Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Wygląda na to, że poszły żółte kartki. "Twardziele" wymiękają:

Na sobotę typuję wzajemne lizanie się po jajkach.
    Meller ponoć lubi w pupe
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• No ***** mac Holdys... a kiedy to on sie niby obrazil na PO? Ogladalem kilka dyskusji z jego udzialem i postawilbym duze pieniadze na to ze po 10 min nawet ze mna by wymiekl. Takiego tluka do miesa zapraszac... brawo Meller widze ze dosc nisko ocenia sprawnosc intelektualna premiera...
      ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
        Meller ponoć lubi w pupe
        skąd wiesz? myslę, że jego program jest słaby, ale za reportaż z wyjazdu do goeteborga, powinien miec szacunek u kibiców Legii na długie lata. To najlepszy kawałek literatury o naszym klubie jaki powstał
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
          skąd wiesz? myslę, że jego program jest słaby, ale za reportaż z wyjazdu do goeteborga, powinien miec szacunek u kibiców Legii na długie lata. To najlepszy kawałek literatury o naszym klubie jaki powstał
          Codziennie się modlimy, żeby Pan Premier więcej go nie oszukał....

Komentarz

• Zamieszczone przez Lolek Zobacz posta
            Zgadza się, kopę ! A definicja jest bardzo prosta. Obojętność to złe słowo, wolę inne - dystans do polityki przez małe i duże 'p'. Zupełnie mi to nie przeszkadza mieć jasno sprecyzowany światopogląd, bo tak zostałem wychowany i nie musiałem uczyć się tego z forum. I powiem Ci, że od wielu lat jest mi z tym bardzo dobrze. Ukradnę cytat z Karakana, ale mam 100% prawo tak pisać, bo że tak napiszę, było mi dane żyć w ciekawych czasach. Komu jak komu, ale Tobie nie muszę pisać, że studia na chyba najbardziej rozpalonym politycznie wydziale UW w czasach LR, wyboru Kwacha i powrotu czerwonych do koryta nudne nie były Sam dałem się ponieść radykalnej fali, chociaż wtedy woleliśmy artykułować poglądy w inny sposób, nie tylko przez brak internetu . Dlatego z jednej strony rozumiem rozpalone głowy na forum, z drugiej strony trochę zauważam pewnie niefajne niuanse, bo łapie się czasami, że retoryka w niektórych postach jest żywcem wyjęta z agitacyjnych broszur propagandowych władzy z końca lat 40, tyle że skierowana w drugą stronę. Zbyt łatwo przychodzą sądy, które często nie mają żadnego racjonalnego uzasadnienia, liczy się zasada "kto nie z nami, ten przeciwko nam". A mi z tym zwyczajnie już nie po drodze. Dlatego wracając do Twojego pytania, nadal nie mam problemu żeby określić swój stosunek do szeroko pojętej lewej strony, ale nie czuję już potrzeby wiązania tego z nazwiskami. Pewnie to głupawe, ale tak już mam Pzdr i do szybkiego!
            Ponieważ mnie olałeś zapytam raz jeszcze.
            Na czym polega neutralność jeśli na jednej szali są patriotyczne hasła, a na drugiej popieranie czerwono-liberalnej bandy, która te hasła "zwalcza"?
            Odpowiedź na post Foxx-a jak dla mnie tematu nie wyczerpuje.
            W żaden sposób nie sugeruję ,że Ty popierasz ww bandę.Zwyczajnie intryguje mnie ta "neutralność", która pojawiła się pod cytatem z mojej wypowiedzi.

Może zamiast czynić pewne aluzje co do moich wypowiedzi, zaszczyć mnie chwilą uwagi i odpisz.Chętnie rozwinę wątek "zmiany poglądów" i wychowania w takich , a nie innych czasach.
            Lepiej byłoby zrobić to z samym zainteresowanym szczególnie jak się powiedziało już A.

