Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    masochista, no chyba, że robisz to w ramach jakiejś pokuty
    Trenuję przed monologami Senatora-Piknika z Południowej.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
      Z kolei Poncyljusz zapowiedział że PJN ( wspomniał też że zmiana nazwy wcale nie jest koniecznością) poprze wniosek o wotum nieufności dla Grabarczyka, jak na koncesjonowaną opozycję przystało.
      Oni się po prostu dobrze maskują.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Naprawdę niezłe rzeczy po raz kolejny tu padają . Po starcie PJN (jeżeli chcą zostać z kradzioną nazwą - ich broszka) była krytyka:
      Myślę, że jak będziesz pisał jednocześnie 'ex PJN' i że 'chcą zostać z kradzioną nazwą' to przekaz będzie jeszcze mocniejszy. Chociaż nie ukrywam, że akurat ja w tym temacie przyjąłem Twoje zdanie już za razem.. pierwszym. Nic w tej sprawie nie zmieni wpis nr 3,4,5,6..

Co do wątku spuścizny - pełna zgoda. Chociaż sam fakt prowadzenia polityki zgodnie z hm naturą L.K. (co teraz czyni Kowal w sprawie Białorusi w kilku mediach) jest ok.

Zamieszczone przez Foxx
      pierwszego działania w Sejmie w postaci wspólnej akcji z PO w sprawie subwencji, podkreślenia, że w spawie zmian w konstytucji wraz z koalicją stanowią większość (sprawa Euro) oraz poparcia nowelizacji dotyczącej "komercjalizacji" - a Ty dzisiaj ironizujesz z określenia "koncesjonowana opozycja", bo padła deklaracją w sprawie wotum nieufności, które ministrowi i tak nie grozi. Przypominam więc, że okreslenie to zawiera również drugi człon.
      Z tego zdania wynika, że PJN poparło pomysł PO w sprawie przyjęcia euro. Do znudzenia będę powtarzał, że nie istnieje cytat z polityków PJN "jasne, popieramy Euro, jestesmy za projektem prezydenta'. Znalazłem w Polsce natomiast tekst 'euro? Wstępnie [lub generalnie - Z.] Ok, ale nie ma pośpiechu'. Nie da się nie widzieć różnicy. No, chyba że tradycyjnie podchodzimy do kwestii PJN na maksa nie życzyliwie. I wtedy nie ma co gadać, bo to jak przekonywanie kibica Cracovii do obiektywnej oceny nowego prawego pomocnika Wisły.

"Podkreślenia" o większości konstytucyjnej są autorstwa publicystów i Dorna. Ja znam cytat z JKR o tym, że będą się starali wykorzystać sytuację w której mogą być języczkiem u wagi.

Zamieszczone przez Foxx
      - braku stanowiska mimo katastrofy w finansach i aktywności w sprawach gospodarczych.
      Wystarczy przypomnieć wypowiedz Jakubiak na temat budżetu. Oczywiście można wymagać od dwutygodniowego klubu parlamentarnego szuflady ustaw z działu finansów publicznych - ale jak już pisałem to jest podejście na maksa nie życzliwe.

Świetnie to wygląda na tle komentarza do wyskoku Jarka z generałem, sprzecznego z poglądami córki L.K., bez złożenia wniosku o ekshumację. Tam 'nie wiemy' wszystkiego i 'może' wyczytał coś z akt. No, ale rozumiem, że Jarek nigdy nie kłamał (nie łgał) i nigdy nie działał na szkodę swojego środowiska politycznego. Nie chce mi się rozpoczynać tego wątku, ale jestem w stanie skutecznie bronić i tezy, że owszem łgał i to gorzej oraz tego, że owszem działał na szkodę swojego środowiska politycznego. Przy zawłaszczaniu sie wstrzymam.
      Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Świetnie to wygląda na tle komentarza do wyskoku Jarka z generałem, sprzecznego z poglądami córki L.K., bez złożenia wniosku o ekshumację. Tam 'nie wiemy' wszystkiego i 'może' wyczytał coś z akt.
        A czytałeś link z wywiadem z Dubienieckim?
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No właśnie?
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tak. I zostaję przy swoim, że było to jak zwykle totalnie niepotrzebne wystąpienie, które miało jeszcze bardziej spolaryzować scenę polityczną i jeszcze bardziej rozgrzać emocję wokół Smoleńska.
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Tak. I zostaję przy swoim, że było to jak zwykle totalnie niepotrzebne wystąpienie, które miało jeszcze bardziej spolaryzować scenę polityczną i jeszcze bardziej rozgrzać emocję wokół Smoleńska.
              To ja pozostaję przy swoim, że nie masz racji.

