Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • to prof. Rybiński

  całość również tutaj:
  http://www.polskatimes.pl/aktualnosc...tml#material_1

  Komentarz


  • W dzisiejszej "Gazecie Polskiej" sporo o Zbigniewie S. oskarżonym w procesie szantażystów senatora Piesiewicza, wcześniej skazanym za gwałt i napad z bronią w ręku. Niezależna.pl rónież poświeca mu sporo miejsca.

   Polacam występy tej siwej kurwy:

   http://www.youtube.com/watch?v=lQ5VZ...layer_embedded

   Ania Mucha lubi to.
   Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
   - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
   Zapamiętał.

   Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

   Komentarz


   • http://finanse.wp.pl/kat,61158,title...aafd&_ticrsn=5

    Najbardziej osłabia mnie jak łatwo manipulować dużą częścią narodu.
    Ludzie mają w dupie podwyżki i dojenie kasy z kraju.Gdzie super dziennikarze z Wiertniczej?TVN odłączył swoim pracownikom możliwość wejścia na strony GUS-u?Ciężko przytoczyć w WSI24 statystyki za czasów PO?Oszczędzanie Rostkowskiego..

    Lemingi już mówią ,że podwyżka podatku jest konieczna by ratować kraj.

    Tępy naród *****..

    Bez kitu jak ktoś głosował na PO to musi czuć się jak po gwałcie.
    No chyba ,że lubi udawać ,że krwawienie odbytu jest normalne.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
     Bez kitu jak ktoś głosował na PO to musi czuć się jak po gwałcie.
     Właśnie najgorsze jest to, że w **** ludzi cały czas myśli, że jest gites malines i chyba by Donald musiał zamknąć Facebooka żeby przejrzeli na oczy...
     ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

     Komentarz


     • Tyż prawda. Lemingi w uj!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
       Bez kitu jak ktoś głosował na PO to musi czuć się jak po gwałcie.
       No chyba ,że lubi udawać ,że krwawienie odbytu jest normalne.
       Możesz mi wierzyć że znaczna część wyborców PO uważa tą podwyżkę nie tylko za uczciwą ale i za niezbędną. Jedni pierdolą głupoty o tym że bez podwyżki podatków za 2-3 lata Polska będzie w sytuacji Grecji, inni twierdzą że to są pieniądze na sfinansowanie reform(zabawnym jest twierdzenie że reformy mające ograniczyć wydatki państwa będą kosztowne), jeszcze inni mówią że wolą zapłacić w roku 500 zł więcej niż wysłuchiwać postękiwań PiSu. Generalnie uważają że jest dobrze i inaczej być nie może, a gdy się pyta o pewne powiększenie bezrobocia, o pewny spadek konsumpcji, o pewne zmniejszenie wpływów do budżetu(długoterminowo) to twierdzą że pytający jest oszołomem.
       Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

       Komentarz


       • Przecież oni są jak kibice "klubu PO", a PiS jest dla nich największą kosą(warto dodać, że nienawiść przesłania miłość). Każdy chyba wie jak wygląda mecz między dwiema kosami dla nich wygląda tak każdy dzień. Żadne argumenty, żadne decyzje, podejmowane przez PiS czy PO nie mają dla nich znaczenia, najważniejsze, żeby nasi wygrali, żeby "dorżnąć watahę", a jak to już bez znaczenia

        Po ostatnich zawirowaniach, ostrych wypowiedziach JK i paru innych ludzi z PiSu, poparcie dla tej partii wbrew przewidywaniom Z., nie spadło.

        Komentarz


        • Buziek LG

         Wiem , bo napisałem :

         "Lemingi już mówią ,że podwyżka podatku jest konieczna by ratować kraj"         To jest tragedia tego kraju.Tępe masy , które z premedytacją wyhodowano.Do tego wmówiono im ,że są fajni.

         Komentarz


         • Po prostu do czasu aż nie obudzą się ludzie którzy dziś olewają wybory z braku naprawdę dobrych kandydatów(bo PiS to dla mnie tylko mniejsze zło) to w kraju nic się nie zmieni. Zaś dobrzy kandydaci nie przyjdą bo nasz system polityczny blokuje możliwość startu nowych partii i tak koło się zamyka.
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
           Po ostatnich zawirowaniach, ostrych wypowiedziach JK i paru innych ludzi z PiSu, poparcie dla tej partii wbrew przewidywaniom Z., nie spadło.
           W jednym sondażu. W innym spadło.

           Zaledwie 28 proc. głosów dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Takie wyniki przynosi najnowszy sondaż SMG/KRC dla "Faktów". Ponad połowa ankietowanych uważa, że powrót prezesa PiS do ostrego języka szkodzi jego partii.

           Gdyby wybory parlamentarne miały odbyć się na początku sierpnia, w Sejmie znalazłyby się tylko trzy partie. Na Platformę Obywatelską głos oddałoby 47 procent wyborców - to o 3,5 punktów proc. więcej w porównaniu do ostatniego badania z 22 lipca.

