Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jarosław Kaczyński zrzekł się immunitetu poselskiego na potrzeby procesu Giertych vs Kaczyński.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...sie-immunitetu

Afery paliwowej ciąg dalszy:

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...erii-Trzebinia
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Bynajmniej nie mam zamiaru zmieniac mojego stosunku do Holdysa aczkolwiek uznalem ze nalezy byc sprawiedliwym i skoro dostalo mu sie przed programem a wypadl nie tak najgorzej ( przynajmniej na tle Kukiza...)to wypadaloby o tym wspomniec:P

Co do Kukiza to zupelnie inna beczka.Tak jak Holdys zaskoczyl in plus tak Kukiz in minus choc tego drugiego cenie sobie po stokroc bardziej(a wlasciwie wyzej)
      Ostatnio edytowany przez b3nito; [ARG:4 UNDEFINED].
      ...

Komentarz

• Komorowski stwierdził, że nie sądzi, aby na "fali smoleńskiej" Jarosław Kaczyński mógł wrócić do władzy. - Nie sądzę, by Polacy byli do tego stopnia zainteresowani utrzymaniem permanentnej żałoby narodowej. Wypowiedź Adama Małysza potwierdza moją opinię - mówi prezydent.
        było o Małyszu parę dni temu
        ciąg dalszy nastąpił
        nawet jeśli nie miał takich intencji, to i tak przypisaną mu rolę odegrał
        ciekaw jestem czy zdobędzie się na oficjalne wystąpienie, w którym conajmniej grzecznie poprosi, aby sobie nim mordy Komor nie wycierał w kontekście walki politycznej
        szczerze wątpię, ale może będę mile zaskoczony
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• http://wpolityce.pl/blog/post/9212/M...__Klicha_.html

czyli Dorn nt Klicha.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
            było o Małyszu parę dni temu
            ciąg dalszy nastąpił
            nawet jeśli nie miał takich intencji, to i tak przypisaną mu rolę odegrał
            ciekaw jestem czy zdobędzie się na oficjalne wystąpienie, w którym conajmniej grzecznie poprosi, aby sobie nim mordy Komor nie wycierał w kontekście walki politycznej
            szczerze wątpię, ale może będę mile zaskoczony
            Małysz kończy karierę.Myslę ,że ktoś już mu delikatnie zasugerował ,że będzie łatwiej o intratne zajęcie jak się powie to i owo.

Za bardzo Małysz jest teraz hołubiony przez różowe media.

No, ale poczekajmy..

Komentarz

• http://www.wpolityce.pl/view/9235/Le...roszenie_.html

To się Bolek rozochocił. Ale tupet ma, trzeba przyznać
              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Pan Bóg nie rychliwy , ale sprawiedliwy.

Komentarz

• Czy ktoś tego grafoman nauczy języka polskiego? Czytać się tego nie da.

Wałęsa: "Tego nie wolno robić"

A kapować wolno?

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                    Pan Bóg nie rychliwy , ale sprawiedliwy.
                    jaruzel padł ?
                    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• hehe

niestety dycha czop

Komentarz

• Bliżej mu niż kiedykolwiek.
                        Po śmierci matki stwierdziłem,że nikomu nie będę życzył raka.
                        Ale tego dziada mi nie szkoda.
                        Szkoda tylko ,że wywinie się od sprawiedliwości.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Z jednej strony chce się rzec "nareszczcie". Ta czerwona kanalia pójdzie do piachu. Może w zaświatach spotka go odpowiednia kara za to co zrobił Polsce i Polakom.

Smutne tylko, że ta ziemska sprawiedliwość nigdy go nie dosięgnie.

Zostaje tylko kwestia pogrzebu tej gnidy... ups... generała.
                          Gdyby to ode mnie zależało, to bym zgotował pogrzeb w najlepszym rosyjskim stylu. Rosjanie zawsze wiedzieli jak honorować zdrajców ojczyzny.
                          A więc Jaruzela:
                          a) spalić
                          b) co zostanie dokładnie zmielić
                          c) prochy zapakować do działa
                          d) wystrzelić w kierunku Moskwy

P.S. Pytanie dla dociekliwych. Kogo takim pogrzebem "uhoronowali" Rosjanie i kiedy? I w kierunku jakiej stolicy delikwenta wystrzelili?

P.S. II Tak być powinno, ale zdaję sobie sprawę, żę, o zgrozo, może pojawić się koncepcja, aby tego śmiecia pochować na Wawelu Pewnie Wałęsa z Michnikiem będą najgorętszymi zwolennikami takiego rozwiązania.
                          Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• @AK47

Jest to całkiem możliwe, jest lansowany pomysł by chować tam wszystkich prezydentów.
                            Bóg z Nami, choj z Nimi.
                            Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Niewierzacych tez??? :>
                              ...

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                                P.S. Pytanie dla dociekliwych. Kogo takim pogrzebem "uchoronowali" Rosjanie i kiedy? I w kierunku jakiej stolicy delikwenta wystrzelili?
                                Dymitra I zwanego Samozwańcem, a wystrzelono w kierunku e:Krakowa?
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X