Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
  Dokładnie, dotychczas Hołdys stał w kontrze do radykalnego Kukiza, a tu dziś całkowite odwrócenie stron. A wystarczyło podnieść podatek na artystów i wprowadzić durny przepis ws. etatów dla twórców. Jak to wszystko zależy od punktu siedzenia, co?
  dokładnie
  ale wielki + dla Hołdysa
  My artyści musimy trzymać się razem
  Czas kończyć z baranami na forumce

  Komentarz


  • "Nieznani sprawcy" powracają:   A Hołdysem bym się nie emocjonował. Pamiętacie? "Ktoś tam chyba przełożył wajchę"... Trochę czasu minie, i znów będzie śpiewał iż kneź Bolko Zezowaty wcale nie ma zeza...
   From flood into the fire
   One thousand voices sing
   We're in this together
   For whatever fate may bring

   Komentarz


   • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    Tyle się działo w PJN ,a naszych forumowych PJN-ów nie było coś widać
    A o czym tu pisać skoro PJN się skompromitowało i brnie w to coraz dalej, a najbardziej z całego towarzystwa skompromitował się Poncyljusz, nawet mnie to dziwi trochę bo od jakiegoś miesiąca denerwuje mnie sam widok jego gęby. Do tego blogowanie Migalskiego i Libickiego, ataki JKR na Kaczyńskiego czy medialna przyjaźń Kamińskiego z Morozowskiem. To wszystko nie moja bajka.

    Szkoda tylko Kowala, który jest jednym z nielicznych lubianych przez ze mnie polityków więc jego odejście byłoby dobrą wiadomością, nie ukrywam też że cały cyrk Bielana z kodami obserwuje z satysfakcją.
    Generalnie PJN zmarnował swoją szansę i to radykalnie, chcieli robić politykę podobną w treści do PiS, za to w lepszej formie. Nie wyszło ani jedno ani drugie.

    Pociesza mnie za to bardzo fakt, że Kaczyński zrezygnował(już jakiś czas temu) z radykalnej retoryki, znowu działa skutecznie i prezentuje dobre pomysły. Do gustu przypadło mi np. blogowanie i odpowiedzi, warto poczytać.
    Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

    Komentarz


    • Panie Artysta honor oddaje, miałem wrażenie, że oni tam wszyscy pod stołem się pozabijają, który pierwszy będzie mógł dogodzić temu tusku
     „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

     Komentarz


     • A'propos "przełożonej wajchy" Tuska obejrzyjcie sobie to:

      George Carlin
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

      Komentarz


      • Bohater tekstu „Rz" pobity przez nieznanych sprawców

       Pawłowi Miterowi, 25-latkowi, który podszył się pod znajomego szefa Kancelarii Prezydenta i ośmieszył najważniejszych decydentów w TVP, wybito ząb i ostrzeżono przed kontaktami z prasą

       Do pobicia doszło na jednym ze strzeżonych osiedli wrocławskich 24 marca 2011 roku. Dzień wcześniej w tygodniku „Nasza Polska" ukazał się wywiad z Pawłem Miterem, w którym powiedział on po raz pierwszy, że otrzymywał SMS-y z pogróżkami.

       Jak informuje Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, którego członkiem jest Miter, pobicie zostało zgłoszone policji. Nadkomisarz Krzysztof Zaporowski, rzecznik wrocławskiej policji potwierdził "Rz", że zdarzenie o którym mówi Miter, zostało zgłoszone dopiero w piątek po południu w jednym z komisariatów. - Sprawa będzie wyjaśniana - zapewnia nadkom. Zaporowski.

       - Zgłaszałem zdarzenie w piątek wczesnym popołudniem - wyjaśnia w rozmowie "Rz" Miter powód tak późnego powiadomienia policji. - Jeszcze w czwartek ok. 23.00 byłem przesłuchany na komisariacie przy ul. Jaworowej. Ale gdy przyszedłem następnego dnia po odbiór notatki, odesłano mnie kolejne przesłuchanie na komisariat na Rakowcu. W notatce napisano, że mam wyłamany przedni ząb, podbite oko.

       Miter twierdzi, że zaatakowało go dwóch mężczyzn, którzy podjechali terenowym fordem na wrocławskich numerach.- Gdy szedłem przez parking dopadli mnie, uderzyli dwa razy w twarz i kopnęli w kolano. Powiedzieli, żebym uważał z kim rozmawiam i nie kontaktował się już z prasą - powiedział "Rz" Paweł Miter.

       W marcu tego roku „Rzeczpospolita" opisała prowokację, jakiej dokonał Paweł Miter. Wysłał on byłemu prezesowi TVP Włodzimierzowi Ławniczakowi maila z fałszywej domeny Jacka Michałowskiego, szefa kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego. Z treści maila napisanego przez młodego prowokatora prezes z Woronicza dowiedział się, że prezydent Komorowski chciałby, żeby dać mu program w telewizji. Niedługo po tym z ramówki zdjęto program „Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego. W tym czasie władze TVP podpisały wstępną umowę z „człowiekiem od prezydenta" na kwotę 39 tys. zł.

       Według Mitera pobicie to skutek jego wypowiedzi dla "Gazety Wyborczej" z 17 marca. Opowiadał on Agnieszce Kublik, że jako "reprezentujący Kancelarię Prezydenta" miał on załatwić lewicy cztery miejsca w Radzie Nadzorczej TVP. Po tych słowach rozpętała się burza w mediach.

       Tuż po publikacji „Rzeczpospolitej" dyrektorzy z TVP (Marian Kubalica i Andrzej Jeziorek, wspierający angaż Mitera w w telewizyjnej „Jedynce") złożyli zawiadomienie w prokuraturze oskarżając go o oszustwo.


       Ciekawe czemu nikt o tym nie mówi... .


       UB, SB, FB - co następne?

       Komentarz


       • Jak to nie?Pisał o tym Nazgul parę postów wyżej

        Komentarz


        • Przpraszam, mea culpa


         UB, SB, FB - co następne?

         Komentarz


         • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
          Właśnie teraz. Wybory coraz bliżej, PJN się nie przyjął...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

          Komentarz


          • Logo PJN:           Oni mają w końcu prawo do nazwy ?

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
            Logo PJN:            Oni mają w końcu prawo do nazwy ?
            Od razu mi się skojarzyło z logiem strony www.rp.pl
            Jesteś panem własnego losu.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
             Właśnie teraz. Wybory coraz bliżej, PJN się nie przyjął...
             Mam spore obawy ,że ta nowa partia przejmie trochę wyborców , którzy pier.. PO i wstyd im głosować na obciachowy PIS.Zjawisko dość powszechne.

             Komentarz


             • Wątpię, Korwin to Korwin - przed każdymi wyborami robi "nowe otwarcie" i jest równie mocno przekonany o doskonałym wyniku
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

              Komentarz


              • Ja nie twierdzę ,że to będą miliony, ale niech powtórzy wynik z wyborów prezydenckich.To zawsze pare % prawicy.

               P.S. Znowu się UPR przeprosił z Korwinem..

               Komentarz

               Pracuję...
               X