Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [QUOTE=MAYDAY;722535]A ja powiem tak albo jakiś był wałek w liczeniu głosów, albo żyje w kraju debili i idiotów. I jeszcze ta szmata niesiołowski wczoraj w programie u lisa został zamieciony przez przedstawiciela PISu a i tak jakoś dziwnie był pewny że następne wybory też wygra jego partia miłująca pokój. Jak to mówił stalin nie ważne jak się głosuje ważne kto liczy głosy. Mam nadzieje że już niedługo lemingów bieda nauczy rozumu. I jeszcze jedno to że Bufetowa wygrała w Warszawie świadczy tylko o tym że w naszym mieście jest coraz więcej tępych napływowych chamów z wioch wszelakich a coraz mniej myślących rodowitych Warszawiaków

Mayday- mam odmnienny niż Twój pogląd dotyczący wyboru Prezydenta Warszawy, osobiście głosowałem na HGW i jestem zadowolony z wyniku i dotychczasowych jej rządów, choć oczywiście idealne nie były (ale miato się rozwija, remontują się drogi, buduja mosty i metro, powstał stadion Legii i nie powstał Polonii ), a tak poważnie to jestem ciekawy na kogo i dlaczego Ty głosowałeś? Pytam ponieważ żaden z moich znajomych nie głosował inaczej, i czy Ty tak na poważnie z tym wałkiem w liczeniu głosów? Pozdro!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      Ciężka sprawa. Nie chce mi się za bardzo rozwodzić, chociaż chętnie poprosiłbym w punktach co niby łykam (konkretnie) i co powtarzam po zaprzyjaźnionych mediach (konkretnie)*.
      A no ciężka Mi nie chodzi o to ,że Ty masz przeprany mózg itp , tylko ostatnio coś często obierasz za pewnik to co piszą "zaprzyjażnione"
      nnymi słowy wg mnie trochę się dajesz podpuścić czasem.Może sie mylę..

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      W każdym razie, gdyby z ziomkami ustalała coś wcześniej to nie odstawiałaby Jarkowi najlepszej kampanii od lat. Przy nawet najżyczliwszym podejściu do sprawy smród zaczął się we wrześniu (kaperowanie, spotkania). Natomiast klamkę pokoju Jarka całowali od 4 lipca (po urlopie). Za wiele razy się rozczarowałem by uwierzyć ,po raz kolejny, genialnemu strategowi jakim jest rzekomo Jarosław. Co niby miał wyprzedzić? To jest dopiero łykanie..

Ja nie twierdzę ,że jest genialnym strategiem.Zresztą nie uważam go za geniusza polityki.Popełnia sporo błędów.
      Dla Ciebie ich postawa jest zrozumiała po teoretycznym całowaniu klamki?Dla mnie koniec końców, to oni wyszli na łajzy i to przy błędach czy słabej postawie JK.Jakos ich zachowanie nie jest adekwatne do win jakie zarzucasz JK.Nawet jeśli one były.Zresztą nie wiem czy jest sens to rozkminiać.Dla mnie gang JKR to ludzie bez klasy i honoru.I tyle.

Establishment ostatni raz miał sraczkę w związku z PiS 3 lipca 2010 roku. Potem to już tylko dymki z cygara i nogi na stół. Kumasz?
      Owszem kumam.Tylko ,że uwierz mi ,że z zaworu wciąż cieknie.Gdyby tak nie było, to nie maglowano by non stop tej złej i wstrętnej opozycji.Nawet kosztem zrobienia z siebie debili przed widzami(autorytet Kamiński w WSI24)

Straszną nie, ale jak już Jarosław dojdzie do wniosku (żart), że kampania była beznadziejna i zacznie rozliczanie autorów (żart) to spodziewam się kolejnych odsuniętych, wszak jeżeli tamto była porażka to tutaj jednak jest 'straszna porażka'. Wystarczy przypomnieć, że PiS jednak miał drugą turę w Warszawie, Łódź, drugą turę w Krakowie, 5 województw. Teraz o tym wszystkim może pomarzyć, województwa ma dwa, na pocieszenie Radom i druga tura (bez szans) w Lublinie. Nie mówiąc już o tym, że doszedł do ściany w tym sensie, że nawet jak wygrał wybory do danego sejmiku wojewódzkiego to i tak przez swoją betonowość jest całkowicie pogrążony i przegłosuje go koalicja Reszta Świata.

