Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Zamieszczone przez MKB89 Zobacz posta
    PO i PiS to dwie nogi tego samego Żyda, więc nie ma sensu włączać się w ICH spory
    Chętnie przeczytam rozwinięcie Twojej głębokiej analizy.
    Też bym chętnie przeczytał

Komentarz

• Skomentowałbym, ale nie chcę obrażać ciężko pracujących prostytutek...

http://wiadomosci.onet.pl/2199525,11...ynek,item.html
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
        Życie pisze różne scenariusze

Ciekawe jak by się zachowali niektórzy dziennikarze z TVN?Miecugow stałby się patriotą?
        Podejrzewam że by wyleciał, i wiekszość innych też.
        Może jakaś mała część z obiektywnych zmieniła by się w prawicowych.

Mnie osobiście ucieszyłoby jakby zamiast Szkła wrzucili Ale plamę

http://www.youtube.com/watch?v=eLBjEU9dY1I

Komentarz

• Wiceprezesi PiS - Adam Lipiński, Zbigniew Ziobro i Beata Szydło.
          Rekomendacja Mariusza Błaszczaka na szefa klubu, oraz oraz Marka Kuchcińskiego na wicemarszałka Sejmu.

Komentarz

• ... czyli zanosi się na ciąg dalszy odwrotu od retoryki i metodologii kampanii, czyli odpuszczenie wyborcy centrowego, niezaangażowanego emocjonalnie w spory o krzyże itp. Szkoda.

Prof. Staniszkis: PiS popełnia błąd

Jarosław Kaczyński wydaje się rezygnować ze swojego kapitału poparcia zdobytego w toku kampanii prezydenckiej, z młodych i centrowych wyborców, których zaczął przyciągać swoją inteligencją, hartem ducha i zapowiedzią uzdrowienia państwa oraz polityki rozwojowej, próbującej godzić wolność gospodarczą i sprawiedliwość. Polityki pamiętającej o wartościach i podejmującej w nowoczesny sposób wyzwanie zrównoważonego rozwoju. Wydawało się, że po wyborach, PiS pójdzie za ciosem i skonkretyzuje tę wizję na potrzeby wyborów samorządowych, a potem parlamentarnych. Że będzie kontynuowało odmładzanie i profesjonalizację partii, ustanawiając młodych pełnomocników wyborczych w województwach i powiatach oraz przyciągając nowe, kompetentne twarze. Decyzja powrotu do tragedii smoleńskiej, nie eksploatowanej w toku kampanii, może oznaczać rezygnację z powyższego.
            http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

Źle się dzieje Jeden plus jest taki że w najbliższej perspektywie mamy wybory samorządowe, gdzie zawsze jest najniższa frekwencja - więc umocnienie wyborców betonowych może okazać się kluczowe.
            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Hmm... Ale ja, komentując zastrzeżenia Z. do kampanii prezydenckiej od początku pisałem, że tak właśnie będzie, podkreślając różnice w specyfice wyborów prezydenckich, samorządowych i parlamentarnych...
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• We Fakcie pojawiła się informacja, że w 1978 roku Komorowski został aresztowany za powielanie i kolportaż "Głosu" Macierewicza - wg podobno IPN padł on ofiarą agenta pracującego w otoczeniu "Głosu" - TW "Jan Lewandowski". Dlaczego ta informacja mnie poruszyła? Ano, z powodu zbieżności czasowej ze startem zespołu Macierewicza, który już wówczas skonfliktował się z Komorowskim, Kuroniem i innymi. Spodziewam się ataku na Macierewicza, że to on był tym TW i że donosił m.in. na Komorowskiego.

Tekst tutaj:

http://www.fakt.pl/Tak-Komorowski-wp...y,77630,1.html
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                  Chętnie przeczytam rozwinięcie Twojej głębokiej analizy.

Dodam, że przeczytałem wszystkie Twoje dotychczasowe posty na forum.
                  mówisz i masz:
                  http://wiadomosci.wp.pl/gid,10688384...e,galeria.html

oraz do przesłuchania:
                  http://www.youtube.com/watch?v=lgZE5158hKQ

nikomu z wielkich zwolenników Kaczorów nie przeszkadza, że był osobą niezwykle służalczą wobec żądań Żydów i USA.

to jeden z przykładów, notabene Żydzi mi jako tacy nie przeszkadzają byle od Polski z dala.

głębszy sens jest taki, że PiS w niczym nie jest lepszy niż PO =>

obie formacje są niegodne wsparcia, sądzę nawet, że rozbicie PiSu umożliwi odrodzenie się formacji o charakterze nacjonalistycznym
                  Kto GóWno czyta, ten gówno wie.

