Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez netterack Zobacz posta
    Lech Kaczyński naraził na ogormne niebezpieczeńśtwo wszyskich pasażerów! Tak nigdy nie powinna postąpić głowa Pańswta.
    no pewnie - nie to co prawdziwy mąż stanu - np. taki Neville Chamberlain
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Oczywiście chętnie podejmę walkę W swoim pierwszym poście się przedstawiłem. Doskonale wiedziałem, że wychwycicie ostatnie zdanie hehe.

Skoro sami mnie wywołaliście do tablicy to najpierw Wam powiem czemu zdecydowałem się tu napisać. Nie zgadzam się na obrażanie mnie, osoby która ma inne poglądy polityczne niż wielu z Was (a jest kibicem Legii od lat) na tym- legijnym forum. Ono ma słynąć z poziomu, a w tego typu tematach jest on mocno zaniżany przez wpisy typu "walić ten zakłamany żydokomunistyczny pseudo rząd".

Co do artykułu- w 100% zgadzam się z decyzją pilota. Nazywanie go "tchórzem" jest bezczelne! Nie znając podstawowych i niezbędnych informacji potrzebnych do lądowania nie można było postąpić inaczej. Karski się tylko ośmiesza, ale to nie pierwszy raz. Lech Kaczyński naraził na ogormne niebezpieczeńśtwo wszyskich pasażerów! Tak nigdy nie powinna postąpić głowa Pańswta. Ciekaw jestem waszej opinii w tej kwestii.

A temat nadaje się do Katyń 10.04.2010 właśnie z uwagi na wątek nacisków na pilota.
      Jeżeli moja obawa, że jesteś meteorem i możesz nie podjąć merytoryczne dyskusji, Cię uraziła to wybacz mi, o Wrażliwy Coś się kolego pośpieszyłeś, ja rozumiem, że wpadłeś tu z gotowym scenariuszem na początek dyskusji i tezą ale trzeba było poczekać, aż ktoś by Ci zaczął naprawdę cisnąć, bo teraz Twój "manifest" ze wstępu wygląda śmiesznie... no chyba, że faktycznie taki wrażliwy chłopak z Ciebie

A to prezydent Lech Kaczyński wywierał naciski podczas lotu do Smoleńska? Hmm, podrzuć mi jakieś stenogramy z lotu, nie wiem tajemnie taśmy czy inne takie bo chyba nie jestem w takim razie na bieżąco i trudno mi więc dyskutować
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Tylko pamiętaj, że jak to już zauważyłeś, to kibolskie forum i powoływanie się tutaj na źródła pewnej GóWnianej gazety może nie być dobrze odebrane...
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          wybacz mi, o Wrażliwy
          Internetowy słownik czesko-polski online:
          citlivý - czuły; wrażliwy

netterack - od bronienia czci innowierców, to ja tu jestem , a Twoja jeszcze nie została naruszona
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Internetowy słownik czesko-polski online:
            citlivý - czuły; wrażliwy

Jakkolwiek to śmiesznie brzmi to od tego wywodzi się mój nick
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              Jakich nacisków na pilota? (Smoleńsk)
              "-Jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją)."

Nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy o co chodziło pilotowi...

Citlivu- każdy tu pisze mając jakiś scenariusz w głowie.

Komentarz

Jak nie wrócę o 20 to rodzice mnie zabiją...
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

To wiesz, czy w końcu nie wiesz?
                  "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Aby mówić o naciskach, trzeba wskazać stronę czynną (wywierającą nacisk) oraz poddawaną naciskowi
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• No dobra, nie wdawając się w pseudo dysputy o zdrajcach, mordercach, komuchach, faszystach itd.

Jeśli wpadłeś tu w ziemkiewiczowskim stylu by "zawyżyć poziom", to chętnie poczytam o szeregu reform przeprowadzonych za rządów PO.

Oczywiście tych po 10 kwietnia[mogą być przed], bo jak wiadomo wstrętny Kaczor zawetował prawie wszystko[2%].

Nie powinieneś mieć z tym problemu, wszakże reformy były gotowe na 2005 rok, potem na 2007, po tym na czas obalenia LK, potem nawet premier do sejmu się przeprowadził. I co?

Wymieniaj, powal nas. Zniszcz, odbierz oręż argumentów.

Komentarz

• naciski na pilota? ale podczas lotu czy na lotnisku?
                        a co z generalem za sterami?

netterack - bedziesz takie glupoty pisal to lesne skrzaty przyjda i utna ci palce

Komentarz

1. - jakies oficjalne źródło tego "cytatu"? nie chodzi imi oczywiście o "przeciek" w tvn24 i gw
                          2.
                          Konrad Piasecki:Panie prokuratorze, czy pańscy ludzie mają dowody na naciski na pilotów tupolewa 154 przed albo w trakcie lotu 10 kwietnia?

Andrzej Seremet:Nie, nie ma takich dowodów.
                          dziękuję, dobranoc
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• PIS ujawnia na co Tusk zgodził się w Brukseli

"zapisy Paktu Euro Plus są "pierwszym krokiem" do ustanowienia wspólnej, jednolitej podstawy opodatkowania osób prawnych oraz do ujednolicenia stawek podatku CIT w Unii Europejskiej. - Zgadzając się na taki zapis, Donald Tusk godzi się na obniżenie konkurencyjności naszego kraju, na obniżenie potencjału naszego kraju, jeśli chodzi o przyciąganie inwestycji zagranicznych, atrakcyjność podatkową

dlaczego w sposób bezrefleksyjny, bez jakichkolwiek konsultacji, zarówno z partnerami społecznymi i polskim parlamentem zgodził się na tak daleko idące, ingerujące w polski system społeczny, gospodarczy rozwiązania?". - Dlaczego Polska nie mogła poczekać, przyjrzeć się jak pakt będzie implementowany, tak jak zrobiły to Czechy, Węgry czy Wielka Brytania?"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

Komentarz

(...) Nie zgadzam się na obrażanie mnie, osoby która ma inne poglądy polityczne niż wielu z Was (...)

(...) przez wpisy typu "walić ten zakłamany żydokomunistyczny pseudo rząd".(...)
                              mam rozumieć, że czujesz się dotknięty bezpośrednio
                              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez Q_(L) Zobacz posta
                                mam rozumieć, że czujesz się dotknięty bezpośrednio
                                Szanujmy się- tyle. A wpisy typu "walić ten zakłamany żydokomunistyczny pseudo rząd" są po prostu żałosne

Fizi- a jak Twoim zdaniem mają teraz zeznać osoby które nie żyją? Dlatego napisałem, że już nigdy się nie dowiemy...

Komentarz

Pracuję...
                                X