Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

Ja rozumiem ,że można nie przepadać za PIS , ale trochę obiektywizmu i mniej fejsbukowego stylu w docinaniu..
    Przyjmijcie porazke z honorem. Jak zwykle tlumaczycie slabe wyniki dzialaniami osob trzecich, a nie szukacie bledow po waszej stronie. Nigdy nie przyznajecie sie do bledow. A wyniki dzisiejsze pokazuja ze PiS spada i to znacznie.

Komentarz

• Mógłbyś czopie nie komentować moich postów?

Dla mnie jesteś typowym dzwonem i dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Komentarz

• Piknik, gdzie PiS spada i to znacznie? Podaj na przykładach (liczbach).

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Piknik, gdzie PiS spada i to znacznie? Podaj na przykładach (liczbach).
          masz post Zajacaa. I mam na mysli ogolne wyniki sondazowe, a nie porownianie do samorzadowych z 2006 czy prezydenckich.

P.S nie chcesz, nie komentuj moich postow, a komentowac bede Twoje, bo musze sie odniesc do nich jak sie z nimi nie zgadzam.
          Ostatnio edytowany przez ; 26034.

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej Zobacz posta
            Przyjmijcie porazke z honorem. Jak zwykle tlumaczycie slabe wyniki dzialaniami osob trzecich, a nie szukacie bledow po waszej stronie. Nigdy nie przyznajecie sie do bledow. A wyniki dzisiejsze pokazuja ze PiS spada i to znacznie.
            Ja bym się na twoim miejscu bał raczej o Peło

Jeśli "rozbity, tonący, umierający" PiS uzyskuje taki wynik, a "kwitnąca partia miłości" ma nad nim ledwie 10 oczek przewagi, to świadczy to źle o partii miłości Słońca Peru.

P.S JKM ma już 6%

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Jak można porównywać wyniki sondażowe do cząstkowych? Przecież to nie ma nic wspólnego z poprawną analizą statystyczną.

Patrząc na obecne wyniki cząstkowe to PiS powinien iść w górę w sejmikach, gdyż miejsca gdzie powinien mieć dobre wyniki nie zostały jeszcze policzone.

Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
              P.S JKM ma już 6%
              I 68 lat na karku. Mało kto traktuje tego polityka poważnie w skali kraju.
              Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

P.S nie chcesz, nie komentuj moich postow, a komentowac bede Twoje, bo musze sie odniesc do nich jak sie z nimi nie zgadzam.
                To w takim razie niech mody nie tną moich postów gdzie nazywam Cie dzwonem czy czopkiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                  To w takim razie niech mody nie tną moich postów gdzie nazywam Cie dzwonem czy czopkiem.
                  Niech Ci dadza bana za takie teksty, nie wnosi to nic do dyskusj, jedynie pokazuje Twoj poziom frustracji z indolencji PiS.

Zeby nie bylo off-topa: Znow badacze opinii publicznej ladnie sie przesztrzelili. Slabo wypadly badania np. w Krakowie.

Komentarz

• Twoje posty piknik też wiele do dyskusji nie wnoszą i ukazują poziom twojej frustracji.
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                      Twoje posty piknik też wiele do dyskusji nie wnoszą i ukazują poziom twojej frustracji.
                      pozwole sobie zamiescic PW ktore dostalem ostatnio, a ktore idealnie obrazuje sytuacje na tym watku:

"Chłopie szacun że Ci się chce użerać z tym towarzystwem wzajemnej adoracji w temacie polityka Ja sobie odpuściłem pisanie tam jakiś ponad rok temu, bo i tak nikt nikogo tam nie przekona, a gdy argumentów brak to zaczyna się tam niskich lotów szydera. Jednak dawno nie było nikogo kto bym wsadził tak mocno kij w mrowisko jak Ty w tym temacie Nie wiem jak długo zamierzasz się tam z nimi bawić ale śmiesznie się czyta jak co poniektórym tam podnosisz ciśnienie."

Zauwazie ze w sondazach PO ma 30-40% glowsow. W tym temacie tylko ja opowiadam sie glosno za nimi. Jest kilka glosow za PO, ale bardzo ciche. Gdzie jest reszta? Reszta tylko czyta, bo nie chce im sie wdawac z Wami w polemike, poniewaz zaraz zostana zjechani.
                      Wiekszosc tutaj to wyznawcy PiS i Jarka. Nie da sie przebic przez Was gladkimi i pieknymi postami. Trzeba czasem wsadzic szpile zeby zostac uslyszanym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                        Ja się ze szczegółowymi ocenami wstrzymam do ogłoszenia wyników wyborów. Na razie napiszę tylko, że trudno zignorować działania "nikczemników", którzy tak się napięli, by newsy o nich były na portalach od początku kampanii do samego końca, że mieliśmy ich nawet przez cały wyborczy weekend (włącznie z ciszą przedwyborczą). Dla mnie się totalnie ośmieszyli - swoją "kampanią" pokazali stabilność elektoratu PiS, a tyle energii włożyli, by nastąpiła klęska - przy wsparciu największych mediów i sondażowni, które ostatnio dawały PiS nawet... 16%, a im granicę progu wyborczego . Mnie ich dalsze polityczne losy przestały interesować, tak jak kiedyś Ujazdowskiego.

