność tego wydarzenia w porównaniu z wrzuconym wyżej newsem?
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Wybaczcie, że zmienię temat, ale dziś miałem chwilę czasu i postanowiłem przypomnieć sobie świetny dokument "Trzech kumpli"

Polecam szczególnie tym, którzy do tej pory nie widzieli.

http://www.youtube.com/watch?v=iOpLHSQ1OWI
        Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
        quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
          Niby na czym ma polegać jakaś specjalna realność tego wydarzenia w porównaniu z wrzuconym wyżej newsem?
          Pewnie na tym, że pozew i akt oskarżenia są namacalne tymczasem 'front od Poncyljusza' nie bałdzo.

Paweł Poncyljusz został dziś nowym szefem klubu PJN. Polityk zastąpił na tym stanowisku Joannę Kluzik-Rostkowską, która zrezygnowała z kierowania klubem.

Joanna Kluzik-Rostkowska zrezygnowała z tej funkcji, tak samo jak zrezygnowała z szefowania partii. Opowieści o moim przejściu do PO były i są nieprawdziwe - powiedział Poncyljusz reporterowi TOK FM.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Gdzie w moim wpisie masz "front od Poncyliusza"? Pomijając już, że po najbliższych wyborach Kamiński będzie miał immunitet z jednoczesną możliwością o udostępnienie różnych materiałów przysługującą posłowi.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Gdzie w moim wpisie masz "front od Poncyliusza"? Pomijając już, że po najbliższych wyborach Kamiński będzie miał immunitet z jednoczesną możliwością o udostępnienie różnych materiałów przysługującą posłowi.
              Z tym frontem "od Poncyliusza" to ja wyjechałem i być może się pośpieszyłem - widać źle odcztałem drugie dno jakiegoś jego niedawnego wywiadu (albo dałem się ponieść medialnym przeciekom z ostatnich dni).

Co nie zmienia faktu, że szerokość Frontu Jedności Obywatelskiej jest imponująca.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Gdzie w moim wpisie masz "front od Poncyliusza"?
                A gdzie masz w moim wpisie, że odnoszę się do Twoich wpisów? Owszem lubię to, ale tym razem między naszymi postami jest jeszcze jeden. Musiałeś to przeoczyć, bo nie podejrzewam Cie o dążenie do bycia centrum świata.

Zamieszczone przez Foxx
                ]Pomijając już, że po najbliższych wyborach Kamiński będzie miał immunitet z jednoczesną możliwością o udostępnienie różnych materiałów przysługującą posłowi.
                To z immunitetem to jest perełka. Wyobrażasz sobie gościa z PO ściganego z aktu oskarżenia wniesionego przez gościa z PiS i tekst, że gość z PO startuje w wyborach i niedługo będzie miał immunitet? (żeby było jasne, jeżeli taki przypadek był to jego ocena jest oczywista)

No, fantastycznie. Skoro tam ma być traktowana ta instytucja to ja mam nadzieję, że Kamiński nie wejdzie

Szczerze mówiąc od początku oczekiwałem, że w takiej sytuacji Kamiński oczywiście zrzeknie się immunitetu, tymczasem Twój post to jakby delikatna sugestia, że Drzewiecki będzie mógł mu skoczyć.

Się porobiło..

P.S. Szczerze mówiąc nie wiem jak dokładnie wygląda dostęp posłów do akt prokuratorskich, więc się nie wypowiem. Zdziwiłbym się natomiast, gdyby to było 'ot tak poproszę'.

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Co nie zmienia faktu, że szerokość Frontu Jedności Obywatelskiej jest imponująca.
                A to zupełnie inna historia. Odnoszę wrażenie, że salonik chce sobie zbudować sam w sobie scenę polityczną, w której w jednej partii będzie SLD/komuniści light/ - centrum i nijakość - jakaś forma prawicy light. Obok zostanie 30% PiS, który przez kolejne lata będzie miał gówno do powiedzenia, malutka partia chłopska i na lewicy jacyś totalni wariaci, anarchiści, marksiści.

Genialne z punktu widzenia strategii utrzymania władzy, dramatyczne z punktu widzenia przyszłości państwa.
                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Pewnie na tym, że pozew i akt oskarżenia są namacalne tymczasem 'front od Poncyljusza' nie bałdzo.
                  Pożyjemy zobaczymy

Komentarz

To z immunitetem to jest perełka. Wyobrażasz sobie gościa z PO ściganego z aktu oskarżenia wniesionego przez gościa z PiS i tekst, że gość z PO startuje w wyborach i niedługo będzie miał immunitet? (żeby było jasne, jeżeli taki przypadek był to jego ocena jest oczywista)

No, fantastycznie. Skoro tam ma być traktowana ta instytucja to ja mam nadzieję, że Kamiński nie wejdzie

Szczerze mówiąc od początku oczekiwałem, że w takiej sytuacji Kamiński oczywiście zrzeknie się immunitetu, tymczasem Twój post to jakby delikatna sugestia, że Drzewiecki będzie mógł mu skoczyć.

