Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Daleki jestem od naśladowania lewicowoplatformerskiego chichotania z Jarka, ale (ton Kaczyńskiego: on) jest pytanie o elementarną uczciwość Kaczyńskiego. Skoro nie przyszedł na zaprzysiężenie Komorowskiego m.in dlatego, że ten został wybrany przez śmierć jego brata to pojawia się pytanie czy wobec tego, gdyby wygrał to czy mielibyśmy pierwsze w historii zaprzysiężenie prezydenta, bez jego udziału? (ton Kaczyńskiego: off).
    .
    Chamski komentarz Komorowskiego po wybraniu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego to dostateczny powód dla Jarosława , aby odpuścić sobie tę uroczystość.
    Po truskawkach mam rozwolnienie

ITI-powstalo-na-zlecenie-sluzb-brzmi-oszolomsko-prawda-sprawdz

Komentarz

• Kaczor... zrobił go nawet wicepremierem.

Jak dla mnie happy endu nie będzie.
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Dziś u Karnowskiego - Lisicki

I Śmiłowicz.

Temat rozmowy - oczywiście Kaczyński i otwarte kłamstwo: "PiS jest zafiksowany na katastrofę i nie potrafią rozmawiać o niczym innym". Nie mam pytań...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Mnie tylko dziwi jedna rzecz. Ta "walka o krzyz" bylo to wedlug mnie nielegalne zgromadzenie, a nawet jesli bylo legalne to doszlo tam do "zamieszek" i dziwi mnie brak reakcji ze strony schetynskiego łba - dlaczego nie zatrzymano bandytów, nie przesluchano, nie podstawiono zarzutow. To nie jest rowny kraj - z nami schetynski łeb wykorzystal wladze i kazal nas zatrzymac - tutaj, w takim mijescu i z takim zachowaniem BANDYTÓW nic sie nie robi.

A kwestia zachowania samych ludzi - jakim trzeba byc jebanym debilem zeby "bronic" krzyza, bez roznicy czy to PISowcy by to robili czy POowcy, trzeba byc pierdolnietym na maksa i miec ***** za malo czasu.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta

A kwestia zachowania samych ludzi - jakim trzeba byc jebanym debilem zeby "bronic" krzyza, bez roznicy czy to PISowcy by to robili czy POowcy, trzeba byc pierdolnietym na maksa i miec ***** za malo czasu.
            Nie potraktujcie tego jako prowokacje,powiem Wam ciekawostke.Kolega w tyrce,całkiem normalny ,nie oszołom szukajacy sensacji.
            Jego matka szkoli pielegniarki i swojego czasu przez kilka lat robiła to w szpitalu dla umysłowo chorych na Sobieskiego,w relacjach tv rozpoznała 3os z byłych pacjentów tamtej jednostki,co specjalnie mnie nie dziwi.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta

Hola hola z tym językiem.
              Krzyż i jego obrońcy to jedno, ale prowokacyjne i prześmiewcze happeningi oraz wszech lewactwo jakie się w tych warunkach wspaniale odnalazło, obrażają symbol krzyża który jest mi bliski przede wszystkim z historycznego punktu widzenia. I mimo tej szopki nie mógłbym i zwyczajnie nie wypada zachowywać się w jego obecności w tak plugawy sposób. Dlatego bkt albo uściślij swoją wypowiedź, albo uznajmy, że właśnie nazwałeś mnie "jebanym debilem".
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                Krzyż i jego obrońcy to jedno, ale prowokacyjne i prześmiewcze happeningi ....
                Arczi ja mam do ciebie pytanie czy osobę próbującą przykuć się do krzyża,która wije się jak w amoku nazwiesz obrońcą krzyża,czy też osobą prowokującą czy też robiącą swego rodzaju happening,nie koniecznie prześmiewczy.....

