Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
  Kutz na ostrych lekach
  Polska to abstrakt, bo Polska jest wielonarodowa
  wyborcy PO gdzie jesteście??
  Widziałem; występ Kutza był żenujący.
  a Palikot? Moim zdaniem winni są dziennikarze, bo ludzi psychicznie chorych nie powinno się pokazywać na antenie.

  Boję się: Hanka wygra za rok prezydenturę w Warszawie, a Walter jest silniejszy od wczoraj.
  Po truskawkach mam rozwolnienie

  ITI-powstalo-na-zlecenie-sluzb-brzmi-oszolomsko-prawda-sprawdz

  Komentarz


  • Zamieszczone przez kornik Zobacz posta

   Boję się: Hanka wygra za rok prezydenturę w Warszawie, a Walter jest silniejszy od wczoraj.

   jest cynizm w skurwysynach...

   Komentarz


   • się spróbuje...dziękuje!!


    metodą prób i błędów, sorry za lenistwo
    Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
    Lieber tot als rot!!

    Komentarz


    • Wujek dobra rada http://niepoprawni.pl/blog/134/trzy-...borcza-proznie     1.. Należy stworzyć działający non stop sztab odpowiedzialny za wizerunek i strategię promocyjną. Sztab taki powinien składać się z fachowców i odpowiadać za rezultaty swych działań jedynie przed prezesem partii. Od razu należy odsunąć od takich działań ludzi zaangażowanych w działalność partyjną, którzy zamiast pomagać szkodzą wizerunkowi partii, ponieważ nie mają o tym co robią zielonego pojęcia, zajmując się głównie promocja własnych dokonań. Żeby nie plątać się w aluzjach napiszę prosto, że w pierwszej kolejności należy odsunąć od tak poważnych spraw panów: Bielana, Kamińskiego, Poncyliusza, Migalskiego i przede wszystkim Kurskiego, którego pojawienie się w mediach to z automatu – 1 % poparcia .
     Czy jak prezes występuje w TV to pudruje go posłanka PiS czy kobieta, która się na tym zna?

     Wybory zostały rozstrzygnięte i wymienieni rozeszli się po tropikalnych plażach, a właśnie teraz nadszedł najlepszy czas na pracę. Tak, właśnie teraz jest czas na intensywne działanie. A chłopaki zadowolone ze swojego sukcesu (?) dalejże za pieniądze podatników w tropiki! Do dupy z taką robotą!

     2. PiS musi rosnąć od dołu, bo inaczej mu „kęsim” No, żeby partia walcząca o władzę nie miała swojego koła w miasteczku liczącym kilka tysięcy osób to wstyd i żenada, tym bardziej że dosłownie za chwilę odbędą się wybory samorządowe. Przy tej okazji popiera się dosłownie byle kogo by stworzyć jakąś listę a lud wyborczy przecież na gruncie lokalnym zna kandydujących i dalejże się dziwić zamiast popierać. Struktury okupujące miasta powiatowe mają chętnych do działania w dupie, wszędzie węsząc konkurencję. Nawet nie raczą odpowiedzieć na składane oferty pomocy. Człowiek ma wrażenie, że zwraca się do wrogów jako marny sabotażysta.

     3. PiS natychmiast powinien dogadać się z prawicowymi i nie tylko partiami, które nie mają szans na samodzielny sukces w wyborach parlamentarnych i dać im możliwość stworzenia frakcji w ramach partii, w zamian za zaangażowanie w codziennej politycznej działalności w regionach i na szczeblu wyborów parlamentarnych. Tu ewidentnie ruch należy do silniejszego i można zyskać naprawdę sporo. Czas najwyższy wyciągnąć rękę do Korwinistów, zwolenników Marka Jurka, Ludowców, pogrobowców LPR i innych nastawionych patriotycznie organizacji lokalnych, ruchów spolecznych i nie tylko.

