Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    (...) Jeżeli chodzi o Balcerka, w żadnym wypadku nie mamy do czynienia z liberałem(...)
    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/d...rwinmikke_/823

Od 4:52 ciekawy casus Balcerowicza obrońcy publicznych pieniędzy.
    Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej Zobacz posta
      nie wymawiaj Balcerowicz bo Cie tutaj zjedza zywcem ...

Ktos w poscie powyzej napisal ze trzeba zmniejszac podatki, ok zgoda, tyle ze bez zmniejszania wydatkow ten proces doprowadzi do wiekszej dziury niz mamy teraz.
      Teraz mamy ciezki okres. Dobrze ze rzad nie pompowal sztucznie kasy w gospodarke jak inni, dobrze ze nie bylo zadnych pozyczek z MFW. Dzieki temu mamy stabilnijsze podstawy do przyszlych wzrostow. Przyszloroczne podwyzki VAT nie sa takie zle w porownaniu ze wzrostem dochodowego czy cit. Trzeba to rpzezyc, uporac sie z deficytem i robic wreszcie te reformy. Bez zmian bedziemy zyli w stagnacji.
      ??? Wyłącz ten TVN. Ilość niedopowiedzeń w tym Twoim konkretnym poście jest porażająca.

Byłem w stanie to przełknąć raz czy drugi i Ci odpuścić. ale non stop bezczelne manipulowanie to przesada.

Co do nie zadłużania się. Powiedz mi, w takim razie gdzie te pieniądze która wylicza zegar Balcerowicza, trafiają jak nie do gospodarki ? Może do kancelarii Prezydeneta? ale to tylko 11 milionów . Przypomnij mi, co ten zegar teraz pokazuje? Że dług Polski przyrasta w tempie 150 tysięcy na minutę ? Ciekawe w takim razie to nie zadłużanie się i nie pompowanie kasy w gospodarkę

Jak słyszę ogólniki w stylu:

"Trzeba to rpzezyc, uporac sie z deficytem i robic wreszcie te reformy. Bez zmian bedziemy zyli w stagnacji"

To zbiera mi się na nudności.
      Jakieś inne złote myśli ? Podpowiem. Spłaćmy zadłużenie, przyciągnijmy inwestycje, wykorzystajmy środki z Unii Europejskiej, postawmy na nowoczesność .... Mogę tą medialną nowomowę kontynuować do wieczora. Przeplatając tekstami jaki to Kaczor jest zły. Zerknij do podsumowań statystycznych związanych z gospodarkami różnych krajów, a może dojrzysz wreszcie w jaką czarną otchłań zmierzamy.

Nie chce mi się przytaczać linków i argumentów i tak to skwitujesz, "bo wy to mafia PiS i ciemnogród". Mam na to wyjebane, mi bilans się zgadza, tyle że nie mam ochoty stąd uciekać jak to w końcu walnie tak jak na Węgrzech parę lat wstecz.
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
        Możesz się nie doczekać, wszak:

odpowiem swoim wczorajszym cytatem

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

uwielbiam takich domorosłych speców od ekonomii, "bo w cnbc powiedzieli", popierdalających do tyrki na bilecie miesięcznym.

poważniej już to napiszę tylko tyle
        - traktowanie nauki ekonomii jako prawdy objawionej, czy tam równania logicznego 0/1 jest śmieszne, bo gdyby to było takie proste, to nie byłoby w ogóle takiego tematu jak bieda
        - robienie z siebie ekspertów ekonomicznych na zasadzie "co Ty się znasz" jest dla mnie śmieszne. Jak ktoś się zna (w sensie jego nazwisko coś znaczy) na ekonomii (w sensie globalnym) to nie będzie się produkował na forum LL, tylko będzie miał kwadrat na Upper East Side i całą resztę w dupie.

