Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez tehace Zobacz posta
    Najbardziej mi krew gotuje jak pierwszy piewca nienawiści w RP udaje,że w tym co się stało jego winy nie ma absolutnie żadnej
    Naczelny piewca nienawiści hehe a to dobre

Redagujesz "Nigdy Więcej", że używasz takiej terminologii?

Zamieszczone przez tehace Zobacz posta
    Jak ktoś sobie punktuje nawet przy śmierci członków własnej rodziny to czego od kogoś takiego wymagać w takim przypadku
    Może coś szeżej na ten temat?

Komentarz

• Ponieważ forum kibolskie to dam analogie kibolską:
      W Krakowie obie strony mają sprzęt ale głowy lecą po jednej tylko,obie mają nielubiane zgody ale gdzie jakość Lechii i Sląska a gdzie KSP.

Summa summarum coby KSC nie pisało to oni wprowadzili masowo sprzęt i tak samo wiarygodnie w ich ustach brzmi "Wisła tnie" jak w Waszych "to Kaczka zły!"
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
        U mnie baby w robocie tak zinterpretowały wypowiedź Kaczyńskiego po morderstwie, że należy go zamknąć przed wybuchem wojny domowej. Witki mi opadły do samej gleby
        A nie mówił Palikot, że poleje się krew???
        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Noris Zobacz posta
          A nie mówił Palikot, że poleje się krew???
          Mówił. I wiedział co mówi. IMO na tym się nie skończy...

Edit:
              Zabójstwo działacza PiS w Łodzi, w zastępstwie Jarosława Kaczyńskiego, zapowiada moim zdaniem dalszy...
          Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
            Pomiędzy "powiedzieli, że się przyznał" a "przyznał się" jest drobna różnica. Po zabójstwie Jaroszewiczów tez złapali jakichś meneli którzy "się przyznali"...
            Nazgul uwierz mi że ja też jestem zwolennikiem tzw "spiskowej teorii dziejów" no tak już mam, nie wiem czemu.Staram sie dopatrywać drugiego dna i takie tam,ale teraz to wydaje mi sie że ty przegięłeś z tym spiskiem.

Nie widzę potrzeby aby ktokolwiek miał zabic tego człowieka w zwiazku z jego praca na temat raportu MAK,z prostej przyczyny,od niego samego nic nie zależało ,byłby jednym z wielu który mogł oceniac raport i nie był jedynym fachowcem w swojej dziedzinie.

Komentarz

• Miałem coś napisać , ale to nie ma sensu.

Niech mój podpis będzie moją odpowiedzią na bełkot niektórych.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                Miałem coś napisać , ale to nie ma sensu.

Niech mój podpis będzie moją odpowiedzią na bełkot niektórych.
                No niezłe, masz +6 punktów w kategorii: "jedyny oświecony"

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                  Nie widzę potrzeby aby ktokolwiek miał zabic tego człowieka w zwiazku z jego praca na temat raportu MAK,z prostej przyczyny,od niego samego nic nie zależało ,byłby jednym z wielu który mogł oceniac raport i nie był jedynym fachowcem w swojej dziedzinie.
                  A ja widzę przyczynę bardzo prostą: Dla przykładu. Wróbel nie krył się ze swoimi wątpliwościami co do katastrofy w Smoleńsku, włącznie z tezą, iż wrak na lotnisku w Smoleńsku to nie jest Tu-154-101. teraz reszta się trzy razy zastanowi zanim coś chlapnie...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
                    Naczelny piewca nienawiści hehe a to dobre

Redagujesz "Nigdy Więcej", że używasz takiej terminologii?
                    Nie terminologia jest tutaj istotna.To po prostu określenie na człowieka, któremu z nienawiści kapie ślina z pyska a w oczach nie widać niczego prócz obłędu.Czekam kiedy Jarek powie,że Tusk nie miał prawa moralnego złożyć kondolencji rodzinie ofiary dzisiejszego nieszczęścia tak jak ja nie miałem prawa płakać po Kaczyńskim Lechu Prezydencie RP.

Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
                    Może coś szeżej na ten temat?
                    Po co szerzej. Temat już maglowany wcześniej na forum. "Jak zyskać politycznie na utracie bliskich" - tak powinien brzmieć tytuł jego poradnika.
                    Gdziekolwiek bym nie był, zawsze jestem Legionistą.

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
                      No niezłe, masz +6 punktów w kategorii: "jedyny oświecony"
                      Przetłumacz sobie mój podpis, to zobaczysz co sądzę na temat Twoich złotych myśli.

Komentarz

Przetłumacz sobie mój podpis, to zobaczysz co sądzę na temat Twoich złotych myśli.
                        Serio?
                        Myślisz że tego nie zrobiłem, zanim ci odpowiedziałem?
                        Nic mnie już nie zdziwi. (możesz sobie mój przetłumaczyć)

Komentarz

• nie patrząc nawet na to jak ocenić te słowa Kaczyńskiego, to strzela sobie faktycznie samobója, myślę, że ma świadomość w jaki sposób jego słowa wykorzystają przeciwnicy - zresztą już komentarze Palikota, Senyszyn itp. które będą cytowane przez te zakłamane media spowodują, że będzie jeszcze gorzej postrzegany przez ludzi, którym nie chce się pomyśleć głębiej nad daną sprawą i przyjmą to co im podadzą na tacy w tvnie czy wybiórczej, czyli tak naprawdę przez większość Polaków

Komentarz

• Myślisz że tego nie zrobiłem, zanim ci odpowiedziałem?
                            To czego dalej nie rozumiesz?Łopatologicznie mam Ci wyłożyć?

Komentarz

To czego dalej nie rozumiesz?Łopatologicznie mam Ci wyłożyć?
                              A ty czego nie rozumiesz? Możesz se wykładać co masz ochotę, nie bronię ci.
                              Nie wiem także o co teraz się dopierdalasz, bo mam inne zdanie jak ty?
                              Chcesz być bardziej oświecony niż motłoch (według twego podpisu), to sobie bądź.
                              Zapunktowałeś w tej kategorii, wiec zwróciłem na to uwagę.
                              Ostatnio edytowany przez SpideyPL; 8834.

Komentarz

• Dejcie spokój, zginął człowiek, drugi jest w stani krytycznym, a Panowie spierają sie o pryncypia....

Komentarz

Pracuję...
                                X