Komentarz

• ja bym go nazwal kims, kto rozpaczliwie(zbytnio) chce zwrocic uwage na problem( wyolbzymiony) Krzyza. dlaczego? bo ten symbol jest mu bliski, czesto od urodzenia. ci ludzie zostali w wiekszosci wychowani w szacunku do Krzyza, inna sprawa, ze niekoniecznie sami mu go okazuja, wieszajac sie na nim. no, ale jest on im drogi i probuja go zatrzymac jakimkolwiek sposobem.
                  na drugim biegunie jest wszelkiej masci mlode i postepowe lewactwo. gowniarze wychowani na idiotyzmach palikota czesto atakuja wrecz tych dziadkow, pluja na nich i wyzywaja. albo stawiaja miska spaghetti, czy robia Krzyz z puszek po lechu( zalosne ). i to tu przed wszystkim jest problem. gowniarstwo majace w dupie jakiekolwiek wartosci, atakuje ludzi ktorzy jakies posiadaja. jesli obroncy Krzyza posuwaja sie za daleko, to co powiedziec o tym scierwie?
                  nikt im nie kaze byc katolikami, nikt im nie kaze byc patriotami, wreszcie nikt im niczego nie kaze. to dlaczego oni na kazdym kroku probuja osmieszac tych ludzi i kazac im co maja robic, przeciez oni podobno maja na wszystko wyj***ne? na Panstwo, na Wiare czy na Wartosci. no tak, ale ciemnych katolikow mozna mieszac z blotem, towarzysz palikot zacheca! mi tez nie odpowiada cala ta sytuacja i zachowanie ludzi broniacych Krzyza, ale na Boga, to nie jest powod by zachowywac sie jak ci gowniarze.
                  to tyle, jesli moge sie wtracic.
                  Jak powiedział stary góral
                  będzie Polska aż po Ural
                  za Uralem będą Chiny
                  was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Jeżeli byle ekolog przypięty do drzewa hamuje dużą inwestycję to tak samo nie można usunąć dziadka przypiętego do Krzyża, bo to by była mega hipokryzja. Bo w porównaniu z obwodnicą taki Krzyż to pryszcz.
                    Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Pamiętajcie o jednym: Kościół zawsze stał po stronie Polski, Kościół zawsze bronił naszej kultury i naszej tradycji. Na tym forum wypowiadają się w większości osoby młode, które nie miały okazji odwdzięczyć się za to, co Kościół zrobił dla naszej historii. Dzisiaj wszelka maść lewactwa ma zamiar siłą usunąć Krzyż; nie ważne, czy się zgadzacie z protestującymi, czy wam się podoba to co oni robią, czy głosujecie na taką partię czy na inną, powinniście przyjść wieczorem pod Pałac Prezydencki i bronić Krzyża przed profanacją, która grozi mu ze strony ogłupionej młodzieży. Nie pozwólmy żeby lewactwo wykorzystał spór o Krzyż do zapateryzacji NASZEGO KRAJU!

Komentarz

• Zamieszczone przez chalupari Zobacz posta
                        Pamiętajcie o jednym: Kościół zawsze stał po stronie Polski, Kościół zawsze bronił naszej kultury i naszej tradycji. Na tym forum wypowiadają się w większości osoby młode, które nie miały okazji odwdzięczyć się za to, co Kościół zrobił dla naszej historii.
                        Za to 'obrońcy krzyża' odwdzięczyli się Kościołowi wyzywając księży od Żydów i UBeków.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                          Arczi ja mam do ciebie pytanie czy osobę próbującą przykuć się do krzyża,która wije się jak w amoku nazwiesz obrońcą krzyża,czy też osobą prowokującą czy też robiącą swego rodzaju happening,nie koniecznie prześmiewczy.....