A wszystko to trzeba wziąć jeszcze w kontekście:

1) klęski gospodarczej i instytucjonalne (kompletny marazm na obu polach) aktualnie rządzących
      2) klęski w polityce zagranicznej aktualnie rządzących
      3) zaskakująco słabej mobilizacji elektoratu PO
      4) kolejnych 100, 200 dni bez zapowiadanych reform czy to przez prezydenta czy rząd
      5) genialnego wyniku wyborów (4! CZTERY) miesiące temu

I w tym kontekście wynik jest słaby, zły, marny. Idąc za Twoją nomenklaturą aż się prosi zapytać co PiS musiałby przegrać i w jakim rozmiarze, byś przestał łykać ich teksty, że dzieje się dobrze.
      Przecież napisałem ,że nie nastawiałem się na więcej.Nie wiem po co insynuujesz ,że uważam wynik PIS za sukces? Nie uważam go tylko za jakąś porażkę.Po lekturze dzisiejszej prasy w tym "Metro" Koszernej dochodzę do wniosku ,że nie tylko ja tak uważam.I kropka brachu

Ale nie odeszli ot tak sobie, bo mieli taki fun tylko pewna koncepcja, sposób myślenia w PiS się ostatecznie wypalił. Wypaliły się również nadzieje, że Jarosław wie co robi i ma plan. I skoro tak tacy ludzie myślą to znaczy, że coś jest na rzeczy.

KOPA W DUPE NIE DOSTALI.Zgadzamy się więc.To ok.

* Nie lubię przesady. Pogląd, że wszystko co dają w TVN jest prawdą jest chory. Ale pogląd, że jeżeli coś dali w TVN to na pewno nie jest prawdą też nie jest ok. Nie opieram swoich poglądów na materiałach Kolendy czy wypowiedziach Pochanke albo kropce nad I, bo tego nie oglądam. Zresztą podkreślam od tygodni, tylko Gazeta Polska wciąż wierzy w prezesa. Już nawet RP ma dość. Nadal masakrują rządzących, łapią salon na hipokryzji czy wewnętrznych sprzecznościach, ale da się też wyczuć, że opcja 'potrzebne jest nowe otwarcie' jest popularniejsza od opcji 'PiS jest wart głosu'.

Przykład:

http://blog.rp.pl/skwiecinski/2010/1...atformy-i-pis/
      Co Ty mi się starasz udowodnić.Przecież pierwsze co napisałem po odejściu JKZ z Elą od podawania kawy, to ,że jestem ciekaw jak sobie teraz poradzi radyklany PIS.Szału nie ma.Tyle. Powtarzam po raz trzydziesty ósmy :

Ja nie jestem jakimś fanatykiem PIS i JK.Musisz zmienić strategię

EDIT : http://niezalezna.pl/artykul/antoni_..._z_iti/41638/1

PełO - by zyło się lepiej...Rosji
      Ostatnio edytowany przez ; 6953.

Komentarz

• Mayday- mam odmnienny niż Twój pogląd dotyczący wyboru Prezydenta Warszawy, osobiście głosowałem na HGW i jestem zadowolony z wyniku i dotychczasowych jej rządów, choć oczywiście idealne nie były (ale miato się rozwija, remontują się drogi, buduja mosty i metro, powstał stadion Legii i nie powstał Polonii ), a tak poważnie to jestem ciekawy na kogo i dlaczego Ty głosowałeś? Pytam ponieważ żaden z moich znajomych nie głosował inaczej, i czy Ty tak na poważnie z tym wałkiem w liczeniu głosów? Pozdro![/QUOTE]

