Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • (...) poseł Libicki podczas najbliższej rozmowy z Pawłem Kowalem zamierza nie tylko wyłożyć mu swoje uwagi, ale i postawić warunek, od spełnienia którego uzależnia swoją dalszą obecność w klubie. Co więcej, sugeruje również, że podobnie myśli także była szefowa klubu Joanna Kluzik-Rostkowska - z którą jednak ma się rozmówić dopiero jutro - i kilku innych działaczy.
  - Jeżeli nowe kierownictwo PJN-u nie zadeklaruje oficjalnie, tak aby to dotarło to do jak największej liczby osób, czyli na przykład na specjalnej konferencji prasowej, że PJN odcina się od dziedzictwa śp. Lecha Kaczyńskiego, bo to dziedzictwo nie istnieje, to ani Joanna Kluzik-Rostkowska, ani poseł Tomczak ani ja nie będziemy mieli czego szukać w PJN-ie - mówi otwarcie Gazeta.pl.

  Jeśli coś nie istnieje, to jak można się oficjalnie od tego odcinac???


  Inna sprawa, że "konserwatysta" Libicki fajną sobie platformę propagandową wybrał.  "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

  Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

  Komentarz


  • 3 osoby to kupa elektoratu. Platforma łyknie, bo lubi łykać.
   "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
   Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
   Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
   Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
   "
   Janusz Waluś - czekaMY!

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    http://wyborcza.pl/1,76498,9723158,T...e_polacza.html

    Polecam wywiadzik z wyborczej. Najśmieszniejszy jest wstęp - zwłaszcza ostatnie zdanie, z którym się.... zgadzam
    Wystarczy przeczytać sam tylko tytuł i wszystko co do intencji jest jasne.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
     3 osoby to kupa elektoratu. Platforma łyknie, bo lubi łykać.
     Nie ma co się tym tworem przejmować. Myślę, że wszystko idzie zgodnie z przyjętym planem.
     Kluzikowa ze Schetyną wymyślili plan na osłabienie PiS, jeśli by się powiódł zagwarantował im koalicję w przyszłym parlamencie. Jeśli się nie powiedzie mieli pewnie obiecany start z list PZPO i tak się dzieje. Kilku frajerów jak Kowal, czy Kamiński teoretycznie zostaną na lodzie ale mają jeszcze 3 lata w PE, a potem gdzieś się przytulą.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
      Nie ma co się tym tworem przejmować. Myślę, że wszystko idzie zgodnie z przyjętym planem.
      Kluzikowa ze Schetyną wymyślili plan na osłabienie PiS, jeśli by się powiódł zagwarantował im koalicję w przyszłym parlamencie. Jeśli się nie powiedzie mieli pewnie obiecany start z list PZPO i tak się dzieje. Kilku frajerów jak Kowal, czy Kamiński teoretycznie zostaną na lodzie ale mają jeszcze 3 lata w PE, a potem gdzieś się przytulą.
      Naród obserwuje. Nawet niektórzy forumowicze już się połapali, że ktoś ich robi w bambuko. Ale układ nie istnieje absolutnie.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

      Komentarz


      • "Na polskiej zielonej wyspie najlepszy jest obywatel, który nie widzi, nie słyszy, nie potrzebuje mieszkania, pensji, pracy... W ogóle niczego nie potrzebuje i nie pyta o to, co państwo mu zaoferuje
       Państwo wykluczonych"....
       http://www.naszdziennik.pl/index.php...my&id=my11.txt

       Komentarz


       • Luźna wstawka. Ja pierdolę, Napieralski to mały pikuś

        http://www.fakt.pl/Michnik-w-sandala...,105456,1.html
        Jesteś panem własnego losu.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
         http://wsieci.rp.pl/opinie/za-burta/...torii-i-Prawdy

         Nie skomentuję żeby nie bluzgać...
         a czego się spodziewałeś po człowieku, który wielokrotnie powtarzał że jego największym autorytetem jest bolek? Jasne, że skasować. spalić. zniszczyć. "Co się patrzysz, nas tu nie ma"

         Komentarz


         • Co się czepiacie, wolność Tomku w swoim domku!
          Adaś pokazał swój stosunek do miejsca którym zarządza.
          Jakoś mnie to nie dziwi. Czego się można spodziewać po tej kreaturze. Do Putina napewno tak ubrany nie chodzi.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta

           przecież to zdanie jest pozbawione jakiegokolwiek sensu..
           A, to już od punktu widzenia zależy. Z pozycji cyngla ma sens jak najbardziej.

