Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bLady-po-100sunku Zobacz posta
    Przez te sondaże ludzie, których nie popierają media są automatycznie skreślani przez społeczeństwo - "oświecone" jednostki boją się zagłosować na kogoś, kto nie jest powszechnie popierany, więc się nimi nie zasłaniajcie. Może my, KIBOLE, zdeterminujemy się i poprzemy kandydaturę Korwin-Mikkego, co? Co dokładnie Wam w nim nie pasuje (oprócz tego, że nadużywa słów faszysta, socjalista, Hitler ), że nie głosujecie na niego? Chętnie podyskutuję na ten temat...
    Poszukaj w tym temacie paru starszych postów Foxxa, które pomagają zrozumieć dlaczego Korwin niestety czy stety jest postacią marginalną w polskiej polityce.

Komentarz

• JKM skończył się już dawno, jest oderwany od rzeczywistości, a ostatnie jego słowa o wspólnocie narodowej ostatecznie dyskwalifikują go w moich oczach. I na tym kończę dyskusję o tym panu.

ps. Swoją drogą pierwszy post ;]

e: Legart zmiłuj się temat ma 501 stron a Foxx ponad 5000 postów. Jak ma tego szukać ?
      Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        A ja nie mam chęci dyskutować na temat bożyszcza studenciaków, pana JKM. On tam nie ma zbytniego kontaktu z problemami normalnych ludzi, bo jako rentier może sobie dmuchać na naszą polską rzeczywistość.
        Nie żebym ja chciał (albo czuł się na siłach) taką dyskusję prowadzić, ale ten wyboldownay zarzut, to można by większości polityków postawić - zarówno wożącemu się rządowymi samolotami Kaczorowi Donaldowi, jak i zagubionemu w sklepie Kaczorowi Jarkowi.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dyskusja o JKM w tym temacie już parokrotnie się odbyła. W skrócie mogę wrzucić:

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...a-lektura.html

I bonusik

http://foxx-news.blogspot.com/2010/0...-wasowicz.html
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Kontakt z problemami innych ludzi? Sorry, to nie ten kierunek... Wg. mnie polityk ma po prostu prowadzić państwo tak, by obywatele posiadali pieniądze niezbędne do tego, by swoje problemy rozwiązywać.

Marek - dokładnie, przez takie wypowiedzi traci dużą część elektoratu. Szkoda. Wiadomo przecież, że do tego nie dojdzie, ale niektórzy skreślają go za gadanie. Ja nie popieram go dlatego, że pięknie mówi, poprawnie politycznie. Ma mój głos, bo wiem, że to co on mówi o organizacji prawa i gospodarce jest słuszne. I chyba to jest najważniejsze, a nie PR, co?

a ostatnie jego słowa o wspólnocie narodowej ostatecznie dyskwalifikują go w moich oczach. I na tym kończę dyskusję o tym panu.
            Zarzuć linkiem.
            Ostatnio edytowany przez bLady-po-100sunku; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=nFOGmOiPYLk

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              Pytania Sellina "rozwiązały" kwestię Korwina Prawica "nie wierzy we wspólnotę narodową", bo to "kolektyw"
              http://www.forum.legionisci.com/show...ostcount=25448
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• A teraz powiedz mi dokładnie, co w tej wypowiedzi widzisz złego ;]

Komentarz

• Złego? Nic. Po prostu uważam ją za nonsens, który - jak wspomniałem - swoimi pytaniami wypunktował Sellin.

Polecam wrzucone za pierwszym razem linki do bloga - nie będziemy musieli się produkować, a znajdziesz tam dość kompleksowy zapis mojego podejścia zarówno do Korwina, jak i prawicy.

Komentarz

• Zamieszczone przez bLady-po-100sunku Zobacz posta
                    A teraz powiedz mi dokładnie, co w tej wypowiedzi widzisz złego ;]
                    Nabij trochę postów w innym dziale. Napisz coś tam o kibicach, o barwach klubowych, zarzuć cytat z tomaszka w transferowym, a odpowiedź zostanie Ci udzielona

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      swoimi pytaniami wypunktował Sellin.
                      Sprawdź dymek z 05:04

Polecam wrzucone za pierwszym razem linki do bloga - nie będziemy musieli się produkować, a znajdziesz tam dość kompleksowy zapis mojego podejścia zarówno do Korwina, jak i prawicy.
                      Zaraz skomentuję te dwa wpisy kawałek po kawałku...

Komentarz

• Nawet jeśli JKM nie jest idealnym kandydatem, nie widzę, wobec moich poglądów, jakiejkolwiek dla niego konkurencji. Dla mnie pomysły PO są lewicowe, a PiS - socjaldemokratyczne. Poza UPR-WiP reszta prawicy skupia się na walce z aborcją, a nie na problemach gospodarczych. Nie zagłosuje na nikogo innego.
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                          Poza UPR-WiP reszta prawicy skupia się na walce z aborcją, a nie na problemach gospodarczych.
                          Twoim zdaniem jest to kwestia do odpuszczenia?
                          Jak powiedział stary góral
                          będzie Polska aż po Ural
                          za Uralem będą Chiny
                          was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Zamieszczone przez lans Zobacz posta
                            Oczywiście, że nie. Ale moim zdaniem akurat, w obecnej sytuacji (vide ceny, podatki) są jednak trochę ważniejsze sprawy. W żadnym razie nie popieram aborcji...
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ja do tego, co wrzuciłem w linkach wiele do dodania nie mam. Może jeszcze o "socjaldemokracji":

http://www.youtube.com/watch?v=NWwVq...eature=related

Długie, ale polecam:

http://blogmedia24.pl/node/36175

Komentarz

• Zamieszczone przez lans Zobacz posta
                                Tak. To jak podchodzi się do kwestii aborcji jest determinowane przez prywatny światopogląd moralny, gdzie coś takiego jak dyscyplina partyjna nie powinno obowiązywać. Każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem, religią itp. Ja na przykład jestem za utrzymaniem obecnego stanu prawnego, który jest salomonowym rozwiązaniem. Poza tym, każdy kto toczy pianę o "zakaz aborcji" robi więcej złego niż dobrego dla swoich idei, bo wywołując dyskusję na ten temat uruchamia siły, które mogą doprowadzić do zadekretowania czegoś zupełnie przeciwstawnego.

Nie mówiąc o tym, że mając do czynienia z rozkładem państwa niemal w każdej dziedzinie, odświeżanie tych kwestii jest dla mnie niczym innym jak "tematem zastępczym".
                                Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Pracuję...
                                X