Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Właśnie, na moim blogu, Imhotep zamieścił komentarz następującej treści:

  "Byłem całą noc pod krzyżem. Panie i Panowie, wychodzi, że to już. Całą noc kilkanaście do trzydziestu modlących się spokojnie ludzi było zaczepianych, popychanych, obarażanych, czasem też opluwanych przez kilkudziesięciu agresywnych, pijanych mętów. Było nas tam raptem kilku mężczyzn w pełni sił -zwyczajnie nie dawaliśmy rady być w każdym miejscu, gdzie menel popychał czy obrażał kobietę albo mężczyznę o kulach. Gliniarze stali w szpalerze kilka metrów od nas – odmawiali interwencji, a nawet podania swoich numerów (mieli zielone kamizelki na mundurach). Kiedy dzwonilismy po patrol – ten przyjeżdżał i legitymował wzywających. I cały czas konsekwentnie odmawiał jakiejkolwiek interwencji wobec wyjącej, machającej rekami, popychającej kobiety i staruszków pijanej tłuszczy. Jeden z pierwszej fali prowokatorów, jeszcze przed północą dał mi się wyprowadzić na bok (wcześniej proponował mi spotkanie „za rogiem”) W trakcie gadki przyznał, że jest z ABW. Gadał tak, że generalnie żadnych wątpliwości, że w istocie był „z branży”.
  Menelstwo zwinęło się o 4 rano, pół godziny póżniej gliniarze ze szpaleru zaczęli z nami rozmawiać. Zgodziliśmy się, żeby usatwili ciężki płot odgradzający dziedziniec pałacu od chodnika – z okienkiem przy samym krzyżu. W trakcie przesuwania rzeczy, żeby im to umożliwić na środku chodnika położyliśmy tablice Ruchu 10 kwietnia. Na ten chodnik wjechał samochód z ulicy (zamkniętej dla rzuchu z wyjątkiem służb) i przejechał po tablicach. Kiedy wracał kilka minut póżniej (już licą), zauważyłem, że za kierownicą siedzi gliniarz w niebieskiej koszuli policyjnej (czyli nie oficer).
  Dziś wieczorem znowu tam będę, Panowie, kto może, niech przychodzi – każdy mężczyzna jest tam na wagę złota."

  Tu nie ma potrzeby nic komentować.

  Każdy mężczyzna jest tam, pod krzyżem, na wagę złota.  http://www.wykop.pl/link/430083/nocne-wojny-krzyzowe/  ----------------------------------------------------------------------------------

  dopisane 22:00

  Wieści od Imhotepa są takie, że dziś jest więcej ludzi. Jest osłona dla tych starowinek.

  Są księża.

  Jest względny spokój.

  ---------------------------------------------------------------------------------

  dopisane 01:00

  Imhotep pojechał na komisariat z jednym poturbowanym człowiekiem złożyć zawiadomienie.

  Policja która jest na miejscu nie reaguje i odmawia jakichkolwiek działań.

  Bydło platformerskie podnosi z ziemi znicze ze zdjęciami zmarłych, fotografuje się z nimi itp.

  Tego platformerskiego aktywu robotniczego jest kilkakrotnie więcej niż tych modlących sie staruszek. W większości są pijani, napędzają się wzajemnie.

  Bardzo dużo ludzi poszło do domów bojąc się pobicia.

  Szturchania, szarpania, plucie (o obelgach nie wspominam) są tam normą.

  Była wcześniej Ewa Stankiewicz i dwóch polityków.
  http://crusader.salon24.pl/214877,godzina-w

  A w "mediach głównego nurtu" oszalałe mohery...
  Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

  Komentarz


  • A może ktoś wkońcu wytłumaczyć czemu we wtorek harcerze tego krzyża nie zabrali? Bo jakoś nigdzie nie można znaleźdź opisu wydarzeń do przepychanek... sam byłem pod Pałacem już po całej akcji i ni w jotę nie rozumiem o co poszło.


   UB, SB, FB - co następne?

   Komentarz


   • Sikorski: pójdziemy Rosji na rękę, nawet wbrew Unii

    Szef MSZ Radosław Sikorski wraz z szefem MSWiA Jerzym Millerem napiszą wspólny list do swoich odpowiedników w krajach UE zawierający polską argumentację ws. objęcia całego Obwodu Kaliningradzkiego umową o małym ruchu granicznym. Taki projekt byłby jednak niezgodny z przepisami Unii Europejskiej, z czego obaj ministrowie zdają sobie sprawę.


