Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czytam ten temat od dłuższego czasu, jednakże bez aktywnego udziału. Zainteresowała mnie ostatnio takie krytyczne podejście do tematu "Dzień bez Smoleńska", vide post casual'a. Jako osoba średnio-zaawansowanie zainteresowana tematami polityki, uważam, że faktycznie wkurzenie CZĘŚCI ludzi "sprawą smoleńską" jest uzasadnione. W TV, w prasie, w radiu, temat ten przejawia się prawie non-stop. I nie mówię to u momentach, w których publikowany jest raport MAK czy też jakaś kwestia Macierewicza. Ludzie, którzy nie siedzą w polityce "24/7" naprawdę mają dosyć... A mówienie o "banicji" ludzi, którzy zapisali się na "Dzień bez Smoleńska" na FB jest... śmieszne.

Aha, żeby nie było - do Kościoła nie chodzę, na PiS nie głosuję, na PO tym bardziej, lewakiem nie jestem, antykomunizm popieram, wspieram raczej partie pokroju WiP, UPR.
    Ostatnio edytowany przez Michu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
      Czytam ten temat od dłuższego czasu, jednakże bez aktywnego udziału. Zainteresowała mnie ostatnio takie krytyczne podejście do tematu "Dzień bez Smoleńska", vide post casual'a. Jako osoba średnio-zaawansowanie zainteresowana tematami polityki, uważam, że faktycznie wkurzenie ludzi "sprawą smoleńską" jest uzasadnione. W TV, w prasie, w radiu, temat ten przejawia się prawie non-stop. I nie mówię to u momentach, w których publikowany jest raport MAK czy też jakaś kwestia Macierewicza. Ludzie, którzy nie siedzą w polityce "24/7" naprawdę mają dosyć... A mówienie o "banicji" ludzi, którzy zapisali się na "Dzień bez Smoleńska" na FB jest... śmieszne.

Aha, żeby nie było - do Kościoła nie chodzę, na PiS nie głosuję, na PO tym bardziej, lewakiem nie jestem, antykomunizm popieram, wspieram raczej partie pokroju WiP, UPR.
      Jest troszkę inna kwestia - akcja "Dzień bez Smoleńska" została zainicjowana przez kogoś mocnego - o czym świadczy fakt, że nagłośnił ja także mainstream. Moim zdaniem miała ona charakter badawczy - czy można uruchomić medialna akcję zamiatania Smoleńska pod dywan. I wnioski są takie, ze chyba spokojnie można. A czas po temu najwyższy, bo Moskwa zaczyna się niecierpliwić - vide problemy na granicy.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

Czytam ten temat od dłuższego czasu, jednakże bez aktywnego udziału. Zainteresowała mnie ostatnio takie krytyczne podejście do tematu "Dzień bez Smoleńska", vide post casual'a. Jako osoba średnio-zaawansowanie zainteresowana tematami polityki, uważam, że faktycznie wkurzenie ludzi "sprawą smoleńską" jest uzasadnione. W TV, w prasie, w .
        Prośba o edycję posta aby brzmiał następująco:

Jako osoba średnio-zaawansowanie zainteresowana tematami polityki, uważam, że faktycznie wkurzenie części ludzi/części osób "sprawą smoleńską" jest uzasadnione.

Żeby, być fair do końca.

Btw. Ja rozumiem, że ludzie mogą mieć dość, tak samo jak ja mam dość jak 24/7 słyszę w TV, w prasie, w radio, że PiS jest zły. itd.

Jeśli ktoś chce sobie zakładać taki dzień jak "bez smoleńska" czy też w nim uczestniczyć, dla mnie osobiście to nie problem, jego sprawa i świadecto o nim. Natomiast niektóre wpisy osób pod tym dniem są poziomu ankiety w "Nie" i życzeniu śmierci Jarkaczowi. Co już mnie oburza. Jeżeli więc pomimo takich wpisów ktoś się podpisuję i dołączą do takiej grupy to ja usuwam go ze znajomych i nie chce miec z nim nic wspólnego. Mam do tego prawo i nikogo nie powinno to dziwić. Narazie nikogo ze znajomych tam nie wyhaczyłem
        Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
          Jest troszkę inna kwestia - akcja "Dzień bez Smoleńska" została zainicjowana przez kogoś mocnego - o czym świadczy fakt, że nagłośnił ja także mainstream. Moim zdaniem miała ona charakter badawczy - czy można uruchomić medialna akcję zamiatania Smoleńska pod dywan. I wnioski są takie, ze chyba spokojnie można. A czas po temu najwyższy, bo Moskwa zaczyna się niecierpliwić - vide problemy na granicy.

