Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Fizi
  Ottonka III osrała Bronka Chrobrego?

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/...n-i-paryz.html
  ale korone himalajow zdobyl

  Komentarz


  • Pięknie Niemcy i Francja rozegrały to z Rosją.
   Wydymali Komorowskiego i Tuska bez mydła.Wszystko było już dawno dogadane i ustawione.

   Pozdrawiam wyborców PO i Komorowskiego.

   Komentarz
   • Były rzecznik prasowy wałbrzyskiej Platformy Obywatelskiej Marek Rząsowski przyznał, że jego partia kupowała głosy. Rząsowski dodał, że inne ugrupowania robiły to samo, ale PO "niestety miała pecha i dała się złapać".

    Były rzecznik wałbrzyskiej PO podzielił się tą informacją z widzami lokalnej telewizji. - Tajemnicą poliszynela jest to, że głosy były kupowane nie tylko przez Platformę - stwierdził Rząsowski. Dlaczego "wpadła" tylko Platforma? "Bo inne ugrupowania były lepiej zorganizowane" - ocenił były rzecznik wałbrzyskiej PO.

    Do tej pory zarzuty dotyczące kupowanie głosów w Wałbrzychu usłyszało już 8 osób. "Matka bije Cygana nie za to, że kradł, ale za to, że dał się złapać" - spuentował całą sprawę Rząsowski.
    Swieto bylo, minelo wiec teraz warto zerknac na nazwiska posłów, którzy głosowali przeciw ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych", bądź wstrzymali się od głosu. Zapamiętajmy ich dobrze.

    I. Platforma Obywatelska:

    1. Fedorowicz Jerzy Feliks - przeciw

    2. Korzeniowski Leszek - przeciw

    3. Olechowska Alicja - przeciw

    4. Rzymełka Jan - przeciw

    5. Zakrzewska Jadwiga – przeciw

    II. Sojusz Lewicy Demokratycznej:

    1. Ostrowski Artur - przeciw

    2. Balicki Marek – wstrzymał się

    3. Kamiński Tomasz – wstrzymał się

    4. Kopyciński Sławomir – wstrzymał się

    III. Niezrzeszeni:

    1. Celiński Andrzej - przeciw

    2. Kutz Kazimierz - przeciw
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

    Komentarz


    • Bez echa przeszedł żenujący i wstydliwy fakt, iż ważny element intelektualnego zaplecza PiS - prof. Staniszkis - upomina się o miejsce w samolocie prezydenckim dla Jaruzela. Cenię Panią Jadwigę, ale niestety to nie pierwszy raz kiedy mówi ona tym samym głosem co Salon. ( wcześniej przy okazji naciskania na L.Kaczyńskiego, aby jak najszybciej podpisał traktat lizboński)

     Dzięki temu Generał znowu ma swoje pięć minut, w mainstreamie stał się już właściwie umiłowanym przyjacielem Papieża
     Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
     "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

     Komentarz


     • Zamieszczone przez karakan
      Pięknie Niemcy i Francja rozegrały to z Rosją.
      Wydymali Komorowskiego i Tuska bez mydła.Wszystko było już dawno dogadane i ustawione.

      Pozdrawiam wyborców PO i Komorowskiego.
      E tam.

      Sprawy strefy Euro to na szczęście dla nas sprawy kompletnie nieistotne z racji posiadania własnej, niezłej waluty. To się da wykorzystać, jeśli tylko się zechce i będzie umiało rozsądnie rozegrać.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

      Komentarz


      • Wieści z Izraela.

       W Izraelu prawdopodobnie jeszcze w tym roku zbudują pomnik czczący Armię Czerwoną i jej zwycięstwo nad hitlerowskimi Niemcami. Pomnik ma powstać ze składek Żydów z całego świata.

       Projekt pomnika został wyłoniony w wyniku międzynarodowego konkursu, który Izrael ogłosił jesienią ubiegłego roku. Zwyciężył projekt zaproponowany przez rosyjskich artystów.