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
              Codziennie się modlimy, żeby Pan Premier więcej go nie oszukał....
              no to rzeczywiscie lubi w pupe...
              „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Z obrzydzeniem, ale wrzucam, żeby każdy mógł sobie wyciągnąć wnioski:

http://politykier.pl/kat,1025797,wid...l?ticaid=6c02c

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• pies zawsze będzie suką
                  czyli mozna o zmarłych źle? prezydent może to rozumiem że furtka została otwarta
                  Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    Z obrzydzeniem, ale wrzucam, żeby każdy mógł sobie wyciągnąć wnioski:

http://politykier.pl/kat,1025797,wid...l?ticaid=6c02c

Kliniczny idiota.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                      Kliniczny idiota.
                      Z przerostem ego i schizofrenią maniakalną...
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=2PQ-gH0I-lI

i wystarczy jeśli chodzi o ten "Autorytet"
                        Ostatnio edytowany przez StMo; 3923.
                        "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
                        na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
                        na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
                        na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
                        Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• Trzeba przyznać że Platforma i jej zaplecze kapitalnie rozgrywają wstęp do kampanii. Chodzi o motyw z rozmowami tylko we własnym gronie, czyli w jednej rodzinie. Najpierw debata Rostowskiego z Balcerkiem, niebawem - drugie śniadanie mistrzów ( znamienna nazwa ) i wielkie pojednanie z celebrytami. Powstaje wrażenie że może się i czasem różnimy, kłócimy, może są i niesnaski, ( wszak są to elementy demokracji, świadczące o pluralizmie elit), ale przecież jesteśmy jedną wielką rodziną. W nagłaśnianych dyskusjach uczestniczą tylko osoby które mniej lub bardziej narzekają na rządy PO, ale są i będą kojarzone tylko z tą opcją polityczną. Przez takie "eventy" opozycja jest całkiem wykluczona z medialnych debat o kondycji państwa. Ma być zapomniana, nie brana pod uwagę, pojawiać się może tylko pod spożywczakiem gdzie Jarek, mimo dobrego pomysłu na happening, dobrych chęci i słusznego toku rozumowania, zawsze palnie coś głupiego np. o Biedronce. I jest temat na kolejne tygodnie - my tu poważnie o OFE, a Ci o Biedronce.

OFE budzi kontrowersje? No to macie debatę. Meller czy Kazik są niezadowoleni? No to Donald z nimi porozmawia kulturalnie przy śniadaniu. No i jeszcze każdy rozczarowany wyborca będzie mógł zadać mu pytanie. Tak, żeby nie było wątpliwości kto zasługuje na drugą szansę.
                          Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
                          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Co było głupiego w tym, że w Biedronce kupują najbiedniejsi?

Komentarz

• W Biedro kupuje cały przekrój społeczny, sporo średnio zarabiających czy studentów. A przeciętny Kowalski ma to do siebie, że najbardziej nie lubi gdy się go kwalifikuje do gorszych, biednych grup. To że najbiedniejsi kupują głównie w dyskontach to fakt, dlatego tak jak pisałem - intencja była dobra, a przekaz medialny jak zawsze wyszedł fatalny.

Wystarczyło o tym nie wspominać, skupić się tylko na panującej drożyźnie, a tak JK po raz n-ty się wystawił. Szkoda, bo pomysł był niezły.
                              Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
                              "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Aj, tam. Myślałem, że może napiszesz o kodach i listach wyniesionych przez Bielana, spotkaniu z Olejnik dzień po katastrofie i miejscówce na Wawelu, czy coś... W każdym razie dla sympatyków MKaS tak bardzo zwracających uwagę na estetykę w polityce jest kolejna ciekawostka - łapcie

Desant dzialaczy Leppera i Giertycha na listy PJN
                                Trzy przystawki

Partia Joanny Kluzik-Rostkowskiej swoje terenowe struktury buduje m.in. na byłych działaczach Samoobrony. Chcą do niej również dołączyć niektórzy działacze Ligi Polskich Rodzin.