           Edit: Bardzo mocno polecam tę kompilację, i z góry dodaje, ze z punktem 9. się nie zgadzam.

           http://barkadia.net/tabupolityki/ite...j-spoeczestwem

           Oto, oparta o prace amerykańskiego lingwisty Noama Chomskiego, lista "10 strategii manipulacji" przez establishment:
           1 - ODWRÓĆ UWAGĘ
           Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. "Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za "Silent Weapons for Quiet Wars").
           2 - STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE
           Ta metoda jest również nazywana "problem - reakcja - rozwiązanie". Tworzy problem, "sytuację", mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.
           3 - STOPNIUJ ZMIANY
           Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 80-tych i 90-tych: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku - zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.
           4 - ODWLEKAJ ZMIANY
           Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako "bolesnej konieczności" i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że "wszystko będzie dobrze" i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.
           5 - MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA
           Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? "Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat" (zob. Silent Weapons for Quiet War).
           6 - SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI
           Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.
           7 - UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
           Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. "Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).
           8 - UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM
           Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to "cool" być głupim, wulgarnym i niewykształconym.
           9 - ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY
           Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!
           10 - POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE
           Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej "system" osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.
           tłum. za: "Les 10 Stratégies de Manipulation de Noam Chomsky"
           Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
           From flood into the fire
           One thousand voices sing
           We're in this together
           For whatever fate may bring

           Komentarz


           • Polityczna ***** może trafić do kancelarii prezydenta i zajmować się polityką prorodzinną

            Czas pokazał kto miał rację w całym sporze, żadne wpisy kataryny i innych "ekspertów", którzy nadal twierdzą, że główną winę ponosi Kaczor, tego nie zmienią. Oni sami swoimi działaniami udowodnili ile są warci, jak bardzo umieją współpracować i jak umieją się między sobą nie kłócić i nie podstawiać sobie nóg

            Edit:
            4. Autorowi zdania: "Dla nas absolutnym priorytetem jest budowanie kordonu sanitarnego wokół PiS" zwracam uwagę, że ten etap PO ma już za sobą. Kordon sanitarny już powstał. Teraz trzeba mówić:

            "Dla nas absolutnym priorytetem jest utrzymanie w dobrej kondycji kordonu sanitarnego wokół PiS."
            Albo:
            "Dla nas absolutnym priorytetem jest zbudowanie drugiej linii kordonu sanitarnego wokół PiS, na wypadek, gdyby pierwszy nie wytrzymał naporu."
            Bo przecież nawet mur Antoniusza padł. I co zrobiłby Rzym bez muru Hadriana?

            A na murze - kordonie sanitarnym - należy powiesić wielkie zdjęcia Dominika Tarasa z krzyżem z puszek po piwie Lech (on pierwszy powiedział, że nie ma dziedzictwa śp. Prezydenta), oczywiście tuż obok zdjęcia Ojca Świętego Benedykta XVI.

            Ale takie, wiecie, naprawdę duże te zdjęcia dajcie.
            http://wpolityce.pl/view/13084/Na_mi...ozstanie_.html

            Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


            • Misja TVP trwa dalej:

             Sry za słabą jakość, ale robiłem telefonem ze zwykłego telewizora CRT.

