Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
  Sądzę że akcyza na wodę to dobry pomysł w kontekście dziury w budżecie.

  Oglądałem dziś zestaw wiadomości z ostatnich kilku dni i gdy zobaczyłem jak prowadzą tego chłopaka z Łodzi to nieźle się z dziewczyną(4 rok prawa) uśmialiśmy. Chłopak idzie wyluzowany, uśmiechnięty a pod powiekami zamiast oczu ma $$ które dostanie w ramach odszkodowania.

  8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce.

  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
  "
  Janusz Waluś - czekaMY!

  Komentarz


  • Rosną ceny surowców wykorzystywanych przy produkcji piwa. Niewykluczone, że producenci będą zmuszeni podnieść jego cenę - ostrzega "Parkiet".
   I tak w ciągu roku o ok. 30 proc. poszły w górę ceny papieru, z którego produkowane są m.in. etykiety, a o prawie 50 proc. zdrożało aluminium, z którego wytwarzane są puszki. Najwięcej jednak, bo o ok. 70 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym droższy jest jęczmień, a więc i słód z niego.

   Przedstawiciele branży szacują, że w 2010 r. rynek piwa w Polsce może się skurczyć o 1 - 2 proc., z nieco ponad 32 mln hl w roku ubiegłym. Stąd podwyżka cen jest ryzykowna, jednak nie można jej wykluczyć.
   http://finanse.wp.pl/kat,104124,titl...l?ticaid=1b090
   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
    Palikot, dużo zaryzykował ale moim zdaniem ma szansę powodzenia... ma prezydenta, ma przychylność przynajmniej części byłego WSI, w przeciwieństwie do rozłamowców z innych partii, ma również środki finansowe... przy ostrym kursie PiS, palikotowa partia, o ile zbuduję zaplecze (z mojego otoczenia, kilka osób wypełniło deklaracje członkowskie, a są to tzw. społecznicy, nie "Stacho spod budki z piwem") może stać się ciekawą alternatywą dla wkurzonego wyborcy PO, nie tylko o lewackim zabarwieniu.
    A ja nadal stoję na stanowisku, że Palikot jest tak naprawdę załamany tym co się stało. Nie tak miało być, mieli się do niego przyłączyć poważni, liberalni przedstawiciele PO, a tymczasem poza w miarę stabilnym Kaliszem, na razie jego otoczenie tworzą sami lewckoanarchistyczni fanatycy, feministki i generalnie sporo wariatów, którym wcale nie zależy na organizacyjno-finansowych reforemkach proponowanych przez Palikota (bodajże likwidacja senatu, zmiany w KPA), a jedynie na dosrywaniu kościołowi. A to, jak pokazuje historia, zdecydowanie za mało. Poza tym z racji sekciarstwa PiS, elektorat PO znowu zostanie złapany na strach przed Kaczorem - nie będą marnować swojego głosu (o ile Ruch Poparcia w ogóle wystartuje) na niepewną partyjkę Palikota. I 'nie ma' moim zdaniem prezydenta, bo Komorowski na pewno teraz się nie określi - bo na razie będzie skupiony na walce o ewentualne wystawienie go jako kandydata PO za 5 lat. Poza tym Komorowskiego raczej będą odrzucać te wszystkie lewackie, antykościelne wariacje.

    Buziek - podobne wrażenia.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

    Komentarz


    • tylko, że nikt tak naprawdę nie wie jaki jest tak naprawdę cel palikota
     zasadniczo to są 2 możliwości

     - JP realizuje jakiś plan polityczny, który ma szersze poparcie (chodzi mi o poparcie ze strony dajmy na to Tuska, czy tam Komorowskiego), coś w stylu PO-bis/SLD2. Nie jest tajemnicą, że GS jest w trakcie budowy własnego spadochronu, który najpewniej objąłby "młodzież" z PO - Nitrasa/Muchę/Pomaską/Trzaskowskiego (kto by się miał tam konkretnie znaleźć to nie mam pojęcia)
     - druga znacznie bardziej prawdopodobna sytuacja, to to, że JP po prostu odpierdoliło. Mam wspólnych znajomych z gościem co zna JP od prawie 30lat i wedle jego opinii to co od 1/2lat on robi, jest kompletnym zaprzeczeniem całego jego dotychczasowego życia. Więc nawet jeśli on obiera kurs lewacko-antykleryklany czysto koniunkturalnie to nie może odbić się na jego bani, to coś jak w stylu JKM mieszkający na skłocie
     Lieber tot als rot!!