Więc napisze wprost gówno się znam na ekonomi, tj tak samo jak 99,99% moich rodaków, z tym, że mając to na uwadze nie będę robił z siebie forumowego guru
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ja wlasnie czekam az to walnie bo bez tego nie widze szans na zmiany. Moze troche naiwnie ale jednak licze ze kiedys (moze dozyje) wszystko obroci sie o 180(stopni oczywiscie nie procent) i Europa wstrzyma oddech
          Ostatnio edytowany przez b3nito; 581.
          ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej Zobacz posta
            A autostrady sprowadza do nas firmy, ludzie beda mieli prace. Przy budowie juz mnostwo ludzi ja ma.
            Nie, przy tym koszcie nie ściągną inwestorów, jeśli cena przejazdu samochodu ciężarowego z Warszawy do Krakowa będzie wynosić 960 zł(a taki jest projekt) to przyciąganie firm możesz włożyć między oszczędności w administracji i dochody z euro.

Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej Zobacz posta
            gadacie bzdury nie znajac sie kompletnie. wiecie ile w Polsce kosztuje winieta na TIRa z Euro1 czyli najwiekszego kopciucha... 3000 zl rocznie co daje 250 zl miesiecznie. I jezdzi ile chce.
            Widzę że ty się znasz bardzo dobrze, jedno zastrzeżenie winiety będą obowiązywać do 30 czerwca 2011 roku ;]
            Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039. Powód: data
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
              Jakieś inne złote myśli ? Podpowiem. Spłaćmy zadłużenie, przyciągnijmy inwestycje, wykorzystajmy środki z Unii Europejskiej, postawmy na nowoczesność .... Mogę tą medialną nowomowę kontynuować do wieczora. Przeplatając tekstami jaki to Kaczor jest zły. Zerknij do podsumowań statystycznych związanych z gospodarkami różnych krajów, a może dojrzysz wreszcie w jaką czarną otchłań zmierzamy.
              rośnie nam nowy minister finansów

póki co to PO* serwuje nam właśnie takie "złote myśli", które pomijając fakt, że ładnie brzmią nie niosą ze sobą żadnych wartości, po prostu "by żyło się lepiej"

*tutaj wstawcie sobie co chcecie, bo problem nie leży w PIS/PO/SLD/ONR/UP........../SDPL/PD/PolskaXXI tylko w ogólnym poziomie klasy politycznej, a co za tym idzie i całego ogłupionego społeczeństwa
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                rośnie nam nowy minister finansów

póki co to PO* serwuje nam właśnie takie "złote myśli", które pomijając fakt, że ładnie brzmią nie niosą ze sobą żadnych wartości, po prostu "by żyło się lepiej"

*tutaj wstawcie sobie co chcecie, bo problem nie leży w PIS/PO/SLD/ONR/UP........../SDPL/PD/PolskaXXI tylko w ogólnym poziomie klasy politycznej, a co za tym idzie i całego ogłupionego społeczeństwa
                Bo demokracja to rzady motlochu , co moim zdaniem slusznie powiedzial Cejrowski - dlatego kiedys trzeba bedzie wypracowac inny model, inaczej nie ruszymy z miejsca( a juz na bank nie w odpowiednim kierunku)
                ...

Komentarz

Jeżeli chodzi o Balcerka, w żadnym wypadku nie mamy do czynienia z liberałem, tylko jego postkomunistyczną mutacją, czyli z: uwłaszczeniem komunistycznej nomenklatury na majątku państwowym, a nie prywatyzacją;
                  tylko między Bogiem, a prawdą nie było wtedy innej możliwości, gdyż nikt w Polsce poza "czerwonymi" nie miał $, a kapitał zagraniczny był w przeważającej części typowo spekulacyjny.
                  Zresztą samo słowo liberał też jest nie do końca ostre i w swojej skrajnej postaci oznacza - libertarianizm, od którego niebezpiecznie blisko do anarchokapitalizmu, od którego jest już tylko jeden krok do anarchizmu
                  Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Warzecha
                    Tusk – rola Mahatmy Gandhiego

