Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
    W Biedro kupuje cały przekrój społeczny, sporo średnio zarabiających czy studentów. A przeciętny Kowalski ma to do siebie, że najbardziej nie lubi gdy się go kwalifikuje do gorszych, biednych grup. To że najbiedniejsi kupują głównie w dyskontach to fakt, dlatego tak jak pisałem - intencja była dobra, a przekaz medialny jak zawsze wyszedł fatalny.
    Chłopie weź się opamiętaj.Ty,Monika Olejnik i reszta elyty.
    W Biedronce są najniższe ceny i kupują tam najbiedniejsi.Tu naprawdę nie ma co wymyślać na siłę jakiś teorii o zamożnych ludziach czy tam nawet przekroju społeczeństwa.

Ja mam Biedronkę na osiedlu i uwierz nikt tam nie chodzi, bo jest super smacznie i pachnie fiołkami.Tam jest po prostu TANIO.Też tam czasem kupuję i nie zmienia to faktu ,że jest to sklep dla najbiedniejszych.

Świetnie ten naciągany bełkot podsumował Ziemkiewicz.W najnowszej GP lub URZE - nie pamiętam.

Przy okazji miło ,że się pojawiłeś.Szkoda ,że dopiero jak salon wydumał znowu coś "strasznego" na Kaczyńskiego.Tyle się działo w PJN ,a naszych forumowych PJN-ów nie było coś widać

Dla rozluźnienia :

Ostatnio edytowany przez ; 6953.

Komentarz

• A może coś o tym?

Kowal zrezygnował z PJN? "Czas odpocząć od młócenia słomy"

Były polityk PiS, europoseł Paweł Kowal zrerygnował z członkostwa w PJN – wynika z informacji, do których dotarł wprost.pl. Polityk dwa miesiące temu informował kolegów z PJN o swojej rezygnacji drogą elektroniczną: "czas odpocząć od młócenia słomy" – pisał Kowal
      .

"Nie chcę firmować czegoś, co jest konstruowane poza kontrolą osób, które poparły projekt" – napisał Kowal w e-mailu wysłanym do liderów ugrupowania, którym kieruje Joanna Kluzik-Rostkowska.

Zamieszanie z udziałem europosła miało się zacząć 24 stycznia po naradzie w biurze poselskim Elżbiety Jakubiak. Dzień później Kowal wysłał e-maile do założycieli PJN o tytule: "I to by było na tyle".

Wprost.pl dotarł do wiadomości Kowala, która między innymi zawierała słowa: " (…) Miło wspominam ostatnie miesiące, ale czas odpocząć od tego młócenia słomy, nie chce tez firmować czegoś, co jest konstruowane poza kontrolą osób, które poparły projekt i zaczęły jego realizację. Z góry zatem dziękuję za zaproszenia na kolejne rundy negocjacji. Uściski."
      http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kowal...wiadomosc.html
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

Donek uderza w stara nutę.

Komentarz

• Komentarz

• Czy jak Lech Kaczyński wręczał różne ordery to WSI24 transmitowało to na żywo?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
              Chłopie weź się opamiętaj.Ty,Monika Olejnik i reszta elyty.
              W Biedronce są najniższe ceny i kupują tam najbiedniejsi.Tu naprawdę nie ma co wymyślać na siłę jakiś teorii o zamożnych ludziach czy tam nawet przekroju społeczeństwa.

Ja mam Biedronkę na osiedlu i uwierz nikt tam nie chodzi, bo jest super smacznie i pachnie fiołkami.Tam jest po prostu TANIO.Też tam czasem kupuję i nie zmienia to faktu ,że jest to sklep dla najbiedniejszych.

Świetnie ten naciągany bełkot podsumował Ziemkiewicz.W najnowszej GP lub URZE - nie pamiętam.
              O proszę, jestem już stawiany w jednym z rzędzie z MO. Szkoda, bardziej liczyłem na Żakowskiego. Jest postęp, bo wcześniej przecież palikotowałem.

To co mówisz nie stoi w sprzeczności z tym co pisałem. Sam gdy tylko mogę kupuję w Biedronce bo po prostu jest tanio, na droższe sklepy mnie nie stać i nie mam z tym problemu. Ale większość ma.

To co powiedział Jarosław to fakt, ale polityk takich rzeczy po prostu nie mówi. Nie w ten sposób. Identycznie było z "tam gdzie stało ZOMO". Treść prawdziwa, forma nie do przyjęcia, kwalifikująca nie tych ludzi których miał na myśli do gorszej grupy. Efekt jest taki że zamiast o wysokich cenach, magluje się temat Biedronki dla najbiedniejszych. Tusk to wykorzystał, powiedział że sam tam kupuje i ogólnie mamy rechot zadowolenia w mediach.
              Niby drobnostka, a jednak.