Bardzo możliwe, nie wnikam. I tak "Dzień bez Smoleńska" jest odwołany przez organizatora i tak.

Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          Prośba o edycję posta aby brzmiał następująco:

Jako osoba średnio-zaawansowanie zainteresowana tematami polityki, uważam, że faktycznie wkurzenie części ludzi/części osób "sprawą smoleńską" jest uzasadnione.

Żeby, być fair do końca.
          As you wish.

Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          Btw. Ja rozumiem, że ludzie mogą mieć dość, tak samo jak ja mam dość jak 24/7 słyszę w TV, w prasie, w radio, że PiS jest zły. itd.

Jeśli ktoś chce sobie zakładać taki dzień jak "bez smoleńska" czy też w nim uczestniczyć, dla mnie osobiście to nie problem, jego sprawa i świadecto o nim. Natomiast niektóre wpisy osób pod tym dniem są poziomu ankiety w "Nie" i życzeniu śmierci Jarkaczowi. Co już mnie oburza. Jeżeli więc pomimo takich wpisów ktoś się podpisuję i dołączą do takiej grupy to ja usuwam go ze znajomych i nie chce miec z nim nic wspólnego. Mam do tego prawo i nikogo nie powinno to dziwić. Narazie nikogo ze znajomych tam nie wyhaczyłem
          Ale ten temat to również 24/7 najeżdżanie na PO. Co do drugiej części wypowiedzi - nie odniosę się, ponieważ nie zaglądałem do tego "wydarzenia" na FB. Ale jeżeli faktycznie ktoś życzy śmierci JK, to no comment.

Komentarz

• Zwracałem tylko uwagę, że część może mieć dość, w Twoim poście jest jakby wszyscy, co jest nie prawdą

Btw. Powołano nowy dzień przez jakąś kobietę. Narazie 2tysiące osób ale głównym celem jest znowu zebranie 100.000. Spoko, fajna zabawa
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
              Zwracałem tylko uwagę, że część może mieć dość, w Twoim poście jest jakby wszyscy, co jest nie prawdą

Btw. Powołano nowy dzień przez jakąś kobietę. Narazie 2tysiące osób ale głównym celem jest znowu zebranie 100.000. Spoko, fajna zabawa
              Sorry, nie doczytałem Poprawione.

Komentarz

Ale ten temat to również 24/7 najeżdżanie na PO.
                Obawiam się, że wątpię - my przytaczamy i komentujemy poszczególne fakty, nie pisząc np. że Tusk to jednocześnie *****, pedał i impotent...

Ale jeżeli faktycznie ktoś życzy śmierci JK, to no comment.
                Ot, taka drobna różnica...
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                  Ja bym nie mieszał w żaden sposób sprawy polskich tirów ze Smoleńskiem.

Poprostu Moskwa, w odróżnieniu od naszego rządu, dba o swój (swoich przewoźników) interes. Nie chcą polskich TIRów, bo robią rosyjskim spedytorom za dużą konkurencję. A że Rosja nie jest w WTO to sobie może robić co chce, z kim chce i żadne reguły ich nie obowiązują.

Ostatnio Rosjanie wprowadzili też embargo na mięso... z Niemiec. Tu ciężko mieć podejżenie na o złe stosunki, robienie na złość rządowi RFN, czy też Smoleńsk. Ale mają w tym biznes, to wprowadzają embargo.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Ale ten temat to również 24/7 najeżdżanie na PO
                    No zwłaszcza posty Sly, Z., Kill'a

Możesz to zmienić

Z. - mój post nie odnosił się akurat do przerzucenia swojej sympatii na PJN, tak żeby było jasne

Komentarz

Zawsze można tu wejść i napisać pare reczy ,które PO zrobiło dobrze.
                      Wymienić jakies ich zasługi.Niestety z tym jest problem.Jedyne bronienie PO jakie tu zarejestrowałem to było jechanie po PIS-ie.