Dla premiera Tuska i innej części członków jego partii została zarezerwowana bezpieczniejsza funkcja: walczących o pokój. Donald Tusk zajął się nawoływaniem o umiarkowanie, o stonowanie nastrojów, o wygaszenie emocji. Apogeum było jego wczorajsze wystąpienie w Sejmie, dobrze wyćwiczone aktorsko. Z etycznego i faktycznego punktu widzenia był to popis rzadkiej hipokryzji. Oto bowiem szef Stefana Niesiołowskiego, Kazimierza Kutza i dawniej posła z Lublina zbolałym tonem wywodzi, że chrześcijańska postawa polega na szacunku dla czyjejś śmierci.

Ktoś mógłby spytać, gdzie był Donald Tusk, kiedy poseł wówczas z jego partii oskarżał po 10 kwietnia zmarłego prezydenta o sprowadzenie śmierci na pozostałych pasażerów tupolewa. Albo gdzie był, kiedy przedwczoraj inny poseł jego ugrupowania odsyłał Jarosława Kaczyńskiego do psychiatryka? Mógłby ktoś spytać, ale nikt spośród kibiców jego drużyny tego nie zrobi i dlatego granie Mahatmy Gandhiego Tuskowi się uda.
                    Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej Zobacz posta
                    Strona PiSowska oskarzala rzad i cale PO za katastrofe.

Warzecha moglby sie juz nie kompromitowac bo co tekst to blamarz ..
                    Co dla ciebie jest kompromitacją w tym tekście?

Warzecha pokazuje Tuska nawołujące do zgody i umiaru, podczas gdy ludzie mu podwładni i całkowicie od niego zależni robią dokładnie odwrotnie, hipokryzja w czystej postaci.

Ustosunkuj się do tego jak będziesz miał chwilę wolna od obowiązków.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                      liberał też jest nie do końca ostre i w swojej skrajnej postaci oznacza - libertarianizm, od którego niebezpiecznie blisko do anarchokapitalizmu, od którego jest już tylko jeden krok do anarchizmu
                      Do anarchizmu równie łatwo dojść wędrując w lewą stronę, przez te wszystkie socjaldemokracje, socjalizmy, komunizmy, trockizmy, anarchokomunizmy aż do anarchizmu
                      Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Polak na mniejsze mieszkanie wydaje tyle co Anglik. Warto spojrzeć:

http://biznes.onet.pl/polak-ma-mniej...,analizy-detal

I jeszcze, mamy najdroższą w Europie Temidę:

http://biznes.onet.pl/mamy-najdrozsz...,1,prasa-detal
                        Ostatnio edytowany przez Noris; 4255.
                        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• W ogóle Piknik mógłby uargumentować choćby jedno swoje twierdzenie...

TNTP - no, tu się różnimy zupełnie - czerwoni dyrektorzy w większości nie mieli żadnych $. Cały temat jest chyba zbyt obszerny na przewijanie go tutaj. Inna rzecz, że - co by posiać nieco zgorszenia - sam przez lata byłem libertarianinem
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Inna rzecz, że - co by posiać nieco zgorszenia - sam przez lata byłem libertarianinem

e tam

Moje osobiste doświadczenia z ludzmi sympatyzującymi ze "środowiskiem" PiS, skłaniają mnie do stwierdzenia, że jest to dość częste...

Zresztą, jednym z moich ulubionych filozofów jest Tocqueville.
                            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

TNTP - no, tu się różnimy zupełnie - czerwoni dyrektorzy w większości nie mieli żadnych $. Cały temat jest chyba zbyt obszerny na przewijanie go tutaj. Inna rzecz, że - co by posiać nieco zgorszenia - sam przez lata byłem libertarianinem
                              żebyś jeszcze nie napisał, że masz jeszcze chorobliwe zainteresowanie dajmy na to satanizmem
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• O sataniźmie pisałem magisterkę

Próbka podejścia do tematu:

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...i-tekst-o.html
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X