Się porobiło.
                    To nie jest żadna "perełka" tylko strategia wobec sprawdzonej praktyki "rozgrzanych" sądów, które np. są w stanie skazać Wyszkowskiego nie rozpatrując materiału dowodowego w sprawie "Bolka", twierdzić, że "rozpowszechnianie negatywnych opinii o Adamie Michniku godzi w zasady współżycia społecznego" (więcej). Wierzę Mariuszowi Kamińskiemu i patrząc na skalę nadużywania wszystkich narzędzi władzy przez promotorów Mira chcę, by były szef CBA miał możliwość udowodnienia prawdy. I wtedy Drzewiecki będzie mógł mu skoczyć, niezależnie od temperatury "rozgrzania" sądu. Nie żyjemy w demokratycznym państwie prawa (o czym najlepiej świadczy choćby forma "krucjaty antykibolskiej"). Proste.

Wystarczy, że PiS-owscy posłowie z komisji sprawiedliwości, czy służb w przyszłej kadencji wystąpią o listę dokumentów prokuratury do zapoznania się wskazanych przez M.K. Inna rzecz, M.K. najprawdopodobniej będzie "dwójką" w Warszawie, więc...
                    Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=J3J2vvFsCLw

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        I jeszcze ja, ja też chcę !!
                        Chcę jakieś ładne miejsce na liście i może jeszcze jakiś etacik w państwowej spółeczce. A i pare tysiaczków na start - w celu "poprawy jakości życia Polaków, na drodze wparcia PO"

Pieprzony Front Jedności Narodowej - do Poncyliusza do Sierakowskiej.
                        Pojemne musi być to koryto.

Ściągają każdego, kto jest w stanie dobyć dla nich choć kilkaset głosów. Chyba dotarła do nich prawda, że bardzo wiele osób które poparło PO w poprzednich wyborach teraz zwyczajnie pozostanie w domach. Tak to przynajmniej wygląda w mojej mieścinie, wśród tych moich znajomych, którzy głosowali na Platformę... Większość z nich żałuje że oddali swoje głosy na cyt. "bandę nieudaczników Tuska". Co ciekawe, ci ludzie nie zamierzają głosować na inne partie. Tak więc wciąż pozostaje bardzo duży elektorat do zagospodarowania i aż dziwne, że nie udaje się to PJN-owi, Palikotowi czy innym...
                        Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• Piosenka z kluczem. I z dedykacją dla lemingów :

http://www.youtube.com/watch?v=vD5ZT...eature=related
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

A to zupełnie inna historia. Odnoszę wrażenie, że salonik chce sobie zbudować sam w sobie scenę polityczną, w której w jednej partii będzie SLD/komuniści light/ - centrum i nijakość - jakaś forma prawicy light. Obok zostanie 30% PiS, który przez kolejne lata będzie miał gówno do powiedzenia, malutka partia chłopska i na lewicy jacyś totalni wariaci, anarchiści, marksiści.

Genialne z punktu widzenia strategii utrzymania władzy, dramatyczne z punktu widzenia przyszłości państwa.
                            Z tego co się orientuje to sąd zawsze może wystąpić o uchylenie immunitetu i wtedy większość sejmowa decyduje o jego uchyleniu. Jeśli ten wniosek będzie dotyczył Kamińskiego to będzie to miód na serce całej lewej strony z PO włącznie. Zależy oczywiście wszystko od arytmetyki sejmowej.

Tusk przyciąganiem kogo się da wie co robi. Utrwali w świadomości słabo zorientowanego politycznie elektoratu atrakcyjność swojej partii. Ponadto będzie udawadniał, że ma bardzo dużą zdolność koalicyjną, czego niestety bardzo brakuje PiS, przynajmniej takie panuje przeświadczenie.
                            Ale z drugiej strony znam wiele osób którym to się nie podoba, szczeególnie transfery z lewej strony. Podobno jeszcze ma dołączyć Rosati. Wielu ludzi głosowało na nich jako partię centroprawicową i dla tych ludzi jest to nie do zaakceptowania.
                            Już to chyba pisałem, platforma powinna zmienić nazwę na Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska (PZPO)

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                              platforma powinna zmienić nazwę na Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska (PZPO)
                              Polska Zjednoczona Platforma Reformatorska.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                Polska Zjednoczona Platforma Reformatorska.
                                Tyż piknie

Komentarz

Pracuję...
                                X