       Przedstawia on labirynt, w którym poszczególne skrzyżowania symbolizują najbardziej tragiczne wydarzenia w dziejach narodu żydowskiego. Labirynt kończy się wyjściem na otwartą przestrzeń, w centrum której znajdują się skrzydła wzlatującego białego gołębia.

       Pomnik ma stanąć w mieście Netania i zostanie zbudowany ze składek Żydów z całego świata. Jego budowa ma się rozpocząć w najbliższym czasie.       O chęci upamiętnienia żołnierzy Armii Czerwonej poinformował premiera Rosji Władimira Putina w ubiegłym roku izraelski premier Beniamin Netanjahu. Jego zdaniem rola Armii Czerwonej w zwycięstwie nad nazistami jest obecnie coraz bardziej umniejszana.

       Pomnik ma być wyrazem wdzięczności Izraela dla narodu rosyjskiego, który odegrał kluczową rolę w zwycięstwie odniesionym przez koalicję antyhitlerowską w drugiej wojnie światowej i wyzwoleniu Żydów z obozów koncentracyjnych. Pomnik stanie się również symbolem bohaterstwa i ofiarności blisko pół miliona Żydów, którzy walczyli w szeregach Armii Czerwonej.
       Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

       Komentarz


       • Dowcip.

        Ale jaki? Dobry, średni czy całkiem do kitu?

        Jak dla mnie niskich lotów, ale nie o to chodzi. Raczej o to, że podobne dowcipy, choć też marne jeszcze rok temu nikomu nie przeszkadzały. No, może moherom, ale kto by się tam oszołomstwem przejmował?

        ”Pinezki”, dodatek ”Gazety Polskiej”     W moim poprzednim tekście zacytowałem artykuł w...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

        Komentarz


        • A propos niektórych wcześniejszych dyskusji o wielonurtowości:

         Janusz Korwin-Mikke mija się z prawdą, Unia Polityki Realnej nie będzie startowała w jesiennych wyborach wspólnie z jego nowym ugrupowaniem Wolność i Praworządność - wynika z oświadczenia UPR, przekazanego PAP.
         Oświadczenie UPR to reakcja na czwartkową deklarację Korwin-Mikkego. Na konferencji prasowej w Warszawie oznajmił on, że władze UPR oraz WiP podjęły decyzję o wspólnym starcie w wyborach parlamentarnych. - Na razie będziemy się tytułować UPRWiP, jednak zamierzamy startować pod inną nazwą. Jak będzie brzmiała, wszystko się wyjaśni w najbliższych tygodniach - mówił prezes WiP. Dodał, że to on będzie liderem ugrupowania.
         "UPR stanowczo dementuje nieprawdziwą informację podaną przez Janusza Korwin-Mikkego, byłego lidera partii, o wspólnym starcie UPR z partią WiP w najbliższych wyborach parlamentarnych" - czytamy w oświadczeniu UPR, podpisanym przez prezesa ugrupowania Bartosza Józwiaka.
         W oświadczeniu poinformowano, że w sprawie wyborów do parlamentu "trwają konsultacje z poważnymi partnerami politycznymi".
         "Pan Janusz Korwin-Mikke, choć zrobił wiele dobrego dla popularyzowania myśli konserwatywno-liberalnej, to swoimi nieprzemyślanymi wypowiedziami, niepotrzebnym obrażaniem osób publicznych i grup wyborców zmarnował szanse UPR na odegranie pozytywnej roli na polskiej scenie politycznej. W 2009 roku nasze drogi definitywnie się rozeszły. JKM założył nową partię, WiP, a UPR stara się odzyskać zaufanie wyborców, by uprawiać politykę realną, a nie tylko działalność publicystyczną" - czytamy
         "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
         Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
         Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
         Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
         "
         Janusz Waluś - czekaMY!

