Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Czytam, czytam - tylko czasami mam pewne wątpliwości czy "prawda" made in o. Rydzyk/Gazeta Polska/TV Trwam/niezalezna.pl nie jest pewnym lustrzanym odbiciem "prawdy" made in Michnik/Gazeta Wyborcza/TVN 24/onet.pl
    Jakbyś czytał to byś nie miał wątpliwości.

Co do RM i TV Trwam.Ja nie słucham i nie oglądam.
    Sam Rydzyk wg mojej opinii ma tez podejrzane papiery.

Może na zachęte uspokoję Cię.Pochylenie się nad pewnymi tematami nie oznacza bycia katotalibem z RM.Nie będzie obciachu.To dtrona na którą głosowałeś w ostatnich wyborach dba o to ,żebyś tak myślał.
    Nie obawiaj się więc co powiedzą znajomi i rodzina i zacznij ***** czytać/porównywać i myśleć.

Nie da się czcić PW i polskich patriotów i przy okazji popierać całą tą czerwono-żydowską mafię.Kumasz?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      Może na zachęte uspokoję Cię.Pochylenie się nad pewnymi tematami nie oznacza bycia katotalibem z RM.
      Np. ja jestem agnostykiem
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
        Nie da się czcić PW i polskich patriotów i przy okazji popierać całą tą czerwono-żydowską mafię.Kumasz?
        Nie wytrzymałem, w tym temacie wypowiedziałem się raz jeden (rok temu, po wiadomej tragedii), ale ciekawość zwyciężyła i muszę zadać pytanie: a neutralność można zachować?

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Na przykład na temat lustracji albo kibiców?
          Nie musisz mnie przekonywać, że "prawda" GW na temat kibiców to GóWno prawda, co rzecz jasna podważa ich wiarygodność także w innych kwestiach (co i bez tego, nawet dla mnie, jest jaskrawo widoczne).
          Ale jak patrzę na jendolitość obrazu serwowanego w "pierwszym szeregu" mediów, to rodzą mi się też wątpliwości co do innych jednolitych przekazów.

A swoją drogą, to stanowiska TV Trwam w kwestii kibiców nie znam

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
          Jakbyś czytał to byś nie miał wątpliwości.

Co do RM i TV Trwam.Ja nie słucham i nie oglądam.
          Sam Rydzyk wg mojej opinii ma tez podejrzane papiery.

Może na zachęte uspokoję Cię.Pochylenie się nad pewnymi tematami nie oznacza bycia katotalibem z RM.Nie będzie obciachu.To dtrona na którą głosowałeś w ostatnich wyborach dba o to ,żebyś tak myślał.
          Nie obawiaj się więc co powiedzą znajomi i rodzina i zacznij ***** czytać/porównywać i myśleć.

To ja też Cię uspokoję - nie bardzo mnie przejmuje co powiedzą rodzina/znajomi o mojej katolickości lub poglądach politycznych - tak jak nie bardzo mnie przejmuje, co o nich będzie napisane na forum.
          A pamięci Powstańców bym w to nie mieszał.

zacznij ***** czytać/porównywać i myśleć.
          Tak jest! - tylko bez pominięcia tego pogrubionego

I może na tym zakończmy, bo coś się temat rozmył, a nie to było moją intencją (bo w końcu skąd będę czerpał prawdziwą prawdę )
          Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Lolek - kopę lat . A mógłbyś zdefiniować, jak taka neutralność wygląda?
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

GóWno prawda, co rzecz jasna podważa ich brak wiarygodności także w innych kwestiach
              Zedytuj szybko raczej.