           PiS może liczyć na 28 proc. głosów, a to oznacza, że partia Jarosława Kaczyńskiego traci ponad 3 punkty proc. poparcia.
           A dodać jeszcze trzeba, że fakt utrzymania sondaży na poprzednim poziomie (gdyby przyjąć, że sondaż z wzrostem poparcia dla PiS równoważy się z tym sugerującym obniżkę poparcia) w sytuacji:

           a) podwyższenia podatków / złamania obietnicy o niepodnoszeniu - opuszczaniu podatków
           b) udzielenia idiotycznego wywiadu Komorowskiego rozpoczynającego 'bitwę o krzyż'
           c) kolejnych zawirowaniach wokół Klicha ---> GROM
           d) paru tekstach Szeremeta, że dokumenty z Moskwy raczej słabo przyjeżdżają -> rząd nie wystąpił o śledztwo
           e) skoku PO na media na zasadzie kawałka pizzy - my peperoni (TVP1), wy supreme (TVP2), PSL hawajską (regiony)

           nie jest sukcesem, lecz sporą porażką. Rząd powinien zanotować drastyczny spadek. Nie zanotował, bo PiS zachowuje się jak fanatyczna sekta. Dzień w dzień rzuca jakieś kompromitujące motywy, które utrzymują tych najbardziej rozczarowanych PO w poglądzie, że mimo wszystko lepiej głosować na kłamców i hipokrytów niż odpuścić i pozwolić wygrać wariatom z PiS.           EDIT: Kolejny przykład. Po cholerę Kaczor, zamiast korzystać z możliwości milczenia, wdaje się w jakąś żenującą pyskówkę z Lisickim? Po co? Co mu to da? Poza tym, że Wyborcza z lubością będzie cytować każde agresywne słowo J.K. i każda ripostę Lisickiego. A wrażenie będzie takie, że nawet wśród potencjalnych zwolenników PiS traci poparcie i jest generalnie awantura w rodzinie.

           Wielkość Tuska polega na tym, że nie kopie się z koniem. Ma Palikota, Niesioła, Grasia, Halickiego. Nie dyskutuje z dziennikarzem, nie obraża się etc. A Kaczor wystepuje na pierwszej lini. Jest tym 'obrzucającym gównem'. Nie dziwne, że potem nawet jeżeli Tusk okazuje się kłamcą to dalej jest w kategorii polityk, a Jarek w kategorii awanturnik.
           Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
           "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            do czasu aż nie obudzą się ludzie którzy dziś olewają wybory z braku naprawdę dobrych kandydatów
            Wstyd się przyznać, ale ja tak mówiłem od połowy lat 90-tych... Stary i głupi...


            I co? Ano nic. Jak nikogo nie było tak i nie ma, w związku z czym blisko 50% Polaków ma wyj... na wybory.
            Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
             W jednym sondażu. W innym spadło.
             No tak, ale pracownia SMG/KRC po wyborach jest zupełnie niewiarygodna i raczej spalona. GfK Polonia była przynajmniej przed ostatnimi wyborami w miarę precyzyjna.

             Komentarz


             • Była spalona przy tych 2005. SMG/KRC się ogarneło w II turze. Po co zaklinać rzeczywistość?
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

              Komentarz


              • Ogarnęło się bo robili podobne badania do OBOPu. Natomiast telefoniczne sondaże najwyraźniej są przeprowadzane u nich "jak zawsze"

               Komentarz


               • W całej rozciągłości zgadzam się z Z. JK sam się podkłada, ja jakoś nie wierzę, że to jest jakaś przemyślana, długoterminowa strategia... Trochę z innej beczki, wczorajszy RAZ:

                Zamieszczone przez RAZ
                Wyjątkowo warto się zmusić do przebrnięcia zwyczajowego referatu Mariusza Janickiego i Wiesława Władyki w “Polityce”. Tym razem para ideologów tygodnika wzięła na warsztat zjawisko dla niej niepojęte: fakt, że opinie wielu publicystów, których oni uważają za pisowskich, są od pewnego czasu krytyczne wobec prezesa PiS. I interpretują to w kategoriach “politycznej ekwilibrystyki”, sugerując skomplikowane wyjaśnienia i szafując insynuacjami co do domniemanego życia emocjonalnego dziennikarzy.

                Jest taki stary kawał, w którym notoryczny kanciarz pyta rabina o radę, co wpisać w urzędowych papierach, a gdy rabin sugeruje mu, żeby po prostu podał prawdę, stwierdza ze zdumieniem: “uś, no to mi do głowy nie przyszło”. Władyka i Janicki są właśnie jak ten facet z kawału. Im do głowy nie przychodzi, że dziennikarz może traktować swe powołanie poważnie, że może oceniać wydarzenia pod kątem wyznawanych wartości, a nie służyć politykowi bądź partii.

                Wyjątkowo warto przebrnąć te wywody, bo zamierzona demaskacja “prawicowców” w istocie stała się autodemaskacją. Widać wyraźnie, że gdyby – hipotetycznie – Donald Tusk uznał nagle za korzystne oznajmić np., że Okrągły Stół był zdradą i spiskiem służb, to publicyści “Polityki” uznaliby za oczywiste, iż od teraz muszą trzymać się nowej linii. Dziwiłoby ich, gdyby ktoś od nich chciał konsekwentnie obstawać przy tym, co dotąd pisał; wtedy umieliby to wytłumaczyć tylko tak, że widać facet dostał lepszą propozycję od przeciwnika i chce zmienić stronę barykady.
                http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/08/11/wlasna-miara/
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                Komentarz

                Pracuję...
                X