         Komentarz


         • Premier Donald Tusk przyznał, że zrobiło mu się "bardzo bardzo smutno" na wieść o zakończeniu kariery sportowej przez Adama Małysza. "Miałem lekko wilgotne oczy, bo to jest przecież całe nasze życie" - dodał.

          "Na palcach jednej ręki możemy policzyć Polaków, którzy dali tak długo, tyle dobrych wzruszeń. Przy tym jest kapitalnym, skromnym człowiekiem" - powiedział Tusk dziennikarzom w Krakowie.

          „Ja sobie uświadomiłem, że dla moich dzieci to jest całe życie z tak pięknymi momentami" - dodał szef rządu.


          I w sumie nic bym do niego nie miał(do Donka oczywiście), bo zgadzam się z tym co powiedział, ale gdy zniknął po kolejnych spektakularnych PR-owskich porażkach(realne POrażki są praktycznie od samego początku), liczyłem, że chociaż będzie PR-owska(no bo przecież nie realna) ofensywa. A on wraca i od tygodnia robi za eksperta od biegów i skoków narciarskich

          Komentarz


          • Pier... jak potłuczony.

           Wilgotne oczy

           Komentarz


           • 61 proc. ankietowanych uważa, że prezydent Bronisław Komorowski powinien zaprosić gen. Wojciecha Jaruzelskiego do wspólnego lotu na beatyfikację papieża Jana Pawła II; przeciwnych jest temu nieco ponad 30 proc. respondentów. 8 proc. badanych nie ma zdania.
            61 proc. ankietowanych uważa, że prezydent Bronisław Komorowski powinien zaprosić gen. Wojciecha Jaruzelskiego do wspólnego lotu na beatyfikację papieża Jana Pawła II; przeciwnych jest temu nieco ponad 30 proc. respondentów. 8 proc. badanych nie ma zdania.


            Kolejny dowód na to, że w sprawie poprzedniego ustroju mamy dwa jasno zdeklarowane elektoraty:
            - prokomunistyczny 60% = PO+SLD
            - antykomunistyczny 30% = PiS

            Komentarz


            • Przecież pewne media non stop pracują nad ociepleniem wspominek o czasach PRL.Zabawne programy i wesołe rozmowy w studiu jak to było miło i zabawnie.

             Komentarz


             • facet, który powinien od dawna siedzieć - tylko ze względu,że karę śmierci zniesiono - w oczach społeczeństwa zasługuje na zaproszenie na taką uroczystość....

              wyprali mózgi temu narodowi dokumentnie.

              Ja chyba codziennie powinienem chodzić do kościoła i dziękować Bogu,że w rodzinie, wśród znajomych i przyjaciół a nawet w pracy nie mam jednego idioty, który by się obnosił z tak skretyniałymi poglądami. A przecież 2 na 3 powinno je mieć. No w czepku urodzony
              ...ta ziemia do Polski należy
              choć Polska daleko jest stąd,
              bo wolność krzyżami się mierzy
              historia ten jeden ma błąd!!!!

              Better Dead Than Red!!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Jaco
               Midzi, łap:
               Jest jeszcze lepiej:
               Gdzie jest umowa programu "Warto Rozmawiać"? Wczoraj Zarząd TVP uchwalił, że przywraca program Pospieszalskiego. Ale papiery zniknęły

               http://www.wpolityce.pl/view/7996/Gd..._zniknely.html


               Warto obejżec - Media III RP :               Ostatnio edytowany przez Noris; 4255.
               "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

               Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

               Komentarz


               • Powiem wprost: Od pewnego czasu jestem wrogiem demokracji. A z jego upływem - coraz większym. Wychodzi na to, że Komorowski jest podobnego zdania do ja, tylko czy odważy się to powiedzieć otwarcie? Czy może platformerskim zwyczajem zaprze się tego po trzykroć zanim pierwszy kur zapieje?

                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