Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez RG Zobacz posta
  Nie na kontrastu.
  To tak jak w swiecie kibicowskim. Sa przeciwnicy ktorych sie szanuje i tacy ktorych nie. Jedni i drudzy sa wrogami.

  Komorowski to czlowiek niskich lotow, przerazajace ze taki ktos mogl zostac prezydentem kraju.
  Rozumiem, że Jaruzelski to przeciwnik którego się szanuje?

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
   Zanim arbitralnie ochrzcisz coś "głupim" to postaraj się zrozumieć, że Komorowski przy Jaruzelu jest prawie kryształowy i skoro tak ważna postać dla polskiej prawicy jak Kaczyński nie podaję ręki pierwszemu, za to podaje drugiemu mi się to ja widzę w tym bolesny kontrast.
   Problem polega na tym ,że to Ty nie rozumiesz, a mi się nie bardzo chce tłumaczyć.Zresztą Kaczyński wychodził w wywiadzie z tego samego założenia

   Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
   Rozumiem osobiste silne emocje, ale Prezes będąc depozytariuszem głosów opcji niepodległościowej dobrowolnie bierze na siebie wielką odpowiedzialność i w związku z tym mam wobec niego większe wymagania.
   Powtarzam - nie rozumiesz...

   Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
   Więc jeśli dla politycznych kalkulacji jest w stanie podać rękę Jaruzelowi, a Komorowi nie to Ja się pytam, polityczny nonkonformizm czy kompromisy?

   Bo naczelną wartością jest nasza Ojczyzna, a w kwestii szkodzenia jej Generała i obecnego Prezydenta porównać się nie da.
   a to o tym świadczy..

   Ja kończę.Może komuś innemu się będzie chciało.

   Komentarz


   • Sytuacja w GROM, nigdy nie była jeszcze tak tragiczna. – To idzie w tym kierunku, aby GROM zlikwidować – uważa gen. Sławomir Petelicki w dzienniku "Polska The Times".

    – Jeżeli nikt nie zareaguje, odejdą następni, najlepsi żołnierze GROM. Będą odchodzić niezależnie od tego, czy mają uprawnienia emerytalne, czy nie, bo to ludzie honoru – wyrokuje gen. Petelicki. Dalej tłumaczy, że cała trzynastka chciała złożyć wypowiedzenia razem z płk. Zawadką, ale ponieważ właśnie w tym czasie MON skierował do GROM kontrolę, zostali, aby nikt nie pomyślał, iż przed czymś uciekają. – Kontrola wypadła dla nich znakomicie, więc teraz mogą odejść z podniesionymi głowami – tłumaczy gen. Petelicki.

    – Apeluję zwłaszcza marszałka Grzegorza Schetyny, drugiej osoby w państwie i przewodniczącego sejmowej komisji obrony Stanisława Wziątka, aby nie pozwolili na zburzenie tego, co budowaliśmy tyle lat – mówi Petelicki.

    Według tygodnika "Polityka", odchodzący krytykują ministra obrony narodowej Bogdana Klicha za doprowadzenie jednostki do stanu zapaści: nietrafione decyzje kadrowe i brak wizji jednostki.

    Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Mieczysław Cieniuch, który na polecenie ministra Klicha pojechał do jednostki, tłumaczył dziennikarzom, że odejście żołnierzy było zapowiadane, a koniec stycznia jest w wojsku najkorzystniejszym czasem na zakończenie służby. - Koniec stycznia oznacza, że żołnierz rozpoczął kolejny rok służby i nabył kolejnych uprawnień związanych z wysługą, urlopami. 1 marca jest emerytem i przysługuje mu rewaloryzacja – wyjaśniał. To samo powtórzył też minister Bogdan Klich uspokajając, że w jednostce nie dziele się nic złego.
    Wiadomo ,że nasza armia jest systematycznie osłabiana i że Klich powinien dawno wylecieć , ale coś mi tu pachnie kolejnym dobijaniem PełO.
    Kolej, armia, MAK, OFE..