No ale ja przecież nie o tym.
                          Sprawą dość oczywistą, choć niejednoznaczną, jest dla mnie interpretacja zachowań grupy ludzi "przykuwających się do krzyża". Ale ten problem powinien rozwiązać przede wszystkim sam kościół. Metropolita Abp Nycz powinien się osobiście pofatygować pod Pałac Prezydencki i zająć tematem. Nie policja, nie Straż Wiejska i nie siłą. Do kurwy nędzy także nie lewaki oraz inne przebierańce, które znalazły sobie fantastyczny grunt podatny na ich demonstracje i happeningi zepsucia. Najchętniej, jeśli już miałbym wybierać pomiędzy jednym i drugim obozem, oba bym skarcił i dołączył do trzeciego - w obronie przed nimi wszystkimi. Ale jeśli takowego nie ma, wybieram po prostu opozycje względem Środy, Biedronia, Palikota i reszty tego śmierdzącego GóWna.
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Krzyż i jego obrońcy to jedno, ale prowokacyjne i prześmiewcze happeningi oraz wszech lewactwo jakie się w tych warunkach wspaniale odnalazło, obrażają symbol krzyża który jest mi bliski przede wszystkim z historycznego punktu widzenia. I mimo tej szopki nie mógłbym i zwyczajnie nie wypada zachowywać się w jego obecności w tak plugawy sposób. Dlatego bkt albo uściślij swoją wypowiedź, albo uznajmy, że właśnie nazwałeś mnie "jebanym debilem".
                            Moim zdaniem Ci ludzie nie zdaja sobie sprawy w ogole z tego co robia. To jest SYMBOL, powstaly dla uczczenia smierci naszych Rodaków i nic wiecej. Jego miejsce jest w swiatyni. Dla mnie wszyscy ktorzy tam byli i zrobili z tego sensacje i to w taki sposob sa delikatnie mowiac NIEPOWAŻNI.

O krzyzach z puszek i ich autorach to juz w ogole sie nie wypowiadam bo chyba kazdy wie, jak mozna nazwac autorow tego scierwostwa.

"Obrone" krzyza sobie troche za bardzo do serce Ci ludzie wzieli. BYl ksiadz z harcerstwem i Oni powinni tez krzyz zabrac tam, gdzie mial trafic. To dla mnie jedyna sluszna przyszla, niedoszla historia tego Symbolu.

Zachowanie "walcz za krzyz" jest CHORE, podobnie jak zachowanie "zrob krzyz z byle czego". i do dzis nie rozumiem czemu KORMORAN nie wyszedl do tych ludzi i nie wytlumaczyl, ze to ma byc zabrane i koniec, tylko zwalil wine na kosciol.
                            Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Takze podsumowujac nie chodzi mi o tych "pozniejszych" obroncow ktorzy sie tam pojawili kierujac tymi dobrymi wartosciami. Ale o ludzi ktorzy atakowali straz miejska bo ich zdaniem to mialo byc polityczne zabranie krzyza. CHORE.

Komentarz

No ale ja przecież nie o tym.
                                Sprawą dość oczywistą, choć niejednoznaczną, jest dla mnie interpretacja zachowań grupy ludzi "przykuwających się do krzyża". Ale ten problem powinien rozwiązać przede wszystkim sam kościół. Metropolita Abp Nycz powinien się osobiście pofatygować pod Pałac Prezydencki i zająć tematem. Nie policja, nie Straż Wiejska i nie siłą. Do kurwy nędzy także nie lewaki oraz inne przebierańce, które znalazły sobie fantastyczny grunt podatny na ich demonstracje i happeningi zepsucia. Najchętniej, jeśli już miałbym wybierać pomiędzy jednym i drugim obozem, oba bym skarcił i dołączył do trzeciego - w obronie przed nimi wszystkimi. Ale jeśli takowego nie ma, wybieram po prostu opozycje względem Środy, Biedronia, Palikota i reszty tego śmierdzącego GóWna.
                                Wiesz Arczi zapytałem bo myślałem ze popierasz takie historie,dość emocjonalnie zaeragowałeś na ocene tych ludzi przez bkt,i stad moje pytanie.
                                Bliższy jestem poglądom tych "fanatyków",ale uważam że można było to załatwić w bardziej cywilizowany sposób,zarówno przez jedną jak i drugą stronę.

Komentarz

Pracuję...
                                X