Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    A co tu komentować. Jeśli leciał na multi to bana mu

Swoją drogą to jednak widziałem różnice w stylu pisanych komentarzy między piknikiem i senatorem, a może ja taki naiwny i dałem się jako jedyny nabrać...
    nikt nie lecial na mulit, piknik zostal zbanowany za tekst i konto bylo nie aktywne. Po okresie nie mozna bylo sie zalogowac, pewnie ban na wiecznosc, nie wiem.

Piknik zostal zablokowany to powstal senator, wiec nie bylo podwojnych kont.

Zegnam sie z forum, nie bede bil sie z koniem. Takiego betonu PiS'owskiego jaki tu ma miejsce nie spotkalem nigdzie. Jestem na wielu forach z watkami politycznymi, na wielu stricte politycznych i nigdzie nie spotkalem sie z taka jednostronna opinia jak tutaj.

Licze na Marviny, ledwie 2 msc istnienia mnie na forum, a juz jestem liderem kategorii. Niezle.

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
      Zegnam sie z forum
      Twój pierwszy mądry post.

I nie gadaj, że nie było dwóch kont, bo 10 grudnia dostałeś bana na tydzień, a już 12 powstał senator.

Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
      Licze na Marviny, ledwie 2 msc istnienia mnie na forum, a juz jestem liderem kategorii. Niezle.
      Nie dziw się, trafiają tu różni ćwierćinteligenci, ale taki jak ty trafia się raz na 100 lat.

PS. Sorry za OT.

Ps2.
      Po okresie nie mozna bylo sie zalogowac
      Piknik z Południowej - ostatnio aktywny 20.10.2010.

I znów łżesz jak pies.

Tylko nie mów że Mort albo Rolnik ci się zalogowali

ps3.
      Takiego betonu PiS'owskiego jaki tu ma miejsce nie spotkalem nigdzie
      Pamiętaj cepie: Legia Warszawa - zawsze po prawej stronie!
      Ostatnio edytowany przez b.; 12257.

Komentarz

• Nie potrafił merytorycznie dyskutować to wyzywa od PISowskiego betonu.

Te inne fora, to jakieś podstrony Onetu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
          Zegnam sie z forum, nie bede bil sie z koniem. Takiego poziomu jaki tu ma miejsce nie spotkalem nigdzie. Jestem na wielu forach z watkami politycznymi gdzie można spokojnie pośmiać się ze śmierci prezydenta, przeinaczać słowa JK i posłów PiS, ale nigdzie(powtarzam nigdzie!) nie kazano mi posługiwać się cytatami i prawdziwymi informacjami. To jest ewenement i nie zamierzam w tym uczestniczyć.
          OK

Komentarz

• ALLELUJA!:

Nie oczekuję od TVN pomocy w walce z cenzurą. Chciałbym tylko, żeby np. w Wigilię, kiedy nawet zwierzęta potrafią mówić ludzkim głosem, Walter z Pieczyńskim pokazali Polakom zebrane przez dziennikarzy świadectwa o Wałęsie.

Moje stosunki z TVN24 są – by tak powiedzieć – wielostronne. Z jednej strony bywałem gościem różnych programów, których atrakcyjność zwiększała wiarygodność, i, co dla telewizji najważniejsze, oglądalność stacji. Muszę powiedzieć, że przy wszystkich charakterystycznych dla tej stacji manipulacjach z przygotowaniem i reżyserią programów, sami dziennikarze nigdy nie posunęli się wobec mnie do jawnej nieuczciwości.

Od pewnego czasu odmawiam jednak udziału w programach TVN, ponieważ uważam, że ogólnie oceniana działalność tej stacji jest społecznie szkodliwa, a w wymiarze programów politycznych po prostu agresywnie i stronniczo fałszuje polską rzeczywistość. Oglądam czasem te programy i widząc gromady „cyngli” kierowanych do realizacji „antypisowskiej” propagandy, zastanawiam się, kto personalnie wyznacza tym ludziom cele i wskazuje metody. Słyszałem, że ważnym organizatorem kampanii propagandowych TVN jest Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24. Rzecz wygląda prawdopodobnie, jako że jego żoną jest prezenterka Justyna Pochanke, więc trudno podejrzewać, że przekazuje ona telewidzom treści, które byłyby dla męża obrzydliwością lub choćby oczywistą nieprawdą.

Znając realia TVN, uznałem za całkowicie zgodne z metodami tej stacji wezwanie mnie przez policję do złożenia zeznań w sprawie filmu, o którym prasa pisała tak: „TVN zrobiło film dowodzący, że Wałęsa to TW »Bolek«?!”. TVN broniło się, że nie chciano zataić przed publicznością zaprezentowanych w filmie rewelacyjnych dowodów agenturalności Wałęsy, bo w ogóle nie ma żadnego filmu, a tylko robocze materiały. Ale w dokumentach prokuratury i policji stale mówi się o „filmie pt. TW »Bolek«, tajne spec. znaczenia”.

Ciekawe, że pytano mnie o moje kontakty np. z Edwardem Miszczakiem, co zdaje się wynikać z podejrzenia, że film otrzymałem od dyrektora programowego, członka Zarządu TVN…! Czy nie cieszy się takim zaufaniem jak np. Miecugow, Olejnik czy Kolenda-Zaleska?

