Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przyznam Nazgul, że bardzo ciekawa informacja.

Warto też wspomnieć, że Szwecja mimo swego pacyfizmu jest jednym z większych producentów broni na świecie. I to broni wysoko gatunkowej, istnych Volvo wśród uzbrojenia.

Słyną ze świetnej broni palnej, systemów altyleryjskich, produkują nawet własną wersję Leoparda-2. Dość powiedzieć, że bardzo dużo szwedzkiego uzbrojenia kupuje Wielka Brytania.

Sama współpraca wojskowa z ich armią mogła by przynieść ogromne korzyści. Jeśli Szwedzi występują z taką propozycją, to trzeba być idiotą aby z niej nie skorzystać.

Czyli napewno nasz rząd ją odrzuci

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      Sesja w Gali to były wybory prezydenckie.Jestem w stanie to przełknąć choć wiadomo ,że sztuczne, słabe i przesłodzone.
      No, ale co? Salonowa Gala nagle oszalała i postanowiła wspierać Jarosława w wyborach? To chyba 'nieco' mocniejsza kwestia niż zaproszenie kogoś do dennego programu na rok przed wyborami.

Zamieszczone przez Karakan
      Tego "Ona i On" nie zarejestrowałem.Darujmy więc teksty o pamięci i dorabianiu teorii
      A ja zarejestrowałem. I co teraz? Nie pasuje do koncepcji, prawda?

Podsumowując oba te cytaty. Nie sugeruję, że salon wspierał Jarka. Sugeruję, że osoba złośliwa wobec Kaczyńskiego mogła by wyciągać właśnie takie wnioski w związku z występami np. w Galii w czasie kampanii.

I tak samo traktuję teksty, że salon przerzuca swoje siły na PJN. Absurd.

Zamieszczone przez Karakan
      Chyba ,że zaproszenia dla ludzi PJN zaraz po "rozwodzie", to dla Ciebie przypadek.
      Żaden przypadek. Ustalmy coś. Jasne, że popularność niektórych polityków PJN była 'nieco' przesadna. Występy Poncyljusza napawały mnie obrzydzeniem, ale rozumiem to. Bo to było podejście realistyczne. Znaleźli się w konkretnej sytuacji i zdecydowali się ją jak najlepiej dla partii rozegrać, by osiągać potem korzyści (wejść do Sejmu i odrzucić skojarzenia z byciem kumplem Jarka z pochodnią)). A ceną nie było nic niemoralnego (w stylu koalicji z seksaferzystami).

Ale co innego występowanie, na które narzekałem od samego początku w tym temacie, a co innego jakieś tezy, że PJN może być głównym reprezentantem salonu. To jest dla mnie totalne wariactwo.
      Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• http://forum.legialive.pl/showpost.p...ostcount=23860
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          No, ale co? Salonowa Gala nagle oszalała i postanowiła wspierać Jarosława w wyborach? To chyba 'nieco' mocniejsza kwestia niż zaproszenie kogoś do dennego programu na rok przed wyborami.
          Nie oszalała , tylko chciała zarobić.Gorący temat - duża sprzedaż.Wtedy były dwa egzemplarze.Z JK i z BK.Sztab JK podjął decyzję ,że trzeba.
          Czy mocniejsza?Raczej nie.Trochę inna bajka.
          Ja odebrałem darmową reklamę w TVN jako nagrodę za dowalenie PIS-owi.Ty tego nie widzisz.Trudno.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          A ja zarejestrowałem. I co teraz? Nie pasuje do koncepcji, prawda?
          Spokojnie nie ekscytuj się Mi nie pasuje, choć nie wiem jaką formułę miał ten program.

Podsumowując oba te cytaty. Nie sugeruję, że salon wspierał Jarka. Sugeruję, że osoba złośliwa wobec Kaczyńskiego mogła by wyciągać właśnie takie wnioski w związku z występami np. w Galii w czasie kampanii.

I tak samo traktuję teksty, że salon przerzuca swoje siły na PJN. Absurd.
          No może dla Ciebie.Ja widze jednak różnicę.Ty nie chcesz zobaczyć , bo Ci nie pasuje do koncepcji hehe.