    Poinformował o tym w sejmie min. Sikorski, odpowiadając na pytania Lewicy i PO dotyczące stosunków polsko-rosyjskich. Minister przypomniał, że obecne regulacje europejskie pozwalają na ustanowienie małego ruchu granicznego (MRG) w pasie 30 km, a maksymalnie 50 km od granicy.

    Sikorski zwrócił uwagę, że gdyby zastosować się do tych wytycznych obszar Obwodu Kaliningradzkiego zostałby podzielony na trzy strefy: strefę małego ruchu granicznego z Polską, strefę małego ruchu granicznego z Litwą i na strefę między tymi obszarami, której mieszkańcy nie mogliby podróżować w oparciu o ułatwioną procedurę.

    Zaznaczył, że Polska dąży do ustanowienia MRG z całym Okręgiem Królewieckim, tym bardziej, że w obszarze pomiędzy strefami małego ruchu z Polska i Litwą mieszka większość ludności w tym regionie. Poinformował, że celem Warszawy jest podpisanie umowy, która objęłaby też obszary całych województw warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego.

    Przyznał, że jest to obecnie niezgodne z obowiązującym rozporządzeniem Komisji Europejskiej, a forsowanie takiego rozwiązania grozi nam konfliktem z KE. - Ale może i tego nie powinniśmy się bać, bo uważam, że mamy w tej sprawie bardzo silne argumenty. Argumenty, które podzielą nasi partnerzy Francja i Niemcy - zaznaczył.

    Jesteśmy zdeterminowani, by przekonać Unię do zmiany zarządzenia, a jeśli nam się nie uda to jesteśmy gotowi wziąć na siebie ryzyko wprowadzenia umowy nawet jeśli będzie się ona komuś w Brukseli nie podobała - dodał. Zwrócił uwagę, że Polska i Rosja pokazują Europie, że mają wspólne stanowisko i przekonują do niego innych członków Wspólnoty.

    Sikorski powiedział także, że szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow weźmie udział w naradzie polskich ambasadorów pod koniec sierpnia. Później, na przełomie września i października, złoży on kolejną wizytę w Polsce.

    Minister poinformował, że na jesieni ma zostać zaprezentowana wspólna publikacja polskich i rosyjskich historyków dotycząca problemów w relacjach między krajami w XX wieku. Zaznaczył, że Polska rozważa zaproponowanie spotkania trójstronnego z dodatkowym udziałem Niemiec. Sikorski dodał, że w toku są prace nad projektem ustawy dotyczącej Centrum Dialogu i Porozumienia Polsko-Rosyjskiego.
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1aa64

    Za komentarz starczą teksty na temat przewidywanej zmiany frontu na prorosyjski, które tu wrzuciłem jakiś miesiąc temu...

    Ogólnie "dzieje się", a ludzie żyją krzyżem...
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

    Komentarz


    • Grupa trzymająca hazard wolna


     "To był mój pierwszy tekst w dzienniku "Polska The Times" - na początku października 2009 r. Zaraz po wybuchu afery hazardowej wymieniłem pięć powodów, dzięki którym Donald Tusk i PO nie muszą się obawiać nowej afery Rywina. Choć schemat mieliśmy jak na talerzu. Hazardowi biznesmeni w podsłuchanych przez CBA rozmowach a to dopingują czołowych polityków PO, a to się na nich skarżą, a ci politycy coś jednak robią.

     "Blokuję te dopłaty od roku" - mówi w jednej z ujawnionych rozmów szef klubu Platformy Zbigniew Chlebowski, i to może jeszcze wyglądać na samochwalstwo. Ale Mirosław Drzewiecki, zawodnik dużo skuteczniejszy, zaleca w pewnym momencie wycofanie znienawidzonych przez branżę hazardową dopłat z projektu nowej ustawy pisanej, jak na ironię, po to, aby ten system uporządkować. Sprawa jest następnie przedstawiona jako ciąg przypadków i urzędniczych błędów.