     Komentarz


     • Widziałem raz w życiu Palikota na wykładzie, razem z Kluzik-Rostowską, żoną Balcerowicza i innymi "ekspertami", jednak w życiu nie powiedziałbym, że to jest typ samobójcy, który pomyślał sobie wieczorem - "A może założyłbym swoją partię?", a następnego dnia tak zrobił. Raczej określiłbym go jako showmana, który dąży do tego, aby wciąż być w pierwszej lidze polskiej polityki i podejmuje ryzyko uniezależnienia się od PO. Zobaczymy czy to mu się powiedzie, choć nie przepadam za nim to zamieszanie na lewej stronie może ożywić scenę polityczną, a wtedy i prawicę może spotkań jakieś przetasowanie, co by mnie niezmiernie cieszyło

      Komentarz


      • Zamieszczone przez GazWyb
       Tysiące policjantów chroniących paradę Gay Pride w stolicy Serbii zostało zaatakowanych przez radykalne bojówki. Starcie zamieniło się w gwałtowne kilkugodzinne zamieszki, które szybko rozprzestrzeniły się na inne dzielnice Belgradu. Ponad sto osób zostało aresztowanych, jest wielu rannych. Straty wstępnie oszacowano na milion euro.

       Policjanci zablokowali ulice stolicy, na których zorganizowano marsz. W wielu miejscach dochodziło do regularnych starć sił porządkowych z agresywnym tłumem, który starał się przerwać policyjne kordony.

       Skandując "Śmierć homoseksualistom!", protestujący podpalali samochody, rzucali w stronę policjantów koktajle Mołotowa, cegły, kamienie, szklane butelki i petardy. Tłum wybijał witryny w sklepach i szyby samochodów i autobusów oraz plądrował kioski. Wielu śpiewało nacjonalistyczne pieśni. Słychać było strzały.

       Tłum zaatakował budynki publiczne i porwał autobus

       Nacjonaliści i skinheadzi zaatakowali także cele niezwiązane z paradą gejów. W stronę siedziby Partii Demokratycznej prezydenta Borisa Tadicia rzucano domowej roboty bomby, od których zapalił się garaż budynku. Pożar został ugaszony przez strażaków.

       Według naocznych świadków nacjonaliści próbowali wspiąć się na rusztowania przy parlamencie, ale zostali przegonieni. Zaatakowane zostały też budynki państwowej telewizji i siedziby innych partii politycznych; wiele okien wybito kamieniami.

       Policja użyła gazu łzawiącego i wysłała pojazdy opancerzone w miejsca, gdzie protestujący atakowali nawet po zakończeniu parady gejów. Tłum porwał autobus, z którego wyrzucił pasażerów i kierowcę, a następnie zepchnął pojazd w dół stromej uliczki. Autobus uderzył w słup elektryczny na głównym placu Belgradu.

       Milion euro strat, prawie stu rannych

       Według burmistrza Belgradu straty po niedzielnych zamieszkach oceniane są wstępnie na ponad milion euro. Według policji 78 policjantów i 17 cywilów jest rannych. Dwóch funkcjonariuszy zostało poważnie zranionych. Zatrzymano 101 osób, a 53 z nich pozostanie w areszcie pod zarzutem agresywnego zachowania.

       - To naprawdę smutny dzień dla Serbii - powiedział minister obrony Dragan Sutanovac. Prezydent Serbii Boris Tadic potępił "wandalizm" i obiecał, że ekstremiści zostaną aresztowani i ukarani.

       Komentatorzy podkreślają, że zamieszki są przejawem nietolerancji, która nadal istnieje w serbskim społeczeństwie. Parada Gay Pride jest pierwszą taką imprezą od prawie dekady. Miała być ona "testem" dla Serbii i sprawdzić, czy państwo jest gotowe do modernizacji i większego otwarcia po krwawej wojnie w latach 90-tych.
       Jednak są kraje gdzie jeszcze jest normalnie
       Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        Jednak są kraje gdzie jeszcze jest normalnie
        Bo nie czytają bzdur i nie oglądają gówna która im siepie mózg na kawałki. Albo może i czytają, tylko to też kwestia czasu?

        Komentarz


        • Pamiętajmy, że to relacja Gówno Prawda, także można spokojnie całość podzielić przez 88. Wydarzenia z pewnością moocno podkoloryzowane, ale faktycznie - cieszy fakt, że są jeszcze miejsca, gdzie ludzie mówią stanowcze NIE promocji chorób.
         “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

         Komentarz


         • Ja czytałem to najpierw tutaj
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

          Komentarz


          • Brawo Serbowie miło przeczytać taką relację


           http://wpolityce.pl/view/2648/Rosyjs..._uczucia_.html

           Oglądał ktoś?
           Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

           Komentarz
           • Będzie wzrost PKB, rządy krajów Unii działają
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

            Komentarz


            • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

             Jeśli myślicie, że to dno, to nie zdziwcie się, jeśli za chwilę, ktoś zacznie pukać od spodu...


             "Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

             Komentarz


             • I w taki oto sposób facio bez matury skrytykował doktora nauk prawnych.
              Być może poczuł się wykształciuchem.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz


              • Zacny cytat z Marszałka
               "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

               Komentarz


               • http://www.wpolityce.pl/view/2688/Sl...praszam__.html

                O czym zawsze mówię - porównywać co mówi, a co pada w "cytatach"... Zwłaszcza cytujących milczenie.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

                Komentarz

                Pracuję...
                X