Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
    Co jest dziwnego w tym, że Rosja dba o SWOJE interesy?
    Nic, pytanie czy wiara naszych wodzów w to, że Ruskim zależny na dobrych stosunkach z nami wynika z głupoty czy naiwności?
    Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
    quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
      W tym wypadku zamierzone dzialanie wynika z glupoty
      Co do tego to mam akurat poważne wątpliwości. Niestety...

Komentarz

• Ja sobie wybuduję szklarnię...

http://wpolityce.pl/view/9235/Lech_W...roszenie_.html
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Poczuł się mocny. Znając jego zdolności logicznego myślenia to ktoś mu powiedział że jest mocny.

http://niezalezna.pl/8201-rzad-sprzeda-lotos-rosjanom

zastanawiam się czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem dać PO wygrać te wybory, utopili by się w bagnie które sami teraz robią - chodzi mi o scenariusz węgierski
          A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
          nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
          Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• Cenckiewicz: Brońmy prawdy do końca

Dr Sławomir Cenckiewicz, historyk, współautor fundamentalnej pracy "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii", a także popularyzatorskiej książki "Sprawa Lecha Wałęsy":

Nie wiem, jak mam się ustosunkować do żądania Lecha Wałęsy, gdyż zgodnie z panującymi obecnie obyczajami, napisał on moje nazwisko z błędem ortograficznym (zamiast Cenckiewicz napisal Cęckiewicz).

Ale zakładając, że sprawa dotyczy mojej skromnej osoby to pragnę oznajmić, że nikt, nawet Wałęsa, poprzez straszenie sądem nie jest w stanie zmienić faktów historycznych, które dzięki zachowanej sporej dokumentacji archiwalnej potwierdzają, że:

1) w latach 1970-1976 Wałęsa był zarejestrowany jako TW ps. "Bolek";

2) istnieją materialne dowody współpracy z Wydziałem III SB w Gdańsku w postaci oryginalnych rejestracji, doniesień agenturalnych i charakterystyk Wałęsy sporządzonych przez bezpiekę;

3) dokumenty SB dotyczące osób, na które donosił TW "Bolek", również potwierdzają treść jego doniesień; osoby te nierzadko spotkały później represje ze strony SB (np. Józef Szyler, Kazimierz Szołoch i Szczepan Chojnacki);

4) w okresie prezydentury, w latach 1992-1995, po wypożyczeniu Wałęsie kilku tysięcy stron dokumentów, które w większości odnosiły się do sprawy TW ps. "Bolek" (doniesienia agenturalne, notatki, charakterystyki), wszystkie one zaginęły - jak się dzisiaj wydaje - bezpowrotnie, wypaczając w ten sposób m. in. orzeczenie sądu lustracyjnego z 2000 r.

Prawdy nie zaknebluje ani pohukiwanie i straszenie Wałęsy, ani również nawet najbardziej absurdalny wyrok sądowy. Ja będę tej prawdy bronił do końca. Ale prawda potrzebuje obrony i pomocy, i o nią do wszystkich ludzi dobrej woli apeluję - zwłaszcza do środowisk naukowych.

Sławomir Cenckiewicz
            http://fronda.pl/news/czytaj/cenckie...rawdy_do_konca
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nicpoń Zobacz posta
              zastanawiam się czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem dać PO wygrać te wybory, utopili by się w bagnie które sami teraz robią - chodzi mi o scenariusz węgierski
              Polecam się:

http://oceania.salon24.pl/284705,musi-zostac-po-staremu

Edit: Nie tylko NATO popiera powstańców libijskich:

http://www.reuters.com/article/2011/...71N12B20110224

Widzieliście coś na ten temat w polskich mediach?
              Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Pilot, Który Odmówił Prezydentowi, O Locie Do Tbilisi

Temat pasuje też do Katyń 10.04.2010.

http://www.tvn24.pl/-1,1697411,0,1,t...wiadomosc.html

Komentarz

• Nie wiem, dlaczego miałoby tam pasować, ale skoro wrzucasz, może opatrzysz jakimś komentarzem?
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ja mogę za kolege:

Jego pierwszy post:

http://forum.legionisci.com/showthre...225#post779225

I zdanie "(...)temat polityczny - tutaj lekki dramat" Widać, że kolega nie próżnuje, ma jasno określone poglądy i podejmuje walkę Oby nie był meteorem co to wpada i z braku argumentów wypada.

Dajesz chłopie, podziel się swoją opinią na temat wypowiedzi pilota i podyskutejemy wtedy
                    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                      Oby nie był meteorem co to wpada i z braku argumentów wypada.
                      No co Ty, przecież napisał, że:

Zamieszczone przez netterack
                      Forum czytam od jakiś 3-4

to na pewno wie, że tak się robi
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Pewnie anarcho-syndykalista
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• raczej kolejny wichrzyciel i mąciwoda w potulnym świecie "kibolstwa"
                          Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• Oczywiście chętnie podejmę walkę W swoim pierwszym poście się przedstawiłem. Doskonale wiedziałem, że wychwycicie ostatnie zdanie hehe.

Skoro sami mnie wywołaliście do tablicy to najpierw Wam powiem czemu zdecydowałem się tu napisać. Nie zgadzam się na obrażanie mnie, osoby która ma inne poglądy polityczne niż wielu z Was (a jest kibicem Legii od lat) na tym- legijnym forum. Ono ma słynąć z poziomu, a w tego typu tematach jest on mocno zaniżany przez wpisy typu "walić ten zakłamany żydokomunistyczny pseudo rząd".

Co do artykułu- w 100% zgadzam się z decyzją pilota. Nazywanie go "tchórzem" jest bezczelne! Nie znając podstawowych i niezbędnych informacji potrzebnych do lądowania nie można było postąpić inaczej. Karski się tylko ośmiesza, ale to nie pierwszy raz. Lech Kaczyński naraził na ogormne niebezpieczeńśtwo wszyskich pasażerów! Tak nigdy nie powinna postąpić głowa Pańswta. Ciekaw jestem waszej opinii w tej kwestii.

A temat nadaje się do Katyń 10.04.2010 właśnie z uwagi na wątek nacisków na pilota.

Komentarz

• Jakich nacisków na pilota? (Smoleńsk)

Komentarz

• moja opinia jest sprzeczna z Twoją
                                edit o te same naciski chciałem się spytać

walić ten zakłamany żydokomunistyczny pseudo rząd
                                Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

Pracuję...
                                X