     W tej komisji i Jan Rokita nie odniósłby sukcesu. Bo nie mógłby zadać 3/4 swoich sławnych pytań, które obnażyły matactwaDodajmy: jest schemat układu lobbistycznego, przy
     --------------------------------------------------------------------------------
     czym mówimy o lobbingu nieformalnym opartym o koneksje w najlepszym razie towarzyskie, gdzie relacje Drzewieckiego z Ryszardem Sobiesiakiem przypominają relacje kelnera z możnym klientem. Będę się upierał, że po pracach komisji hazardowej są one równie czytelne jak schemat grupy trzymającej władzę zarysowanej najpełniej przez Jana Rokitę. Tyle że już Rokicie zabrakło procesowych dowodów, aby uzyskać skazanie kogokolwiek. W tym przypadku byłoby to jeszcze trudniejsze. Z faktu wyprawy Chlebowskiego z Sobiesiakiem w odludne miejsce nie wyniknie prokuratorski zarzut, dopóki nie mamy choć poszlaki, że polityk dostawał od biznesmena łapówkę. W przypadku afery Rywina wiedzieliśmy przynajmniej tyle, że filmowy potentat został wysłany z korupcyjną propozycją do Agory.

     Ale tak naprawdę i tu, i tu można narysować pajęczą sieć. Kto i przez kogo co załatwiał, kto się z kim kontaktował, czego oczekiwał, także w przypadku afery hazardowej - gdzie było źródło prawdopodobnego przecieku. Można więc zaryzykować twierdzenie: ciężar rzeczywistych ustaleń komisji Sekuły (nie tych przyjętych partyjną większością, ale tych wynikających z tego, co widzieliśmy) jest prawie taki sam jak ciężar ustaleń komisji Nałęcza. Dlaczego więc wtedy chwiały się trony, waliły kariery, a my wszyscy mieliśmy wrażenie, że coś się zmieni w państwie? A teraz przewodniczący Sekuła robi, co chce, w nieomal kompletnej ciszy.

     I tu wracamy do przyczyn, które wymieniłem w tekście sprzed prawie roku. Przypomnę je: Wszyscy kochamy premiera. Za rogiem czają się Kaczory. SLD był wymarzoną ofiarą. Tusk nie popełni błędów Millera. Inna jest atmosfera. W zasadzie wszystko się sprawdziło, nawet jeśli dziś miłość do premiera nie jest już tak bezdyskusyjna, a lęk przed PiS tak przemożny. To nie siła ustaleń czy nawet błyskotliwość poszczególnych śledczych (nawet jeśli najlepszy z obecnych, Bartosz Arłukowicz, ustępował sprawnością Rokicie) zdecydowały, a polityczny klimat.

     Pomyliłem się w jednym. Sądziłem, że Tusk nie zechce powtórzyć kardynalnego błędu Millera i nie dopuści do powołania komisji śledczej. On zaś zaryzykował, ale wysłał do niej członków, którzy od początku wiedzieli, że wszystko da się powiedzieć, a jeszcze "bardziej wszystko" przegłosować. Na dokładkę przewodniczący Sekuła poszedł tam uzbrojony w zamiar całkiem literalnej interpretacji regulaminu Sejmu i norm kodeksu postępowania cywilnego, przy czym zawsze wybierał te, które były korzystniejsze dla świadków z jego partii. Jego rygoryzm był wzmacniany interpretacjami Trybunału Konstytucyjnego, który kilka lat temu, na fali niechęci do IV RP, nałożył śledczym komisjom kaganiec.

     Rozważania, co zrobiliby na miejscu Arłukowicza i Kempy Rokita i Ziobro o tyle nie miały sensu, że w komisji Sekuły nie mieliby szans na zadanie 3/4 pytań. Zachwyty, że komisja Nałęcza obnażyła patologie państwa, stały się od samego startu wobec tej komisji nie do zastosowania. Nie można pokazać stanu państwa, będąc nieustannie łajanym - choćby na okoliczność tego, że pytać należy o fakty, a nie o tło i oceny. Rokita wykazał przesłuchaniem byłego przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Juliusza Brauna, że władze mediów publicznych były wyłanianie na drodze partyjnych porozumień. U Sekuły nie mogliby o tym nawet pisnąć.

     --------------------------------------------------------------------------------
     W roku 2003 Rokita wykazał też, że ustawę medialną pisano poza uprawnionymi do tego instytucjami, nanosząc poprawki korzystne dla grupy trzymającej władzę. W komisji Sekuły, kiedy teoria o urzędniczym błędzie w Ministerstwie Sportu zaczęła się walić (dzięki zeznaniom szefowej jednego z departamentów w tym resorcie), wierny partii przewodniczący nie pozwolił pójść tym tropem. Priorytetem koalicyjnej większości było wszak od początku… jak najszybsze skończenie prac. Ciało, którym kierował Nałęcz, dreptało wiele miesięcy w miejscu, nim trafiło na odpowiednich świadków lub dokumenty (na przykład mejle krążące między minister Jakubowską a szefami Agory). Kluczowi świadkowie byli przepytywani po wielekroć i dociskani (Aleksandra Jakubowska posypała się nie za pierwszym razem). Tym razem scenariusz był inny.