Komentarz

• tylko prof Wolniewicza przesłuchać koniecznie, bardzo proste wyjaśnienie.

oraz zobaczyć jak oni postrzegają Polaków
                    http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9...layer_embedded

szkoda, że nasi politycy i media robią z nich święte krowy.

(sorry za drugi post z rzędu :P)

Komentarz

• Zamieszczone przez MKB89 Zobacz posta
                      mówisz i masz:
                      http://wiadomosci.wp.pl/gid,10688384...e,galeria.html

oraz do przesłuchania:
                      http://www.youtube.com/watch?v=lgZE5158hKQ

nikomu z wielkich zwolenników Kaczorów nie przeszkadza, że był osobą niezwykle służalczą wobec żądań Żydów i USA.

to jeden z przykładów, notabene Żydzi mi jako tacy nie przeszkadzają byle od Polski z dala.

głębszy sens jest taki, że PiS w niczym nie jest lepszy niż PO =>

obie formacje są niegodne wsparcia, sądzę nawet, że rozbicie PiSu umożliwi odrodzenie się formacji o charakterze nacjonalistycznym
                      W życiu to jest tak: Trzeba być z kimś, żeby nie mieć przeciw sobie wszystkich. mamy wybór między dżumą a syfilisem - czyli albo USA i Izrael albo Rosja i UE. Trzeciej drogi nie ma.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

• http://www.monitorekonomiczny.pl/s17...wo_Polski.html

jupi!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                          W życiu to jest tak: Trzeba być z kimś, żeby nie mieć przeciw sobie wszystkich. mamy wybór między dżumą a syfilisem - czyli albo USA i Izrael albo Rosja i UE. Trzeciej drogi nie ma.
                          Prezentujesz typowo polskie (niestety) myślenie. Po pierwsze, że zawsze nad nami stać musi jakiś hegemon. Kiedyś widziano go we Francji, potem mniej dobrowolnie w ZSRR, teraz sądzi się, że bez USA utracimy naszą niepodległość.

Sojusz z USA jest jednak sojuszem egzotycznym. Egzotycznym ponieważ ewentualna utrata naszej suwerenności wiele ich nie kosztuje. Dla USA cała Europa Środkowa jest warta kiedy można łatwym kosztem wygrywać Polaków czy Węgrów przeciwko Rosjanom. Gdy jednak dojdzie do ułożenia pokojowych relacji USA z Rosją (co przy ekspansji Chin jest wielce możliwe!) wartość Polski bardzo zmaleje.

Po drugie, że Rosja zawsze będzie naszym śmiertelnym wrogiem. Dziś to co dzieje się w Europie odgrywa coraz mniejszą rolę, zaś coraz bardziej liczą się inne rejony świata. Dla Rosji ważniejszy jest Kaukaz, Azja Środkowa czy wschodnia Ukraina. Popadanie w panikę, że bez USA zaraz pojawią się u nas rosyjskie wojska jest dziecinne. Okrążyli nas gazociągiem, ale niby czemu mieli nie robić czegoś co jest zgodne z interesem ich państwa? My gdybyśmy zbudowali już dawno gazociąg z Norwegii oraz porty naftowe, nie musielibyśmy się tym tak bardzo przejmować.

Dla nas Polaków najważniejsze powinno być koordynowanie współpracy w zakresie polityki zagranicznej w ramach państw Wyszegradzkich (Polska, Węgry, Czechy, Słowacja), tym bardziej, że w tym układzie to my bylibyśmy hegemonem, a wszystkie te nacje (Polska 1939 i 1945, Węgry 1956, Czechosłowacja 196 wiedzą, że zachodowi nie warto ufać. Niedawno był w Polsce premier Węgier Victor Orban, który właśnie za takim uściśleniem współpracy tych państw się opowiada.