AK47 : To embargo na mięso z Niemiec, to nie w związku z tymi partiami lewego mięsiwa?
                      Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                        Zawsze można tu wejść i napisać pare reczy ,które PO zrobiło dobrze.
                        Wymienić jakies ich zasługi.Niestety z tym jest problem.Jedyne bronienie PO jakie tu zarejestrowałem to było jechanie po PIS-ie.
                        To jak ktoś nie popiera PiS, nie podoba mu się w działaniu tej parti jedno, albo drugie, to odrazu jest za PO i ich broni?

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                        B]AK47 :[/B] To embargo na mięso z Niemiec, to nie w związku z tymi partiami lewego mięsiwa?
                        Oficjalna wersja mówi o tzw. skandalu dioksynowym. Tylko trochę to dziwne, że w UE nikt o tym nie mówi, a Rosjanie, słynący z wyśrubowanych norm czystości, już embargo wprowadzają.

Przypomnę, że kiedy wprowadzono embargo na nasze mięso,powoływano się na nie spełnianie norm przez nasze zakłady mięsne. A jak było wszyscy wiemy.
                        Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Skąd takie wnioski?

Napisze inaczej.

Jeśli bywał tu jakiś zadeklarowany wyborca PO , to jedyne co robił to krytykował PIS.Zawsze ciężko było o argumenty broniące PO.

O to chodzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            Skąd takie wnioski?

Napisze inaczej.

Jeśli bywał tu jakiś zadeklarowany wyborca PO , to jedyne co robił to krytykował PIS.Zawsze ciężko było o argumenty broniące PO.

O to chodzi.
                            Dziękuję za wyjaśnienie

Komentarz

Poczytaj temat od początku, to się zdziwisz. Oszołomy, beton, chuje do dupy, podpisy z odliczaniem dni do końca kadencji ś.p. Prezydenta, żarciki niskich lotów z Jego małżonki oraz wiele, wiele innych.. Tylko, że ci, którzy rzucali tymi inwektywami, jakoś już się nie wpisują.
                              Broń Boże jednakowoż nie jest to zarzut, że wyciągasz wnioski jedynie po tytułach prasowych.

Edit:
                              Kolejny gest przyjaźni ze strony Rosji. Bronek znów niepotrzebnie się napinał:

Prezydent Bronisław Komorowski, który w czwartek udaje się do szwajcarskiego Davos na Światowe Forum Ekonomiczne, nie spotka się tam z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem. Jak dowiaduje się PAP, może natomiast dojść do spotkania szefów dyplomacji Polski i Rosji.
                              Organizatorzy Światowego Forum Ekonomicznego w Davos poinformowali w poniedziałek, że w środę wieczorem, zgodnie z planem Dmitrij Miedwiediew wygłosi przemówienie otwierające Forum.
                              Rosyjski przywódca skróci natomiast pobyt w Davos w związku z poniedziałkowym zamachem na moskiewskim lotnisku Domodiedowo, w którym zginęło 35 osób, a ponad 180 zostało rannych.
                              Tymczasem Bronisław Komorowski udaje się do Davos w czwartek po zakończeniu uroczystości 66. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz–Birkenau, w których weźmie udział wspólnie z prezydentem Niemiec Christianem Wulffem.
                              O tym, że podczas szczytu może dojść do spotkania prezydentów Polski i Rosji, mówił w grudniu sam Komorowski. W ubiegłym tygodniu również źródła dyplomatyczne w Moskwie potwierdziły w rozmowie z PAP, że w Davos może dojść do spotkania Miedwiediewa z Komorowskim
                              Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Tyle, że ja nie jestem broń Boże zwolennikiem PO. Bronienie PO to bardzo trudna sprawa, bo dla mnie jest to partia tworząca rząd który chyba dosłownie niczym pochwalić się nie może. Sam dostałem bezpośrednio po dupie od PO, więc jestem im bardziej wrogi niż PiS-owi.

Ale nie o to mi chodziło. Zmierzam do tego, że ten temat obraca się dookoła tematów takich ja "JK, Tusk, PiS, PJN, Fotyga, Macierewicz, TVN24, GW" itd itd. A przecież polityka to także ideologie i sterta innych, ciekawych rzeczy, które są tu poruszanie bardzo sporadycznie.

A temat ten śledzę z mierną częstotliwością, jednak co nie wejdę, to "Tusk to, PO tamto". Choć może faktycznie moja ocena jest zbyt pobieżna. W wolnej chwili cofnę się na strony wcześniejsze.

Komentarz

Pracuję...
                                X