     Na osłodę ze względu na obecność w komisji jako języczka u wagi posła PSL Franciszka Stefaniuka przyjęto parę poprawek opozycji. Okaże się, że domniemane machinacje PiS przy ustawie nie były tak karygodne, jak twierdzili platformersi, a zachowania Chlebowskiego krążącego po cmentarzu są dziwne. Ale niewiele więcej. Nawet próbę wytknięcia przez Arłukowicza premierowi, że z informacją, jaka uzyskał od CBA, powinien iść najpierw do ministra finansów, a nie do Chlebowskiego i Drzewieckiego, bo to właśnie mogło się zakończyć choćby mimowolnym przeciekiem, oddalono. Komisja nie odegra nie tylko roli śledczego, ale też strażnika obyczaju.

     To jest w tym najsmutniejsze. Początkowo zdawało się, że wobec braku procesowych dowodów przestępstwa ten spektakl będzie przynajmniej okazją do ustanowienia jednego morału: eliminacji postaci zbytnio zblatowanych z biznesem ze świata polityki. Dziś nawet Drzewiecki zdaje się odzyskiwać łaskę wszystkich ważnych. Nie tylko nowego marszałka Schetyny, którą miał zawsze, ale na przykład nowego prezydenta Komorowskiego. To naturalne, skoro winnych nie ma. Poza CBA (czyli PiS), którą to instytucję Sekuła obwinia o przeciek. Przecież premier mógł sobie rozmawiać, z kim chciał... "

     Piotr Zaremba
     "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

     Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1aa64

      Za komentarz starczą teksty na temat przewidywanej zmiany frontu na prorosyjski, które tu wrzuciłem jakiś miesiąc temu...

      Ogólnie "dzieje się", a ludzie żyją krzyżem...
      Co ma objęcie całego Obwodu kaliningradzkiego do polityki prorosyjskiej? Z tego co wiem, mieszkańcy wioch przy granicy z obwodem tylko kły ostrzą, bo to dla nich będzie niezły biznes, więc co w tym złego?

      A co do organizacji jakiegoś tam centrum - podobne gówno istnieje do spraw stosunków polsko-niemieckich, jakoś na germanizację naszego kraju nie wpłynęło. Ot kolejne ciepłe posadki Radzio załatwia swoim kolesiom. Rycho i Zbycho będą mieli gdzie dorobić, bo w hazardzie im nie wyszło. Nie demonizowałbym jednak tej instytucji, bo będzie się ona zajmować nic nie robieniem. Pewnie będzie figurować tylko przy organizacji festiwalu piosenki w Zielonej Górze (może by w końcu zaprosili jakiś zespół rosyjski pierwszego sortu, a nie jakieś odpady 3 ligowe. W tym roku tylko Zwieri coś sobą reprezentowały)


      UB, SB, FB - co następne?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
       Co ma objęcie całego Obwodu kaliningradzkiego do polityki prorosyjskiej? Z tego co wiem, mieszkańcy wioch przy granicy z obwodem tylko kły ostrzą, bo to dla nich będzie niezły biznes, więc co w tym złego?

       A co do organizacji jakiegoś tam centrum - podobne gówno istnieje do spraw stosunków polsko-niemieckich, jakoś na germanizację naszego kraju nie wpłynęło. Ot kolejne ciepłe posadki Radzio załatwia swoim kolesiom. Rycho i Zbycho będą mieli gdzie dorobić, bo w hazardzie im nie wyszło. Nie demonizowałbym jednak tej instytucji, bo będzie się ona zajmować nic nie robieniem. Pewnie będzie figurować tylko przy organizacji festiwalu piosenki w Zielonej Górze (może by w końcu zaprosili jakiś zespół rosyjski pierwszego sortu, a nie jakieś odpady 3 ligowe. W tym roku tylko Zwieri coś sobą reprezentowały)

       Tam ruskie mają więcej zołnierzy niz cała polska armia...

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1aa64

        Za komentarz starczą teksty na temat przewidywanej zmiany frontu na prorosyjski, które tu wrzuciłem jakiś miesiąc temu...