Kill, baby kill! - Ty serio twierdzisz, że po całym tym młynie to "nikczemnicy" są stroną, która miałaby się w coś "wciągać"? Z jednego się bardzo cieszę - Bielan z Kamińskim out, czyli koniec w PiS-ie stylu myślenia o polityce, w ramach którego próbowano kupić Beger, czy wchodzić w bardziej zaawansowaną, niż wspólne głosowania, współpracę z SLD . No i mam nadzieję, koniec rozwalania własnej partii po trupach niedawnych przyjaciół tylko dlatego, że straciło się "dostęp do ucha prezesa". To oni będą mieli problem ze zdolnością koalicyjną - nie dość, że są słabi to jeszcze niewiarygodni. Powinni honorowym prezesem uczynić Marcinkiewicza (swoją drogą, kolejny wynalazek tych samych "spin-doktorów").

I tyle.

PS A wynik PSL w skali kraju - o ile się potwierdzi - jest oceniany bardzo wysoko.
                        Nabijasz sie z pieknego KAZA, ale jednak 4 lata temu osiagnal w Warszawie swietny wynik - co jest dla mnie osobistym dramatem, wiekszym nawet niz aktualne poparcie dla HGW. Kurde, glosowali na niego moi koledzy i kolezanki, w wielu wypadkach rdzenni warszawiacy.

Pis dosc brutalnie pozbylo sie swoich naczelnych w ostatnim czasie kobitek, to w rewanzu rownie brutalnie pozegnali sie z pisem bohaterscy rycerze zakonu sw. Poncyljusza. Czy nawet mimo tego o czym piszesz ( newsy o nich w ostatnich dniach, lacznie z weekendem ) mialo to jakies wielkie znaczenie dla wyniku Pisu w tych wyborach? Nie sadze, jednak wybory samorzadowe sa zdecydowanie mniej podatne na wplywy "wielkiej polityki", gdyby wycieli im taki numer 2 dni przed parlamentarnymi, to moglo by to miec znaczenie paro-procentowe. W tych wyborach raczej nie mialo wiekszego znaczenia, tyle, ze to i tak wszystko gdybologia, bo przeciez nie ma jak udowodnic, ze bez poncyliady wynik pisu bylby lepszy.

Btw, jezeli potwierdza sie wyniki I tury w Krakowie ( 40% dla Majchrowskiego, 33% dla Kracika ) to te sondaze to jakas makabra.
                        Ostatnio edytowany przez rhg; 18717.
                        Amor Patriae Nostra Lex

Komentarz

• Aha, czyli wypełniasz pikniku misję stłamszonego ludu. Ok, powodzenia
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Uwielbiam sformułowanie wyznawca PIS. PIS nie ma zwolenników, wyborców tylko wyznawców, nie to co PO, sami świadomi wyborcy, wykształcony elektorat.

Druga kwestia to nie przeceniaj swoich zdolności kardiologicznych bo Twoje wpisy powodują bardzie opadanie rąk niż podnoszenie ciśnienia.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                              Aha, czyli wypełniasz pikniku misję stłamszonego ludu. Ok, powodzenia
                              tu na watku tak, w realu to Wy dostajecie ...
                              Koniec off-topa. pzdr

Komentarz

pozwole sobie zamiescic PW ktore dostalem ostatnio, a ktore idealnie obrazuje sytuacje na tym watku:

"Chłopie szacun że Ci się chce użerać z tym towarzystwem wzajemnej adoracji w temacie polityka Ja sobie odpuściłem pisanie tam jakiś ponad rok temu, bo i tak nikt nikogo tam nie przekona, a gdy argumentów brak to zaczyna się tam niskich lotów szydera. Jednak dawno nie było nikogo kto bym wsadził tak mocno kij w mrowisko jak Ty w tym temacie Nie wiem jak długo zamierzasz się tam z nimi bawić ale śmiesznie się czyta jak co poniektórym tam podnosisz ciśnienie."

Zauwazie ze w sondazach PO ma 30-40% glowsow. W tym temacie tylko ja opowiadam sie glosno za nimi. Jest kilka glosow za PO, ale bardzo ciche. Gdzie jest reszta? Reszta tylko czyta, bo nie chce im sie wdawac z Wami w polemike, poniewaz zaraz zostana zjechani.
                                Wiekszosc tutaj to wyznawcy PiS i Jarka. Nie da sie przebic przez Was gladkimi i pieknymi postami. Trzeba czasem wsadzic szpile zeby zostac uslyszanym.
                                Żeby to jeszcze była szpila merytoryczna, a nie szpila głupoty i pół prawd wyjętych z GóWna.

A z "wyznawcami" to już pojechałaś... może ci tego priva Blumsztajn posłał. Dumny jest, że gazieta potrafi komuś z mózgu taką papę zrobić.

Wszyscy jesteśmy świadomi wad Kaczyńskiego i PiS, ale lepszej alternatywy pośród dużych partii nie ma.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Pracuję...
                                X