Tak Bobiczu jak najbardziej na poważnie, szkoda że nie pamiętasz jak bufetowa kazała spałować kupców z KDT nie wspomnę o cyrku z krzyżem na krakowskim Przedmieściu i akcji widelec oraz zalegalizowaniu pedalskiego marszu chcesz konkretów to poczytaj http://hgw-watch.pl/ i jeżeli według ciebie i twoich znajomych to jest dobra osoba na Prezydenta stolicy to tylko mogę wam współczuć. a co do stadionu to został on wybudowany kosztem ważniejszych inwestycji dla naszego miasta np. druga linia metra, obwodnica itd. walter jak chciał stadion to mógł go wybudować za własny hajs a nie z naszych podatków, po prostu dostał łapówkę by jego media były ich mediami i tyle co do głosowania to wielu moich znajomych głosował na Bieleckiego i nie dla tego że był z PISu tylko dla tego że miał jakąś wizje Naszego Miasta. I niestety POspulstwo wybrało tępego leniwego głupa na kolejną kadencje zamiast mądrze myślącego faceta. Polecam mniej tvn i gw i analizować fakty i dane wyciągać z nich wnioski i przede wszystkim myśleć samodzielnie

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
        http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Ciśniesz na tą Hankę, a inni kandydaci to byliby niby lepsi? Nie zalegalizowaliby np. parady pedałów? Ja jestem pewny, że każdy by tak zrobili... A do tego Twój Bielecki obiecywał Groclinowi stadion, a Ty sobie raźno na niego zagłosowałeś...

p.s. Nasz stadion w dalszym ciągu będziesz jej wypominał tak jak Grocliowcy?
          http://przegladpraski.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez celny123 Zobacz posta

Generalnie nasze rozbieżności opisałem już na samym początku. Widać mamy inny system postrzegania obietnic wyborczych i HGW ma u nas inny kredyt zaufania.
            Rozbieznosci sa bo ja inaczej rozumiem obietnica skladane przez kogokolwiek. HGW miala powyzsze sprawe ktore opisalem w planie i je robi. Wiele punktow zaczelo powstawac. Ktos kto mysli ze wybudje sie drogi, mosty, obwodnice i autostrady w 4 lata to pozniej ma rozczarowanie. Ja wiem ze jest to niemozliwe, dlatego rozliczam ja z tego co zaczela. A zaczela wiekszosc z tego co planowala. Poczytaj wiadomosci, Nowolazurowa zaraz rusza CNK bylo planowane za Lecha, ale finansowanie i umowu to Hanka, wiekszosc na krakowskim tez.
            Ostatnio edytowany przez ; 26034.

Komentarz

• Drugi post bo o czym innym.

Czytam te wszystkie wasze wpisy i mam wrazenie ze czytam jakis kryminal. Spiski, klamstwa, manipulacje, kopanie dolkow itd.

A czy Wam nie wydaje sie ze Kluzikowej, Ponckowi, Kaminskiemu, Bielanowi, Oldakowskiemu itd. po prostu nie odpowiada polityka Jarka, a wiec PiSu. Czy dojdzie to wreszcie do waszych glow?

Zrobili co zrobili, bo sie juz z nim nie zgadzaja i polityki z nim nie chca robic. Po co te dywagacje, rozmyslania, tlumaczenia. Nie chca i juz, mieli dosc, to sobie poszli lub zostali wyrzuceni za brak zgody miedzy nimi a partia.
              Dziekuje, dobranoc. C'est la vie ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Praha Zobacz posta
                Ciśniesz na tą Hankę, a inni kandydaci to byliby niby lepsi? Nie zalegalizowaliby np. parady pedałów? Ja jestem pewny, że każdy by tak zrobili... A do tego Twój Bielecki obiecywał Groclinowi stadion, a Ty sobie raźno na niego zagłosowałeś...

p.s. Nasz stadion w dalszym ciągu będziesz jej wypominał tak jak Grocliowcy?

