Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
  tymczasem:

  50 tysięcy jest za na 'fejsiku' i 50 tysięcy na ankiecie w onecie.

  "Są już męczące". Debilkowi zachciało się czegoś innego...
  Tradycyjnie proponuję spisywać nazwiska znajomych, którzy do tego typu grup przystępują. Lub po prostu od razu "odpocząć" od znajomości z tymi, co to chcą od Smoleńska odpoczywać.

  Mam swoją drogą lepszy hit: zaproszono mnie badaj wczoraj do wzięcia udziału w facebookowym wydarzeniu NIE dla wykorzystania naszych podatków na odszkodowanie dla Gosiewskiej. W pale się nie mieści jak ludzie we łbach najebane mają.
  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
  Zapamiętał.

  Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
   Pytanie czy "zakneblowanie" Dubienieckiego albo Gosiewskiej jest w ogóle możliwe i osiągalne dla PiSu. Mimo wszystko są to jednak osoby prywatne i nie przeceniałbym wpływu partii na nich.
   Widzisz, Fotygi nie wymieniłeś. Co więcej podejrzewam, że Jarek jednak mógłby nieco przystopować Dubienieckiego. Z Gosiewską faktycznie jest ciężko - ale jak pisałem dla zjadacza chleba nie ważne jest czy ona kiedykolwiek była w PiS czy nie. Ważne, że przedstawiana jest jako oczywisty reprezentant PiS. I to raczej nie jest problem PO. Od 3 lat nie znalazłem w PiS - z drobnym wyjątkiem - żadnych pomysłów na to jak wyjść z tej trudnej, nie przeczę, sytuacji.

   Zamieszczone przez Slyboots
   Inna sprawa, że nikt z obecnego składu PiS takiego nacisku nawet nie próbowałby wywierać. Raz, że racjonalnych osób biorących pod uwagę opłakane skutki ich oskarżeń nie ma. Dwa, nawet jeśli by się pojawiły to jutro zostałyby - w wersji optymistycznej - zawieszone.
   Zamieszczone przez casual Zobacz posta
   Tradycyjnie proponuję spisywać nazwiska znajomych, którzy do tego typu grup przystępują. Lub po prostu od razu "odpocząć" od znajomości z tymi, co to chcą od Smoleńska odpoczywać.
   Nie mam konta

   "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Nie mam konta
    Widzę, że są jeszcze normalni ludzie na tym świecie

    Oglądał ktoś Fakty? Niezła szpila dla Tuska o niszczeniu konkurencji wewnątrzpartyjnej i to w kontekście zaostrzenia się sporu ze Schetynowcami.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
     Oglądał ktoś Fakty?
     Nie. Da się.
     "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

     Komentarz


     • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      i nie mniej ważne, czy skończy się na "zmianie przywództwa" i rozliczeniu okresu "błędów i wypaczeń" czy też może zmiecie całą PO
      Jakby co szalupa jest - maja dokąd spieprzać. Jeden już się przesiadł...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

      Komentarz
      • Polecam fragmenty wywiadu z tym...

       To co on bredzi to już nawet nie jest podlizywanie się.To jest kłamstwo zwykłe.Musza mieć na tego ciecia jakieś haki , albo zwyczajnie lubi siano.

       Komentarz


       • Ale odnośnie kolesiostwa to o aferze hazardowej już nie raczył wspomnieć, tylko taśmy Begerowej się liczą. Zwykła manipulacja, nie warto się przejmować.
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

        Komentarz


        • No dlatego się zapieniłem.O jechaniu po ŚP Lechu Kaczyńskim przez dwie stacje jego szefa , to już nie wspomniał.To mu nie wadzi i to jest etycznie ok.
         Żałosny lizus.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
          http://wpolityce.pl/view/6453/To_nap...ra_Tuska_.html

          Polecam fragmenty wywiadu z tym...

          To co on bredzi to już nawet nie jest podlizywanie się.To jest kłamstwo zwykłe.Musza mieć na tego ciecia jakieś haki , albo zwyczajnie lubi siano.
          W Religia TV niesprawdzonych ludzi nie trzymają))

          Edit: Przeczytajcie koniecznie:
          Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

          Komentarz


          • Leszek Balcerowicz własnie na konfie krytykuje rząd.WSI24 jeszcze nie odcieło prądu.Czyżby jakaś rewolucja się szykuje?

           Komentarz


           • Barcelowicz jedzie już ostro od kilku miesięcy, więc to nihil novi.

