Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    Daimler: Okoliczności zważ (promocja biografii)... Napisał bym na tej stronce co o tym sądzę, ale nie mogę, bo przedtem musiał bym kliknąć "lubię"...
    ależ z całego kontekstu sytuacji doskonale zdaję sobie sprawę. tylko ja nie o tym.

Komentarz

• Daimos - no chyba trudno, by "legenda" otwarcie popierająca Komorowskiego w kampanii oraz mająca postkomusze sympatie - "prelegenci" na dzisiejszej premierze książki o niej oraz np.

... raptem podzielała postawę anty. Kawiorek smakuje. To jest dopiero żenada. A Solidarność stoi tam, gdzie stała. Wiadomo - boli. Taki laif
      Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• jaka kiszka że tak powiem
        brakuje tam tylko Kwacha i BolkaUBolka

najlepsze jest to ze politycy krzyczą do związkowców ze nie mogą mieszać się do polityki ale zapomnieli (raczej udają głupich) ci politycy że kiedyś byli zwiazkowcami
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Foxx, ja też nie o tym. Kurde nie rozumiemy się. O słownictwo mi chodzi. O tę napinkę. A co do całego zamieszania wokół Krzywonos to ja swoje zdanie mam i budzi to mój niesmak zapewniam Cię. Tylko że nie napisałbym że ktokolwiek "szczeka", bo szczeka to pies. No, ale może to kwestia wychowania.

ps. a Solidarność... cóż, dla mnie dziś to tylko nazwa i odcinanie kuponów z przeszłości, ale to temat na inną dyskusję.
          ps2. z tymi zdjęciami też jak wiesz bywa różnie, z Jolą i ś.p. Maria Kaczyńska dość często się fotografowała. (choćby fota od Z. na stronie poprzedniej)

Artysta, fakt.
          Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Jeżeli chodzi o PiS, jest jedna podstawowa sprawa - "potencjalna kandydatka" Jakubiak, która mogłaby się rozłożyć ze straganem vis-a-vis HGW. Ten sam poziom, tyle że nawet bez pozorów jakiegoś profesjonalizmu

To by nie było takie głupie. Nie dość, że spali się Jakubiak - bo chyba nikt nie wierzy, ze HGW nie dostanie II kadencji - to jeszcze nie spali się porażka Poncyliusza.

Daimler - nie doszedł co Ciebie mój priv?
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Z., nic nie dostałem od Ciebie. Dawaj raz jeszcze.

A co do Jakubiak/Poncyliusza to może i masz rację. Tylko ż Poncyliusz nie dostanie w najbliższym czasie raczej jednoznacznego wsparcia PiS, a bez tego niestety nie ma szans na wygraną.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                A tu psikus, okazuje się że nie każdy z grona autentycznych legend Solidarności popiera PiS. I wtedy już nie jest ważne o kim rzecz.
                "Szczeka".
                ***** żałosny jesteś.
                Nie każdy z autentycznych legend popiera PIS ? Jest dokładnie odwrotnie. Przy PIS są może ze 2 - 3 osoby o wielkich zasługach. A w PO jest lub popiera cała reszta z tymi najznakomitszymi na czele.

Więcej w tym temacie nie będę prawdopodobnie pisał bo jest opanowany przez wyznawców jedynej słusznej partii. A ilość bzdur i pogardy dla osób którym coś zawdzięczamy przekracza wszelkie granice.

Na szczęście warszawiacy są mądrzy i w każdych kolejnych wyborach pokazują PIS wała.

PS

A myślicie , ze obrażacie Krzywonos pokazując jej zdjęcia z Kwaśniewską ? Akurat się z nią przyjaźni a ich przyjaźń zaczęła się jak Kwaśniewska pomogła jej finansowo gdy remontowała rodzinny dom dziecka. Ale czy u Was coś to zmienia ? Nie , dalej opluwajcie.
                Ostatnio edytowany przez Henry; 26301.

Komentarz

• Zamieszczone przez Henry Zobacz posta
                  Nie każdy z autentycznych legend popiera PIS ? Jest dokładnie odwrotnie. Przy PIS są może ze 2 - 3 osoby o wielkich zasługach. A w PO jest lub popiera cała reszta z tymi najznakomitszymi na czele.