    Komentarz


    • Taka mala wrzutka na pochmurny, poniedziałkowy poranek:

     Niemal bez echa – pominąwszy pisk zachwytu PO – przeszła wizytacja Ławrowa na posiedzeniu naszych ambasadorów.


     Niemal bez echa – pominąwszy pisk zachwytu PO – przeszła wizytacja Ławrowa na posiedzeniu naszych ambasadorów. Pomijam fakt, iż byłą to chyba pierwsza od czasów poprzedniej PRL inicjatywa czyniąca szefa MSZ obcego państwa honorowym gościem. Rozumiem, że w ramach ocieplenia stosunków między Tuskiem,a Putinem, zwyczajowym staną się taki kontrolne wizytacje.

     Swoją drogą, to trochę tak, jak oprowadzanie po swoim domu szefa okolicznego gangu z pokazywaniem mu kodów dostępu do systemu alarmowego włącznie…
     Na Ławrowie się jednak nie skończyło.
     Nie skończy się również na… Patruszewie.

     Jak się bowiem okazuje, ocieplenie stosunków między Władkiem i Donaldem sięga dalej, a niźli tłumaczenie się
     przed Rosją z dokonań i zamierzeń Radkowego MSZ.
     Patruszew, były wysoko postawiony oficer KGB oraz niedawny szef FSB, odpowiadający obecnie za Radę Bezpieczeństwa Rosji odwiedzi Polskę i będzie po przyjacielsku doradzał Kancelarii Gajowego oraz Klichowi, dzielnie władającemu MON. Wg „Wyborczej” są to odwiedziny z okazji 20-sto lecia BBN. Taka okrągła rocznica wymaga więc znamienitego gościa w osobie Patruszewa.

     Pytanie mam do naszych niezależnych od… narodu i rozumu ukochanych władców – czy to oni zaprosili tego szanownego pana, czy szanowny pan poinformował po prostu, że chce porozmawiać z podwładnymi w Polsce? Faktem jest bowiem, że od momentu wybuchu wielkiej przyjaźni międzypaństwowej jeszcze tego nie uczynił.
     Strona polska – idąc za Michnikiem – pokornie wyraża nadzieję, że za pośrednictwem Patruszewa dotrze
     do łaskawie nam panujących Miedwiediewa i Putina.

     Nie wiem, co się stało – być może Putin ma jakiegoś focha – ale do dziś byłem pewny, że cieplutkie stosunki
     Putina z Tuskiem nie wymagają pośredników w kontrolowaniu „śledztwa” smoleńskiego.

     Czyżby więc Donald coś przeskrobał, czy chodzi wyłącznie o zwykłą wizytację terenów odzyskanych?

     PS.
     Następną wizytę przyjaźni zapowiedzą zapewne niebawem Sierdiukow – Szef rosyjskiego MON
     i kto wie, może Millera odwiedzi jego rosyjski odpowiednik Nurgalijew?

     Harpoon • niepoprawni.pl
     From flood into the fire
     One thousand voices sing
     We're in this together
     For whatever fate may bring

     Komentarz


     • A propo ruchu społecznego:

      Szanowni Państwo, dnia 20 stycznia 2011 roku zawiązał się w Poznaniu Akademicki Klub Obywatelski im. Lecha Kaczyńskiego (AKO). W trakcie założycielskiego spotkania przyjęto deklarację ideowo-programową i statut. Wybrano władze; Zarząd i Komisję Rewizyjną. Na czele Zarządu jako przewodniczący na trzyletnią kadencję został jednogłośnie wybrany prof. dr hab.


      Jeśli było to sory.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
       Taka mala wrzutka na pochmurny, poniedziałkowy poranek:

       http://wzzw.wordpress.com/2011/01/31...adem-w-polsce/
       To już zaczyna się robić zwyczajnie przerażające!