Żaden przypadek. Ustalmy coś. Jasne, że popularność niektórych polityków PJN była 'nieco' przesadna. Występy Poncyljusza napawały mnie obrzydzeniem, ale rozumiem to. Bo to było podejście realistyczne. Znaleźli się w konkretnej sytuacji i zdecydowali się ją jak najlepiej dla partii rozegrać, by osiągać potem korzyści (wejść do Sejmu i odrzucić skojarzenia z byciem kumplem Jarka z pochodnią)). A ceną nie było nic niemoralnego (w stylu koalicji z seksaferzystami).
          No dla mnie występy Kamińskiego w TVN były żałosne.Płakanie w rękaw dziennikarza , który wcześniej z niego drwił(mówiąc ogólnie),a teraz ze zrozumieniem przytakuje głową, to straszna padaka.
          To było żałosne i niemoralne właśnie tak jak koalicja z SO.

Ale co innego występowanie, na które narzekałem od samego początku w tym temacie, a co innego jakieś tezy, że PJN może być głównym reprezentantem salonu. To jest dla mnie totalne wariactwo.
          Ja tak nei uważam.

Komentarz

• Karakan - nie mam nic do dodania poza tym, że zapraszanie PJNowców to też był 'gorący temat'

http://forum.legialive.pl/showpost.p...ostcount=23854
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• No i właśnie o to chodzi.Tworzysz nową rzeczywistość

Komentarz

• ten filmik to jakaś kompletna bzdura, jebałem się z 20minut na stronie ich parlamentu i na 99% 5stycznia to mieli oni wakacja, zresztą nie sposób znaleźć żadnej informacji w necie na ten temat poza tą stroną/filmikiem
                zresztą co do samej strony warsztaty.org to z tego co można wyczytać jest ona organizatorem akcji sosdlapilki czy tam koniecpzpn nie bardzo się w tym łapie ale tu jest filmik http://warsztaty.blox.pl/2010/11/Hap...heratonem.html

ps. co do samej wiadomości to już rozkminiłem o co chodzi Szwedzi stworzyli mhhh blok obronny NORDEFCO i najpewniej chcą zaprosić Polskę do współpracy, co przy obecnych rządach jest to kompletnie nie możliwe. Zresztą sam projekt NORDEFCO przypomina koncepcje polityczno-obronne Lecha Kaczyńskiego (i gdyby nie obecność Szwecji uznałbym to za kolejną mżonkę)
                Co ciekasze w to wszystko włączyła? się Wielka Brytania która buduje najwidoczniej przeciwwagę dla osi Niemcy-Francja (Hiszpania i Włochy jako satelity) która mocno idzie na współpracę z Rosją. Blok Anglia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Łotwa, Litwa, Estonia wygląda bardzo ciekawie...a jeszcze bardziej ciekawe czemu nie ma na tej liści Polski
                http://www.lithuaniatribune.com/2011...rthern-europe/
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Karakan - nie mam nic do dodania poza tym, że zapraszanie PJNowców to też był 'gorący temat'

http://forum.legialive.pl/showpost.p...ostcount=23854
                  11.11 też był gorący temat, a jakoś nie zaprosili faszystów i homofobów żeby gotowali w tvn pewnie bali się, że będzie karp po żydowsku

na Twoje kalumnie odpowiem później

Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                  Jak wejdziesz na główną stronę, i tam poszukasz, to bez problemu się otworzy Za każdym razem
                  podziękował
                  ta emotka to ona wygląda tak jakby faka pokazywała?? w mojej intencji to machająca łapka
                  Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A propos ostatnich postów, właśnie Kluzik- Rostkowska w TVN24 u Anitki W.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                      Czyli na pewno nasz rząd ją odrzuci
                      Ten rząd nie jest nasz. I oczywiście, że odrzuci. Dlatego sprawy trzeba pilnować.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Mój komentarz jest późniejszy i odnosi się m.in. do tego, który wrzuciłeś. Odnosi się zresztą do tego powtarzania nazwiska Ołdakowskiego, nie wiadomo w związku z czym (jeżeli chodzi o znaczenie polityczne).