        Ogólnie "dzieje się", a ludzie żyją krzyżem...
        Przypominam, że ośrodki polityczne na Zachodzie były nieźle spenetrowane przez radzieckie służby podczas zimnej wojny. Teraz, nawet boje się powiedzieć dlaczego Sikorski i reszta są tacy prorosyjscy.
        Po truskawkach mam rozwolnienie

        ITI-powstalo-na-zlecenie-sluzb-brzmi-oszolomsko-prawda-sprawdz

        Komentarz


        • spocony zbychu jest niewinny

         http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1aa66 gratulacje dla wyborców peło, jednym słowem sekuła i spóła jest najlepszy

         WHY DUCK DONALD

         W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
         http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

         Komentarz


         • A blogerka Kataryna jak zwykle rzeczowo i konkretnie

          Palikot straszy prokuratorem i kusi kasą

          Prawnik Palikota do Łażącego Łazarza: Zwracamy się niniejszym z żądaniem zaniechania naruszania przez Pana dóbr osobistych pana Janusza Palikota oraz usunięcia skutków dotychczasowych naruszeń, polegających na zamieszczaniu nieprawdziwych informacji oraz oszczerczych opinii na jego temat w ramach prowadzonego przez Pana bloga „Listy z emigracji wewnętrznej” ( www.antydziad.salon24.pl ). Żądamy usunięcia wszystkich wpisów odnoszących się do pana Janusza Palikota, zaprzestania krytycznych wypowiedzi na jego temat w przyszłości.

          PR-owiec Palikota do Łażącego Łazarza: Pan Janusz nie jest zainteresowany eskalowaniem konfliktu z blogerami ani przenoszeniem go na forum sądowe, czy ogólnie mówiąc – publiczne roztrząsanie pewnych spraw. Jestem przekonany, że możliwe jest zawarcie kompromisu – nie jest naszą intencją ograniczenie Pana swobody wypowiedzi, ale pewne świadome mitygowanie niektórych treści, które naruszają reputację Pana Posła. (...) Chciałbym poprosić Pana o skorygowanie pewnych sądów na temat Pana Palikota oraz spokojne zastanowienie nad problemem. Mamy nadzieję, że zechce Pan zmienić dotychczasowe wpisy na bardziej odpowiedzialne i mniej krzywdzące. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest Pana wiarygodność jako blogera, dlatego nie spodziewamy się usuwania wpisów ani radykalnych zmian, ale pewnego przeorientowania wydźwięku publikacji dotyczących Pana Janusza Palikota. Będziemy to w stanie docenić i podjąć pewne zobowiązania wobec Pana, zarówno w wymiarze operacyjnym w projektach prowadzonych przez Pana, nie wykluczamy również podjęcia zobowiązań o wymiarze stricte finansowym. Najlepiej byłoby wszelkie kwestie omówić podczas naszego osobistego spotkania.

          Łażący Łazarz nie dał się ani zastraszyć prawnikom, ani kupić PR-owcom wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej i całą otrzymaną od nich korespondencję opublikował, dzięki czemu możemy się przekonać jak uprawia swoją politykę. A być może także lepiej zrozumieć fenomen jego ciągłej obecności w mediach, zazwyczaj w kontekście pozytywnym. Nie wiem jak Wy, ale ja od dzisiaj widząc kolejnego dziennikarza spijającego Palikotowi z dzióbka będę się zastanawiać czy nie został po prostu "doceniony pewnymi zobowiązaniami o wymiarze stricte finansowym". Otwartość z jaką obsługująca go agencja wyskoczyła z propozycją kupna życzliwości blogera każe przypuszczać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy coś takiego robią, a poprzednie próby - jeśli były - musiały bardzo ośmielić Palikota do takiego kupowania swojego wizerunku.

          Z uwagą będę obserwować reakcje mediów na skandal, który w normalnym kraju skończyłby karierę polityka. Ilu dziennikarzy ma jeszcze do Palikota normalny stosunek i odważy się nazwać rzecz po imieniu? Co na to partia Palikota?


