Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• polskiej historii uczy nas córka takiej oto "zasłużonej: osoby:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Holland

Matko Boska, przeciez Ci ludzie z Polską i Polakami walczą już dziesiątki lat...
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• ponapierdalaliśmy trochę w Polaczków to można iść spać. Patrząc na parszywy pysk takiego najsztuba zastanawiam się czy on tak specjalnie, sam z siebie czy ktoś mu to zleca. Za kilka lat okaże się, że ponownie powinniśmy zmierzyć się z własną historią i przeprosić za wojnę. Wmawianie Polakom, że ich przodkowie w trakcie wojny byli szumowinami staje się bardzo trendy.
      Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
      quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Brawo dla Giżyńskiego za przeczołganie Szczuki. Liczyłem na to że jednak ruszy swoją feministyczną dupę i wyjdzie ze studia.
        Najsztub i Szczuka to debile o zerowej wiedzy, którzy na siłę chcą udowodnić że są wszechwiedzącymi autorytetami.
        "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
        na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
        na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
        na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
        Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
          A ja oglądam i zastanawiam się o co chodzi.

Jedno pytanie mam.

Kiedy przestaniemy płaszczyć się przed Żydami w TV ! Niedługo za plagi egipskie nas zaczną obwiniac.
          http://www.youtube.com/watch?v=L2NpLF6Qta4
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Co do Liska:
            Nie panował on nad towarzystwem, wskutek czego w pamięci mi zostanie tylko szloch Kazimiery, że to wszystko bez sensu. Filmik ze zjazdu polonijnego na stałym, żenującym poziomie tego programu. Powyrywane z kontekstu wypowiedzi jakichś oszołomów zestawione z wypowiedziami polityków na zupełnie inny temat, to wszystko z melodią jak z horroru w tle. No i osobliwe zestawienie gości: z jednej strony czwórka postępowców: reżyserka, dziennikarz, aktor-celebryta i Szczuka (nie wiem kim ona w sumie jest) a z drugiej dwóch polityków jednej partii. Wniosek: kto nie przeprasza za wszystkie przewiny wobec Żydów ten z PiSu.

Co do debaty o OFE:

Balcerowicz wypadł kiepsko, mało merytorycznych argumentów, jakieś gadki o Chile i o zaufaniu Polaków do państwa. Podstawowy problem, który Rostowski podnosił parę razy, to durny mechanizm, który najpierw zabiera pieniądze z budżetu i przekazuje do OFE a potem te same pieniądze od OFE pożycza na procent w postaci obligacji. Na to Balcerowicz nie odpowiedział. Ta debata mnie tylko utwierdziła w uprzednim przekonaniu: rząd jest przyparty do muru przez Unię i rynki finansowe ws. długu więc mimowolnie zrobi z tej okazji coś pożytecznego, a Balcerowicz ma jakieś interesy z OFE i broni chorego systemu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
              a Balcerowicz ma jakieś interesy z OFE i broni chorego systemu
              Chcesz powiedzieć, że wprowadzone zmiany przez MF i rząd są na plus ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
                Co do debaty o OFE:
                Podstawowy problem, który Rostowski podnosił parę razy, to durny mechanizm, który najpierw zabiera pieniądze z budżetu i przekazuje do OFE a potem te same pieniądze od OFE pożycza na procent w postaci obligacji. Na to Balcerowicz nie odpowiedział.
                Się zbulwersowałem, jakie ***** pieniądze z budżetu do OFE, to są do ***** nasze pieniądze w przekazywaniu których rząd tylko pośredniczy i robię to z marnym skutkiem co możemy sobie zaobserwować na rocznych wyciągach przysyłanych przez OFE. Jeśli Rostkowski nie potrafi zrozumieć tego prostego mechanizmu to chyba nie jest odpowiednim człowiekiem do pracy gdziekolwiek.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                  Chcesz powiedzieć, że wprowadzone zmiany przez MF i rząd są na plus ?
                  Nie.
                  Ale Balcerowicz jest OSTATNIĄ osobą, która ma prawo ich krytykować.

"Zmień kraj, idź na wybory"...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                    Nie.
                    Dokładnie.
                    Miałem wrażenie debaty dwóch pajaców z przerośniętym ego.
                    OFE przydała by się reforma ale to co teraz jest proponowane to jest cofnięcie się do tego co mieliśmy za komuny.

U Lisa na podobnie żenującym poziomie.

Ku*a a kiedyś w poniedziałki można było obejrzeć teatr TV i to w tych gorszych czasach....

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                      Nie.

"Zmień kraj, idź na wybory"...
                      Jak żartujesz to zmień cel żartów, jak piszesz poważnie to cóż... polecam literaturę, śledzenie rynków ew. dokształcenie.