Szkoda, że nie czytasz odpowiedzi na własne wpisy - przywołując je po raz kolejny bez zmian (wczoraj Kamiński po raz kolejny u Morozowskiego - "rezygnuje z szefostwa euro-frakcji w proteście przeciw "wojnie polsko-polskiej"; dzisiaj rozterki Kluzik w TVN)

Co to w ogóle jest?
                        Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                          Mój komentarz jest późniejszy i odnosi się m.in. do tego, który wrzuciłeś. Odnosi się zresztą do tego powtarzania nazwiska Ołdakowskiego, nie wiadomo w związku z czym (jeżeli chodzi o znaczenie polityczne).
                          Wiem, że późniejszy, ale po prostu nie mam nic więcej do dodania w temacie "PJN nowym reprezentantem salonu". Chcecie brnąć, droga wolna..

A co do Ołdakowskiego - w czym problem? I co z tego, że jego polityczne znaczenie jest zerowe? Było niby większe, gdy glosowałeś na niego jak był w PiS? PJN też raczej wyborów nie wygra. Nie wiedziałem, że to wyścig na głosowanie na najmocniejszych
                          Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Cóż... zdaje się, że we wrzuconym komentarzu napisałem coś sprzecznego tekstem "PJN nowym reprezentantem salonu"... polemika z faktami wydaje się jednak nieco trudniejsza, niż ich reinterpretacja Luzik

"A co do Ołdakowskiego"? Politycznie nie istnieje, nic więcej. W Warszawie jego znaczenie nie było większe (gdy na niego głosowałem), natomiast śmiesznie wygląda czynienie z niego politycznej "ikony" przytaczając to nazwisko z sugestią, że jest liczącą się postacią Między Kuchnią a Salonem. Zonk

Komentarz

• Lekko drgnęło w sondażach. Naród zaczyna odczuwać uproszczenie podatków i wprowadzenie podatku liniowego :

Większość ankietowanych Polaków (59 proc.) uważa, że sprawy w kraju zmierzają w złym kierunku, 30 proc. badanych jest przeciwnego zdania. Co dziewiąty ankietowany (11 proc.) nie ma opinii na ten temat.

W porównaniu z sondażem z ubiegłego miesiąca odsetek tych, którzy uważają, że sprawy w kraju zmierzają w złym kierunku wzrósł o 5 pkt proc. Jednocześnie o 4 punkty procentowe zmalał odsetek tych, którzy uważają, że sprawy w kraju zmierzają w dobrą stronę.
                              Sondaż TNS OBOP zrealizowano w dniach 7-10 stycznia 2011 roku na ogólnopolskiej, losowej, reprezentatywnej próbie 1005 dorosłych mieszkańców Polski.

http://fakty.interia.pl/polska/news/...erunku,1589270

Ciekawy będzie kolejny sondaż.
                              Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                                Ten rząd nie jest nasz. I oczywiście, że odrzuci. Dlatego sprawy trzeba pilnować.
                                Naród wybrał - tak ma. A że naród głupi to zupełnie inna kwestia.

Taka gadanina zawsze mnie mierzi: to nie nasz rząd, to nie nasz prezydent. Czy to się nam podoba czy nie, to oni narazie rządzą.

Nasłuchałem się takiego gadania za rządów PiSów, jak wielu "młodych, modnych, wykRZtałconych" nadawało na L. Kaczyńskiego, że to nie ich prezydent, więc mogą go gównem obrzucać. Został wybrany, więc należał mu się szacunek niezależnie od tego jakie się miało poglądy.

Kaczyński był prezydentem wszystkich Polaków, tak samo jak jest teraz jest nim Komorowski. Niestety bo niestety, ale Bronisław jest i trzeba to uszanować. Z szacunku do samej funkcji prezydenta. Kim by on nie był, poniżej pewnego poziomu schodzić nie wolno.

To samo tyczy się rządu.

Nie zniżajmy się do poziomu młodzieży z TwarzoKsiążki, specjalistów od krzyży z puszek po piwie itp.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Pracuję...
                                X