Zamieszczone przez Karakan
              Przy okazji miło ,że się pojawiłeś.Szkoda ,że dopiero jak salon wydumał znowu coś "strasznego" na Kaczyńskiego.Tyle się działo w PJN ,a naszych forumowych PJN-ów nie było coś widać
              Zamieszczone przez Foxx
              Aj, tam. Myślałem, że może napiszesz o kodach i listach wyniesionych przez Bielana, spotkaniu z Olejnik dzień po katastrofie i miejscówce na Wawelu, czy coś... W każdym razie dla sympatyków MKaS tak bardzo zwracających uwagę na estetykę w polityce jest kolejna ciekawostka - łapcie
              Nie mam ostatnio czasu żeby ze wszystkim być na bieżąco, ale jeśli chodzi o PJN to sobie odpuściłem ( czy tymczasowo - nie wiem, nie zanosi się póki co) po akcji z werbowaniem UPR. W pewnych rzeczach ich bronię, w pewnych mam do nich podobne zarzuty jak Wy. Nic nowego. Pisałem zresztą:

Zamieszczone przez Ja
              Jeśli to w 100 % ( słowo w słowo) prawdziwy przebieg rozmów, no to takie podejście kompromituje ich jako polityków ( zwłaszcza wątek o rozmowach koalicyjnych i podporządkowywaniu się większemu koalicjantowi - żenada). Sprawa jest jasna.
              Akcja z kodami trzymanymi przez Bielana to również straszna amatorka. Co do Kowala, sam miałem okazję zapytać się go osobiście o ewentualne odejście, gdy niedawno gościł na mojej uczelni . Mówił oczywiście że nie żałuje podjęcia się projektu PJN, ale przekonywujący w tym nie był, za to wyraźnie poddenerwowany. Zobaczymy. Dzisiaj mamy dementi ze strony Kluzikowej:

To nieprawda, że Paweł Kowal odchodzi z PJN – powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska w Polsat News. Przewodnicząca PJN zapewniła, że wczoraj wieczorem rozmawiała z europosłem. Sam Kowal w Radiu TOK FM przekonywał, że przyszedł do studia jako przedstawiciel PJN
              Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
              "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• No to czekamy na dalszy ciąg "brazyliany"
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                  O proszę, jestem już stawiany w jednym z rzędzie z MO. Szkoda, bardziej liczyłem na Żakowskiego. Jest postęp, bo wcześniej przecież palikotowałem.
                  Piszesz toczka w toczkę, to co ona mówiła podczas rozmowy z Hofmanem.Tyle.Loluj ile chcesz.
                  Z tym palikotowaniem, to dziwię się ,że to nawet przypominasz.

Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                  To co mówisz nie stoi w sprzeczności z tym co pisałem. Sam gdy tylko mogę kupuję w Biedronce bo po prostu jest tanio, na droższe sklepy mnie nie stać i nie mam z tym problemu. Ale większość ma.
                  Większość czy salon medialny?Kaczyński powiedział ,że to sklep dla najbardziej ubogich.To prawda.Twoje czy moje kupowanie tam nic nie zmieni.
                  Proste jak drut.Oczywiście można do tego dorabiać teorię ,że ktoś tam się obraził , ale oczywiście nie Ty.

Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                  To co powiedział Jarosław to fakt, ale polityk takich rzeczy po prostu nie mówi. Nie w ten sposób. Identycznie było z "tam gdzie stało ZOMO". Treść prawdziwa, forma nie do przyjęcia, kwalifikująca nie tych ludzi których miał na myśli do gorszej grupy. Efekt jest taki że zamiast o wysokich cenach, magluje się temat Biedronki dla najbiedniejszych. Tusk to wykorzystał, powiedział że sam tam kupuje i ogólnie mamy rechot zadowolenia w mediach.
                  Niby drobnostka, a jednak.
                  Zrozum chłopie ,że "przyjazne" media zawsze coś znajdą.
                  Jak nie Biedronkę , to śmieszny imbryczek w tle.
                  Mnie ten rechot w mediach tylko utwierdza w przekonaniu ,że to wszystko jest zwykła sraczka przed PIS.
                  Ostatnio edytowany przez ; 6953.

Komentarz

• Jedno zdanie na temat "śniadania": Kukiz mnie zwiódł chyba najbardziej, już bardziej przychylny rządowi Hołdys wyrażał się bardziej konkretnie. "Ja pana lubię panie premierze", nosz *****, a taki był ekstremista...

Komentarz

• i było (jest) o paleniu zioła

lizanko po jajkach po calaku
                      Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Tylko Hołdysowi się chce chciało, ale bez wsparcia się nie przebije.

Komentarz

• Myślałem ,że Hołdys będzie lizał najdokładniej , a tu zonk.

Komentarz

• Kukiz coś strasznie złagodniał... no i widać było, że za dobrze przygotowany nie był. No a Hołdys ładny terror wprowadził - "bo więcej nie przyjdę"

Komentarz

• Hołdys mnie zaskoczył pozytywnie.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dokładnie, dotychczas Hołdys stał w kontrze do radykalnego Kukiza, a tu dziś całkowite odwrócenie stron. A wystarczyło podnieść podatek na artystów i wprowadzić durny przepis ws. etatów dla twórców. Jak to wszystko zależy od punktu siedzenia, co?

Komentarz

Pracuję...
                                X