Balcerowicz nie jest z mojej bajki (politycznej) , ale broni wszystkie normalne zasady jakie rządzą Europą i rynkami na świecie.
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                        O żydach i Grossie porozmawiamy sobie z Lisem, Szczuką, Holland i Najsztubem. Dziękuję postoję
                        Jezusieńku

Dziękuje niebiosom, ze nie oglądałem tej "debaty"
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                          ciekawe kiedy zakończy sie ten spektakl nienawisci do Polski, którego kolejne histeryczne odsłony oglądamy od paru miesiecy
                          Bez kitu ja ostatnio wyłączam tv, bo mi pikawa siądzie.
                          Jesteśmy świadkami obrzydliwego wymuszania wypłat rekompesat za utracone mienie.Polskie(?) media pompują w ostatnich tygodniach taką ilość kłamstw ,że pies ich wszystkich pier..ł.

Te mendy udające autorytety, które przekłamują historie i bredzą coś o mordowaniu Żydów.

Marzy mi się zmiana władzy i totalny "odstrzał" tych sprzedawczyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn Zobacz posta
                            Balcerowicz nie jest z mojej bajki (politycznej) , ale broni wszystkie normalne zasady jakie rządzą Europą i rynkami na świecie.
                            No, ja w tym miejscu poprę Nazgula.

1. Przede wszystkim wskazał on po prostu na fakt, iż Balcerek włożył wiele trudu, by jako "strona społeczna" wesprzeć kampanię PO w 2007 - wspomniane przez Nazgula hasło we wszystkich telewizjach, również w czasie ciszy wyborczej.

2. Nie ma czegoś takiego, jak "normalne zasady na świecie". Gdyby było, Chiny, które napierają w oparciu o podróbki uznanych marek i wyzysk siły roboczej nie wyprzedziłyby Japonii (przed tsunami) i powoli doganiały jankesów. Podobnie, średniowieczna monarchia w Emiratach nie srałaby złotem tylko z tego powodu, że siedzi na ropie i wykonuje zlecenia USA w regionie.

3. Warto byłoby wrócić do ostatniego roku zasiadania Balcerka w Radzie Polityki Pieniężnej, gdy darł on szaty, że należy znacznie podnieść stopy, by - znowu - "schłodzić gospodarkę" w obawie przed inflacją (jak mu wyszło za pierwszym razem - pamiętamy). Na szczęście od 2005 nie dysponował już większością, więc pozostało mu organizowanie konferencji prasowych, na których wieszczył "ostateczny krach systemu", dodając, że dopełni go "socjalistyczny rząd PiS". Dzisiaj wiemy, jak stan finansów i gospodarki wyglądał po tamtymi rządami. Przy bardzo niskich stopach procentowych.

4. Balcerek był wicepremierem ds. gospodarki i finansów w rządzie, który wprowadził te "cztery reformy", z których każda okazała się mutantem pierwotnych założeń.

5. Zabiera głos tuż przed wyborami, gdy Komorowski zaczął organizować ośrodek polityczny oparty o ludzi LiD i UW na wypadek problemów PO.

6. W wyniku jego "planu" np. po systemowej likwidacji PGR-ów (i częściowym uwłaszczeniu przez czerwonych "dyrektorów", którzy zakładali mniejsze "prywatne przedsiębiorstwa rolnicze" dysponując zagrabionym sprzętem, czy infrastrukturą) powstały regiony wielopokoleniowego strukturalnego bezrobocia, bo panu "fachowcowi" umknęło, że w wielu miejscach PGR był jedynym miejscem zatrudnienia w całej gminie, a jego pracownicy nie zetknęli się wcześniej z innym rodzajem roboty. No i wtedy nawet nie wspomniał o "prywatyzacji" na prawach rynku. Po prostu skasował grube setki państwowych zakładów, niezależnie od osiąganego przez nie wyniku ekonomicznego.

Reasumując, poza próbą obniżki PIT (gdy był ministrem finansów), nie widzę ani jednego jego pozytywnego ruchu i nie przypominam sobie trafnej prognozy ekonomicznej.

Przypominka z początku lat '90:

http://myslozbrodnia.blogspot.com/20...ia-e-plan.html

Niech się już ograniczy do wystąpień w szkiełku. Chyba Dziennik.pl zajawił wczorajszą imprezę jako "debatę gigantów" - Balcerek i Rostowski
                            Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Szefowa PJN wyrzuciła Adama Bielana, a dzisiaj jej zastępczyni skarży się, że nie wzięli od niego haseł dostępu do własnej strony internetowej, którą zarządzał Bielan.

Od piątku, czyli dnia wyrzucenia Adama Bielana przez Joannę Kluzik-Rostkowską, na stronie internetowej PJN ukazały się trzy informacje. Wszystkie krytykujące... PJN. Przez Bielana.

- Muszę z największą przykrością powiedzieć, że strona internetowa była zawiadywana i administrowana przez Adama i niestety my nie mamy do niej kodów - powiedziała Jakubiak.

Jak dodała, w związku z tym na stronie PJN "są tylko te informacje, które Adam zechciał zamieścić, i które uznał za godne zamieszczenia". Podkreśliła, że to bardzo "kłopotliwa i trudna" sytuacja dla ugrupowania.
                              http://niezalezna.pl/7927-groteskowo-w-pjn

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Faktycznie na stronie PJN trzy ostanie newsy - "Bielan w Radiu Zet" , "Kluzik jak Kaczyński" oraz "PJN miał być inny niż PiS. Groteska"

hehehe

Komentarz

Pracuję...
                                X