Komentarz

• Polska PRÓBOWAŁA być suwerenna właśnie za PiS. Sztandarowym projektem tej próby był projekt energetyczny "Sarmatia" wiążący grupę państw, w której Polska chciała przewodzić - oprócz nas były to Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan i Kazachstan. Rosja zdusiła wszystkie te kraje, Kazachstan, zapewne pod naciskiem się wycofał, w Polsce obalono PiS a na Ukrainie zniszczono Juszczenkę przy czym znaczny udział miała "gazowa księżniczka" - Tymoszenko. Próbowano obalić także Saakaszwilego ale w Gruzji zbyt nienawidzą Sowietów wiec ci musieli zrobić tam rozpierduchę. Wszystko Rosja. O "śledztwie" w sprawie Smoleńska nie chce mi się pisać, Amerykanie są przekonani, że Tupolew nie spadł sam z siebie, ja podzielam ich przekonanie. Kolejna sprawa - sprawa tarczy antyrakietowej, zmiana stanowiska administracji USA po objęciu urzędu przez czarnego lecz czerwonego Obamę poprzedzona szumną zapowiedzią PO o zgodzie na instalację amerykańskich systemów (a kiedy sowieckie podnóżki zapowiadają zgodę to z góry wiadomo, że sprawa jest nieaktualna).

O takiej suwerenności piszesz?
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

• autorytet przemówił
                              http://www.wprost.pl/ar/203386/Wojew...fagu-z-Wawelu/
                              Przewal wawelski i przewal krucyfiksowy pogrzał polskie zombie i człapiąc, podchodzą do kamer autopodnieconych tragedia dziennikarzy. Ale przyjdzie czas wyprowadzki świeżego sarkofagu z Wawelu – twierdzi Kuba Wojewódzki w rozmowie z Piotrem Najsztubem.
                              Kuba Wojewódzki opowiada jak wpłynęła na niego katastrofa smoleńska. - Pierwszego SMS-a dostałem od jednej z narzeczonych, on mnie obudził, z pytaniem, czy oglądam wiadomości w TVN 24. Usiadłem i spędziłem 48 godzin przed TVN 24 i czułem, że – tak jak w kreskówce – lecą mi łzy - mówi. Z czasem, uczucia zaczęły się zmieniać. - W kontekście późniejszych zachowań Moniki Olejnik, Jolanty Kwaśniewskiej czy paru innych dziennikarzy jest dosyć żenujące i pokazuje albo brak profesjonalizmu, albo brak umiejętności wzięcia się garść. Byłem dwie doby harcerzem wzruszenia - przyznaje.

Przypomina też wywiad Bogdana Rymanowskiego z Aleksandrem Kwaśniewskim, którego zapytano, co by się stało gdyby był na pokładzie prezydenckiego samolotu. - (Rymanowski) Oczekiwał chyba od niego jakiegoś reportażu uczestniczącego, ze powie: „Urywałoby mi łeb patrzący na przelatujące wokoło ręce, nogi oraz fragmenty poszycia...". - wyjaśnia. - Zauważyłem, ze polskie dziennikarstwo uwielbia narcystycznie onanizować się tragedia.... A naród się dołączył. Mieliśmy patriotyczny samogwałt na cierpieniu - komentuje.
                              Wojewódzki tłumaczy, jak łatwo manipulować Polakami. - W Polsce jest około 900 miast i prawie 60 tysięcy wiosek, chyba 15 milionów ludzi mieszka na wsi. Łatwo jest tego typu masę zmanipulować i zaangażować do prostych celów, mających na sztandarach przeżycie czegoś, co ten naród kocha – romantyczne wzruszenie. Kochamy siebie jako ofiarę. Są teorie psychologiczne, które tłumacza psychikę ludzi angażujących się w obronę krzyża, szczególnie starszych, ze to jest sublimacja ukrzyżowania, bycie jakby bliżej tragedii...

- Może jako naród jesteśmy OK, ale jako społeczeństwo to już do dupy. - komentuje zachowania Polaków. Pokaż mi drugie z tyloma wadami, bo jest homofobiczne, antysemickie, leniwe, głupie, brudne, tandetne, nieufne, rozalkoholizowane, pełne ignorancji politycznej, ignorancji w ogóle, ma poczucie wyższości wobec Rosjan, Czechów...

Więcej w poniedziałkowym wydaniu tygodnika "Wprost".
                              wyżej sra niż dupę ma
                              Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
                              quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

Pracuję...
                              X