Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AUTO Zobacz posta
    Z pogrubionym fragmentem nie mogę się zgodzić. Chcesz Warszawy dla samochodów czy dla ludzi?
    To może w ogóle zabrońmy wjazdu samochodów do centrum?

Miasto powinno być dla ludzi mających samochody. Bo każdy albo ma auto, albo chce je mieć.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Buspasy to bzdura? Bielecki miał je kasować? W takim razie całe szczęście, że wygrała Hanka.

A tak na marginesie, to w uzupełnieniu uwagi Micha: Olejniczak ma lepszy wynik, niż w trakcie wyborów prezydenckich miał w Warszawie Napieralski. Niepokojący trend...

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
        Miasto powinno być dla ludzi mających samochody. Bo każdy albo ma auto, albo chce je mieć.
        tylko że miasto nie jest z gumy. ulice nie są z gumy. parkingi nie są z gumy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          Szkoda, że sytuacja z Kluzik tak się zakończyła jak zakończyła, (nadal winię obie strony) parę procent byłoby więcej.
          Byłoby podobnie

Komentarz

• Buspasy to bardzo dobra sprawa. Są bardzo rozpowszechnione w wielu miastach w Europie i zdają egzaminy.

AK47 do centrum niektórych wielkich miast w Europie nie wjedziesz bez opłaty- np w Londynie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
              Byłoby podobnie

Byłoby o mój głos więcej Każdy głos się liczy
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                tylko że miasto nie jest z gumy. ulice nie są z gumy. parkingi nie są z gumy.
                Tak, ale ludzi trzeba zachęcić do przesiadki do komunikacji miejskiej jej świetną organizacją i wygodą, a nie biczem i zwężaniem już wąskich ulic.

Ciekawe czemu bufetowa nie jeździ do roboty autobusem jeśli to takie super ?

Komentarz

• Katarzyna Munio 1,7% - Nie pomogły obietnice składane podwozom i kasa Glob Cab

JKM coraz więcej głosów zbiera - 5,7%

Ciekawe jak się rozłożyły głosy do rad dzielnic i miasta?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                    Tak, ale ludzi trzeba zachęcić do przesiadki do komunikacji miejskiej jej świetną organizacją i wygodą, a nie biczem i zwężaniem już wąskich ulic.
                    Buspasy to jedna z tych zachęt właśnie. Jeżdżę bardzo dużo i często komunikacją miejską i wcale nie jest z nią tak źle. Do ideału brakuje, ale w porównaniu z tym co było kilka lat temu to jest o niebo lepiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                      AK47 do centrum niektórych wielkich miast w Europie nie wjedziesz bez opłaty- np w Londynie.
                      Takie głosy mnie zawsze dobijają...

Na Zachodzie jest mnóstwo Arabów i murzynów. Przywieźmy ich sobie, będziemy bardziej Europejscy!

Ciekawe czy jak w USA lub w Europie Zachodniej zaczną jeść gówno, to czy niektóre światłe umysły zaczną to u nas propagować. Czemu w Polsce ludzie boją się zrobić coś po swojemu? Inaczej niż gdzie indziej?

Bez żadnych indywidualnych wycieczek, aby nie było

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47
                        ale co Ty gadasz? korzystasz z komunikacji miejskiej na codzień, czy tylko tak piszesz?

ja tak - codziennie. mimo, że posiadam samochód, to do pracy wolę jechać autobusem i metrem. i bardzo sobie chwalę ZTM, uważam że Warszawa pod tym względem skomunikowana jest bardzo dobrze i jest coraz lepiej - m.in. umowy ZTM z koleją, coraz więcej parkingów P&R, buspasów - serio, można się w Warszawie przypierdolić do wielu spraw, ale żeby krytykować system komunikacji miejskiej, to się trzeba solidnie postarać
                        Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

• Buspasy są dobrym pomysłem już teraz. Co mają do nich obwodnice to ja nie wiem. Przecież ruch jaki ograniczają to ruch do/z centrum, a nie tranzytowy.
                          Korki wynikają z tego, że wciąż opłaca się używać prywatnych samochodów, co takie instytucje jak właśnie buspasy, wysokie ceny parkowania w centrum, opłaty za wjazd do centrum mają za zadanie ograniczać. Jest to tendencja nieuchronna, bo za max 20 lat nie będzie czym tych prywatnych samochodów napędzać albo będzie to bardzo drogie (więc na jedno wyjdzie). Wszystkich was więc czeka przesiadka do Ikarusa czy tego chcecie czy nie.

Z powyższych względów JKM nie dostał mojego głosu (jak zazwyczaj).

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                            Buspasy to jedna z tych zachęt właśnie. Jeżdżę bardzo dużo i często komunikacją miejską i wcale nie jest z nią tak źle. Do ideału brakuje, ale w porównaniu z tym co było kilka lat temu to jest o niebo lepiej.
                            Ujdzie. Czasem korzystam, gdyż mniej więcej wiem z jakiej dzielnicy na jaką łatwiej dostać się komunikacją miejską a które kierunki to porażka i bez samochodu jak bez ręki. Rzecz subiektywna. Zależy gdzie dojeżdzasz
                            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Pełna zgoda z daimlerem co do komunikacji. Kto nią nie jeździ, ten nie ma o niej pojęcia.

AK47 a czemu mamy nie równać do miast rozwiniętych? Wyjaśnij mi? Co to w ogóle za przykłąd z 'arabusami'? Bierzmy to co dobre, a nie wszystko jak leci. Buspasy się sprawdzają w Europie, więc widzę je również u nas. Pomysł zachodni dlatego nie wprowadzajmy? Kocham takie teorie.

Citlivu mieszkam na Pradze Południe i praktycznie dojadę wszędzie bez zbędnego kłopotu. Jak napisałem, nie jest idealnie, ale jest coraz lepiej. A strona ZTM z opcją planowania podróży- cudo.
                              Ostatnio edytowany przez Teraz JA; 11581.

Komentarz

• Powiedz mi AK - np Trasa "AK" w godzinach popołudniowego szczytu w stronę Pragi - cała stoi. Buspasem jadę 10 minut. Samochodem kilka razy dłużej. Czy to nie jest wystarczająca zachęta? Jaka jeszcze ma być wg Ciebie? Podaj przykład - jak jeszcze miasto powinno zachęcić?

Komentarz

Pracuję...
                                X