Tereny Dyskopolo to bym zaorał i zrobił tam parking i zobaczymy czy wasza hejka im nie wybuduje bo tylko POkemony będą mieli coś do ugrania z wojciechowskim to gwarantuje że groklinowi wypierdzieli taki kurnik że ci oko zbieleje. i jestem zdziwiony Praha że ty jej bronisz ja rozumiem że to na tle rasowym

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Ty na Bieleckiego głosowałeś też na tle rasowym?
                  Tu nie o to chodzi, że ja ją bronię tylko o to, że jak dla mnie to wszyscy kandydaci byli do niczego. Ty pocisnąłeś z Hanią jak z "burą suką" jak by niewiadomo co zrobiła, a według mnie (i tych co na nią głosowali) aż tak źle nie jest (chodzi mi o to, że inni wg. mnie zrobiliby tyle samo albo mniej). Chodziło mi również tak jak pisałem o Groclin.
                  Zresztą Bobicz mniej więcej napisał o co mi chodzi.

To tyle. Więcej nie wnikam w Wasze rozkminki polityczne - jak dla mnie szkoda na to czasu...
                  Pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Praha Zobacz posta
                    jak dla mnie to wszyscy kandydaci byli do niczego.
                    Kierwa, skoro wszyscy są do niczego to na jakiej podstawie wybierasz kandydata? Zdaje się, że możesz oddać głos nieważny.

Komentarz

• Mayday- Sory, że tak późno odpisuję, ale wiesz... praca Ok, głosowałeś za Bieleckim, ale nie podałeś argumentu dlaczego? I krótko odniosę się tylko do tych rzeczy, o których wiem:

KDT- pracował tam mój kolega, dokładnie wiedział do kiedy ma umowę i że jedyną opcją jej kolejnego przedłużenia będzie siłowe wymuszenie jej na władzach miasta. Nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, on też i dużo wcześniej zaczął myśleć nad przeniesieniem biznesu. Żeby było jasne- nie pochwalam interwencji ochrony, ale nie pochwalam też zachowania kupców. Nie chciałbym jednak, aby wszystko dawało się w ten sposób załatwić, bo są dużo słabsze grupy zawodowe, które nie wyjdą się lać na ulicę, choć też jest im ciężko.

Widelec- byłem, przeżyłem i do dziś się wk***iam, że muszę odpowiadać za coś, czego nie zrobiłem. Absurd roku, ale tu nienawiść bym przeżucił na samą policję i władze naszego kochanego klubu, którym to jak najbardziej pasowało...

Stadion- ja się cieszę, że powstało to za kasę z miasta, (nie wiem czy w całości) ale na pewno przyczyniło się to do szybkości tej inwestycji, poza tym, bałbym się co by się działo z tym obektem jakby należał w całości do ITI.

Co do krzyża to mam na to swoją teorię- gdybyśmy my- Kibice tam stali, to by nas w sekundę "przenieśli", dla mnie to błąd władz miasta, że nie doprowadzili wraz z kościołem do przeniesienia krzyża przy pierwszej próbie i tyle.

A co do marszu pedałów- narobiło się tego kierwa jak gówna pod liśćmi na jesień, ale tego nie zakazują w całej Unii to i u nas będzie ciężko... Z drugiej strony to jest nawet śmiesznie jak się widzi co się wtedy na ulicy dzieje (Poznań)

Na koniec, bo i tak sie rozpisałem, odniosę się do budowy metra. Z tego co wiem, to budżet na metro został wydany zgodnie z planem tzn. budowa stadionu Legii nie miała wpływu na tę inwestycję. Pamiętam jak toczyła się debata skąd wziąć na to środki (stadion), i chyba duża częśc poszła zamiast budowy Pałacu na Pl. Piłsudskiego. Popraw mnie jeśli się mylę. A na temat obwoidnicy nic nie napiszę bo nie znam sprawy, choć z tego co wiem, coś się buduje...buduje... i wybudować się nie może

Pozdro!

