Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• foxx, zdales sie zapomniec o jednej kwestii:

po pierwsze ja nie bronie Wyborczej i nie twierdze ze jest obiektywna.

po drugie (i wazniejsze): GW to wlasnosc PRYWATNA i moze sobie pisac co sie jej podoba. jak bedzie chciala walnac na pierwsza strone "JEBAC PIS" to to zrobi i nikomu nic do tego. Jezeli chca forowac okreslona frakcje polityczna (a raczej szkodzic okraslonej partii, ja nie widze forowania kogokolwiek, jedynie retoryke antyPISowska)- maja do tego swiete prawo!! Ryzykuja strate czytelnika, a wiec i pieniedzy. Nie mozesz zarzucac PRYWATNEMU wydawnictwu ze reprezentuje poglady wlasciciela! Przeciez to paranoja i traci cenzura!!

Skoro razi cie "stronniczosc" GW i TVN, to powinna cie tez razic "stronniczosc" ND, TV Trwam i RM. Nie razi? Bo chwala "moich"?

Prywatne media moga robic co im sie podoba (w granicach okreslonych prawem). Jedyna ocene czytelnik moze wystawic poprzez kupinie/nie kupienie, ogladanie/nie ogladanie. Jezeli nie zgadzasz sie z pogladami zamieszczanymi w GW, nie kupuj, nie czytaj. (w ten sposob mozesz sie przyczynic np. do bankructwa nielubianego wydawnictwa ).

Ja rozumiem ze moze razic "brak obiektywizmu" w niektorych mediach, ale jak mnie "razi" tworczosc Naszego Dziennika to go po prostu nie biore do reki.

od razu odpowiem na zarzut, czemu w kontekscie powyzszego dopierdalam sie do Rydzyka: bo jestem katolikiem i nie rzycze sobie zeby jakis palant, ktorego przez szacunek dla innych duchownych nie nazwe "kaplanem", wykorzystywal wiare katolicka dla celow politycznych i swoich prywatnych interesow.

Komentarz

• Powiedziałbym, że odniosłeś się tylko do pobocznego wątku mojego postu, ale niech tam... O "Naszym Dzienniku", podobnie jak i np. o "Tygodniku Powszechnym" nie piszę z tej prostej przyczyny, że w obu przypadkach to media wprawdzie katolickie, ale o jasno zadeklarowanym profilu politycznym i preferencjach (swoją drogą śmieszne, że za politykę wali się w Rydzyka, a w Bonieckiego, Życinskiego czy Pieronka - nie. Kolejny przejaw "pluralizmu" w podejściu do mediów).
      Ważniejsze jest to, że oba ww. tytuły są marginalne.

Polityka "Gazietki" była zupełnie inna - narzucić język debaty publicznej ("społeczeństwo obywatelskie" [wyznające poglądy Salonu], "polowanie na czarownice" [lustracja, dekomunizacja]). Próba prezentacji swoich opinii, jako "obiektywne" i "niepolityczne" - pod pozorem poważnego dziennika informacyjnego. A metody rodem z "Trybuny" (i towarzysze również).

Mnie tam to nie przeszkadza - w końcu wszyscy widzicie z jaką przyjemnością ich cytuję . Po prostu podkreślam, że prawda ma się nijak do deklaracji. Nic więcej.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito
        Nie przytocze ci tu znanych poslow PO z pierwszego szeregu

Zamieszczone przez b3nito
        Sa natomiast znane wypowiedzi dzialacy ktorych nikt o imie i nazwisko nie pytal gdyz byly to wypowiedzi anonimowe

I nie jest to zadne blablabla

Ty zdaje się dwie strony wczesniej wytykałes komuś brak konkretów....

Zamieszczone przez daimos
        Skoro razi cie "stronniczosc" GW i TVN, to powinna cie tez razic "stronniczosc" ND, TV Trwam i RM. Nie razi? Bo chwala "moich"?

trafna uwaga ,poza tym może byśmy olali w końcu tą wyborczą bo chyba w tym temacie nie ma nikogo kto by ten szajs czytał ,a tu ciągle "gazietka to ,gazietka tamto"
        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx

Problem polega na tym, że dziś nikt nie mówi inaczej.
          Nie, problem polega na tym, że dziś nikt już o tym nie pamięta :>

Zastanawiam się ile jeszcze raz pojawi się wątek koalicji PO-PiS czy jak wolą inni PiS-PO ( :> ) i wzajemne przekonywanie / tłumaczenie kto jest winny że do niej nie doszło
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Oj, pamięta, pamięta... Podobnie jak o Miodowiczu & Co :>.

Ile razy się pojawi wątek PiS - PO? Wiele, bo zarówno w samorządach, jak i młodzieżówkach jest mocne parcie na taki układ. To raz. A dwa - odpowiedziałem na prostą kwestię:

wiec prosze - nie piszcie o "gorszacej koalicji PO-SLD", bo nic takiego nie mialo i nie ma miejsca, (i smiem twierdzic ze miec nie bedzie) a moze spojrzycie co wyprawiaja wysi "wybrancy" i z kim sie ukladaja...
            Odpowiedź mogę uzupełnić:

Zamieszczone przez Mazurek i Zalewski we 'Wprost'
            Z Janem Marią Władysławem Warneńczykiem Rokitą jest coraz gorzej. Ostatnio pokazał światu lodówkę, w której stał telewizor, i stwierdził, że to rząd Marcinkiewicza. Biedna Nelly.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• moge napisac 2 raz...

