Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    Akurat teraz, gdy na tapecie jest raport MAK, Sowiety nie wydają nam materiałów "za karę" a miłość polsko-radziecka przechodzi poważny kryzys?

"Tańcz kukiełko, tańcz..."
    A co ma piernik do wiatraka?

Ruskie cofnęły się w czasie i spacjalnie ustalili Dzień Jedności Ukrainy na 22 stycznia?
    Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
      A co ma piernik do wiatraka?

Ruskie cofnęły się w czasie i spacjalnie ustalili Dzień Jedności Ukrainy na 22 stycznia?
      Nie, ale nakręcili kogo trzeba Problem?

Z innej beki: Humor dnia - Napieralski chce przejmować stery bo mieszkania są za drogie Rozumiem, że z domu bogaty ów lewicowiec jest, i dofinansuje ludziom z własnego? Bierz Pan te władzę, panie Napieralski. Mieszkania co prawda nie stanieją, ale za to pary pedałów wejdą do programu "rodzina na swoim"
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        Nie, ale nakręcili kogo trzeba Problem?
        Po co?
        Zachodni Ukraincy sa wystarczajaco nakreceni. Roznica w tym co i czy sie u nas relacjonuje.

Komentarz

• Pamiętam spotkanie z panem Rafałem Ziemkiewiczem na mojej uczelni. Nie przyszło aż tak bardzo dużo osób, ale grono powiedzmy liczne. Po zakończeniu wszyscy mu klaskali - zupełny spontan. Facet wie, o czym gada.

Rząd wyrabia sobie coraz gorszą opinię wśród grupy niezdecydowanych wyborców, którzy głosują raz na tą raz na inną partię (elektorat środka).

Myślę, że rządzący nadal są w stanie wygrać wybory 2011, ale powinni wyraźnie stracić w porównaniu z 2007 r.
          kolejki h0 - moje hobby. Lubię czytać forum-Wczasy... tego mi dziś trzeba.

Komentarz

• Spadek poparcia dla PO ma już faktycznie miejsce - mówi Michał Karnowski redaktor naczelny portalu wPolityce.pl.
            http://www.fronda.pl/news/czytaj/kar...ycznie_miejsce

Komentarz

• Spadek będzie miał/ma miejsce.To pewne.

Ciekaw jestem jakie jest faktycznie poparcie dla PIS-u? Sondaże oczywiście nie dają im wyjść z 30%.Wg mnie 30% pękło.

Taki ładny kolorowy obrazek przedstawiający deficyt :

A tu prawdziwa ofiara brania proszków:

„Co najmniej od czasów Piłsudskiego Polska nie miała przywódcy tak moralnie i intelektualnie górującego nad swoimi wrogami. Tuska od Piłsudskiego odróżnia bezmiar cierpliwości i taktu dla obrażających go nikczemników” - te słowa napisał Janusz Sepioł, senator PO, na jednym z portali

http://niezalezna.pl/artykul/lizus_roku_z_po/43955/1
              Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez RG Zobacz posta
                Po co?
                Zachodni Ukraincy sa wystarczajaco nakreceni. Roznica w tym co i czy sie u nas relacjonuje.
                I jak się to relacjonuje. Też prawda.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                  Spadek będzie miał/ma miejsce.To pewne.

Ciekaw jestem jakie jest faktycznie poparcie dla PIS-u? Sondaże oczywiście nie dają im wyjść z 30%.Wg mnie 30% pękło.
                  Spadek poparcia ma miejsce w sondażach z 54% na 45%, choć oczywiście wiadomo że poparcie dla tej partii nie przekracza już 40%. Jeśli nawet przez najbliższe 9 miesięcy do wyborów będzie im systematycznie spadało to ile mogą stracić? Mniej niż 3x% mieć nie będą, bo elektorat nowobogackich i wykształconych z wielkich miast nagle nie wyparuje, a i frekwencja zapewne nie wzrośnie jakoś oszałamiająco. Ci co przestaną głosować na PO nie przerzucą się nagle z miłością na PiS, a raczej obdarzą zaufaniem takie partie jak SLD, PSL i PJN, albo nie pójdą do wyborów co jeszcze obniży frekwencję. Exodus może trwać, ale bardzo powoli co nie wróży tej partii katastrofy w wyborach.

A co do PiS-u to nie wiem na czym uzasadniasz pęknięcie 30%? Faktycznie rośnie sprzedaż Naszego Dziennika i Gazety Polskiej, organizują się grupy skupione wokół partii, ale ja żadnego większego przepływu elektoratu na ich stronę nie widzę, co najwyżej mobilizację w szeregach partii i poza nią.

Morał z tego taki, że wciąż jest status quo.

Komentarz

• Oceniam na 31%.

PO równie dobrze może mieć 39%.

Głównie o to mi chodziło ,że wszelkie media nie pokażą różnicy mniejszej niż np 10%.
                    To trochę jak z opisami manifestacji "mrocznych nazistowskich pochodni". Zaniżona frekwencja itp.

Nie dopatruj się w moim poście wieszczenia zwycięstwa PIS.Nic takiego nie uważam i nie bardzo wiem skąd takie wnioski?

Komentarz

• Odebrałem Twój post jakby naprawdę doszło do jakiegoś tąpnięcia na scenie politycznej i miało dojść do przetasowań na górze

Ten okres przedwyborczy zapowiada się naprawdę ciekawie i sytuacja może być niezwykle dynamiczna. Z jednej strony zjednoczona lewica po bardzo możliwym mariażu z Palikotyzmem, a z drugiej wąski zjednoczony front z PiSem na czele. Może wtedy dojść do efektu oblężonej twierdzy co pomoże Tuskowi przetrwać te wybory.

Na wp wystawili ostatnio właśnie taką laurkę Tuskowi:
                      http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...ba6e&_ticrsn=5

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Na wp wystawili ostatnio właśnie taką laurkę Tuskowi:
                        http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...ba6e&_ticrsn=5
                        Dla równowagi laurka dla męża pani Dziadzi :

http://politykier.pl/gid,13056670,ka...3&ticaid=6ba6e
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zepewne wszystkie rączki na pokład do lutowego ogłoszenia "polskiego raportu w sprawie katastrofy Smoleńskiej".

Dzielny Donald z dzielną komisją Millera "zaatakują" Rosjan i powalczą jak na patriotów przystało.Nic z tego oczywiście nie wyniknie nowego, ale leming będzie spokojny.

Taki jest przypuszczam plan.

SLD będzie się jednak starał urwać i urwie PO.Tak samo jak ma komukolwiek coś urywać PJN, to wg mnie w większym stopniu PO.

Dużo zależy od tego jak rozegra to PIS z JK.Pierwsze co, to bym utopił męża Marty Kaczyńskiej.

Być może jedyną zmianą będzie mniejsza przewaga PO , co będzie oznaczać koalicję z SLD.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Dla równowagi laurka dla męża pani Dziadzi :

http://politykier.pl/gid,13056670,ka...3&ticaid=6ba6e
                            Ale to już nie wp, a stronniczy antyPeOwski portal

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                              Dużo zależy od tego jak rozegra to PIS z JK.Pierwsze co, to bym utopił męża Marty Kaczyńskiej.
                              I proszę, kolejna sprawa w której się zgadzamy.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Historia pewnego domu:

http://fakty.interia.pl/prasa/tygodn...i,1586218,3406

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X