     4. Punkt czwarty miał być o mediach i Internecie, ale to jednak temat na osobne albo nawet dwa opowiadania.

     Wiem, pisząc ten tekst straciłem bez żadnej potrzeby pół godziny. Trudno. Jeszcze kilka godzin stracę chociaż wiem, że to jest rzucanie kamieni do studni bez dna. Nikt nie czyta, a jeśli czyta nie rozumie, a jeśli rozumie to zaraz zapomina.
     To chyba jest trylemat Lema. Lem Lemem a z jareckiego bezczelny cham. prawda, panie Prezesie?
     Ostatnio edytowany przez nil; 12137.
     NIL ZONE
     Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
     Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

     Komentarz


     • nie wiem kim jest wujek dobra rada, ale z tego co pisze to jasno widać, że nie ma zielonego pojęcia jak wyglądała kampania AD 2010 to do punktu 1,
      a punkt 3 wydatnie świadczy, że jest związany emocjonalnie?? z jakimś nic nie znaczącym politycznym planktonem.
      ciekawe, czy jak platformie będą spadać sondaże, to ktoś bedzie chciał reaktywować Piskorskiego, czy Olechowskiego (a różnica pomiedzy nimi, a Jurkiem, jest taka, że ich to DT wyjebał bez masła, a okołoPiS wyjebał w długą sam z siebie-lub, z inspiracji PO)
      Lieber tot als rot!!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
       Foxxie - zacytowane dane pochodzą z Barometru Warszawskiego 2007 do którego odsyłam po metodologię zbierania danych.
       Ale stamtąd nie dowiem się, jak badacze definiowali "mieszkańca Warszawy", chociaż wyglada na to, że raczej miałem rację - wszelkie urzędowe definicje opierają się o meldunek (zwykle "głównego właściciela mieszkania"). Jednym słowem, badania te nie obejmują tłumu małolatów wynajmujących chaty po kilka osób na spółkę, itp. Pomijam już kwestię, którą "zdradzili" socjologowie z pracowni badawczych po sondażowej wtopie po pierwszej turze, że grupa odmawiająca udziału w ankietach to ok. 60% pytanych respondentów. Sam się do niej zaliczam.

       Argumentu o braku zgodności z rzeczywistością nie za bardzo rozumiem - będę wdzięczny za wklejenie jakichś danych potwierdzającą Twoją hipotezę o zróżnicowaniu poszczególnych dzielnic, bo na razie nie ma dla niej żadnego potwierdzenia.
       Wkleiłem mapę ze zróżnicowaniem wyników wyborów w skali miasta oraz tekst o rekordowym poparciu dla Komorowskiego w "miasteczku" Wilanów.


       Z innej beczki, Wildstein:

       PO – POjednanie – POlikot

       Świński ryj dał kolejny popis. O ile jednak nie warto się zajmować gumowym penisem, to wiceszefem klubu rządzącego ugrupowania przejmować się musimy


       Miło uśmiechnięty premier Donald Tusk, który jednakowoż potrafi pojechać Palikotem, co zademonstrował w ostatniej kampanii, rozkłada ręce: Janusz Palikot czy Stefan Niesiołowski to niezależni ludzie. Prominentni dziennikarze się wzruszają: jeszcze jeden kłopot na głowie premiera.

       Jesteśmy ewenementem na skalę światową. Publiczne wystąpienia osób zajmujących najważniejsze funkcje w partii nie mają z tą partią żadnego związku. W rzeczywistości nie tylko ponosi ona za nie odpowiedzialność, ale zgodnie ze zdrowym rozsądkiem uznać trzeba je za istotny element jej strategii. Wyzwiska i pomówienia pod adresem nieżyjącego prezydenta to początek “polityki pojednania”, którą, przy wsparciu dominujących mediów,proponuje nam PO. Bezpośrednio po katastrofie smoleńskiej, bez śladu uzasadnienia, pojawiły się sugestie, że doprowadził do niej Lech Kaczyński. Robili to politycy PO i sprzyjające im media ze szczególnym uwzględnieniem “Gazety Wyborczej”; na forum międzynarodowym insynuacje te rozpowszechniał reżyser Andrzej Wajda, członek komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego. Ten, który wezwał do wojny domowej.

       Dobry wynik Jarosława Kaczyńskiego wywołał przerażenie wśród jego przeciwników. Jedyna odpowiedź, którą znajdują na proces mogący doprowadzić ich do utraty władzy, to zamurować podział kraju na obecnym poziomie. Trzeba wykopać maksymalnie głęboki rów między Polską Komorowskiego a Kaczyńskiego, aby przejście z jednej do drugiej okazało się nieomal niemożliwe. Trzeba wywołać obopólną nienawiść. Obelgi świńskiego ryja dlatego skierowane są przeciw nieżyjącemu bratu prezesa PiS, aby łatwiej go sprowokować. Każda odpowiedź Kaczyńskiego stanie się przedmiotem głębokiej troski mediów, które odkryją w nim pokłady agresji. A gumowy penis? Przecież coś takiego trudno traktować poważnie.       PS Apropos "Wujka Dobra Rada" - gdy przeczytałem o LPR, od razu mi się skojarzyło: http://foxx-news.blogspot.com/2009/0...-dla-liss.html
       Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
       My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

       Komentarz


       • Koniec świata!!! Pitera apeluje o zaniechanie teorii spiskowych.