Nikt oficjalnie tego nie potwierdzi ale koalicja PO z SLD jest mozliwa , a nie potwierdzi bo na wiesc o takiej koalicji duza czesc elektoratu PO przeplynie do PIS-u...to takie trudne do zrozumienia?
              Jezeli ktos wymaga ode mnie ze zacytuje mu Donalda Tuska albo Jana Marie ze po nastepnych wyborach utworza koalicje rzadowa z SLD to przykro mi ale prosby tej spelnic nie moge...
              Jedyne co moglem zrobic to przytoczyc prezentowane jakis czas temu opinie dzialaczy terenowych na te sprawe.
              Poza tym naprawde wystarczy jedynie sledzic wydarzenia w sejmie i ogladac rozne programy polityczne aby na wlasne oczy przekonac sie o niesamowitym zblizeniu obu partii. I to jest konkret wg. mnie.

O wlasnie skonczyl sie program Lisa gdzie pan Kalisz z panem Niesiolowskim wzajemnie poklepywali sie po plecach i nawet Kalisz zasugerowal ze prezydent
              przestraszyl sie ze ich koalicja moze zastapic te obecna ...
              ...

Komentarz

Oj, pamięta, pamięta... Podobnie jak o Miodowiczu & Co :>.
                Cieszy mnie Twoja pamięć
                Zamieszczone przez Foxx
                Ile razy się pojawi wątek PiS - PO? Wiele, bo zarówno w samorządach, jak i młodzieżówkach jest mocne parcie na taki układ.
                Szczerze mówiąc chodziło mi wyłącznie o nasze forum ale nie doprecyzowałem kwestii Z resztą pewnie odpowiedź jest podobna
                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Jedyne co moglem zrobic to przytoczyc prezentowane jakis czas temu opinie dzialaczy terenowych na te sprawe.
                  Jesli chodzi o przytaczanie anonimów to w poprzednim poście za pomoca jednego emota zawarłem wszystko co chciałem na ten temat powiedzieć i rozwijał tematu nie będę.

Poza tym naprawde wystarczy jedynie sledzic wydarzenia w sejmie i ogladac rozne programy polityczne aby na wlasne oczy przekonac sie o niesamowitym zblizeniu obu partii. I to jest konkret wg. mnie.
                  Wystarczy sekunde pomysleć by stwierdzić ,że SLD zbliży sie do kazdej partii która bedzie w opozycji do PiSu chocby to miał byc ONR czy Krew & Honor

O wlasnie skonczyl sie program Lisa gdzie pan Kalisz z panem Niesiolowskim wzajemnie poklepywali sie po plecach i nawet Kalisz zasugerowal ze prezydent
                  przestraszyl sie ze ich koalicja moze zastapic te obecna ...
                  Mi się wydawało ,że raczej miał pompę z tego pomysłu ale widze ,że jeden program można oglądać na wiele różnych sposobów....

BTW: Co do Niesiołowskiego to chyba pierwszy raz w życiu nie jebnął jakiejś bzdury na wizji A ten tekst to po prostu mistrz :

"Nominacja Dorna to najwiekszy błąd odkąd Kaligula zrobił swojego konia senatorem"

Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Problem z GW nie jest to że pisze stronniczo. I nie jest to problem salonu - jak mówi Foxx. Problem jest prosty - mają najlepszy serwis sportowy z wszystkich dzienników i dlatego czyta ją cała Polska :P

Komentarz

• pompe?

Z powodow o ktorych napisalem wyzej tak to mialo wygladac
                      ale dosc uwaznie obserwowalem reakcje jego jak i Niesioal i mysl co chcesz
                      - ja zostane przy swoim
                      ...

Komentarz

• Inna sprawa to konflikt Rzepy z rzadem. Bardzo lubie ta gazete i wielu ludzi ktorzy w niej pisza, ale Rzepa o ile miala racje w sporze z Dornem, o tyle ich zadufnictwo przy drukowaniu pare dni po rozpoczeciu protestow muzulmanow karykatur Mahometa, czy tez trzymanie strony "ekspertow" sadownictwa (ktore lezy i kwiczy) w sporze z Ziobro powoduje ze zaczynam na ta gazete patrzec mniej wiecej o tak:
                        Wiesz ems, wolnosc slowa ma to do siebie, ze nikt nie prawa decydowac co mozna napisac a co nie. I nie wazne jest tu czy ten ktos ma order budowniczych polski ludowej na piersi czy turban na glowie
                        "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

• crolick - .... a to zupełnie inna sprawa . Ale co fakt, to fakt - mają najlepszy serwis sportowy, i to piszę ja - forumowy "gazietko"-żerca - Foxxik

Komentarz

i mysl co chcesz

Nie omieszkam.

- ja zostane przy swoim
                            Nie wątpię.

Komentarz

crolick - .... a to zupełnie inna sprawa . Ale co fakt, to fakt - mają najlepszy serwis sportowy, i to piszę ja - forumowy "gazietko"-żerca - Foxxik
                              Bez kitu...

Moja żona woli oglądać Fakty niż Wiadomości na TVP ze względu na najlepszą prognozę pogody z kolei...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
                                oprocz Daimosa, ostatnie pare postow "PO'wcow" swiadczy raczej o ich politycznym dyletanctwie.
                                Ooo, dobrze że nie jestem peowcem , ale kilka osób może się poczuć urażonych, a co gorzej może są pamiętliwi.

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...5&ticaid=11194

Inwestować w świątynie to pewnie Rodzina Radia Maryja wybłagała, ale w imię czego tyle hajsu na urzędy państowe i ARiMR? Pytam, bo zapowiadano "tanie państwo", a tu nowe wydatki.

Komentarz

Pracuję...
                                X