Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiedziałem, ale wtopa
    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Też miałem wkleić tą fotkę z dziurą, ale nie chciałem psuć mitu szybko budujących Chińczyków.

Najgorsze że mają wybudować połowę odcinka Stryków - Konotopa... Szybko do Łodzi nie dojedziemy

Komentarz

• Opłaty za wodę wzrosną o ponad 100 proc.

Średnia cena metra sześciennego wody i ścieków w Polsce wynosi 8 zł za metr. To 14 proc. więcej niż przed rokiem. Jak szacuje jednak Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie w 2015 roku wzrośnie ona do 12-16, a nawet 20 zł za metr.
        Polska ma czas do 2015 roku właśnie, aby dostosować się do unijnych norm, szczególnie w zakresie ekologii.

Podwyżki taryf wynikają z inwestycji, jakie są przeprowadzane teraz przez przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne. Szacuje się, że na te inwestycje zostanie wydanych około 30 mld zł.

Pomimo dotacji do projektów z UE, Komisja Europejska zwraca pilną uwagę, by inwestycja zwróciła się podczas eksploatacji, co oznacza że pełne koszty są potem przenoszone na końcowych odbiorców.

Kolejny cud rudego fircyka

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
        http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Posiada ktoś może spis wszystkich wyborczych obietnic Bronisława Komorowskiego?

Komentarz

• Zamieszczone przez MAYDAY Zobacz posta

Kolejny cud rudego fircyka
            a jak na Ciebie ptak nasra, albo w gowno wejdziesz to tez Donek bedzie temu winny? Ludzie ...

Komentarz

• http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...anstwowym.html
              Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację Kodeksu Pracy. Już 6 stycznia 2011 r. Polacy dostaną kolejny dzień wolny od pracy - chrześcijańskie święto Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli.
              Zmiana w kodeksie pracy ustanawia 6 stycznia, czyli Święto Trzech Króli, dniem wolnym od pracy. Nowelizacja wchodzi w życie od 1 stycznia 2011 r., co oznacza, że już w najbliższym roku Polacy dostaną kolejne święto państwowe, czyli wolny dzień.
              I po co to komu?
              Po pierwsze kolejny argument dla antyklerykalnej nagonki. Po drugie, jak chcę to święto obchodzić, to zawsze czas na mszę i zdobycie kredy znajdywałem. Po trzecie powstanie nowa świecka tradycja megadługiego łikendu od Wigilii do Trzech Króli i w efekcie frekwencja w kościele w tym dniu spadnie (ale może przemawia przeze mnie zawiść że teraz jestem mniej mobilny i z takiej opcji nie skorzystam).
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
                Posiada ktoś może spis wszystkich wyborczych obietnic Bronisława Komorowskiego?
                Mam, ale tego pliku nawet po spakowaniu nie da się w żaden sposób przesłać ze względu na objętość

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Nie wiem, czy dobry, ale jesteśmy chyba ostatnim krajem z dawnych demoludów, w którym podobnej placówki nie ma. Przykład:

http://www.muzeumkomunismu.cz/
                  "Potwornie" odczuwam brak czegoś takiego. Dodajmy, że w niektórych demoludach (wiem, bo widziałem) stoją pomniki Lenina.

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...anstwowym.html

I po co to komu?
                  Po pierwsze kolejny argument dla antyklerykalnej nagonki. Po drugie, jak chcę to święto obchodzić, to zawsze czas na mszę i zdobycie kredy znajdywałem. Po trzecie powstanie nowa świecka tradycja megadługiego łikendu od Wigilii do Trzech Króli i w efekcie frekwencja w kościele w tym dniu spadnie (ale może przemawia przeze mnie zawiść że teraz jestem mniej mobilny i z takiej opcji nie skorzystam).
                  Zdecydowanie ważniejsza jest druga, antysocjalistyczna, część tej ustawy.
                  Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
                    Posiada ktoś może spis wszystkich wyborczych obietnic Bronisława Komorowskiego?
                    http://www.kppis.pl/500dni/

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...anstwowym.html

I po co to komu?
                      Z własnego doswiadczenia wiem że cięzko z tym czasem jest (jak ma się małe dzieci) - 6 I zwykle chodziłem sam na 6:30 na mszę - z dziećmi nie miałem szans (na 18 raczej po robocie się nie wyrabiam). Insza inność że PO do projektu obywatelskiego dorzucili bonusik w postaci braku odbioru dni wolnych za święta wypadające w soboty co wzbudza we mnie nie antyklerykalizm tylko antypoizm.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
                        Pomysł z tą stroną świetny. Szkoda, że wykonanie MOCNO niedopracowane jeśli chodzi o zawartość.
                        Ostatnio edytowany przez milton; 23677.
                        Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
                          Z własnego doswiadczenia wiem że cięzko z tym czasem jest (jak ma się małe dzieci) - 6 I zwykle chodziłem sam na 6:30 na mszę - z dziećmi nie miałem szans (na 18 raczej po robocie się nie wyrabiam). Insza inność że PO do projektu obywatelskiego dorzucili bonusik w postaci braku odbioru dni wolnych za święta wypadające w soboty co wzbudza we mnie nie antyklerykalizm tylko antypoizm.
                          Przyjmuję do wiadomości. Pisałem to z perspektywy na tyle młodego ojca, że jeszcze nie ma problemu zabierania dzieci do kościoła. Podejrzewam, że da się to jakoś zorganizować, żeby dzieci do kościoła też poszły (bo chyba nie siedzą do 18 w przedszkolu/szkole), ale wiadomo, że w konkretnych przypadkach to różnie wygląda i nie ma co tego na forum roztrząsać.
                          Co do drugiej części ustawy, to jako pracownik jestem przeciw, ale patrząc na to od strony gospodarki i celu w jakim ustanawia się dane święto (szczególnie jeżeli chodzi o takie pojedyncze święta kościelne czy też narodowe), to ma to jakieś uzasadnienie (a fe, bezduszny kapitalisto )

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
                            Insza inność że PO do projektu obywatelskiego dorzucili bonusik w postaci braku odbioru dni wolnych za święta wypadające w soboty co wzbudza we mnie nie antyklerykalizm tylko antypoizm.
                            ponoć w ciągu najbliższych 10 lat zyskasz na tym manewrze 1 dzień wolny (9 razy występować będzie taka sytuacja).
                            W tym roku pięknie to wypada - w czwartek. pon-wt-sr-pt urlop i za 4 utlopowe dni mamy 9 dni wolnego

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                              "Potwornie" odczuwam brak czegoś takiego. Dodajmy, że w niektórych demoludach (wiem, bo widziałem) stoją pomniki Lenina.
                              W środku Warszawy stoi pomnik Stalina i jakoś nikomu nie przeszkadza. A Pałac Saski ciągle nieodbudowany...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez FANATYCZNY Zobacz posta
                                Pomysł z tą stroną świetny. Szkoda, że wykonanie MOCNO niedopracowane jeśli chodzi o zawartość.
                                Dlaczego?

Komentarz

Pracuję...
                                X