Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chyba juz usuneli albo jestem slepy
    ...

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito Zobacz posta
      Chyba juz usuneli albo jestem slepy
      Zamienili Kaczyńskiego na Kozaka.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• zmieniły kurwy na Kozaka
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Profesjonalisci
          ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
            Małe ciekawostka a propos wiodącego ostatnio prym "ludzika z plasteliny".
            trochę szacunku

"Nie wiem, jak potoczyłyby się losy tego pojedynku, gdyby przez ponad 90 minut, bez chwili przerwy, z naszego sektora nie wydobywał się nieustający fanatyczny ryk. Straciliśmy bramkę; nic to: 'Jesteśmy z wami, hej Legio, jesteśmy z wami'. 'Bosman', 'Achim', 'Tulipan' i 'Sitek' niezmordowanie dyrygowali śpiewami. (Już po meczu jeden z dziennikarzy szwedzkich powiedział mi: jeśli Legia zagra w Lidze Mistrzów tak jak ją dopingują jej kibice, to może dojść do finału). Ani sekundy przerwy. Ktoś krzyczy: 'Nic nie widzę!', człowiek, który mu zasłania, odpowiada: 'To se obejrzysz w domu na wideo, teraz walcz! CWKS!'. 'Dziś zgodnym rytmem biją nam / nasze serca, które my / za Legię damy w każdy czas / czy czas dobry czy czas zły / nie dla nas jest porażki smak / nie dla nas forma zła, forma zła / na całe gardła krzyczmy wraz / Ligę Mistrzów Legia ma!'.

Po wyrównującej bramce Pisza już wiedzieliśmy, że nic na świecie nie odbierze awansu i działy się wtedy w polskim sektorze rzeczy zadziwiające. Większość zrzuciła koszulki. Dorośli mężczyźni siedzieli podkuleni i beczeli jak małe dzieci. Kaleki chłopak z mojego autokaru puścił kule, padł na ziemię i płakał. Próbowałem go podnieść z ziemi, a on się wtulił, złapał mocno i szlochając powtarza: 'o *****, ja nie mogę, o *****'. Potem tylko 'Sto lat!', 'Jeszcze Polska nie zginęła' - zwycięska bramka Bednarza i fiesta
            strasznie dał dupy z tym Tusko-dupo-lizaniem, ale nie zmienia to faktu, że jak pisał o Legii do mainstreamowej prasy to robił to na poziomie a nie jak te pały teraz. Wyobrazasz sobie taki tekst spod pióra Dybalskiego czy innego pizdowatego Steca?
            „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
              trochę szacunku
              Pisał. Ponad dekadę temu. Teraz pracuje w koncernie, który kibiców szkaluje. Sam wiesz jak jest. Gość, który w mediach PrOpagandę uskutecznia mojego szacunku mieć nie będzie. Tyle.

Komentarz

• J.Kaczyński dziś w ''Faktach po faktach''
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Z pijakiem Durczolkiem czy śmieszną Pochanke, która do rozmowy o Smoleńsku zaprasza Kalisza i...Palikota?
                  Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
                  quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kamil Zobacz posta
                    Z pijakiem Durczolkiem czy śmieszną Pochanke, która do rozmowy o Smoleńsku zaprasza Kalisza i...Palikota?
                    pochanke
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Pochanke nawet nie starała się ukryć kipiącej nienawiści do Jarosława. Była ona widoczna w każdym grymasie jej nieciekawej twarzy. Moim zdaniem Jarosław był za mięki, nie wiem czy dobrze kombinuje celując w elektorat centrowy. Tych ludzi nic nie przekona, lepiej byłoby skoncetrować się na mobilizowaniu swoich zwolenników i przekonać do siebie ludzi, którzy na codzień mają wyjebane na wybory. 10 IV coraz bliżej, ależ się boją **********!
                      Bóg z Nami, choj z Nimi.
                      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Elektorat PiSowski jest wystarczająco zmobilizowany, a tych co na co dzień nie chodzą nic i nikt nie przekona.

Elektorat centrowy jest również trudny do ruszenia, nawet lepiej, ponieważ szykuje się "ciekawa" kadencja po wyborach i lepiej w niej nie być

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                          10 IV coraz bliżej, ależ się boją **********!
                          To już otwarta wojna.. po co Pochanke miała przygotowany jakiś cytat o RMF ? Na tvn24.pl tytułem newsa tj. ''esencją wywiadu'' jest ''Nie wykluczam zamachu''. Niezależnie jak spokojny i koncyliacyjny by nie był, zrobią oszołoma.
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                            Elektorat centrowy jest również trudny do ruszenia, nawet lepiej, ponieważ szykuje się "ciekawa" kadencja po wyborach i lepiej w niej nie być
                            A i ten trudny do ruszenia elektorat nie ma specjalnie ochoty świecić oczami za następne, jak to ująłeś 'ciekawe' koalicje.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Użyłem sformułowania ciekawa kadencja, a nie ciekawa koalicja

Miałem na myśli, fakt, że ktoś będzie musiał posprzątać po PO. Najgorsze co może się stać to przejęcie władzy przez PiS(no chyba, że samodzielne rządy, ale na tą chwile to marzenia). Będzie to ratowanie trupa z wątłą koalicją(no właśnie z kim?), i skrzeczącymi mediami, co zakończyłoby sie powrotem nierobów na lata.

Niech oni(PO) naprawiają co spieprzyli. Mniemam, że dzięki ich zdolnościom, sami wywieszą białą flage.

No ale to już było pisane ze sto razy :P

Komentarz

• http://blogmedia24.pl/node/47113
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X