Komentarz

• Zamieszczone przez wnpx Zobacz posta
                        Kierwa, skoro wszyscy są do niczego to na jakiej podstawie wybierasz kandydata? Zdaje się, że możesz oddać głos nieważny.
                        Nie bardzo wiem o co Ci biega ale:
                        Mogę oddać głos nieważny,
                        Mogę nie iść na wybory,
                        Mogę zagłosować na jednego z kandydatów tylko z jednego powodu który mnie w jakiś sposób dotyczy,
                        Mogę wybrać mniejsze zło...

Pozdrawiam i wybywam z tematu

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                          Domyślam się, że tradycyjnie zagłosujesz na JKM?
                          Między innymi z tego powodu o którym wspomniałem nie zagłosowałem na niego w prezydenckich, więc nie wiem czemu "tradycyjnie"
                          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Nie monitorowałem. Tak mi coś świtało, że przy większości wyborów optowałeś za JKM.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Tak odbiegając od polskiego bagienka, to znowu Korea Płn. szaleje. Może trochę science-fiction, ale zakładając, że wojna się rozwinie, USA zaatakują Północną, czym sprowokują Chiny do ataku, a jak USA pójdzie do boju, to za nią NATO (w tym i my). Ciekawie ktoś to rozpisał. Swoją drogą, bajki bajkami, ale jakaś Baba Vanga z Bułgarii przepowiedziała III wojnę światową na 10 listopada 2010 (kalendarza juliańskiego), czyli na ... dziś Rozpocznie się od prowokacji i lokalnej wojny.

A tu ciekawa rozpiska. Śmiesznie brzmi, ale kiedyś kto wie

Przepowiednie Baby Wangi:
                              2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).
                              2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.
                              2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.
                              2016 - Europa prawie w całości wyludniona.
                              2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.
                              2023 - Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.
                              2028 - Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.
                              2033 - Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.
                              2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzłumańska".
                              2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja ogranów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.
                              2066 - Podczas ataku na "Muzłumański Rzym", Stany Zjednoczone użyją nowego typu broni - "broń klimatyczna". Konsekwencją jej działania jest całkowite ochłodzenie klimatu na terytorium wroga.
                              2076 - "Bezklasowe społeczeństwo" (Komunizm powraca?).
                              2084 - Nautra wraca do życia po wojnie nuklearnej.
                              2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili!
                              2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na ww. chorobę.
                              2100 - Pojawia się sztuczne słońce oświetlające ciemną stronę Ziemi (tą, zwykle pogrążoną w ciemnościach nocy).
                              2111 - Ludzie są w stanie łączyć elektronikę i ludzki organizm. Powstają cyborgi.
                              2123 - Wojny lokalne między mniejszymi państwami. Wielkie mocarstwa pozostają obojętne.
                              2125 - Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi.
                              2130 - Ludzie rozpoczynają budowę "podwodnej koloni".
                              2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".
                              2167 - Powstaje nowy system religiny, który obejmie całą Ziemie.
                              2170 - Wielka susza.
                              2183 - Kolonia na Marsie staje się jądrowym mocarstwem i domaga się niepodległości od Ziemi.
                              2187 - Dwie, ogromne erupcje Wulkanów zostaną powstrzymane w ostatniej chwili zapobiegając tragedii.
                              2195 - Podwodna kolonia zostaje ukończona i nadaje się do życia.
                              2196 - Rasy azjatyckie i Europejskie zostaną kompletnie wymieszane.
                              2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.
                              2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.
                              2256 - Zapomniany/zagubiony statek kosmiczny przenosi na ziemię nieznaną chorobę.
                              2262 - Planety stopniowo zmieniają swoje orbity. Mars jest bombardowany przez komety.
                              2271 - Zmianie ulegają pewne prawa fizyczne.
                              2273 - Wszystkie rasy na ziemi mieszają się. Powstaje nowa.
                              2279 - Ludzie odkrywają możliwość uzyskiwania energii "z niczego".
                              2288 - Ludzie potrafią cofnąć się w czasie. Kontaktują się też z obcymi.
                              2291 - Słońce słabnie. Pojawiają się koncepcje jego ponownego "aktywowania".
                              2296 - Ogromna eksplozja na słońcu. Zmienia się grawitacja. Stacje kosmiczne i satelity spadają na Ziemię.
                              2299 - We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi.
                              2302 - Nowe i nieznane prawa oraz sekrety wszechświata zostają wyjawione.
                              2304 - Tajemnica księżyca zostaje odkryta.
                              2341 - "Coś strasznego" zbliża się do Ziemi.
                              2354 - Usterka jednego ze sztucznych słońc prowadzi do suszy.
                              2371 - Wielki głód.
                              2378 - Pojawia się nowa rasa ludzka.
                              2480 - 2 sztuczne słońca się zderzają. Ziemia pogrąża się częściowo w ciemności.
                              3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.
                              3010 - Kometa uderza w księżyc. Wokół Ziemi zaczyna krążyć pas planetoid.