          ***


          Uprzejmie informuję, że jestem skłonna "przeorientować wydźwięk" niniejszego wpisu, podaję cennik:

          - Niedopisanie zdania "Ciekawe z czego Palikot chce płacić Łażącemu Łazarzowi, skoro według oświadczeń majątkowych jest już dawno bankrutem?" - 299 zł plus VAT

          - Dopisanie zdania "Politycy PiSu nie są wcale lepsi, też by chętnie kupowali, ale ich nie stać, dziadów." - 999 zł plus VAT

          - Skasowanie całego wpisu - 1 500 zł plus VAT

          - Miesięczny ryczałt za milczenie o Palikocie - 3 000 zł plus VAT

          Żródło: http://kataryna.salon24.pl/215254,pa...em-i-kusi-kasa

          Komentarz


          • Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
           Co ma objęcie całego Obwodu kaliningradzkiego do polityki prorosyjskiej? Z tego co wiem, mieszkańcy wioch przy granicy z obwodem tylko kły ostrzą, bo to dla nich będzie niezły biznes, więc co w tym złego?
           Wyboldowałem fragment, który uważam za istotny dla mojego komentarza. Mogę dodać, że chodzi o sposób, retorykę oraz inne wydarzenia towarzyszące całej historii.

           Powracające pytanie brzmi - co takiego się stało, że najwięksi eurofederaści nagle zaczęli głośno mówić o prorosyjskich ruchach nawet wbrew tej wspaniałej UE, której nawet miękka krytyka w wykonaniu PiS owocowała mocnymi epitetami?

           Moim zdaniem odpowiedź brzmi - ruscy znają takie okoliczności katastrofy, które nasi będą chcieli za wszelką cenę ukryć. Zresztą nie tylko moim. Wrzucałem tu już tekst z poniższego linka:

           http://blogmedia24.pl/node/33362
           My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

           Komentarz


           • http://antydziad.salon24.pl/215195,p...zacego-lazarza
            Zwracam się do Pana w związku z publikacjami na blogu www.antydziad.salon24.pl godzącymi w reputację pana Janusza Palikota z prośbą o zmodyfikowanie niektórych wpisów (szczegóły prześlę w kolejnym emailu, po dokładniejszym zapoznaniu się z Pana blogiem). Reprezentuję firmę PR, której powierzona została ochrona wizerunku Pana Posła w Internecie oraz prowadzenie negocjacji w tym zakresie.

            Najprawdopodobniej otrzymał Pan już pismo z od prawników Pana Janusza z żądaniem zaprzestania publikacji na jego temat. Chciałbym zapewnić, że kancelaria prawna działała nieco zbyt radykalnie zwracając się do Pana z określonymi żądaniami oraz grożąc podaniem do sądu.
            List trzeci:

            Szkoda, że Pan nie odpowiedział na wczorajszą moją propozycję. Może wobec tego niech Pan zaproponuje czas spotkania? Niech się Pan pośpieszy, Pan ma sporo do zyskania w tej sprawie, a mój klient nie ma zbyt dużo cierpliwości.
            mam nadzieję że będzie jakiś ciąg dalszy, może być ciekawie

            Komentarz


            • "
             Z ostrożności procesowej skasowałam swój wpis o Paliocie, bo choć mam zaufanie do Łażącego Łazarza, to nie wiem czy i on, i my wszyscy nie jesteśmy wkręcani. Po opublikowaniu go naszły mnie wątpliwości czy to co brałam za głupią wpadkę nie okaże się sprytną prowokacją w ramach której prawnik Palikota zbiera dowody. "

             http://kataryna.salon24.pl/
             "żydowskie media obrzezają mózgi"

             Komentarz


             • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...aa6d&_ticrsn=3

              Szkoda, że nie miesiąc temu. Nie było by całej tej sprawy...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
               http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...aa6d&_ticrsn=3

               Szkoda, że nie miesiąc temu. Nie było by całej tej sprawy...
               I o to chodziło. Upamiętnimy, ale najpierw małe piekełko gdzie PiS będzie brzydki: krzyczący, rzucający kamieniami, wyzywający, wulgarny itp. A my cacy bo my chcemy dobrze - zgody (zgoda buduje - zadłużenie), a PiS mąci i jątrzy oni są bardzo be.
               I udało im się. Kolejny punkt dla PeOwców.
               Z aferą hazardową będzie podobnie (już jest).
               I wszystkie komputery Panu udowodnią, że Pan nie ma racji, a Pan mówi nie, bo nie. Mówię Panu święte słowa, a Pan moja krowa.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez legart Zobacz posta
                Tam ruskie mają więcej zołnierzy niz cała polska armia...
                Od wielu lat już nie.
                Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

                Komentarz

                Pracuję...
                X