            Komentarz


            • Jedzie, ale teraz towarzyszą temu jeszcze informcje typu "Smoleńsk pogrążył Tuska" i info o spadkach popularności.Nie mówię ,że to koniec PO, ale nic nie dzieje się przez przypadek.

             Komentarz


             • Ekonomiści nie zostawiają suchej nitki na rządzie:

              Rządowe propozycje zmiany w funduszach emerytalnych wywołały burzę wśród ekonomistów. Oliwy do ognia dolała wtorkowa wypowiedź Michała Boniego o tym, że rząd owszem zakłada likwidację przywilejów emerytalnych i zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, ale w perspektywie 15-20 lat.
              - To nie są realne założenia - mówi WP Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha. - Bo to nie jest perspektywa, w której ten rząd będzie rządził - dodaje.

              Jego zdaniem górę nad istotnymi dla kraju sprawami biorą wciąż doraźne interesy polityczne. - Rząd Donalda Tuska przyjął strategię: za wszelką ceną przetrwać do wyborów, a potem się zobaczy - mówi.

              Ekonomiści wytykają ekipie Donalda Tuska wprost, że zamiata pod dywan problemy i nie chce zająć się palącym problemem rosnącego długu publicznego.

              - Propozycje rządu, jeśli zostaną zrealizowane, zmniejszą deficyt budżetowy oraz przyrost otwartego długu publicznego w najbliższych latach. Natomiast zwiększą, tzw. dług ukryty, bo pojawią się nowe zobowiązania w ZUS - wskazuje prof. Stanisław Gomułka, główny ekonomista Business Center Club

              Na ten sam problem zwraca uwagę Janusz Jankowiak, ekonomista Polskiej Rady Biznesu. Tyle że mówi o tym o wiele ostrzej. - Zdumiewa mnie z jaką uporczywością rząd przekonuje, że zmiany w OFE będą korzystne dla finansów państwa, budżetu, podatników i emerytów. Żadne z tych zapewnień nie jest prawdziwe. To właśnie deficyt ZUS stanowi problem i inne przedstawianie sprawy jest kolosalnym manipulowaniem opinią publiczną - podkreśla.

              Eksperci PKPP Lewiatan patrzą na problem jeszcze szerzej. Ich zdaniem trwałe i tak znaczące zmniejszenie składki do funduszy emerytalnych ograniczy poziom oszczędności i inwestycji, a tym samym osłabi tempo wzrostu gospodarczego, co spowoduje, że w przyszłości płace będą rosły wolniej, a emerytury będą niższe.

              Coraz uważniej zaczyna się nam się przyglądać świat. Zdaniem agencji ratingowej Standard&Poor's bez dalszej konsolidacji fiskalnej i reform strukturalnych polski dług publiczny wzrośnie w 2050 r. do 199 proc. PKB, a ocena wiarygodności kredytowej naszego kraju poleci na łeb na szyję.


              Dla porównania, dług publiczny w relacji do PKB Grecji wzrósł pod koniec 2010 roku do poziomu 130 proc. PKB.

              (Źródło: MFW)

              "Spodziewamy się stopniowego i umiarkowanego pogorszenia dynamiki długu w krótkiej i średniej perspektywie. Jednak prognozujemy także ostre pogorszenie wzrostu gospodarczego pod koniec horyzontu naszej prognozy. Wysokie tempo wzrostu będzie trudne do utrzymania, gdyż gospodarka stanie się bardziej złożona, a siła robocza będzie się kurczyć" - napisano w raporcie.

              "Przy takich założeniach, do 2035 r. nasz rating dla Polski na poziomie A- byłby pod rosnącą presją. Do 2035 r. spodziewamy się, że wskaźniki fiskalne Polski pogorszą się do tego stopnia, że byłby bardziej odpowiednie dla państw z obecnym ratingiem BBB. Stanie się tak dlatego, że potencjalne pogorszenie sytuacji fiskalnej przeważy nad prognozowaną poprawą PKB per capita" - dodali analitycy S&P.
              http://finanse.wp.pl/kat,102634,titl...wiadomosc.html
              "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

              Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

              Komentarz


              • Salon się od Tusk może odwrócić, ale nie sądzę, aby się na kogoś przerzucił. Kogo poprze? Cieniasa Napieralskiego, czy PJN z Jakubowską na czele?

               Komentarz


               • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Salon się od Tusk może odwrócić, ale nie sądzę, aby się na kogoś przerzucił. Kogo poprze? Cieniasa Napieralskiego, czy PJN z Jakubowską na czele?
                Prezia Bronka-Errorka. Nie bez powodu buduje wokół siebie zaplecze w stylu UW-bis.
                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

                Komentarz

                Pracuję...
                X