Remisik.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• To jeszcze niech Foxx się dołączy i przegram 2-1.

A Komorowski nadal będzie miał najlepsze rankingi zaufania, a PO mimo kolejnych kataklizmów i superskandali prostą drogę do spokojnych rządów przez kolejne 4, a może 8 lat. Oczywiście z winy mediów, rozbijackiej taktyki PJNu. Nigdy przez Jarka.
                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

To jeszcze niech Foxx się dołączy i przegram 2-1.

A Komorowski nadal będzie miał najlepsze rankingi zaufania, a PO mimo kolejnych kataklizmów i superskandali prostą drogę do spokojnych rządów przez kolejne 4, a może 8 lat.
                  No ale to nie moja wina przecież. Ja głosuję zawsze zgodnie z sumieniem. A przyznasz chyba, że o mężu pani Dziadzi obaj mamy podobne zdanie, w odróżnieniu od niektórych rodaków. Czas pokaże, kto miał rację. Poczytaj wpisy sprzed 5 lat: pozdrowienia dla kolegów, którzy już tu się nie wpisują, bo zrozumieli, że nie jest tak, jak pokazują niektóre media.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                    Podaj mi KŁAMCO link do ankiety w której jest napisane, że 43% społeczeństwa nie lubi wyborców Prawa i Sprawiedliwości.
                    taki sam wydzwiek mial ten sondaz, jak wypowiedz JK ze nie rozpoznal brata. Niby powiedzial prawde, ale oszukal ;P

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    To ja pozostaję przy swoim, że nie masz racji.

Remisik.
                    od poczatku to mowilem. 1:2

Komentarz

To jeszcze niech Foxx się dołączy i przegram 2-1.

A Komorowski nadal będzie miał najlepsze rankingi zaufania, a PO mimo kolejnych kataklizmów i superskandali prostą drogę do spokojnych rządów przez kolejne 4, a może 8 lat. Oczywiście z winy mediów, rozbijackiej taktyki PJNu. Nigdy przez Jarka.
                      Można i w drugą stronę.Wszystko z winy Jarka

Komentarz

• Foxx, podsumowując - z Migalskim opcja była taka że na początku źle zrozumiałem Twój wcześniejszy wpis, sory.

Co do "zawłaszczania" zgadzamy się na poziomie faktów, ja inaczej oceniam intencje. O tym kto rzeczywiście zaczął działać i działa na szkodę własnej formacji, co w rzeczywisty sposób przekłada się na poparcie dla partii, mamy inne zdanie mniej więcej od lipca. Oskarżenia o życzliwość wobec władzy pozostają bezpodstawne ( krytyka rządu na kilku płaszczyznach, zachowanie wobec Grabarczyka itd) bo pojedyncze głosowanie za ustawą o komercjalizacji koalicjanta PO z nich nie czyni. Przynajmniej dla mnie
                        "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
                          od poczatku to mowilem. 1:2
                          Damskie się nie liczą.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

taki sam wydzwiek mial ten sondaz, jak wypowiedz JK ze nie rozpoznal brata. Niby powiedzial prawde, ale oszukal ;P
                            Skłamałeś jak zwykle na swoim rynsztokowym poziomie, a teraz zasłaniasz się Kaczorem.

Jesteśmy na forum i dyskutujemy, w dyskusji używamy PRAWDZIWYCH informacji. Ty tego nie potrafisz, bo merytoryczna dyskusja Ciebie przerasta.

Komentarz

zgodnie z zasadami semantyki zdanie

"Niby powiedzial prawde, ale oszukal" jest pozbawione sensu logicznego, coś mi się wydaje, że ty tylko tak udajesz wykształciucha z PO, a w rzeczywistości jesteś pisiakiem i celowo kompromitujesz takimi wpisami Platformę.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

"Niby powiedzial prawde, ale oszukal"
                                http://www.platforma.org/aktualnosci...latformy-.html

Rozwiń, mądralo.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X