Więcej w tym temacie nie będę prawdopodobnie pisał bo jest opanowany przez wyznawców jedynej słusznej partii. A ilość bzdur i pogardy dla osób którym coś zawdzięczamy.

Na szczęście warszawiacy są mądrzy i w każdych kolejnych wyborach pokazują PIS wała.
                  szkoda że twój łeb jest opanowany przez próżnie kłamliwy ignorancie
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

Więcej w tym temacie nie będę prawdopodobnie pisał bo jest opanowany przez wyznawców jedynej słusznej partii.
                    W innych tematach też raczej nie pisz, synu.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                      W innych tematach też raczej nie pisz, synu.
                      Takie porady i mądrości zachowaj dla swoich ziomków z przedszkola. Ty i cała reszta wyznawców.

Komentarz

Więcej w tym temacie nie będę prawdopodobnie pisał bo jest opanowany przez wyznawców jedynej słusznej partii. A ilość bzdur i pogardy dla osób którym coś zawdzięczamy.
                        no to go odpanuj

i wal konkrety

na poczatek może o tych 10 milionach członków "S" , o ktorych opowiadał Donek i o tych 9 milionach z nich, którzy podobno wyparowali z winy obecnych władz związku

chodzi mi właśnie o ten obraźliwy kłamliwy bełkot byłego pracownika stoczni , który sprowokował cały dym na obchodach , a który Ty , jak mniemam , jako mądry warszawiak , łyknąłeś bez zmrugnięcia okiem
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

ich przyjaźń zaczęła się jak Kwaśniewska pomogła jej finansowo gdy remontowała rodzinny dom dziecka. Ale czy u Was coś to zmienia ? Nie , dalej opluwajcie.
                          Al Capone też był znanym darczyńcą
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Koleszko Henry - z jednej strony piszesz, że więcej w tym temacie nie będziesz się udzielał, a z drugiej prowokujesz do odnoszenia się do Twojego wpisu.

Bardziej niż o 'opluwanie', chodzi o to, że w mediach jest przeedstawiane, jak ta akcja była 'spontaniczna' - a na załączonych niżęj fotkach widać tu 'działanie wspólnie i w porozumieniu' + postkomusze sympatie tej pani.

Komentarz

• Daimos - z Marią Kaczyńską znalazła się na wspólnej fotce z sytuacji publicznej, z Jolą się fotografowała - ot, drobna różnica.

Jeżeli zaś chodzi o język - sorry, ale nie rozumiem podobnych zastrzeżeń przy jednoczesnym braku zwerbalizowania "wątpliwości" dot. retoryki "Bolka", Wołka, itd. , itp. To trochę przypomina "diagnozę" Wajdy, że milczący Kaczor wypowiedział wojnę domową. Faktycznie, jego milczenie w pierwszych dwóch miesiącach po katastrofie było tak "agresywne", że pani Środa poczuła się wręcz sterroryzowana
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Na fotkach widać ? Ile ty masz lat ? 10 ? Wiesz kto to był Henryka Krzywonos ? Myślisz , że ktoś coś jej kazał ? Że liczy na jakieś profity ? Prześledź jej drogę przed i po odzyskaniu wolności i zmienisz zdanie z głupkowatego na racjonalne.

Ach te zdjęcia... Ciekawe co Ci dwaj przyjaciele knują :

Jak widać po minie łączy ich zażyła znajomość.

Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta

na poczatek może o tych 10 milionach członków "S" , o ktorych opowiadał Donek i o tych 9 milionach z nich, którzy podobno wyparowali z winy obecnych władz związku
                                Myślisz , że ja będę rzecznikiem drugiej strony bo jestem takim samym wyznawcom jak ty tylko w przeciwną stronę ? Mylisz się. Nie mam zamiaru tłumaczyć ani zastanawiać się co opowiedział premier.
                                Wiem tylko , że niepotrzebnie się wybrał na ten spęd w większości buractwa i prostactwa. Jak to ktoś ujął było to nabożeństwo na cześć PIS i Jarosława Kaczyńskiego.
                                Ostatnio edytowany przez Henry; 26301.

Komentarz

Pracuję...
                                X