             Komentarz


             • To też im się nie udało:

              http://praca.gazetaprawna.pl/artykul...nie_ruszy.html

              Kolejne gratulacje dla niektórych wyborców.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz


              • Liderzy SdPl wystartują w wyborach z list PO? Rozmowy na finiszu

               Szef SdPl Wojciech Filemonowicz poinformował we wtorek PAP, że "na finiszu" są rozmowy w sprawie startu działaczy tej partii w wyborach parlamentarnych z list PO. Chodzi m.in. o b. szefa MSZ Dariusza Rosatiego i b. europosła Józefa Piniora
               .

               Posłowie PO potwierdzają nieoficjalnie, że trwają rozmowy w sprawie startu z ich list niektórych polityków SdPl. Miejsce dla Rosatiego na listach Platformy widzi też premier Donald Tusk.

               Z list PO mieliby kandydować również m.in. b. europosłanka Genowefa Grabowska, obecna posłanka SdPl Grażyna Ciemniak, wiceszef Socjaldemokracji Arkadiusz Kasznia, a także sam Filemonowicz.

               "Rozmawiamy z liderami PO o wspólnym starcie, rozmowy te przebiegają w dobrej atmosferze, więc sądzę, że niebawem zakończą się sukcesem. Właściwie można powiedzieć, że finiszujemy" - powiedział Filemonowicz.

               Jego zdaniem, współpraca z Platformą to najlepsza z możliwych koncepcja dla dalszego funkcjonowania Socjaldemokracji. Taką perspektywę najbliższej przyszłości dla swej partii Filemonowicz ma zamiar przedstawić na środowym posiedzeniu Zarządu SdPl. "Partia dostanie jasną perspektywę, moim zdaniem najlepszą z możliwych, czyli realizowania programu na rzecz rozwoju Polski, na rzecz poprawy jakości życia Polaków, na drodze wparcia PO" - zaznaczył lider Socjaldemokracji.

               Filemonowicz wyjaśnił też, że nie widzi możliwości współpracy z SLD, ponieważ - według niego - realny jest scenariusz, w którym po jesiennych wyborach parlamentarnych Sojusz współtworzy rząd fachowców wraz z PiS. "Grozi nam koalicja PiS-SLD i chcemy zrobić absolutnie wszystko, aby do tego nie dopuścić, gdyż jest to absolutnie najgorszy scenariusz dla Polski. Jest to scenariusz, który zagraża polskiej demokracji" - uważa.

               Lider Socjaldemokracji nie chce na razie przesądzać, w których okręgach i ewentualnie z jakich miejsc, powinni kandydować jego partyjni koledzy. "Proces układania list jeszcze trwa, także w PO, więc trudno żebyśmy przebierali nogami i próbowali wyprzedzić procesy w samej Platformie. Mam jednak poczucie, że jesteśmy w rozmowach z PO traktowani bardzo po partnersku" - podkreślił Filemonowicz.

               Szef SdPl oczekuje natomiast, że PO poprze w wyborach do Senatu kandydatury obecnych posłów Socjaldemokracji: Marka Borowskiego (Warszawa) i Izabelli Sierakowskiej (Lublin) i w ich okręgach nie wystawi własnych kandydatów. Start Borowskiego i Sierakowskiej kilkanaście dni temu poparł też SLD.

               Posłowie PO nieoficjalnie potwierdzają, że prowadzone są rozmowy w sprawie startu z ich list niektórych polityków SdPl. Według źródeł PAP, najbardziej zaawansowane są negocjacje z Rosatim i Piniorem.
               http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...a-finiszu.html

               My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

               Komentarz


               • I jeszcze ja, ja też chcę !!
                Chcę jakieś ładne miejsce na liście i może jeszcze jakiś etacik w państwowej spółeczce. A i pare tysiaczków na start - w celu "poprawy jakości życia Polaków, na drodze wparcia PO"

                Pieprzony Front Jedności Narodowej - do Poncyliusza do Sierakowskiej.
                Pojemne musi być to koryto.
                Lubię sobie jebnąć posta.

                „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                Komentarz

                Pracuję...
                X