       Komentarz


       • Z., łap:

        Politycy PiS uważają, że Polska potrzebuje obecnie "jak nigdy dotąd" otwartej, merytorycznej debaty na tematy ekonomiczne; m.in. gospodarce poświęcona ma być rozpoczęta w poniedziałek w południe konferencja PiS "O gospodarce, o Polsce, o nas".
        Poseł PiS Dawid Jackiewicz otwierając konferencję, która odbywa się w warszawskim hotelu Sheraton, powiedział, że słowem-kluczem dla rozwoju gospodarki jest zaufanie. "Bez zaufania do instytucji państwa nie ma mowy o skutecznym rozwoju gospodarczym kraju" - podkreślił.
        W materiałach przygotowanych na konferencję politycy PiS oceniają, że "trzy lata nieudolnych rządów PO" doprowadziły do zapaści finanse publiczne; za niepokojące uznają wysokie tempo narastania długu publicznego, zaniechania w budowie infrastruktury i brak zmian w służbie zdrowia.

        PiS - jak czytamy w informacji prasowej - chce m.in. uproszczenia systemu podatkowego, wprowadzenie budżetu zadaniowego, odbiurokratyzowania gospodarki i administracji. "Za najważniejsze w obecnej sytuacji uważamy wyjście z kryzysu finansów publicznych i ustabilizowanie budżetu państwa. Podwyżka VAT nie może być jedyną receptą na załatanie dziury budżetowej" - zaznaczają politycy tej partii.
        Uczestnicy konferencji obejrzą też film dokumentalny o stanie budżetu państwa. Konferencja rozpoczyna cykl spotkań poświęconych postulatom programowym PiS.
        http://www.pb.pl/a/2011/01/31/PiS_Po...y_o_gospodarce

        Jeśli znajdziesz to w którymś z "wiodących" mediów, to daj cynk, proszę.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

        Komentarz


        • W głównych mediach PiS zajmuje się tylko Smoleńskiem. I niczym innym.
         Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
         - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
         Zapamiętał.

         Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Jeśli znajdziesz to w którymś z "wiodących" mediów, to daj cynk, proszę.
          na gazeta.pl jest transmisja video z konferencji

          Komentarz


          • Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
           na gazeta.pl jest transmisja video z konferencji
           Jak dla mnie, to sensacja. Interesujące, jakie będą tam komentarze.
           "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
           Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
           Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
           Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
           "
           Janusz Waluś - czekaMY!

           Komentarz


           • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
            Problem polega na tym ,że to Ty nie rozumiesz, a mi się nie bardzo chce tłumaczyć.Zresztą Kaczyński wychodził w wywiadzie z tego samego założenia
            Ja widzę w tym niekonsekwencję, dość rażącą, do tego dającą pole do atków, a tobie to nie przeszkadza jak widać. Różne są wymagania wobec polityków.
            Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

            Komentarz


            • ... a na wyborcza.pl (główna strona redakcji), Onecie, wp.pl, tvn24.pl... jak MAKiem zasiał...
             My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

             Komentarz


             • Ważniejszy Egipt i zdanie żydówki Środy o Kaczyńskim i PIS.

              Polskie media

              W Szkiełku wieczorem posłuchamy o PIS , który gra Smoleńskiem i o braku debaty z opozycją na temat gospodarki.

              Kill,baby Kill : Oczywiście

              Komentarz


              • Na wp.pl tez jest info, a na wyborcza.pl jest depesza PAP na ten temat...

               Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                ... a na wyborcza.pl (główna strona redakcji), Onecie, wp.pl, tvn24.pl... jak MAKiem zasiał...
                Podobnie jak na naszdziennik.pl, gazetapolska.pl, niezalezna.pl i rzeczpospolita.pl (stan na godz. 13.30)
                Lubię sobie jebnąć posta.

                „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                Komentarz

                Pracuję...
                X