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              A swoją drogą, to stanowiska TV Trwam w kwestii kibiców nie znam
              ja również nie znam, bo nie oglądam, dlatego ryzykowne są takie zbitki, które stosujesz. Na marginesie, zauważyłeś może, że Ciebie nikt nie atakuje w ten sposób, jak koleżkę AUTO? Powinno Ci do dać do myślenia.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Zedytuj szybko raczej.
                Zrobione! - tak to jest jak brak wiarygodności zbiegnie się z podważaniem wiarygodności

Na marginesie - zauważyłem, idę myśleć

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez Lolek Zobacz posta
                  Nie wytrzymałem, w tym temacie wypowiedziałem się raz jeden (rok temu, po wiadomej tragedii), ale ciekawość zwyciężyła i muszę zadać pytanie: a neutralność można zachować?
                  Można, tylko w tym przypadku wygląda to trochę głupawo.

Księciuniu : Nie chce żebyś odbierał to co napisałem jako atak na Twoją osobę.
                  Autentycznie dobrze Ci życzę.Może trochę na wyrost Cie oceniłem, ale wiem ,że jest masa ludzi ,którzy stoją w jakimś dziwnym rozkroku.Jest to trochę pewne zagubienie.
                  Logika czasem podpowiada ,że racje mają te "oszołomy" , a otoczenie czy może bardziej medialna rzeczywistość szybko to rozwiewa.

Jaco dobrze zaznaczył ,że posługujesz się pewnymi zbitkami, które mogą o tym (co napisałem wyżej) świadczyć.Mnie to zwyczajnie męczy.Męczy mnie ta zwykła niewiedza i lenistwo ludzi.
                  Mają podane ,że IV RP to terror i wsadzanie ludzi do więzień.Jak zapytasz czy znają kogoś kogo wsadzili , to najczęściej pada odpowiedź ,że nie.I tak do wyrzygu.
                  Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tymczasem sąd nakazał Wyszkowskiemu przeprosić Wałęsę za Bolka, czy to jest normalne?
                    Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
                    quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kamil Zobacz posta
                      Tymczasem sąd nakazał Wyszkowskiemu przeprosić Wałęsę za Bolka, czy to jest normalne?
                      W Polsce? Jak najbardziej.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Z tej okazji lecimy z kolejną przypominką

Komentarz

• Bolek ostatnio powiedział u Olejnikowej, że podpisywał esbeckie papiery a teraz sąd skazuje Wyszkowskiego? Toć to jakaś totalna schizofrenia

Komentarz

• Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
                            Bolek ostatnio powiedział u Olejnikowej, że podpisywał esbeckie papiery a teraz sąd skazuje Wyszkowskiego? Toć to jakaś totalna schizofrenia
                            Wręcz przeciwnie. To postępowanie konsekwentne. Skoro nie wolno nazywać murzyna murzynem, żyda żydem a pedała pedałem to dlaczego na Bolka ma być wolno mówić Bolek?

Poza tym skończmy z tymi zdrobnieniami, jak król pozwolił na siebie mówić "Staś" to szybko sie okazalo, że to był nasz ostatni król. Mówmy Bolesław.
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

AUTO przedstawił jakiś wycinek swoich poglądów politycznych - możliwe, że zrobił to powierzchownie, może te poglądy są naiwne, a z całą pewnością niepopularne teraz w tym temacie, ale zrobił to grzecznie,
                              Księciuniu napiszę ci jak najlepiej potrafię- wmawianie, że okrągły stół to było dobro, umniejszanie tragicznych dni stanu wojennego oraz próba usprawiedliwiania ich twórców zasługuje nie na takie słowa jak tu padły ale na kopa w ryj.
                              I nawet jak grzecznie by tego nie przedstawił to napluł ofiarom tamtych dni na grób.
                              Rozumiem że teraz trzeba być fajnym, lewackim i plującym na historie ale nie TU i nie teraz.
                              ps:
                              grzecznie można także powiedzieć że kogoś matka to ******* tylko na ch. bawic sie w grzeczności jak i tak cel zostaje osiągnięty.
                              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Ja w postach AUTO nie doczytalem się "umniejszania tragicznych dni stanu wojennego", ale może nie dość wnikliwie czytałem...

Dobra, nie ma chyba sensu ciagnąć tego wątku.

Komentarz

Pracuję...
                                X