Osobom żywiącym resztkę zaufania do zasad TVN dedykuję oficjalne stanowisko stacji w sprawie jej własnego dziennikarza, ściganego za inny przeciek: "Postawienie zarzutu dziennikarzowi TVN24 za to, że opublikował informacje z dochodzenia dotyczącego afery (…) pokazuje, że walka o wolność słowa, podstawową wartość w demokratycznym społeczeństwie, jest wciąż aktualnym wyzwaniem. (…) Jako firma medialna uznajemy, że naszym naczelnym zadaniem i zobowiązaniem wobec społeczeństwa jest informowanie, docieranie do materiałów i faktów. (…) Przerzucanie na dziennikarzy odpowiedzialności za ujawnianie tajemnic to nic innego, jak założenie dziennikarzom kagańca i próba zastraszenia całego środowiska. (…) Naszemu koledze (…) udzielimy wszelkiej pomocy prawnej zarówno wobec instancji krajowych, jak i – jeśli zajdzie taka potrzeba – wobec instytucji międzynarodowych strzegących ładu demokratycznego. Piotr Walter, Wiceprezes Zarządu Grupy TVN, Adam Pieczyński, Redaktor Naczelny TVN24”.

Nie oczekuję od TVN pomocy w walce z cenzurą. Chciałbym tylko, żeby np. w Wigilię, kiedy nawet zwierzęta potrafią mówić ludzkim głosem, Walter z Pieczyńskim pokazali Polakom zebrane przez dziennikarzy świadectwa o Wałęsie.

Krzysztof Wyszkowski

PS. Jako moje świąteczne prezenty polecam Drogim Czytelnikom „GP” dwa nagrania:
            - Płytę "Katyń 1940 – ostatni list" autorstwa Lecha Makowieckiego. Autor prostym, ale sugestywnym językiem opisuje wojenne historie Polaków: kampanię wrześniową, mord katyński, Powstanie Warszawskie, bitwę o Atlantyk etc. Wielkie wrażenie robi song Quo vadis, Polonia? – dramatyczny opis zderzenia odchodzącego świata prawych starców-kombatantów z bezwzględną tłuszczą "młodych, wykształconych z dużych miast”.
            - Zaprezentowane przez TVN24 nagranie "Hallelujah!" Haendla w wykonaniu Opera Company of Philadelphia. Ten fragment Mesjasza, grany podczas mszy papieskich, tym razem został wykorzystany jako tzw. (Christmas) Flash Mob wobec zaskoczonych, ale uszczęśliwionych, przypadkowych osób jedzących posiłek w wielkim magazynie handlowym. Na swojej stronie internetowej zespół podaje, że motywem było złożenie wszystkim ludziom życzeń Wszystkiego Najlepszego z okazji Bożego Narodzenia! Skoro taki Mob jest możliwy, to znaczy, że nawet na Zachodzie „mohery” nie zostały jeszcze zamknięte w kruchcie.
            W takim nastroju pozostańmy!
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zapraszamy Studentów i Kadrę AON na spotkanie z gen. W. Jaruzelskim, odbędzie się ono 12 stycznia o godz. 12.00 w Auli Kuropieska.

Dyskusję poprzedzi krótki wykład gen. Jaruzelskiego na temat "Od ustroju do ustroju".

Liczymy na merytoryczne pytania.
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Brakuje tylko : "Spotkania z bohaterem"

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                  Brakuje tylko : "Spotkania z bohaterem"
                  A mnie zastanawia, jakie to będą pytanie te pożądane merytoryczne a jakie te mniej

No ale skoro wykład będzie o ustrojach, to może będzie coś na temat wpływu pistoletu oficera politycznego na morale żołnierzy?
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• u mnie w szkole też był wykład z tą szują

na aulę mogli wejść tylko wybrani wcześniej studenci (na sali oprócz profesorów było kilku stdentów)

reszta mogła sobie obejrzeć na telebimie w innej sali

Komentarz

• "Czy uważa pan, że to dzięki pańskiej osobie prezydent Bronisław Komorowski cieszy się największym zaufaniem wśród Polaków?"

Komentarz

• A czy przypadkiem ta moskiewska kukła nie jest zbyt chora aby w takich spotkaniach uczestniczyć , na sali sądowej na spotkaniu z sędzią zbyt długo siedzieć nie może przecież...
                        http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• Bodaj 1,5h - tak przynajmniej jakiś czas temu mówił Ziemkiewicz, szydząc z obecności Jaruzela w RBN, która trwała jakoś sporo dłużej.

Swoją drogą, śmieszny motyw z tym co opisuje Guzik...
                          Pozdrowienia dla "wybranych studentów"
                          "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Przy okazji grzebania w archiwach muzycznych, taką perełkę wydłubałem:

http://www.youtube.com/watch?v=clz7jxXdX5Q

I bonusik:

http://www.wprost.pl/ar/224092/Posel...-Dominikansko/

Ciekawe, co by się działo, gdyby na przykład był to poseł Karol Karski.
                            Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A Telewizja Polska chyba zawsze będzie reżimowa, stowarzyszenie "Ordynacka" powraca

http://www.naszapolska.pl/index.php/...zerwony-prezes

deja vu ?

a co do bonusiku podesłanego przez Jacka, choroby tropikalne występują w naszych warunkach klimatycznych co raz częściej, czyżby globalne ocieplenie nie jest fikcją ?
                              Ostatnio edytowany przez Gawriosz; 11690.
                              "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                              Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                Przy okazji grzebania w archiwach muzycznych, taką perełkę wydłubałem:

http://www.youtube.com/watch?v=clz7jxXdX5Q

:
                                O lol, poprawiło mi humor na cały dzień

Zobaczcie lemingi na jakich małostkowych ludzi głosujecie. Mając niepoprawne poglądy polityczne za administracji Tuska (czyt. nie wspierajać sercem i rozumem Słońca Peru) możecie być pewni dwóch rzeczy, bełkotu na piśmie i problemu.... Dla mnie już jest jasne skąd takie duże poparcie dla Maczo Picu

Ufff, całę szczęście, że zamordyzm Pisowy się skończył i mamy krainę cudu Tuska.
                                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

Pracuję...
                                X