        Flip, czekamy...
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

        Komentarz


        • Tymczasem nieuchronne "sprawdzam" dla finansowej polityki "liberałów" z "zielonej wyspy" nadchodzi...

         Komorowski wygrał. Tusk dokręca śrubę

         Plan był prosty: przygotować reformy tak, by nie wystraszyć. Stąd np. planowane zniesienie emerytur mundurowych, ale dopiero dla osób, które rozpoczną służbę od 2012 roku. Rząd o reformach mówił ostrożnie, czekając na wygraną Bronisława Komorowskiego. Marszałek wygrał - cięcia będą większe.


         Jak dowiedział się „DGP”, resort finansów planuje większe ograniczenie wydatków, niż wynikałoby to z przyjętej reguły budżetowej. Wcześniej zakładał, że dziurę budżetową załata wzrost gospodarczy. Zgodnie z rządowymi prognozami gospodarka ma się rozwijać w tempie 4,5 proc. w 2011 r. i 4 proc. w 2012 r. Jeśli te szacunki okazałyby się prawdziwe, mielibyśmy szansę obniżyć deficyt budżetowy do 3 proc. PKB za dwa lata, unikając radykalnych reform i cięć. Czy to realne? – Prawdopodobnie nie i wtedy scenariusz wygląda dramatycznie – przestrzega Jakub Borowski z SGH, główny ekonomista Invest-Banku.

         W takim wypadku nie wystarczą już wymyślone przez resort Jacka Rostowskiego mało radykalne rozwiązania, jak reguła wydatkowa, ani promowany przez Michała Boniego projekt wspólnych zakupów w administracji, który ma dać kilka miliardów oszczędności. Będzie trzeba znaleźć 60 – 70 mld zł rocznie. I to zaraz, nie za parę lat.

         Jakie pomysły wchodzą w grę? Według naszych rozmówców z rządu – reforma becikowego i odebranie ulgi na wychowanie dzieci najbogatszym. To mogłoby dać około 3 mld zł. Kolejnych kilkanaście miliardów przyniesie powrót do wyższej stawki rentowej, którą obniżyła Zyta Gilowska w 2007 r. 15 mld zł rocznie dałaby radykalna, powiązana z dużymi zwolnieniami reforma administracji.

         Rząd może zostać zmuszony do zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, a nawet podniesienia go, wzorem Niemiec, do 67 lat. Komisja Europejska ma w środę debatować nad reformami i stopniowo naciskać na wszystkie kraje członkowskie, by wprowadziły takie rozwiązania.

         Te posunięcia mają zahamować przyrost polskiego długu. Co, jeśli nie zostaną wprowadzone w życie, a tempo naszego wzrostu będzie słabe? – Polska straci wiarygodność kredytową, odsetki od obsługi długu pójdą w górę i zacznie się spirala przyrostu zadłużenia – przestrzega prof. Krzysztof Rybiński z SGH.
         Wiadomości z kraju i ze świata. Wiadomości gospodarcze. Znajdziesz u nas informacje, wydarzenia, komentarze, opinie. Serwis dla kobiet, rozrywka, auto, pogoda.


         Pogadamy o Gierku? (zważywszy na to, że w ciągu najbliższego roku czekają nas dwie kampanie wyborcze, a aktualna ekipa niczym poza PR-em i palikoterią się nie zajmuje... wiele wskazuje na to, że czeka nas faktyczny cud gospodarczy.)
         Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
         My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

         Komentarz


         • Już nie mogę się doczekac co powie pare znanych mi osób na temat wypowiedzi Palikota i Kutza.

          Wielka oburzona inteligencja , która grzmiała na temat Kurskiego i dziadka z Wermachtu.

          Obłudne stworzenia!

          A to co wyprawia WSI24 to jest parodia dziennikarstwa.
          Niech tylko spotkam którąś z "gwiazd" publicystyki , to zadam pare pytań.
          Oni już nawet nie udają.Rymanowski , który siedzi cicho i słucha bredni Kutza.
          Miecugow pseudo mundry pan autorytet.Banda chamów.

          Czasem się dziwię tym z PIS-u ,że chce im sie brac udział w tym syfie i siedzieć w studiu gdzie są dojeżdżani przez prowadzącego i gościa z PełO.