3797 - Do tego czasu zniknie życie na Ziemi, jednak ludzkość będzie już na tyle rozwinięta aby zorganizować życie w innych układach planetarnych (o tym samym roku Nostradamus wspomina w swoich Centuriach, jako o końcu świata - przyp. ja).
                              3803 - Nowa planeta jest stopniowa zaludniana. Klimat nowej planety ma wpływ na ludzi - mutują.
                              3805 - Wojna między ludźmi o surowce. Ponad połowa ginie.
                              3815 - Koniec wojny.
                              3854 - Rozwój cywilizacji praktycznie zatrzymuje się. Ludzie żyją stadami, jak zwierzęta.
                              3871 - Nowy prorok mówi ludziom o prawach, moralności i religi.
                              3874 - Nowy prorok zyskuje ogromne poparcie wśród ludzi. Powstaje globalna religia.
                              3878 - Ludzie całkowicie zapominają o nauce powierzając swoje życie prorokowi.
                              4302 - Powstają nowe miasta. Nowy kościół wspomaga naukę i technologię przez co jej rozwój gwałtownie przyspiesza. Naukowcy znajdują wspólne mechanizmy we wpływie wszystkich chorób na organizm człowieka.
                              4304 - Zostaje wynalezione niezależne lekarstwo na każdą istniejącą chorobę.
                              4308 - Dzięki mutacji ludzie są w stanie wykorzystać ponad 30% możliwości swoich mózgów. Uczucie zła i nienawiści przestaje istnieć.
                              4509 - Ludzie osiągają rozwój na tyle wysoki aby móc rozmawiać z czymś, co my nazywamy bogiem.
                              4599 - Ludzie osiągają nieśmiertelność.
                              4674 - Rozwój cywilizacji osiągnął swój szczyt. Liczbę ludzi żyjących na wielu planetach szacuje się na 340 miliardów. Ludzie zaczynają asymilować się z obcymi, inteligentnymi rasami.
                              5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.
                              5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.
                              5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

I na koniec, jej ostatnie słowa, wypowiedziane przed śmiercią:

"Nadejdą czasy cudów, kiedy nauka poczyni wielkie odkrycia w dziedzinie tego, co niematerialne. Będziemy świadkami nadzwyczajnych odkryć archeologicznych, które zasadniczo zmienią wiedzę o świecie starożytnym. Całe ukryte złoto wyjdzie na powierzchnię, opuszczając wody. Tak postanowiono z góry."
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Nie chciałem być pierwszy... Jestem troszkę skonsternowany, bo nie wierzę w żadne proroctwa. Swoją drogą- nie nacieszymy się stadionem za długo.

Ta Baba Vanga to swoją drogą ciekawa postać. Podobno przewidziała:
                                - dojście do władzy przez Hitlera
                                - wybuch II wojny
                                - katastrofę w Czarnobylu
                                - rozpad ZSRR
                                - zatopienie Kurska
                                - WTC

Dodatkowo, Nostradamus również przewidział wybuch III WŚ na listopad 2010
                                Ostatnio edytowany przez detoxizer; 1857.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X