PJN chce ostro zaatakować Jarosława Kaczyńskiego. Według nich, Adam Bielan miał wyprowadzić z klubu partii kilku posłów i w ten sposób zatrzeć swoje winy wobec macierzystej partii. Politycy, którzy zbili się w grupkę pod szyldem PJN, choć małą i skłóconą, to chyba bardzo potrzebną, skoro o jej istnieniu nie pozwalają nam zapomnieć największe media. Choć w ostatnich dniach tematem numer jeden stało sie wykluczenie Adama Bielana z partii, to na światło dzienne wychodzi coraz więcej interesujących informacji na temat kulisów jej działalności. Od kilku miesięcy partia Joanny Kluzik-Rostkowskiej próbuje zbudować ogólnopolskie struktury. Nie jest to łatwe, tym bardziej że po pierwszych tygodniach fascynacji nowa marka zainteresowanie wokół niej znacznie osłabło. Jednak szanse politycznego zaistnienia postanowili wykorzystać m.in. działacze Samoobrony wciągani do partii przez Wojciecha Mojzesowicza, jak również ludzie związani z LPR. W Warszawie pełnomocnikami terenowymi partii zostali m.in. Adam Gucwa, wcześniej działacz Młodzieży Wszechpolskiej, oraz Milosz Sosnowski, w czasach prezesury Piotra Farfala zatrudniony w TVP, także związany z LPR. - Bylem związany z Ligą, ale do PJN wszedłem sam - tłumaczy Adam Gucwa, pełnomocnik PJN na Bielanach i Żoliborzu. Struktury partii w województwie świętokrzyskim buduje inny działacz LPR Dominik Tarczyński. Poza nimi zainteresowanie partia Kluzik-Rostkowskiej wyrażali tez byli posłowie Ligi i bliscy współpracownicy Romana Giertycha: Radosław Parda i Piotr Ślusarczyk. Jeden z polityków PJN potwierdza, ze są prowadzone rozmowy w tej sprawie, ale nie chce ujawniać szczegółów.

Tymczasem partia wpadła w dołek sondażowy. Mimo to nikt jeszcze nigdy nie poświęcał tyle uwagi żadnej grupie, która będąc marginesem sceny politycznej, wykreowana została niemal na jedno z koalicyjnych ugrupowań sejmowych. Powód jest oczywisty: jej jedynymi aktywami jest fakt, ze to grupa byłych bliskich współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, a wcześniej prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dziś bardzo rozpoznawalnych i posiadających sporą wiedzę o kuluarach partyjnej polityki.

W tym kontekście należy widzieć historie z powrotem do PiS Adama Bielana, jednego z inicjatorów powołania do życia nowej partii. Nerwowa reakcja Joanny Kluzik-Rostkowskiej spowodowała, ze Bielan został przed tygodniem wyrzucony. Zdaniem polityków PJN, dysponowali wiarygodnymi informacjami o tym, ze prezes Jarosław Kaczyński zaproponował Bielanowi powrót do PiS pod warunkiem, że ogłosi wyjście z PJN wraz z czterema posłami, których do tego namówi. Tym samym Klub Parlamentarny PJN zamieniłby się w kilkuosobowe kolo. - Nie chcieliśmy się zajmować PiS ani Kaczyńskim, ale skoro tak, to nie będzie dla niego litości, o czym sie wkrótce przekona - mówi jeden z polityków PJN. Potwierdza tym samym informacje sprzed kilku dni, ze będą bezwzględnie uderzali w Prawo i Sprawiedliwość.
                                http://www.naszdziennik.pl/bpl_index...po&id=po08.txt

Przypominka:
                                http://forum.legionisci.com/showpost...ostcount=24491

Ogólnie trzeba stwierdzić, że bardzo bojowo nastawione myszki I jakie oburzenie, że Kaczyński rewanżuje im się dokładnie w ich własnym "stylu"... W każdym razie wyraźnie widać, że uprawianie politycznej prostytucji przyciąga koleżanki gustujące w tym fachu. Więcej, widać to było od października. Mnie tylko śmieszy, że znów (tak jak w chwili upadku rządu Kaczyńskiego), by go osłabić przed wyborami parlamentarnymi zawiązuje się koalicja TVN - Giertych (plus ludzie Leppera). Jako przystawkę TVN mamy MKaS. Cud, miód, orzeszki

PS A serio - kto ma oczy, ten widzi.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X