          Komentarz


          • A póki co mamy 100 miliardów deficytu. Info za Sygnałami Dnia - Krzysztof Rybiński z SGH
           From flood into the fire
           One thousand voices sing
           We're in this together
           For whatever fate may bring

           Komentarz
           • ten palikot to kawał ch..a jest, jak go spotkam na mieście to mu w morde napluje.
            zaczeła sie polityka miłości i dialogu według peło

            WHY DUCK DONALD

            W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
            http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

            Komentarz


            • Mayday - było wrzucane kilkanaście postów wcześniej. Czytamy, nie tylko piszemy.

             PS. Swoją drogą - od kiedy w sobotę w kościołach są kazania?

             Komentarz


             • Zamieszczone przez MAYDAY Zobacz posta
              http://wiadomosci.wp.pl/kat,91682,ti...wiadomosc.html

              ten palikot to kawał ch..a jest, jak go spotkam na mieście to mu w morde napluje.
              zaczeła sie polityka miłości i dialogu według peło


              Naplujesz mu w twarz a on powie że deszcz pada.
              "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
              na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
              na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
              na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

              "Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
              Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Magiel
               2 lata temu PiS przez jakiś czas bojkotował TVN i TVN24 argumentując to de facto wg mnie słusznie brakiem obiektywizmu ale po jakimś czasie powrócili na anteny tych stacji.
               Powrócili bo w te same media oraz jedyna słuszna partia nieustannie atakowali i szydzili z przedstawicieli pis, że bojkotują tvn i tvn24.
               Dla mnie Rymanowski jeszcze ujdzie, ale Durczok zapraszający Palikota to po prostu mistrzostwo świata. Jego tłumaczenia przyjął do wiadomości i skwitował je "ok", widać było, że chłopaki chyba się lubią

               sprawa twittera wajdy - http://www.polskatimes.pl/stronaglow...ajde,id,t.html
               Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
               quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

               Komentarz


               • Jednego nie rozumiem. Czemu tak bardzo bulwersuje Was stronniczość niektórych mediów i kreowanie przez nie własnej wizji świata? Czemu tak Was razi działanie GW czy TVN, ale stronniczość i tendencyjne audycji Pospieszalskiego już nie?
                Media nigdy nie będą obiektywne, bo tak jak zauważył Gursztyn - mają właścicieli, a właściciele mają poglądy. To normalne na całym świecie i czemu w Polsce miałoby być inaczej. Media to taki sam biznes jak każdy inny i jeśli z działaniami danej redakcji się nie zgadzasz - głosujesz portfelem. Tak to działa.

                A tutaj za każdym razem gdy GW czy TVN coś zrobią antyPiS jest lament i oburzenie. Jednocześnie gdy "warto rozmawiać", takiego oburzenia o stronniczość już nie widzę jakoś

                A bądźmy szczerzy - jeśli jakiekolwiek media mają prawo być stronnicze i realizować swoją politykę i swoją grę - to właśnie te w 100% prywatne. Bo nie dostają ani złotówki ze skarbu państwa i obywatel który się z działaniami takiej redakcji nie zgadza - może zagłosować portfelem. W przypadku TVP jest inaczej, bo idą na jej funkcjonowanie podatki każdego z nas. Wiec jeśli stawiamy zarzuty o brak obiektywizmu, to w moim odczuciu w pierwszej kolejności powinny być one kierowane w stronę TVP, a dopiero w drugiej w stronę prywatnych spółek.

                Według mnie nie można zarzucać mediom ich stronniczości, bo to będzie zawsze. Recepta? Każda frakcja polityczna powinna mieć swoje (prywatne!) media. Jesli przyjmiemy że PO "ma" TVN i GW, PiS powinien wykształcić "swoje" media (poniekąd przecież je ma, szczególnie na rynku prasy. Zwolennicy powinni więc walczyć o jak największą ich popularyzację, co przecież robią i nikt nie zarzuca że taka a taka gazeta jest anty PO). Jak w USA, gdzie jest CNN i CBS, obie jasno zdeklarowane politycznie. I nikt im nie zarzuca stronniczości - po prostu obywatel zmienia kanał. Np. Ja nie oglądam Pospieszalskiego, nie oglądam też Moniki Olejnik. I nie zarzucam żadnym mediom stronniczości. Po prostu nie odbieram ich przekazu wcalę.

                Czego i Wam życzę
                Ostatnio edytowany przez Gość; 290.

                Komentarz

                Pracuję...
                X