Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
    Przypomnę też, że Polska nie jest państwem wyznaniowym i żyją w niej nie tylko katolicy. Czemu nikt nie spyta o zdanie np. pastora albo popa?
    Bo nie są reprezentatywni. Zapominasz, że demokrację mamy
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
      Oczywiście, że ma prawo, ale nie grozić posłom ekskomuniką i starać się wpływać na proces legislacyjny.
      Ma prawo wpływać na proces legislacyjny tak jak każda instytucja, oczywiście w granicach prawa.

Bardzo zabawne jest natomiast że ty jako osoba nieprzychylna odbierasz KK prawo do ekskomunikowania według swoich zasad, jednocześnie wymagając żeby kościół nie wp.ierdalał się w nieswoje sprawy
      Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
        Jeżeli brak Ci argumentów to po prostu zamilcz... naprawdę, to lepiej wygląda niż schodzenie do poziomu dna, z frustracji. Przy okazji rozmywasz temat polityka.

Btw, czemu nikt z obrońców PO nie wrzucił tu tematu reformy Krusu ? Gdy jedynym argumentem jest "PiS jest zły a Jarek to kurdupel" to wtedy jest głośno, a jak jest normalny argument za PO do przedyskutowania (wiem wiem mało ich) to jakaś cisza i tematy poboczne
        o jakim braku argimentow mowisz?
        czemu nie odpowiedziales na moje 2 krotkie pytania...

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej Zobacz posta
          o jakim braku argimentow mowisz?
          czemu nie odpowiedziales na moje 2 krotkie pytania...
          Uznałem, iż taki jest Twój styl dyskusji i się dostosowałem, gdyż wybiórczo odpowiadałeś na moję, a nie chciało mi się, w przeciwieństwie do innych ścigać Ciebie po odpowiedz.

Edyta.

Jeśli chodziło Ci o te dwa ostatnie pytania, no to sorry ale nie zniżę się do rynsztokowego poziomu tamtego postu.
          Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Ehh ci mlodzi wyksztalceni Mysle ze Piknik przewyzsza wszystkich poziomem inteligencji i dlatego nie mozemy sie zrozumiec.

PS Jaco bys sie wstydzil za te czyny z mlodosci
            ...

Komentarz

Pan czepialski widze.

A jak waliles gruche za malolata to co, szczesliwy byles, co? a mastrubacje kosciol potepia.
              A jak strzelasz w przescieradlo lud do gumy to co, szczesliwy jestes,co? A kosciol to potepia.
              Widzę, że mierzysz ludzi swoją miarką, koniobijco. Ja nie musiałem walić gruchy a gum nie używam. Podasz te wiarygodne źródła czy nie, onanisto ?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Widzę, że mierzysz ludzi swoją miarką, koniobijco. Ja nie musiałem walić gruchy a gum nie używam. Podasz te wiarygodne źródła czy nie, onanisto ?
                pieprzysz Jaco, pieprzysz.

Poziom niski, ale nie odbiega wcale od poziomu dyskusji.
                Kosciol jedno i drugiej potepia a jednak jedno jest mniej wytykane od drugiego. dziwne.

zrodlo? polecam wywiad na dole tej strony: http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,..._3_4_tys_.html

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta

Słuchałem paru homilii o in vitro i w każdej było podkreslony dramat bezdzietnych małżeństw, ale w każdym okreslona była wysoka cena jaką płaci się za in vitro, dla człowieka wierzącego stanowczo za wysoka...
                  Interesujące, bo moja kobieta ma pierwsze dziecko poprzez in vitro, a kocha je i ono wychowywane jest w atmosferze miłości. "Dla człowieka wierzącego"... Żyjemy w kraju, w którym konstytucja określa prawa swoich obywateli, a tam jest zapis, że "BEZ WZGLĘDU na wyznanie".
                  Jeżeli jesteś wierzący to się nie decyduj, ale zabranianie tego innym, którzy pragną mieć dziecko, a z przyczyn od nich zupełnie niezależnych nie mogą go mieć, uważam za mocno niesprawiedliwe. Piszę o tym, bo mam w tej kwestii jakieś doświadczenie.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Kosciol jedno i drugiej potepia a jednak jedno jest mniej wytykane od drugiego. dziwne.

zrodlo? polecam wywiad na dole tej strony: http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,..._3_4_tys_.html
                    No jeśli porównujesz walenie konia do morderstwa to gratuluje. W kodeksie karnym też są różne kary, za różne przewinienia.

Komentarz

Żebyś wiedział, że pieprzę, koniobijco. To dużo fajniejsze od walenia gruchy.

Źródło, które podałeś, mówi o tobie wiele, synku gazietki. Kończę dyskusję, bo szkoda mi czasu, wykształciuszku.

P.S. Zakładaj gumę przy samogwałcie. Strzeżonego Pan Bóg strzeże, chłopcze.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

KO
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Źródło, które podałeś, mówi o tobie wiele, synku gazietki. Kończę dyskusję, bo szkoda mi czasu, wykształciuszku.

P.S. Zakładaj gumę przy samogwałcie. Strzeżonego Pan Bóg strzeże, chłopcze.
                          jaki Ty prosty jestes ... nie zycze Ci zebys nie mogl miec dzieci ...

Komentarz

• Pikniczku, zważaj na dobór słów. Jak nie trzymasz ciśnienia to udaj się z tym do specjalisty.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Przecież walenie konia to właśnie morderstwo według kościoła jak i sex w gumie - więc porównanie brutalne ale prawdziwe. W ogóle sex nie prowadzący do zapłodnienia jest nie popierany przez kościół i wszystkim którzy żyją według tej zasady współczuje.

Zresztą Wy wierzycie w kościół czy w Boga? Bo gadanie o zasadach kościoła jest co najmniej śmieszne, że wspomnę tylko fakt jak w Biblii jest ujęte 2 przekazanie, a jak to wygląda w praktyce...

Komentarz

• Zamieszczone przez Egoista Zobacz posta
                                Przecież walenie konia to właśnie morderstwo według kościoła jak i sex w gumie - więc porównanie brutalne ale prawdziwe. W ogóle sex nie prowadzący do zapłodnienia jest nie popierany przez kościół i wszystkim którzy żyją według tej zasady współczuje.

Zresztą Wy wierzycie w kościół czy w Boga? Bo gadanie o zasadach kościoła jest co najmniej śmieszne, że wspomnę tylko fakt jak w Biblii jest ujęte 2 przekazanie, a jak to wygląda w praktyce...
                                Mylisz dwa różne systemy walutowe. Kościół Rzymski od samego początku był, jest i zawsze, aż do swego końca będzie organizacją polityczną i będzie forsował swoje zdanie zawsze i wszędzie tam, gdzie bedzie dosyć silny by to robić. Takim go cesarz Konstantyn w 321 r n.e. powołał i takim on do dziś jest. Miał swoje państwo (teraz też, ale mniejsze), miał swoja armie, namaszczał i przeklinał władców. I od zawsze chrzci małe dzieci a nie dorosłych ludzi. I pewnie jak się dorobisz swoich bąków to tez polecisz je ochrzcić - dla porządku, jako czynność administracyjna i żeby się rodzinka nie bulwersowała. I tak to działa.
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X